Hoşgeldiniz!

davranış

Bir Türk Kızına Davranılması Gereken Şekil 01:25
Bir Türk Kızına Davranılması Gereken Şekil 15.830 izlenme - 10 ay önce Evet arkadaşlar, periscope'ta, scorp'ta orada burada ve şurada teşhircilik yapan bütün kızlara davranılması gereken şekil budur! Haydi koçlarım!
Örümceği Suratında Gezdiren Çılgın Kadın 00:46
Örümceği Suratında Gezdiren Çılgın Kadın 6.650 izlenme - 1 yıl önce Dev örümceği suratında gezdirip bir de üzerine hiçbir şey yokmuş gibi davranıp kaydeden kadından çılgınca ama cesurca bir davranış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Okul Evrelerine Göre Kızlara Davranış 00:06
Okul Evrelerine Göre Kızlara Davranış 9.475 izlenme - 3 yıl önce Çok İyimiş
Tek Bir İyi Davranış Sonsuz Bir Dalga Oluşturur. 05:10
Tek Bir İyi Davranış Sonsuz Bir Dalga Oluşturur. 4.956 izlenme - 1 yıl önce İyilik ilk öce göz yaşları gibi tane tane olsa da o gözlere sahip kişiler çoğaldıkça ilk öce çiseler daha sonra yağmura dönüşür. Bu türde yağmur yağabilen topraklara bereket ve huzur gelir.
Ulkenizdeki En Kaba Davranış Nedir? - Turistlerle Röportajlar 03:04
Ulkenizdeki En Kaba Davranış Nedir? - Turistlerle Röportajlar 1.975 izlenme - 10 ay önce Turistlere ülkelerindeki ya da kültürlerindeki en kaba davranışları sorduk. Bakalım ülkeden ülkeye cevaplar ne yönde. Sokak röportajlarında sorduğumuz sorulara siz de yorumlarınızla destek verebilirsiniz. İyi seyirler. Yerli Yersiz sorular için ABONE olun
Cinsel Eğitim 3 01:14
Cinsel Eğitim 3 1.431 izlenme - 1 yıl önce İnsan cinselliği, başlıca; erkek cinselliği ve kadın cinselliği iki alt alanı olmak üzere cinsel davranışı konu alan ve içeren bir şemsiye kavramdır.
Cinsel Eğitim 1 01:16
Cinsel Eğitim 1 1.215 izlenme - 1 yıl önce İnsan cinselliği, başlıca; erkek cinselliği ve kadın cinselliği iki alt alanı olmak üzere cinsel davranışı konu alan ve içeren bir şemsiye kavramdır.
İnsan Gibi Davranan Köpekler 02:36
İnsan Gibi Davranan Köpekler 1.849 izlenme - 2 yıl önce İnsan gibi hareket eden köpeklerin hallerini görünce sizde güleceksiniz. Şimdi bu sevimli köpekleri izliyoruz.
Anadolunun Batıl İnançları 01:56
Anadolunun Batıl İnançları 1.079 izlenme - 1 yıl önce Batıl inanç, mantıksal bir temele dayanmayan inanç ve davranışlara denir. Gerçek bir sonucu olmayan, tepkisi kanıtlanamayan davranışlarda bulunmak, sözler söylemek, veya inançlara inanmaktır. Yolculuğa çıkan birisinin arkasından yere su dökmek, merdiven altından geçmemek, gece tırnak kesmemek buna örnektir.
Cinsel Eğitim 2 01:18
Cinsel Eğitim 2 1.044 izlenme - 1 yıl önce İnsan cinselliği, başlıca; erkek cinselliği ve kadın cinselliği iki alt alanı olmak üzere cinsel davranışı konu alan ve içeren bir şemsiye kavramdır.
Adaletsiz Dağıtım Deneyi - Maymunlar, Üzüm ve Salatalık 01:23
Adaletsiz Dağıtım Deneyi - Maymunlar, Üzüm ve Salatalık 1.595 izlenme - 2 yıl önce Prof. Frans De Walls ve ekibi tarafından Emory üniversitesinde yapılan bu davranış deneyinin altyapısı oldukça basit. İki kapuşin maymunu araştırmacıya bir taş verdiği zaman ödül olarak yiyecek alıyor. Ancak ödül olarak maymunlardan birisine salatalık diğerine ise üzüm veriliyor ve salatalık alan maymun aynı işi yapmasına rağmen kendisine salatalık verilirken yanındakine üzüm verildiğini görüyor. Sonuçta maymununun verdiği tepkiyi görüyoruz.
Norveç'te Karda Montsuz Kalan Çocuğa Nasıl Davrandılar 02:38
Norveç'te Karda Montsuz Kalan Çocuğa Nasıl Davrandılar 1.430 izlenme - 3 yıl önce sadece insan olmak başka birşey değil. 19.02.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Norveç'te Karda Montsuz Kalan Çocuğa Nasıl Davrandılar' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aba Yöntemi 01:51
Aba Yöntemi 3.778 izlenme - 8 yıl önce otistik çocukların eğitiminde aba yöntemi. ayrıntılı bilgi için: http://rehabilite.tr.gg
Cinsel davranış deneyi 3 07:18
Cinsel davranış deneyi 3 448 izlenme - 1 yıl önce Cinsel davranış deneyi 3,Cinsel davranış deneyi 3,Cinsel davranış deneyi 3,Cinsel davranış deneyi 3,Cinsel davranış deneyi 3,Cinsel davranış deneyi 3,Cinsel davranış deneyi 3,Cinsel davranış deneyi 3,Cinsel davranış deneyi 3,Cinsel davranış deneyi 3
Yarışmacıdan Örnek Davranış! (Kim Milyoner Olmak İster) 02:56
Yarışmacıdan Örnek Davranış! (Kim Milyoner Olmak İster) 1.322 izlenme - 3 yıl önce Kenan Işık'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasına Hukuk öğrencisi Ayşemsu Kaya adlı yarışmacı örnek davranışıyla damgasını vurdu. Ayşemsu Kaya, yarışma öncesi kazandığı ödül ile kimsesiz ve engelli çocuklara yardım edeceğini söyledi. 15 bin lirayı garantileyen yarışmacısı, 'Çok mutluyum. Yardım edebileceğim bir param oldu. Bu muhteşem bir şey anlatamam' diyerek gözyaşlarını zor tuttu. Yarışmacının bu örnek davraşı Kenan Işık ve seyircilerden büyük alkış aldı.
Çocukları Cinsel İstismardan Korumak İçin Neler Yapmalı? 03:03
Çocukları Cinsel İstismardan Korumak İçin Neler Yapmalı? 17 izlenme - 2 hafta önce Çocuk istismarı, çocuğun bedenine yönelik haz almaya yönelik her türlü davranış ve söz olarak tanımlanır. Çocuğa bedeninin çok değerli ve kendine ait olduğunu öğretmek gerekir. Çocuğun kendi bedenine yönelik algısının bu şekilde gelişmesi istismardan korunma konusunda büyük önem taşır. Bunun yanı sıra çocuğa 'hayır' diyebilmeyi öğretmek gerekir. Çocuğun hayatının her alanında bunu yapabilmesi gelişimi açısından belirleyici bir rol oynar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Barcelona'dan örnek davranış! 00:24
Barcelona'dan örnek davranış! 378 izlenme - 1 yıl önce Katalan devi Barcelona zor durumda olan mülteciler için bağış yaptı.
Aşık Olduğunuz insanla Evlenmeyin! (Renkli Sayfalar) 03:36
Aşık Olduğunuz insanla Evlenmeyin! (Renkli Sayfalar) 204 izlenme - 7 ay önce Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak, ünlülerin boşanmalarından yola çıkarak evlilik üzerine önemli saptamalarda bulundu!
HAK1035 Davranış Biçimleri: 01:52:27
HAK1035 Davranış Biçimleri:"ADAB" (Her an Kuran Her an Mutluluk) 178 izlenme - 8 ay önce Her an Kuran Her an Mutluluk Konu : Davranış Biçimleri:"ADAB" Konuk: Dr.Abdulcabbar Boran, Erhan Bektaş. Bölüm: 1035 Yayin Tarihi:13.04.2016 TvRip
kadın şöförden inanılmaz davranış 01:37
kadın şöförden inanılmaz davranış 960 izlenme - 5 yıl önce
Lovaas Yöntemi 09:49
Lovaas Yöntemi 1.916 izlenme - 8 yıl önce otistik çocukların eğitiminde lovaas yöntemi. ayrıntılı bilgi için: http://rehabilite.tr.gg
örnek alinmasi gereken kİŞİ mustafa kemal atatürk 02:07
örnek alinmasi gereken kİŞİ mustafa kemal atatürk 2.153 izlenme - 9 yıl önce bu tarİhİn tozlu arŞİvİnden çikarilan vİdeoda atatürk ün asİllİĞİnİ ve İlİn amerİkalisinin bİle atatürkün yaptiĞi duruŞlari yapmasida bİr örneklİktİr İlİn amerİkalisina bunu yaptiriyorsak dünya ayaĞimiza kapansin herŞey vatan İçİn ahmet aytekİn 2008
Pasta ve Kuyruktaki adam - Tek Bir İlgili Davranış Sonsuz Bir Dalga Oluşturur 05:10
Pasta ve Kuyruktaki adam - Tek Bir İlgili Davranış Sonsuz Bir Dalga Oluşturur 485 izlenme - 2 yıl önce Pasta ve Kuyruktaki adam Tek Bir İlgili Davranış Sonsuz Bir Dalga Oluşturur.. Çok Anlamlı Bir Kısa Film... Mutlaka izleyin
Derslere Göre Öğretmen Davranışları 00:05
Derslere Göre Öğretmen Davranışları 545 izlenme - 3 yıl önce ne güzel ders ne güzel kitap
Schalke'den ırkçılığa karşı örnek davranış 00:45
Schalke'den ırkçılığa karşı örnek davranış 336 izlenme - 1 yıl önce Bundesliga ekibi Schalke, yeni sezon öncesi takım fotoğrafı çekimleri için Schalke Arena’daydı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Chelsea taraftarından iğrenç bir davranış. 00:30
Chelsea taraftarından iğrenç bir davranış. 185 izlenme - 10 ay önce Premier Lig'de Arsenal ile oynadıkları maçta Chelsea taraftarının yaptığı iğrenç bir davranış.
Ahlaki İlkeler Doğuştan mı Geliyor ? 13:18
Ahlaki İlkeler Doğuştan mı Geliyor ? 225 izlenme - 1 yıl önce Yale Üniversitesi Çocuk Bilişsel Kavrama Merkezi'nde yapılan bir araştırma, 3-6 aylık bebeklerin yardımsever olan ve olmayan insanlar arasındaki farkı anlayabildiğini gösteriyor. Halen devam eden araştırmaya katılan bebeklerin yüzde 75'inin, yardımsever insanları tercih ettiği belirtiliyor. Araştırmada, 3-6 aylık bebeklerden, farklı davranışlar sergileyen kuklalar arasında seçim yapması isteniyor. Kuklalardan yardımsever olanlar, oyuncak dolu bir kutuyu açmaya çalışan bir başka kuklaya yardım ediyor. Kötü davranış sergileyen kuklalar ise kutuyu açmaya çalışan kuklanın işini daha da zorlaştırıyor. Sahneyi izledikten sonra bir seçim yapması istenen bebeklerin, yardımsever kuklaya doğru uzandıkları görülüyor. Araştırmayı yürüten Dr. Karen Wynn, kollarını hareket ettiremeyen, yaşça daha küçük bebeklerin bile yardımsever kuklaya daha uzun süre bakarak tercihini iyiden yana kullandığını ifade ediyor. Detaylı Bilgi : http://www.sciencedaily.com/releases/2012/08/120815093230.htm http://www.smithsonianmag.com/science-nature/are-babies-born-good-165443013 http://www.boston.com/lifestyle/health/childinmind/2012/11/yale_lab_calls_babies_bigots-.html http://phys.org/news/2011-03-good-bad-baby-video.html
Namazda Uygun Olmayan Davranışlar 00:46
Namazda Uygun Olmayan Davranışlar 275 izlenme - 1 yıl önce Namazda Uygun Olmayan Davranışlar..
Diyarbakır'da teröristin vurulma anı kamerada 00:30
Diyarbakır'da teröristin vurulma anı kamerada 112 izlenme - 1 yıl önce
K.maraş Bu Kadın Şoförü Konuşuyor 02:15
K.maraş Bu Kadın Şoförü Konuşuyor 240 izlenme - 2 yıl önce Günün videosu Kahramanmaraş'tan geldi. Bayan sürücünün yaptığı davranış ile daha 'insanlık ölmemiş' dedirtti. Mobese Kırmızı Işık Yaya Geçidi Kadın Şoför Kahramanmaraş, otomobiliyle kırmızı ışıkta bekleyen kadın sürücünün yaptıklarını konuşuyor… Kırmızı ışıkta bekleyen kadın sürücü, o sırada yaya geçidinde bekleyen ve karşıya geçmeye çalışan yaşlı adamın imdadına koştu. Aracından inerek yürümekte zorluk çeken yaşlı adamın koluna giren kadının yaptığı davranış büyük takdir topladı. Yaşlı adamı yolun karşısına geçiren kadın şöförün bu güzel davranış ise MOBESE görüntüleri tarafından saniye saniye kaydedildi.