Hoşgeldiniz!

David Cameron Videoları İzle

IŞİD, 3. İnfazını Gerçekleştirdi 01:28
IŞİD, 3. İnfazını Gerçekleştirdi 9.152 izlenme - 2 yıl önce IŞİD, 2 Amerikalı gazeteciden sonra İngiliz yardım görevlisi David Cawthorne Haines'i de başını keserek infaz etti. Daha önceki videolar gibi kurban Haines, ölümünden ötürü İngiltere Başbakanı David Cameron'ı suçlayan bir metin okuyor. İnfazın ardından, sıradaki ismin İngiliz vatandaşı Alan Henning olduğu açıklandı.
İngiltere Başbakanı David Cameron'ın Yüzüne Karşı Küfreden Kadın 00:26
İngiltere Başbakanı David Cameron'ın Yüzüne Karşı Küfreden Kadın 878 izlenme - 7 ay önce İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden çıkma referandumu tartışmaları kapsamında Facebook üzerinden canlı yayınlanan bir açık oturuma katılan İngiltere Başbakanı David Cameron hiç beklemediği bir yorumla karşı karşıya kaldı. Katılımcılar arasında bulunan Yasmin isimli bir genç kadın söz istedi ve kelimenin tam anlamıyla açtı ağzını yumdu gözünü.
Canlı Yayında İngiltere Başbakanına Küfreden Kadın 00:32
Canlı Yayında İngiltere Başbakanına Küfreden Kadın 126 izlenme - 7 ay önce Canlı yayında David Cameron'a: Ülkeyi s..niz Açık oturuma katılan David Camaron'a konuklardan biri canlı yayında "Ülkeyi s...niz" deyince Cameron'un yüz ifadesi değişti. İngiltere Başbakanı David Cameron’a canlı yayında küfür
İngiltere Başbakanı David Cameron Oyunu Kullandı 00:49
İngiltere Başbakanı David Cameron Oyunu Kullandı 39 izlenme - 7 ay önce İngiltere Başbakanı David Cameron ve eşi, bugün Birleşik Krallık’ın AB’de kalıp kalmamasının oylandığı referandum için oyunu kullandı. İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda'dan oluşan Birleşik Krallık'ın AB üyeliğinin oylanacağı referandum bugün gerçekleştiriliyor. Birleşik Krallık'ta halk uzun süredir üzerinde çeşitli tartışmaların yapıldığı referandum için bugün sandık başına gidiyor. Hem AB hem de Birleşik Krallık için sınav niteliğinde olan kritik referandumda oy verme işlemi başladı. TSİ 09:00'da başlayan oy verme işlemi TSİ 00.00'da son bulacak. Oy verme işlemi kapsamında İngiltere Başbakanı David Cameron ve eşi Samantha Cameron, Westminster kentindeki oy verme merkezine gelerek oyunu kullandı. Oy verme işleminin ardından mühürlü sandıklar toplanarak 382 yerel merkezde bulunan sayım noktalarına gönderilecek. Seçim komisyonunun Birleşik Krallık'ın kaderini belirleyen referandumun nihai sonuçlarını, yarın sabah saatlerinde açıklaması bekleniyor. Oyların yarısından fazlasını alan taraf kazanmış sayılacak.
İngiltere Başbakanı David Cameron'ın Resmi Özrü 11:55
İngiltere Başbakanı David Cameron'ın Resmi Özrü 116 izlenme - 1 yıl önce 30 Ocak 1972’de Kuzey İrlanda’nın Derry şehrinde yaklaşık yirmi bin kişinin katıldığı bir protesto yürüyüşü düzenlendi. Gösterinin fitilini ateşleyen, Britanya ordusunun desteğiyle her türlü muhalefeti bastıran hükümetin 1971’de tüm gösteri ve yürüyüşleri yasaklama kararıydı. Bu karar üzerine Kuzey İrlanda Medeni Haklar Derneği NICRA, barışçıl gösteri hakkını savunmak için çağrıda bulundu. 30 Ocak Pazar günü Derry merkezinde toplanan göstericiler ordu güçleriyle karşı karşıya geldi ve askerlerin rastgele açtığı ateş sonucunda 14 kişi hayatını kaybetti. İrlandalılar nezdinde o gün tarihe “Kanlı Pazar” olarak geçecekti. Kanlı Pazar, kuşaktan kuşağa aktarılan Kuzey İrlanda özgürlük mücadelesinin şiddetle bastırılmasının sembolü haline geldi. Olaya dair tepkiyi yatıştırmak amacıyla, Britanya yönetimi güdümünde bir mahkeme kuruldu. Derry’de toplanmayı bile göze alamayan Lord Widgery başkanlığındaki bu göstermelik mahkemede, görgü tanıklarının ifadeleri dikkate alınmadı ve askerî personel aklandı. Bu süreç, Kuzey İrlanda’da çatışmaların daha da tırmanmasına sebep oldu. NICRA’nın pasifist mücadelesi kan kaybederken, IRA Katolik İrlandalıların meşru temsilcisi konumuna geldi ve otuz yıldan fazla süren çatışmalarda toplam 3.673 kişi öldü. 1994’te IRA’nın ateşkes ilanı ve akabinde 1998’de Britanya hükümetiyle IRA arasında imzalanan Belfast Antlaşması, Kanlı Pazar’la ilgili resmî söylemin sorgulanacağı barışçıl bir ortam doğurdu. Kanlı Pazar Adalet Kampanyası gibi geniş tabanlı demokratik etkinliklerin ivmesiyle, Başbakan Tony Blair, olaylarla ilgili yeni bir soruşturmanın açılacağını duyurdu. Barış süreci soruşturmaya, soruşturma ve peşi sıra gelen özür de barış sürecine katkıda bulundu. Lord Saville başkanlığındaki mahkemenin yürüttüğü “Saville Araştırması”, Britanya tarihindeki en kapsamlı soruşturma oldu. 15 Haziran 2010’da kamuoyuna açıklanan raporda, askerlerin ateş açmadan önce uyarıda bulunmadığı, üstelik herhangi bir saldırı altında olmadıkları, kimi göstericilerin kaçarken vurulduğu belirtiliyordu. Kuzey İrlanda halkının 38 yıldır beklediği özrü parlamentoda dillendirmek de, dönemin başbakanı David Cameron’a düştü (Alıntıdır).
Fotoğraf Çekilirken Başbakan'a Tavşan Kulağı Yapmak 00:14
Fotoğraf Çekilirken Başbakan'a Tavşan Kulağı Yapmak 138 izlenme - 2 yıl önce Tabi ki bizim ülkemizin başbakanına yapılmamış bu hareket, sakin olun genşler. David Cameron'ı ziyaret eden rugby takımı başbakan ile hatıra fotoğrafı çektirirken oyunculardan biri kendini tutamamış ve de yapıştırmış kulağı. Daha sonra da twitter üzerinden özür dilemiş.
Başbakan'a Kapa Çeneni Demek - İngiltere 00:06
Başbakan'a Kapa Çeneni Demek - İngiltere 69 izlenme - 1 yıl önce Bir Türkiye'de olsa videosu ile karşınızdayız...İngiliz kamu yayın kurumu BBC'de yayımlanan bir televizyon programına katılan İngiltere Başbakanı David Cameron'a shut up diyen Andrew Marr'ın sonu merak ediliyor.
Spor Yaparken Başbakan'la Çarpışmak 00:36
Spor Yaparken Başbakan'la Çarpışmak 77 izlenme - 2 yıl önce Efenim Böyük Britaniyada spor yapan birisi gitmiş Başbakan David Cameron'a çarpmış. Poliste adamı kısa süreliğine tutuklamış felan tekrar serbest bırakmışlar. Bir başbakan nasıl tehditlere karşı bu kadar savunmasız olur. Demek ki Dünya lideri olmamak bu. Hadi onu geçtim hemen serbest bırakmakta nedir daha ileri demokrasiden de nasiplerini almamışlar.
Kanlı Pazar - Kuzey İrlanda - Derry (1972) 11:20
Kanlı Pazar - Kuzey İrlanda - Derry (1972) 83 izlenme - 1 yıl önce Kanlı Pazar (İrlandaca: Domhnach na Fola) veya Bogside katliamı, 30 Ocak 1972 tarihinde Kuzey İrlanda'nın Derry kentinin Bogside bölgesinde, 26 silahsız sivil haklar protestocunun ve çevredekilerin Britanya Ordusu askerleri tarafından vurulması olayıdır. Aralarında yedi gencin bulunduğu 13 erkek olay sırasında veya hemen ardından yaşamını yitirdi, bir kişi ise o gün aldığı yaralardan dolayı dört buçuk ay sonra öldü. İki protestocu, üzerilerine sürülen askeri araçların altında kalarak yaralandı.[1] Yaralılardan beş kişi arkasından vuruldu.[2] Olay, Kuzey İrlanda Sivil Haklar Derneği'nin düzenlediği bir yürüyüş sırasında meydana geldi. Katliama katılan askerler Paraşüt Alayı Birinci Tabur üyeleriydi.[3] Britanya hükümeti olayla ilgili olarak iki ayrı soruşturma açtı. Olayın hemen ardından kurulan Widgery Tribünali, suçlamalara karşı askerleri ve Britanya makamlarını büyük ölçüde temize çıkardı. Askerlerin silahlı saldırısını "pervasızlığın sınırında" diye niteleyen Widgery'nin raporu, olayı örtbas etme amaçlı olduğu şeklinde yaygın olarak eleştirildi.[4][5][6] Newdigate'li Lord Saville başkanlığındaki Saville Soruşturması olayların yeniden incelenmesi için 1998 yılında açıldı. 12 yıl süren araştırmanın ardından 15 Haziran 2010'da Saville raporu kamuoyuna sunuldu. Olayın sorumluluğu hakkındaki tartışmaları yeniden alevledirebilir nitelikte bulgular içeren rapor, cinayetlere katılan bazı askerler için olası cezai soruşturmaların başlatılmasına yol açabilir.[7] Raporda, vurulanların tümünün silahsız olduğuna değinildi ve cinayetlerin "haksız ve yersiz" olduğu kaydedildi. Saville raporunun yayınlanması üzerine Britanya Başbakanı David Cameron, Birleşik Krallık adına resmen özür diledi.[8](vikipedi) Bu olay, IRA terörü ve İrlanda sorununun başlangıcı kabul edilir.
İngiltere Başbakanı Cameron'ı Kabul Etti 00:22
İngiltere Başbakanı Cameron'ı Kabul Etti 65 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere Başbakanı David Cameron ile Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda çalışma yemeğinde bir araya geldi.
NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'nde İngiltere Başbakanı Cameron ile Görüştü 00:27
NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'nde İngiltere Başbakanı Cameron ile Görüştü 59 izlenme - 2 yıl önce Zirvenin ikinci gününde Cumhurbaşkanı Erdoğan; İngiltere Başbakanı David Cameron ile görüştü. İkilinin rahat tavırları dikkat çekti.
David Cameron Kimdir? 01:46
David Cameron Kimdir? 17 izlenme - 1 yıl önce David Cameron Biyografi, David Cameron Kim, David Cameron Kimdir, David Cameron Hayatı, David Cameron
Başbakan'a Kapa Çeneni Dedi! 00:06
Başbakan'a Kapa Çeneni Dedi! 41 izlenme - 3 yıl önce İngiliz kamu yayın kurumu BBC'de yayımlanan bir televizyon programına katılan İngiltere Başbakanı David Cameron, sürpriz bir tepkiyle karşılaştı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cameronı Kabul Etti 00:26
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cameronı Kabul Etti 23 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere Başbakanı David Cameron'ı Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.
İngiltere Başbakanı Cameron, Başbakanlıkta 01:04
İngiltere Başbakanı Cameron, Başbakanlıkta 23 izlenme - 2 yıl önce İngiltere Başbakanı Cameron Ankara'da-Başbakan Davutoğlu ile Cameron görüşmesi başladı Başbakan Ahmet Davutoğlu, İngiltere Başbakanı David Cameron ile bir araya geldi.
Cameron Mikrofonu Açık Unutursa 00:28
Cameron Mikrofonu Açık Unutursa 5 izlenme - 6 ay önce İngiltere Başbakanı David Cameron, çarşamba günü Kraliçe 2. Elizabeth'e istifasını sunacağını açıkladı. Açıklamayı yaptıktan sonra Başbakanlık Ofisi'ne yürüyen Cameron, mikrofonun azizliğine uğradı. Mırıldandığı şarkı İngiltere'de günün konusu oldu.
 İngiltere Başbakanı David Cameron’a 'tavşan kulak' şakası 00:57
İngiltere Başbakanı David Cameron’a 'tavşan kulak' şakası 35 izlenme - 3 yıl önce Rugby takımını kabul eden İngiltere Başbakanı David Cameron’a takım oyuncularından Manu Tuilagi tarafından ‘tavşan kulak’ şakası yapıldı. British and Lions isimli rugby takımını kabul eden İngiltere Başbakanı David Cameron’a takım oyuncularından Manu Tuilagi tarafından ‘tavşan kulak’ şakası yapıldı.İngiltere Başbakanı David Cameron, Avustralya’daki bir turnuvayı kazanan British and Lions isimli rugby takımını başbakanlık konutunda kabul etti. Cameron, takım oyuncularıyla birlikte konut önünde fotoğraf çekildikleri sırada başbakanın yanında bulunan Manu Tuilagi elini uzatarak tavşan kulak şakası yaptı. Olan bitenden habersiz olan Cameron objektiflere poz verdi. Tuilagi daha sonra twitter hesabından yaptığı açıklamada özür dileyerek, “Lions fotoğrafını mahvettiğim için özür dilerim. Hakaret gibi bir niyetim asla yoktu. Başbakanlık konutunda müthiş bir gün yaşadık, bizi kabul ettiği için başbakana teşekkür ederiz” dedi.Cameron daha sonra attığı bir tweet’le Pazartesi günü yaşana hadiseyle ilgili Tuilagi’nin özür dilemesine gerek olmadığını belirterek, “Manu Tuilagi seni ve Lions kulübü yetkililerini başbakanlıkta misafir etmek harikaydı. Özür dilemene gerek yok, bunun şaka için yapılmış bir ey olduğunu biliyorum” dedi.ABD Başkanı Barack Obama da geçen ay Connecticut Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı’nı Beyaz Saray’da kabul ettiği sırada iki basketbolcunun ‘tavşan kulak’ şakasıyla karşılaşmıştı.
Davutoğlu-Cameron Görüşmesi 00:37
Davutoğlu-Cameron Görüşmesi 14 izlenme - 2 yıl önce İngiltere Başbakanı Cameron Ankara'da-Başbakan Davutoğlu ile Cameron görüşmesi başladı Başbakan Ahmet Davutoğlu, İngiltere Başbakanı David Cameron ile bir araya geldi.
İngiltere Başbakanı Cameron'dan İstifa Açıklaması 05:53
İngiltere Başbakanı Cameron'dan İstifa Açıklaması 2 izlenme - 7 ay önce İngiltere Başbakanı Cameron istifa ediyor İngiltere Başbakanı David Cameron, AB'den ayrılık kararının ardından istifa edeceğini duyurdu.
İngiltere Başbakanı David Cameron’un 'hakaret özgürlüğü vardır' sözü çok yanlış 01:22
İngiltere Başbakanı David Cameron’un 'hakaret özgürlüğü vardır' sözü çok yanlış 5 izlenme - 2 yıl önce İngiltere Başbakanı David Cameron’un 'hakaret özgürlüğü vardır' sözü çok yanlış. Adnan Oktar’ın 19 Ocak 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
İngiltere Başbakanı David Cameron’un 'hakaret özgürlüğü vardır' sözü çok yanlış 01:22
İngiltere Başbakanı David Cameron’un 'hakaret özgürlüğü vardır' sözü çok yanlış 2 izlenme - 2 yıl önce İngiltere Başbakanı David Cameron’un 'hakaret özgürlüğü vardır' sözü çok yanlış.
M.Unitedlı Başbakan, City tesislerini gezdi! 00:52
M.Unitedlı Başbakan, City tesislerini gezdi! 2 izlenme - 1 yıl önce Manchester United taraftarı olduğu bilinen Çin Halk Cumhuriyeti Başbakanı Xi Jinping, hafta sonu oynanacak derbi öncesi İngiltereli meslektaşı David Cameron ile bir dizi ziyarette bulundu.