Hoşgeldiniz!

David Blatt

Darüşşafaka-Lokomotiv Kuban Maçının Ardından - David Blatt 05:49
Darüşşafaka-Lokomotiv Kuban Maçının Ardından - David Blatt 8 izlenme - 8 ay önce ULEB Avrupa Kupası finalinin ikinci maçında konuk ettiği Rusya temsilcisi Lokomotiv Kuban'ı 67-59 yenerek seriyi 2-0 kazanan ve şampiyonluğa ulaşan Darüşşafaka'nın başantrenörü David Blatt, kariyerinin en önemli kupalarından birini kazandığını söyledi.
Darüşşafaka, Şampiyonluk Kupasını Kaldırdı 04:27
Darüşşafaka, Şampiyonluk Kupasını Kaldırdı 7 izlenme - 8 ay önce ULEB Avrupa Kupası finalinde Rusya'nın Lokomotiv Kuban takımına üstünlük kurarak şampiyonluğa ulaşan Darüşşafaka Basketbol Takımı, kupasını kaldırdı.
David Blatt: 03:11
David Blatt: "Deplasmanda Oynamak Bize Avantaj Sağladı" 4 izlenme - 11 ay önce - David Blatt: "Deplasmanda oynamak bize avantaj sağladı"İSTANBUL - Darüşşafaka Basketbol Başantrenörü David Blatt, Galatasaray Odeabank maçının ardından, "Bazen uluslararası maçlarda ilk maçı deplasmanda oynamak deplasman takımları için avantaja dönüşür.
David Blatt ile Yollar Ayrılıyor! 04:22
David Blatt ile Yollar Ayrılıyor! 2 izlenme - 8 ay önce EuroCup şampiyonu Darüşşafaka'da başantrenör David Blatt ile yollar ayrılıyor. Başarılı çalıştırıcının NBA'e gitmesi bekleniyor.
Darüşşafaka, Şampiyonluk Kupasını Kaldırdı (2) 03:27
Darüşşafaka, Şampiyonluk Kupasını Kaldırdı (2) 2 izlenme - 8 ay önce ULEB Avrupa Kupası finalinde Rusya'nın Lokomotiv Kuban takımına üstünlük kurarak şampiyonluğa ulaşan Darüşşafaka Basketbol Takımı, kupasını kaldırdı.
David Blatt: 03:38
David Blatt: "Bu Tip Maçların Farklı Dinamikleri Vardır" 2 izlenme - 10 ay önce - David Blatt: "Bu tip maçların farklı dinamikleri vardır"İSTANBUL - Darüşşafaka Basketbol Başantrenörü David Blatt, bu tarz turnuva maçlarının farklı bir atmosferi olduğunu belirterek, "Böyle maçların farklı dinamikleri vardır.
David Blatt: 03:18
David Blatt: "Oyuncularımla Gurur Duyuyorum" 3 izlenme - 2 yıl önce - David Blatt: "Oyuncularımla gurur duyuyorum"İSTANBUL - Darüşşafaka Doğuş Başantrenörü David Blatt, bu sezon çok iyi mücadele ettiklerini belirterek, "Her şeye rağmen oyuncularımla gurur duyuyorum.
Blatt: 04:00
Blatt: "Bu Takımı Yenebilmemiz İçin Çok Çalışmamız Gerekti" 2 izlenme - 1 yıl önce - Blatt: "Bu takımı yenebilmemiz için çok çalışmamız gerekti"İSTANBUL - Darüşşafaka Basketbol Başantrenörü David Blatt, Pınar Karşıyaka'yı mağlup edebilmek için sıkı bir çalışma gerçekleştirdiklerini söyleyerek, "Bu takımı yenebilmemiz için çok çalışmamız gerekti ve nasıl yapacağımızı...
David Blatt: 03:20
David Blatt: "Avrupa Şampiyonası'nda Favorim Rusya" 2 izlenme - 1 yıl önce - David Blatt: "Avrupa Şampiyonası'nda favorim Rusya"İSTANBUL - Darüşşafaka Başantrenörü David Blatt, yeni sezon öncesi takımın durumunun son derece iyi olduğunu söyledi.
David Blatt: 05:31
David Blatt: "Biz Avrupa'daki En İyi 8 Takımdan Biriyiz" 2 izlenme - 2 yıl önce - David Blatt: "Biz Avrupa'daki en iyi 8 takımdan biriyiz"İSTANBUL - Darrüşafaka Doğuş Başantrenörü David Blatt, "Biz Avrupa'daki en iyi 8 takımdan biriyiz.
David Blatt: 02:24
David Blatt: "İlk Yarıda Oynadığımız Oyun Sıra Dışıydı" 2 izlenme - 2 yıl önce - David Blatt: "İlk yarıda oynadığımız oyun sıra dışıydı"İSTANBUL - Darrüşafaka Doğuş Başantrenörü David Blatt, "İlk yarıda oynadığımız oyun sıra dışıydı.
David Blatt: 04:07
David Blatt: "Bugün İyi Bir İş Başardık" 2 izlenme - 2 yıl önce - David Blatt: "Bugün iyi bir iş başardık"İSTANBUL - Darüşşafaka Doğuş Başantrenörü Davit Blatt, Panathinaikos gibi güçlü bir takımı yendikleri için mutlu olduğunu söyleyerek, "Panathinaikos oynadığı oyunla nasıl bir takım olduğunu gösterdi.
David Blatt: 02:47
David Blatt: "Savunmamız Kazanmamızda En İyi Faktör" 1 izlenme - 11 ay önce - David Blatt: "Savunmamız kazanmamızda en iyi faktör"İSTANBUL - Darüşşafaka Başantrenörü David Blatt, kazanmalarındaki en büyük faktörün iyi yaptıkları savunma olduğunu söyledi.
David Blatt: 03:08
David Blatt: "Bugün Takım Olarak Kazandık" 1 izlenme - 12 ay önce - David Blatt: "Bugün takım olarak kazandık"İSTANBUL - Darüşşafaka Başantrenörü David Blatt, 88-73 kazandıkları Trabzonspor karşılaşmasının ardından konuştu.
David Blatt: 01:07
David Blatt: "Anadolu Efes Kazanmayı Hak Etti" 1 izlenme - 10 ay önce - David Blatt: "Anadolu Efes kazanmayı hak etti"İSTANBUL - Darüşşafaka Başantrenörü David Blatt, Anadolu Efes'i kazanmayı hak ettiğini söyledi.
David Blatt: 04:59
David Blatt: "Savunma Ribaundlarını Alamadık" 1 izlenme - 2 yıl önce David Blatt: "Savunma ribaundlarını alamadık"İSTANBUL - Darüşşafaka Doğuş Başantrenöür David Blatt, "Savunma ribaundlarını alamadık ve bundan olumsuz etkilendik" dedi.
David Blatt: 02:43
David Blatt: "Oyunun Kopmasına İzin Vermedik" 1 izlenme - 2 yıl önce - David Blatt: "Oyunun kopmasına izin vermedik"İSTANBUL - Muratbey Uşak karşısında farkın 17 sayıdan 25'lere çıkmasına izin vermediklerini ve oyunun kopmamasını sağladıklarını söyleyen David Blatt, "Paniğe kapılmadan işimizi yaptık ve kazandık" ifadelerini kullandı.