Hoşgeldiniz!

David Letterman

Sigarayı Yiyen Adam - Letterman Show 04:37
Sigarayı Yiyen Adam - Letterman Show 869 izlenme - 3 yıl önce Zamanında oldukça meşhur olan "cigarette eating guy" ın sitemiz arşivinde olmadığını görünce eklemeden olmaz dedim, david letterman ın tipine bakarsak oldukça eski bi video
Jim Carrey - Zengin İnsan Gülüşü 01:18
Jim Carrey - Zengin İnsan Gülüşü 289 izlenme - 2 yıl önce Jim Carrey zengin insanların nasıl güldüğünü anlatıyor, iyi seyirler dilerim...
Aretha Franklin - Rolling in the Deep/Ain't No Mountain (Canlı Performans) 04:24
Aretha Franklin - Rolling in the Deep/Ain't No Mountain (Canlı Performans) 249 izlenme - 3 yıl önce Aretha Franklin'i anlatacak değilim ama Rolling Stones'un Tüm Zamanların En İyi 100 Şarkıcısı listesinde 1 numara olduğunu söylesem yeterli olur sanırım.29 Ekim 2014 tarihinde 72 yaşında David Letterman'ın şovunda Adele'e ben daha buralardayım mesajı gönderiyor.Soul Müziğin Kraliçesi'nden harika bir performans daha...
Jennifer Lawrence'ın En Komik Anları (Röportajlar) 15:00
Jennifer Lawrence'ın En Komik Anları (Röportajlar) 223 izlenme - 4 yıl önce Jennifer Lawrence'ın en komik anlarından oluşan 15 dakikalık video. Regis & Kelly, David Letterman gibi ünlü talk show'culara konuk olan Lawrence, samimi ve komik açıklamalar yapıyor.
david letterman - minka kelly on playboy  jeter 01:51
david letterman - minka kelly on playboy jeter 213 izlenme - 6 yıl önce
Jim Carrey'nin Yılbaşı Kutlaması (Enerji Patlamalı) 02:48
Jim Carrey'nin Yılbaşı Kutlaması (Enerji Patlamalı) 115 izlenme - 3 yıl önce Eklediğim ilk içerik olduğundan mütevellit sizlere benim için yeri çok özel olan Jim Carrey abimizin eğlenceli karakterini doya doya izleyebileceğiniz yılbaşına özel,uçan adam sabri tadında özel bir kesitini sunuyorum.İyi seyirler efendim.
Japonya'nın hologram pop starının performansı 03:43
Japonya'nın hologram pop starının performansı 117 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz gece ABD'li komedyen ve gece yarısı talk show'cusu David Letterman'ın konuğu Japonya'nın hologram pop starı oldu. Miku isimli sanal şarkıcı konuk olduğu programda Sharing the World." şarkısını seslendirdi. Miku'nun performansı karşısında izleyenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Sizi Miku'nun performansıyla baş başa bırakmadan önce Miku'nun bir insan olmadığını bir kez daha hatırlatalım.
Letterman Show - En Saçma Gösteriler 03:43
Letterman Show - En Saçma Gösteriler 93 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı ünlü şovmen David Letterman'in showunda eskiden beri var olan Stupid Human Tricks bölümünden birkaç videodur izleyeceğiniz ya da sıkılıp izlemeyeceğiniz her neyse. Bilgisayarda öylece durup duran Letterman Show videolarından gereksiz insan şovlarını gereksiz bir iş yapıp biraraya getirdim.
Serena Williams Camı Çerçeveyi İndirdi 02:12
Serena Williams Camı Çerçeveyi İndirdi 60 izlenme - 3 yıl önce David Letterman'ın programı Late Show'a katılan Serena Williams, sokakta yapılan gösteri maçının ardından bir dükkan penceresine doğru yaptığı isabetli vuruş ile camı kırdı.