Hoşgeldiniz!

david fincher

Dövüş Kulübü Fragman 02:30
Dövüş Kulübü Fragman 130.014 izlenme - 5 yıl önce Oregon Üniversitesinde yüksek lisansını yapan Chuck Palanhiuk'un uzak olmayan bir gelecekte geçen ve kafası karışık genç bir erkeği konu alan romanından yola çıkılarak çekilen Fight Club'da filmi anlatan, ünlü bir otomobil firmasında iyi bir işe sahiptir. Tek düze yaşamı kronik uykusuzluk sorunuyla çekilmez bir hale gelmiştir. Ailesi ve yakın bir arkadaşı olmayan Jack doktorunun tavsiyesi üzerine kanserli hastaların terapi grubuna katılır. Bu toplantılar esnasında Marla'yla tanışır o da genç adam gibi hasta olmadığı halde grubun toplantılarına katılmaktadır. Jack'in ve Marla'nın çabaları tüketici kültürünün anlamsızlığına karşı bir duruştur adeta kariyer sahibi ama yanlız insanların bir tepkisi. Jack'ın jenerasyonu ölü bir jenerasyondur. Bir yolculuk sonrası evinin yanmış olduğunu gördüğünde arayabileceği tek kişinin yolculuk sırasında tanıştığı sabun satıcısı Tyler Durden olmasıda adeta bunun bir kanıtıdır. İçilen birkaç biranın ardından park yerinde Tyler, kahramanımızı kendine vurması için kışırtacaktır. Aralarında başlayan bu kavga Jack'in hayatını değiştirecektir. Bir süre sonra Jack Tyler'ın yanına taşınır. Tyler'ın liderliğinde bir dövüş kulübünün kuruluşuyla bu kulübde sayıları elliyi aşmamak kaydıyla genç erkekler birbirleriyle dövüşmeye başlayacaklardır. Kısa sürede popüler hale gelen kulüp ve Tyler Durden hızlı bir şekilde bu ölü jenerasyonun mesihi haline gelir.
Gone Girl (2014) Fragman 01:37
Gone Girl (2014) Fragman 78.263 izlenme - 4 yıl önce David Fincher'ın yönettiği, Ben Affleck ve Rosumund Pike'ın başrolde olduğu Gone Girl filminin ilk fragmanı
Gone Girl  Kısa Tanıtım Klibi 00:19
Gone Girl Kısa Tanıtım Klibi 13.177 izlenme - 4 yıl önce David Fincher'ın yönettiği, Ben Affleck ve Rosumund Pike'ın oynadığı Gone Girl filminden ilk görüntüler
Zodiac 02:30
Zodiac 33.796 izlenme - 11 yıl önce David Fincher'ın yeni filmi
Kayıp Kız (Gone Girl) - Türkçe Altyazılı Fragman 01:27
Kayıp Kız (Gone Girl) - Türkçe Altyazılı Fragman 3.715 izlenme - 4 yıl önce Vizyon Tarihi: 10 Ekim 2014 Yapımı : 2014 - ABD Tür : Dram , Gerilim Yönetmen : David Fincher Oyuncular : Neil Patrick Harris , Ben Affleck , Rosamund Pike , Missi Pyle , Patrick Fugit Senaryo : Gillian Flynn Yapımcı : Reese Witherspoon , Leslie Dixon
2 Dakikada David Fincher Filmleri 01:41
2 Dakikada David Fincher Filmleri 1.170 izlenme - 2 yıl önce Fight Club ve Seven gibi kült filmlerde imzası olan usta yönetmen David Fincher, en son 2014 yapımı Gone Girl ile karşımıza çıkmıştı. Onu çoğu yönetmenden farklı kılan görsel biçeminden örnekler sunarak sinemaseverlere etkileyici bir deneyim yaşatan 2 dakikalık video...
Se7en - Final Sahnesi (1995) 02:48
Se7en - Final Sahnesi (1995) 479 izlenme - 3 yıl önce Se7en 1995 yapımı bir David Fincher filmidir. Başrollerini Morgan Freeman, Brad Pitt ve Kevin Spacey gibi ünlü oyuncuların paylaştığı 1995 yapımı filmde Hıristiyanlık'ın 7 ölümcül günahını işleyenleri kendi vahşi yöntemleriyle öldüren bir seri katili ve onun peşindeki iki polis dedektifinin çabalarını konu alıyor. Filmin final sahnesinde katil (Kevin Spacey) polislerden birinin (Brad Pitt) eşini öldürdüğünü ve kafasını bir kutuya soktuğunu söyler ve olaylar gelişir.
Penis Şarkısı - Fight Club 01:33
Penis Şarkısı - Fight Club 344 izlenme - 3 yıl önce Efsane film Fight Club'ın (Dövüş Kulübü-1999) başrol oyuncuları Edward Norton ile Brad Pitt'in seslendirdikleri şarkıyı filmden sahneler eşliğinde dinleyeceğiz. Bu seyredeceğimiz video, filmden silinmiş bir sahne olabileceği gibi oyuncuların eğlenmek için çektikleri bir videoda olabilir. Ama ikinci olasılık daha ağır basıyor gibi... Bu videoyu nasıl buldum?: Seyredenler bilirler, filmde Tyler Durden (Brad Pitt) çalıştığı sinemada filmlerin arasına pormografik görüntüler ekleştiriyordu. Filmin yönetmeni David Fincher de tıpkı tyler gibi filmin sonunda çok kısa bir süre görünen penis görüntüsü koymuştu. İşte siteye yüklemek için o sahneleri ararken bu videoyu buldum. Ama aradığım sahneleri bulamadım artık filmi indirip ordan keserim.
Fight Club - Bırak Ne Olacaksa Olsun 03:59
Fight Club - Bırak Ne Olacaksa Olsun 267 izlenme - 3 yıl önce 14. bireyin günlük hayatındaki bokluklara biraz daha katlanabilmesi için yapılmış; toplumun manipülasyonunu hedefleyen propaganda filmi. 2000'lere girilirken abd hükümeti ve fbi, bir grup yönetmene sisteme bağlayıcı, manipulasyon etkisi yaratan filmler yaptırmak istemiştir. yapılan araştırmalarda yumuşak, naif bir sistem eleştirisi getiren, şiddet ve aksiyon içeren, sonunda bireye hiçbir çözüm sunmayan filmlerin bireylerin sisteme daha az baş kaldırmasını sağladığı görülmüştür. bunun üzerine yapılan filmler hem amacına ulaşmış hemde yüksek gişe hasılatı getirerek fbi'a ek gelir sağlamıştır. bu filmlerden en başarılıları fight club ve matrix'tir.
Alien Serisi Hakkında İlginç Bilgiler 09:30
Alien Serisi Hakkında İlginç Bilgiler 38 izlenme - 10 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Ustalara Saygı Kuşağı (3) David Fincher Filmleri 02:16
Ustalara Saygı Kuşağı (3) David Fincher Filmleri 93 izlenme - 3 yıl önce Son dönem Hollywood'dan çıkan en başarılı yönetmenlerden. Filmlerinin hemen hemen hepsinde görülen klostrofobik, depresif, karanlik, izolasyon gibi elementler kendi imzası gibi bir şey olmuştur. Özellikle Chuck Palanhiuk'un kitabından uyarlama Fight Club'ı kimilerine göre kitaptan daha iyi anlattığı için -ki genelde hiç bir uyarlama kitabını tutmaz diye genel kanı vardır- bir yıldız fazladan veriyoruz yönetmenimize çünkü Fight Club kimilerinin hayat felsefesidir. Filmleri: Yaratık³ (1992) • Se7en (1995) • Oyun (1997) • Dövüş Kulübü (1999) • Panik Odası (2002) • Zodiac (2007) • Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi (2008) •Sosyal Ağ (2010)
Gone Gırl Kamera Arkası - Sinemaskop Kanal35 07:11
Gone Gırl Kamera Arkası - Sinemaskop Kanal35 60 izlenme - 3 yıl önce Sinema Sizin İçin Vazgeçilmezse, büyük Prodüksiyonların Kamera Arkalarını Merak Ediyor, Filmlerin Soundtracklerini Dinliyor,sinema Dünyasından Haberdar Olmak Ve Üstelik Sürpriz Hediyeler Kazanmak İstiyorsanız... sinemaskop Her Cumartesi 12:00'da Kanal 35 Ekranlarında..
Sinemaskop - Bölüm 159 Gone Girl Kanal35 51:41
Sinemaskop - Bölüm 159 Gone Girl Kanal35 60 izlenme - 3 yıl önce Sinema Sizin İçin Vazgeçilmezse, büyük Prodüksiyonların Kamera Arkalarını Merak Ediyor, Filmlerin Soundtracklerini Dinliyor,sinema Dünyasından Haberdar Olmak Ve Üstelik Sürpriz Hediyeler Kazanmak İstiyorsanız... sinemaskop Her Cumartesi 12:00'da Kanal 35 Ekranlarında..
Johnny Hates Jazz - Shattered Dreams 03:25
Johnny Hates Jazz - Shattered Dreams 40 izlenme - 3 yıl önce İngiliz Pop grubu Johnny Hates Jazz'ın sitede yer almadığını görünce en bilindik parçalarından birini eklemek istedim. Belki de en bilindik parçası çünkü tek şarkıyla tanınan gruplardan biri. Klibin iki versiyonu varmış. Bu son versiyonunu David Fincher yönetmiş, ve ortaya garip bir klip çıkmış.
Se7en - 8-Bit Cinema 04:01
Se7en - 8-Bit Cinema 28 izlenme - 3 yıl önce Brad Pitt ve Morgan Freeman'ın başrolleri paylaştığı David Fincher'ın yönettiği efsane polisiye se7en'ın 8bit versiyonunu izliyoruz.
Sinemaskop (Gone Girl Kamera Arkası) Kanal35 51:41
Sinemaskop (Gone Girl Kamera Arkası) Kanal35 28 izlenme - 3 yıl önce Sinema Sizin İçin Vazgeçilmezse, büyük Prodüksiyonların Kamera Arkalarını Merak Ediyor, Filmlerin Soundtracklerini Dinliyor,sinema Dünyasından Haberdar Olmak Ve Üstelik Sürpriz Hediyeler Kazanmak İstiyorsanız... sinemaskop Her Cumartesi 12:00'da Kanal 35 Ekranlarında..
Gone Gırl  * Sinematv *cansubizim 01:15
Gone Gırl * Sinematv *cansubizim 8 izlenme - 2 yıl önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...