Hoşgeldiniz!

David Blaine Videoları İzle

Gerçek Mucizeler 06:55
Gerçek Mucizeler 238.975 izlenme - 8 yıl önce gözlerinize inanamayacaksınız! İşte sıradışı bir yetenek. yaptıklarıyla adından söz ettirecek bir isim.
Bu Şu O Kart | This N That | Süper Kart Hilesi 01:09
Bu Şu O Kart | This N That | Süper Kart Hilesi 11.536 izlenme - 9 yıl önce yazılar nasıl değişiyor?!? david blaine card trick
İnanılmaz Kart Numarası!! 01:00
İnanılmaz Kart Numarası!! 12.817 izlenme - 9 yıl önce gerçekten çok etkileyici bir numara gözlerinize inanamayacaksınız!! ilk olarak normal bir deste görüyorsunuz ama sonunda tüm kartlar seçtiğiniz kart oluyor...
Hakan Card Trick (İskambil Numarası) 01:43
Hakan Card Trick (İskambil Numarası) 8.709 izlenme - 9 yıl önce hakan ve zafer card trick..
David Blaine Bu Defa Drake, Stephen Curry ve Dave Chappelle'in Aklını Aldı 02:15
David Blaine Bu Defa Drake, Stephen Curry ve Dave Chappelle'in Aklını Aldı 312 izlenme - 7 ay önce Midesini akvaryuma çevirip ağzından kurbağa çıkartan David Blaine'den Dave Chappelle, Stephen Curry ve Drake'e akıl durgunluğu yaşatan numara. Daha önce de Jimmy Fallon'ı aynı numara ile dumura uğratan sihirbaz ve sahne sanatçısı David Blaine'in yeni şovunu izliyoruz.
David Blaine Ünlü Yıldızların Aklını Aldı! 03:28
David Blaine Ünlü Yıldızların Aklını Aldı! 1.432 izlenme - 4 yıl önce David Blaine ünlülerin aklını alıyor
Ünlü Sihirbaz David Blaine Uçuyor 00:25
Ünlü Sihirbaz David Blaine Uçuyor 2.890 izlenme - 9 yıl önce
Davidblaine-Uçuyor 00:25
Davidblaine-Uçuyor 1.523 izlenme - 8 yıl önce
Harrison Ford'a Yapılan İnanılmaz İlizyon Numarası 01:50
Harrison Ford'a Yapılan İnanılmaz İlizyon Numarası 394 izlenme - 2 yıl önce Ünlü sihirbaz David Blaine bir çok ünlünün evini ziyaret ederek akıl almaz numaralar gerçekleştirmekte bunlardan birini de Harrison abimizin evin de yapmakta, alt yazı olmadığı için kısaca olayı şöyle anlatayım ; David Harrison'a desteden bir kart seçmesini ister ve desteyi ona verir bak bakalım seçtiğin kart destenin için de varmıymış diye sorar Harrison desteye bakar ama kartı bulamaz. Sonra seçtiği kartı sorar kupa 9 olduğunu söyler. Masa üzerinden bir mevye seçmesini söyler ve Harrison bir portakal seçer gerisi malum. Harrison en sonunda şaşırmış bir durumda evimden si*tir git der :)
Harrison Ford'a Yapılan İnanılmaz İllüzyon Numarası 01:50
Harrison Ford'a Yapılan İnanılmaz İllüzyon Numarası 407 izlenme - 2 yıl önce Harrison Ford'a Yapılan İnanılmaz İllüzyon Numarası Ünlü sihirbaz David Blaine'in, Harrison Ford'a yaptığı inanılmaz numara. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
David Blaine - Gerçek mi? Sihir mi? 01:03:07
David Blaine - Gerçek mi? Sihir mi? 223 izlenme - 2 yıl önce David Blaine'in Real or Magic isimli showu. Kah ünlülerle, kah yoldan geçen adamlarla akıllara zarar, dinden imandan eden bir gösteri...
David Blaine - Pull Chicken's Head Off 01:15
David Blaine - Pull Chicken's Head Off 701 izlenme - 7 yıl önce david blaine - pull chicken's head off
İllüzyonla Mal Olmak! 00:51
İllüzyonla Mal Olmak! 281 izlenme - 4 yıl önce David Blaine yaptığı şovla çocuğu mala çeviriyor.
David Beckham'ın Beynini Yakan Yüzük Numarası 03:18
David Beckham'ın Beynini Yakan Yüzük Numarası 49 izlenme - 7 ay önce Ünlülerin beynini yakan bir gösteri sergileyen David Blaine yuttuğu yüzüğü midesinden askı ile çıkardı! Bu durumdan David Beckham'da payına düşeni aldı. İzliyoruz.
Jimmy Fallon Ve The Roots Grubunun Aklını Başından Alan Hile 01:00
Jimmy Fallon Ve The Roots Grubunun Aklını Başından Alan Hile 58 izlenme - 7 ay önce Fallon'ın programına konuk olan dünyanın en iyi sihirbazlarından olan David Blaine adeta ağızları açık bırakan bir gösteri yaptı. Gösterisinde ufak bir hikaye anlatan Blaine bir adamın midesini akvaryuma çevirdiğinden bahsederek şovunu gerçekleştirdi.
Dünyanın En Çılgın Sihirbazı! 05:54
Dünyanın En Çılgın Sihirbazı! 331 izlenme - 4 yıl önce David Blaine'ın yaptıklarını gördüğünüzde şok olacaksınız.
David Blaine'den Beyin Yakan Yüzük Numarası 03:18
David Blaine'den Beyin Yakan Yüzük Numarası 49 izlenme - 7 ay önce David Blaine'den Beyin Yakan Yüzük Numarası David Blaine, ünlülere gerçekleştirdiği yüzük numarasıyla yuttuğu yüzüğü midesinden çıkardı.
Delirium 01:08
Delirium 983 izlenme - 9 yıl önce uzun bir öss arasından sonra yeni kart numaralarıyla yine karşınızdayım :d ilginç bir numara gözlerinize inanamayacaksınız!!
İllüzyonla Mal Olan Yavru Şahan 00:51
İllüzyonla Mal Olan Yavru Şahan 74 izlenme - 2 yıl önce David Blaine'in sokak illüzyonlarından birine tanık olan bu gelişmiş arkadaşımız, çok über bi show olmasa da öylece kalakalmış.
Sihirbaz İsmail 04:25
Sihirbaz İsmail 176 izlenme - 8 yıl önce kısa bir sihir gösterisi