Hoşgeldiniz!

Davutoglu Videoları İzle

İplenmeyen Adam Davutoğlu 00:17
İplenmeyen Adam Davutoğlu 2.615 izlenme - 2 yıl önce Paris'te 11 Ocak günü düzenlenen yürüyüşe Fransa Cumhurbaşkanı ile birlikte yaklaşık 50 kadar devlet ve hükümet liderinin katılımı tüm dünyada geniş yankı buldu. Yürüyüşün sonuna yaklaşıldığında Hollande'ın birçok liderle samimi bir şekilde öpüşürken Davutoğlu ile sadece tokalaşması dikkat çekti.
Yeni Başbakan Ahmet Davutoğlu 05:08
Yeni Başbakan Ahmet Davutoğlu 1.764 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan adaylığı Başbakan Erdoğan tarafından açıklanan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu kürsüye gelerek bir konuşma yaptı.
Ahmet Davutoğlu 3 gol attı 02:29
Ahmet Davutoğlu 3 gol attı 932 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu eski Trabzonsporlu futbolcular ve siyasetçilerin forma giydiği maçta 3 gol attı.
Fikret Orman'dan Başbakan Davutoğluna Ziyaret 01:13
Fikret Orman'dan Başbakan Davutoğluna Ziyaret 645 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Yönetim Kurulu Üyesi Umut Güner'i, Başbakanlık Dolmabahçe Ofisinde kabul etti.
Bir Neslin Serüveni - Ahmet Davutoğlu Belgeseli 16:26
Bir Neslin Serüveni - Ahmet Davutoğlu Belgeseli 213 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin Yeni Başbakan'ı Ahmet Davutoğlu'nun Hayatını Anlatan O Belgesel...
Trabzon Erdoğdu Anadolu Lisesi oyuncuları, Davutoğlu'nu karşıladı 01:59
Trabzon Erdoğdu Anadolu Lisesi oyuncuları, Davutoğlu'nu karşıladı 142 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, şampiyon takımla el sıkışması.
davutoglu 02:58
davutoglu 285 izlenme - 6 yıl önce kontv ekranlarında selçuklu belediyesinin desteğiyle hazırlanan ve münib engin noyanın sunduğu sahur vaktinin konuğu dışişleri bakanı ahmet davutoğlu ile eşi sare davutoğlu oldu. programda önemli mesajlar veren davutoğlu sahuru da huzurevindeki yaşlılarla birlikte yaptı.
Bozbey. Davutoğlu Şarkısı. Bozbey. 03:53
Bozbey. Davutoğlu Şarkısı. Bozbey. 118 izlenme - 2 yıl önce seçimlere az kala bomba gibi bir davutoğlu şarkısı. 2015 seçimlerinde bütün partiler şarkı seçiminde sınıfta kaldı. etkili bir seçim şarkısı bulamayan bütün partiler "davutoğlu şarkısı" çıkışıyla yine akpartinin gerisinde kaldılar. her seçimde son anda sirpriz bir şarkıyla seçim propagandasına doping etkisi yapan akpartiyi bu şarkıyla destekliyorum. ve bu seçimde de bu şarkıyla aynı etkiyi toplayacağına inanıyorum. şarkı tamamen bana ait. söz ve müziği yine uzun bir uğraş sonucu meydana getirdiğim bir eserdir.
davutoglu 02:58
davutoglu 150 izlenme - 6 yıl önce kontv ekranlarında selçuklu belediyesinin desteğiyle hazırlanan ve münib engin noyanın sunduğu sahur vaktinin konuğu dışişleri bakanı ahmet davutoğlu ile eşi sare davutoğlu oldu. programda önemli mesajlar veren davutoğlu sahuru da huzurevindeki yaşlılarla birlikte yaptı.
Davutoğlu'ndan Rus Uçağı Açıklaması : İlk Emir H. Fidan'a Suikast Şeklinde 02:19
Davutoğlu'ndan Rus Uçağı Açıklaması : İlk Emir H. Fidan'a Suikast Şeklinde 27 izlenme - 9 ay önce Davutoğlu'ndan Rus Uçağı Açıklaması: İlk Emir H. Fidan'a Suikast şeklinde... Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, 15 Temmuz gecesi gerçekleşen darbe girişimiyle ilgili olarak, "Geçmişe dönük bakıldığında bir istihbarat bilgisi var. Ben geç ve doğal yollarla bilgi sahibi oldum. İlk ihbar Hakan Fidan'a suikast şeklinde geldi" diye konuştu.
Muse - JFK   Defector (Ahmet Davutoğlu İçerir) 05:27
Muse - JFK Defector (Ahmet Davutoğlu İçerir) 42 izlenme - 2 yıl önce Muse'un yeni albümü Drones'un JFK klibinin 1:07 saniyesinde ahmet davutoğlu'nu görüyoruz. Seçimlere çok az bir süre kala şu günlerde sürekli televizyonlarda,sokaklarda seçim arabalarında yüzünü gördüğümüz yetmezmiş gibi bir de hiç alakası olmayan yerde karşımıza çıkıyor ''kısa adam''..
Davutoğlu'nun Dolar ve F4 Açıklaması 01:47
Davutoğlu'nun Dolar ve F4 Açıklaması 42 izlenme - 2 yıl önce BM Genel Sekreteri Ban Ki-Mun ile görüşmesinin ardından kameraların karşısına geçen Davutoğlu'na doların olağanüstü yükselişi soruldu. Dünyadaki dalgalanmanın Türkiye'ye yansıması olarak değerlendiren Davutoğlu, gerektiğinde tedbir alınır" dedi.
Bakanlar Kurulu Toplantısı Sona Erdi 04:23
Bakanlar Kurulu Toplantısı Sona Erdi 54 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında gerçekleştirilen Bakanlar Kurulu Toplantısı sona erdi. Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında, Başbakanlık Merkez Bina'da gerçekleştirilen toplantı yaklaşık 6 saat 20 dakika sürdü.
Bakan Davutoğlu: Bütün Senaryolara Hazırız 05:07
Bakan Davutoğlu: Bütün Senaryolara Hazırız 25 izlenme - 3 yıl önce Sınır ihlali yapan Suriye uçağının düşürülmesiyle ilgili açıklamalarda bulunan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Halep'teki Süleyman Şah türbesiyle ilgili "Bizim oradaki Mehmetçiğimiz 80 milyon insanımız demektir. Her türlü tedbir alınmıştır. Bütün senaryolara hazırız." dedi.
Burkina Faso Bakanı Türkiye'de Canlı Yayında Bayıldı 02:12
Burkina Faso Bakanı Türkiye'de Canlı Yayında Bayıldı 5 izlenme - 9 ay önce Türkiye'yi ziyaret eden Burkina Faso Dışişleri Bakanı, mevkidaşı Ahmet Davutoğlu ile yapılan ortak basın toplantısı sırasında bayıldı.
Davutoğlu - Kerry. Ortak Basın Toplantısı 30:45
Davutoğlu - Kerry. Ortak Basın Toplantısı 32 izlenme - 4 yıl önce Davutoğlu - Kerry. Ortak Basın Toplantısı