Hoşgeldiniz!

dayanıklı

Dayanıklı Makyaj Nasıl Yapılır 02:15
Dayanıklı Makyaj Nasıl Yapılır 244.099 izlenme - 3 yıl önce Dayanıklı Makyaj Nasıl Yapılır
Suya Dayanıklı Makyaj Nasıl Yapılır? 02:00
Suya Dayanıklı Makyaj Nasıl Yapılır? 222.546 izlenme - 3 yıl önce Suya Dayanıklı Makyaj Nasıl Yapılır? Yaz tatilinde denize veya havuza gittiğinizde makyajınız suya dayanıklı değilse akacaktır ve hoş görüntü olmayacaktır.. İşte size suya dayanıklı olan ürünleri tanıtacağım
Aşırı Dayanıklı Tablet Testi 01:00
Aşırı Dayanıklı Tablet Testi 2.151 izlenme - 2 ay önce Gelişen teknolojiyle birlikte artık tabletlerin ömrü ve dayanıklılığı artıyor . genç kardeşimiz yaptığı testte bunu kanıtlıyor
Eski Mumlardan Mum Yapımı 00:59
Eski Mumlardan Mum Yapımı 4.551 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/eski-mumlardan-mum-yapimi/ Eski mumlardan mum yapımı oldukça kolay. Ortaya çıkan dekoratif sonuç ise muhteşem! Yapmanız gereken tek şey eskimiş mumlarınızı kırarak bir tencerede ısıtmak. Daha sonra arzu ettiğiniz ısıya dayanıklı malzemeden üretilmiş bir kabın içerisine sıvı hale gelmiş mumu döküp, içerisine hasır ip yerleştireceksiniz. Bu pratik yöntem sayesinde hem tasarruf edecek hem de masalarınızı süsleyecek harika bir muma kavuşacaksınız! Yaratıcılığınızı kullanarak farklı renklerde mumlar ve değişik kaplar ile kendi tasarımınızı yaratabilirsiniz. İzlemek için buyurun MigrosTV’ye!
Www.kendinyapsitesi.com // Suya Dayanıklı Kibrit 02:22
Www.kendinyapsitesi.com // Suya Dayanıklı Kibrit 4.164 izlenme - 8 yıl önce kendin yap suya dayanıklı kibrit yapımı hakkında bilgiler
Uzaya Şişme Bebek Göndermek 02:30
Uzaya Şişme Bebek Göndermek 1.356 izlenme - 2 yıl önce Bir seks oyuncağı firması, ne kadar dayanıklı olduklarını göstermek için uzaya şişme kadın gönderiyorlar. Missy aşırı sıcaklıklara ve radyasyon dayanıklı olarak, 100.000 feet yüksekliğe kadar bozulmadan kalıyor. 102.000 feet hızla dünyaya geri düşmeye başlıyor. Yeniden girişte dünyanın atmosferinde bebeğimiz parçalanıp Nevada çölünde bir yerlerde kayboluyor.
tsk'dan mayına dayanıklı zırhlı araç 02:11
tsk'dan mayına dayanıklı zırhlı araç 3.489 izlenme - 9 yıl önce haber görseli
Aslı ve Filler Selpak Reklamı 00:37
Aslı ve Filler Selpak Reklamı 1.103 izlenme - 2 yıl önce Aslı bardaktaki içeceği döker ve Aslı'nın yardıma filler koşar. İlk Filli reklam filmi olan Selpak reklamı diye hatırlıyorum iyi seyirler.
Nokia 5210 Dayanıklılık Testi 02:06
Nokia 5210 Dayanıklılık Testi 1.010 izlenme - 3 yıl önce Zamanın kaya telefonlarından 5210 üzerinde ecnebi arkadaşlarımız uyguladığı bir sağlamlık testi. Beni yanıltmayacağını biliyordum bu telefonun.
Dayanıklı Küçük Ev Aletleri - Profilo Reklamı 01:58
Dayanıklı Küçük Ev Aletleri - Profilo Reklamı 3.872 izlenme - 8 yıl önce çok komik bir reklam :)
Bu Adam Süper Dayanıklı 00:57
Bu Adam Süper Dayanıklı 1.425 izlenme - 9 yıl önce
Sönmeyen Kibrit 02:29
Sönmeyen Kibrit 526 izlenme - 2 yıl önce ''Elin oğlu yapıyo aga'' dedirtecek cinsten bir buluş, çok mantıklı, işiniz bittikten sonra 3 kat jelatine sarıp çöpe atmak lazım, yoksa 'son durak' filminin havasına büründürür bu meret.
Çüş Dedirten Cep Telefonu Dayanıklılık Testi 02:49
Çüş Dedirten Cep Telefonu Dayanıklılık Testi 790 izlenme - 3 yıl önce Akıllı telefona abartı dayanıklılık testi, telefonun sony ericson olduğunu farkettiniz umarım...
leoland city amerikan evleri 06:01
leoland city amerikan evleri 1.869 izlenme - 8 yıl önce http://www.leolandcity.com
Sönmeyen Kibrit 02:29
Sönmeyen Kibrit 598 izlenme - 4 yıl önce ''Elin oğlu yapıyo aga'' dedirtecek cinsten bir buluş, çok mantıklı, işiniz bittikten sonra 3 kat jelatine sarıp çöpe atmak lazım, yoksa 'son durak' filminin havasına büründürür bu meret.
Aşk'a Karşı En Dayanıklı Erkek 01:58
Aşk'a Karşı En Dayanıklı Erkek 431 izlenme - 5 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Ceviz Reklamı 01:57
Ceviz Reklamı 432 izlenme - 3 yıl önce -35 İle + 45 C Derecede Yaşar 2000 Rakıma Kadar Yetişmektedir Asıl Vatanı Sibirya Olup Başka Ceviz Ağaçları İle Melezleme Yöntemi İle Aşı Yapılıp Elde Edilmiştir Tozlama Ve Dölleme İhtiyacı Yoktur Kendi Kendini Tozlar Döller Yerli Cevizlerden 15 Gün Sonra Çiçek Açar
Özel Geliştirilen Korumayla  2200°C'e Çıplak Elle Dokunmak 01:30
Özel Geliştirilen Korumayla 2200°C'e Çıplak Elle Dokunmak 362 izlenme - 2 yıl önce Nasa'nın ürettiği bu seramik malzeme 2200°C sıcaklıkta bile dokunma olanağı veriyor. Fırından çıkan sıcak malzemenin dış katmanı hemen soğuyor ve içerisindeki sıcaklığın dışarı çıkmasını engelliyor. Nasa bu malzemeyi uzay mekiklerinin sıcaklığa dayanması gereken yerlerinde kullanmayı planlıyor.
bmw boya koruma 00:15
bmw boya koruma 457 izlenme - 7 yıl önce en dayanıklı otomobil korumaları nano teknoloji ile elde ediliyor. bekbars.com daha fazla sonuç
Mog Organik Gübre 03:29
Mog Organik Gübre 1.324 izlenme - 8 yıl önce çiçeklenme döneminden 1 ay önce kullanıldığı taktirde ; ortalama % 30 çiçek sayısında artış, çiçek tutum oranı an alt seviyede % 90 olacaktır. buna paralel olarak da gelişim hızı artacaktır. hasattan önce de 30-45 gün aralığında 1000 m2 alan için ; bir litre daha kullanıldığı zaman meyve iriliği en alt seviye olarak % 30 artacağını taahhüt ederiz. bunlar deneyimlerimiz ile sabittir.
Bombaya Dayanıklı Duvar Kağıdı 01:44
Bombaya Dayanıklı Duvar Kağıdı 418 izlenme - 8 yıl önce x-flex duvarkağıdı orta kuvetteki bir bombanın etkisini nötralize edebiliyor.
Depreme Dayanıklı Yataklar Doğal Afetin En Korkutucu Yanı Olabilir 02:00
Depreme Dayanıklı Yataklar Doğal Afetin En Korkutucu Yanı Olabilir 120 izlenme - 2 yıl önce Bir deprem sırasında yaşanabilecek en kötü deneyim herhâlde tüm o kaosun ortasında uyanmak olacaktır. Bunu gören bir Çinli mucit depreme dayanıklı yatağın yeni ve gelişmiş bir sürümünü ortaya çıkardı. Bu yatak büyük ihtimalle size en kötü senaryoda hayatta kalmanıza yardımcı olacak - ancak ne pahasına? Wang Wenxi 2010 yılında Çin patent enstitüsünden depreme dayanıklı yatak için patent aldı. O zamandan bu yana ürününü yavaşça geliştirmeye devam ediyor. Wang Wenxi bu dönemde ürününe daha gelişmiş koruma, ve hayatta kalanın içeride bir süre mahsur kalması tehlikesine karşılık temel ihtiyaç malzemelerinin depolanması gibi özellikler kazandırdı. Ürünün tanıtıcı videosunu izledikten sonra bazı endişelerin oluşmaması ise elde değil. Örneğin; güvenlik önlemleri aktive olduğunda, gece uykusunda katlanmaya uygun pozisyonda yatmayan birine ne olacak? Deprem esnasında uyandığınızda küçük de olsa sakin olma ihtimaliniz var peki ya sonra çelikten mezarın içinde sıkışıp kalınca neler hissedeceksiniz? Peki bu yatak bir defa evinize kurulduğunda yerini nasıl değiştireceksiniz? Eğer yatağınızı ya da kanepenizi üst kata taşımak sizin için bir kabus ise bir de şunu düşünün, bu yatağı yatak odanıza almanız için çatınızı kaldırmanız gerekebilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Selpak 2000 Reklam Filmi 00:44
Selpak 2000 Reklam Filmi 199 izlenme - 2 yıl önce Çocukların yalnız çıktığı ilk tuvalet maceralarında, onlara Selpak eşlik ediyor ve bulutların ilginç dansını izliyoruz iyi seyirler :)
Suya Dayanıklı Eternowall Duvar Kağıdı 01:20
Suya Dayanıklı Eternowall Duvar Kağıdı 32 izlenme - 7 ay önce Son dönemlerde duvar kağıdı kullanımlarında farklı ve özel tasarımlar tercih edilmekte, Suya Dayanıklı Duvar Kağıdı modelleri ile de her alanda kullanımı mümkün olmaktadır.
Ateşe Karşı Kırmızı iPhone 7 Dayanıklı mı? 03:08
Ateşe Karşı Kırmızı iPhone 7 Dayanıklı mı? 34 izlenme - 6 ay önce TechRax ekibi geçtiğimiz günlerde yeni kırmızı iPhone 7'yi ateşle test etmiş. Ekip, cihazın yeni arka kapağına benzin döküp yakmayı denemiş. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Soğuğa Dayanıklı Kedi Evi Nasıl Yapılır 00:54
Soğuğa Dayanıklı Kedi Evi Nasıl Yapılır 25 izlenme - 7 ay önce Soğukta sokakta olan canları düşünen muhteşem insanların yaptığı kedi evini izliyoruz arkadaşlar. Bu evler kediciklerin üşümesine engel oluyor.
Dünyanın En Dayanıklı Köprüsü 02:48
Dünyanın En Dayanıklı Köprüsü 127 izlenme - 5 yıl önce Yaklaşık 100 yıllık bu köprü geçidi o kadar dayanıklı ki, yıllar içinde neler gördü neler!
Akmayan / Neme Dayanıklı Uzun Saatler Duran Makyaj 07:14
Akmayan / Neme Dayanıklı Uzun Saatler Duran Makyaj 55 izlenme - 3 yıl önce Kullandiklarim: Benefit - Porefessional baz MAC - Face & Body #n1 / RT buffing brush MAC - Pro Longwear #nw15 CHANEL - Soleil Tan Benefit - Hoola / Sephora #47 kabuki brush MAC - Omega / RT kas fircasi / Essence brow gel MAC - Painterly paintpot MUFE - Aqua Shadow #20E / Sigma E40 Sephora palet / Sigma pencil brush MAC - Dipdown gel eyeliner / MAC #263 MUFE - Aqua Eyes #25L Max Factor - False Lash Effect (waterproof) Benefit - Posietint / RT Stippling brush Benefit - Girl meets pearl Benefit - Rockateur allik MAC - Nylon far / Sigma angled contour brush MUFE - HD pudra / RT setting brush Essence - Satin Mauve lipliner MUFE - Artist Rouge (Rose Tender) i
Bu Kirpi İnanılmaz Dayanıklı! 01:19
Bu Kirpi İnanılmaz Dayanıklı! 121 izlenme - 5 yıl önce Bu Kirpi İnanılmaz Dayanıklı!
Dünyanın En Dayanıklı Kadını Pes Dedirtti 01:59
Dünyanın En Dayanıklı Kadını Pes Dedirtti 51 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da para kazanmak için özel şov yapan çiftin gösterileri nefes kesiyor. Boğazında kılıçla ceviz kırılıyor ve izleyenler korkulu anlar yaşıyor.