Hoşgeldiniz!

david blaine

Gerçek Mucizeler 06:55
Gerçek Mucizeler 237.217 izlenme - 8 yıl önce gözlerinize inanamayacaksınız! İşte sıradışı bir yetenek. yaptıklarıyla adından söz ettirecek bir isim.
Bu Şu O Kart | This N That | Süper Kart Hilesi 01:09
Bu Şu O Kart | This N That | Süper Kart Hilesi 11.531 izlenme - 9 yıl önce yazılar nasıl değişiyor?!? david blaine card trick
İnanılmaz Kart Numarası!! 01:00
İnanılmaz Kart Numarası!! 12.811 izlenme - 9 yıl önce gerçekten çok etkileyici bir numara gözlerinize inanamayacaksınız!! ilk olarak normal bir deste görüyorsunuz ama sonunda tüm kartlar seçtiğiniz kart oluyor...
Hakan Card Trick (İskambil Numarası) 01:43
Hakan Card Trick (İskambil Numarası) 8.695 izlenme - 8 yıl önce hakan ve zafer card trick..
David Blaine Ünlü Yıldızların Aklını Aldı! 03:28
David Blaine Ünlü Yıldızların Aklını Aldı! 1.391 izlenme - 3 yıl önce David Blaine ünlülerin aklını alıyor
ünlü sihirbaz david blaine uçuyor 00:25
ünlü sihirbaz david blaine uçuyor 2.848 izlenme - 8 yıl önce
Harrison Ford'a Yapılan İnanılmaz İlizyon Numarası 01:50
Harrison Ford'a Yapılan İnanılmaz İlizyon Numarası 349 izlenme - 1 yıl önce Ünlü sihirbaz David Blaine bir çok ünlünün evini ziyaret ederek akıl almaz numaralar gerçekleştirmekte bunlardan birini de Harrison abimizin evin de yapmakta, alt yazı olmadığı için kısaca olayı şöyle anlatayım ; David Harrison'a desteden bir kart seçmesini ister ve desteyi ona verir bak bakalım seçtiğin kart destenin için de varmıymış diye sorar Harrison desteye bakar ama kartı bulamaz. Sonra seçtiği kartı sorar kupa 9 olduğunu söyler. Masa üzerinden bir mevye seçmesini söyler ve Harrison bir portakal seçer gerisi malum. Harrison en sonunda şaşırmış bir durumda evimden si*tir git der :)
Davidblaine-Uçuyor 00:25
Davidblaine-Uçuyor 1.518 izlenme - 8 yıl önce
David Blaine - Pull Chicken's Head Off 01:15
David Blaine - Pull Chicken's Head Off 697 izlenme - 6 yıl önce david blaine - pull chicken's head off
İllüzyonla Mal Olmak! 00:51
İllüzyonla Mal Olmak! 272 izlenme - 3 yıl önce David Blaine yaptığı şovla çocuğu mala çeviriyor.
David Blaine - Gerçek mi? Sihir mi? 01:03:07
David Blaine - Gerçek mi? Sihir mi? 122 izlenme - 1 yıl önce David Blaine'in Real or Magic isimli showu. Kah ünlülerle, kah yoldan geçen adamlarla akıllara zarar, dinden imandan eden bir gösteri...
Dünyanın En Çılgın Sihirbazı! 05:54
Dünyanın En Çılgın Sihirbazı! 323 izlenme - 3 yıl önce David Blaine'ın yaptıklarını gördüğünüzde şok olacaksınız.
delirium 01:08
delirium 983 izlenme - 8 yıl önce uzun bir öss arasından sonra yeni kart numaralarıyla yine karşınızdayım :d ilginç bir numara gözlerinize inanamayacaksınız!!
Yırttığı Para ile Ayak Üstü İllüzyon Gösterisi Yapan David Blaine 02:06
Yırttığı Para ile Ayak Üstü İllüzyon Gösterisi Yapan David Blaine 34 izlenme - 12 ay önce Ayak üstü 20 doların köşesini yırtarak yaptığı illüzyon gösterisi ile kendisine hayran bırakan, dünyanın en iyi illüzyonistlerinden David Blaine'in gösterisini izliyoruz.
Yırttığı Para ile Ayak Üstü İllüzyon Gösterisi Yapan David Blaine 02:06
Yırttığı Para ile Ayak Üstü İllüzyon Gösterisi Yapan David Blaine 37 izlenme - 12 ay önce Ayak üstü 20 doların köşesini yırtarak yaptığı illüzyon gösterisi ile kendisine hayran bırakan, dünyanın en iyi illüzyonistlerinden David Blaine'in gösterisini izliyoruz.
İllüzyonla Mal Olan Yavru Şahan 00:51
İllüzyonla Mal Olan Yavru Şahan 61 izlenme - 2 yıl önce David Blaine'in sokak illüzyonlarından birine tanık olan bu gelişmiş arkadaşımız, çok über bi show olmasa da öylece kalakalmış.
Harrison Ford'a Yapılan İnanılmaz İllüzyon Numarası 01:50
Harrison Ford'a Yapılan İnanılmaz İllüzyon Numarası 39 izlenme - 1 yıl önce Harrison Ford'a Yapılan İnanılmaz İllüzyon Numarası Ünlü sihirbaz David Blaine'in, Harrison Ford'a yaptığı inanılmaz numara. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sihirbaz İsmail 04:25
Sihirbaz İsmail 174 izlenme - 7 yıl önce kısa bir sihir gösterisi