Hoşgeldiniz!

Dayanışma Videoları

İki Kardeşin Kaçış Dayanışması 02:06
İki Kardeşin Kaçış Dayanışması 4.236 izlenme - 2 hafta önce Kaliforniya'da yaşayan 3 yaşındaki Ollie, uykudan yeni uyanan 1 yaşındaki kardeşini beşikten çıkarmak istiyor. Ollie kardeşinin beşikten çıkabilmesi için odada bulunan sandalyeyi, yatağına koyuyor ve yapması gerekenleri anlatıyor. Küçük kardeşin beşikten kaçarken kameraya bakması izleyenleri gülümsetiyor. Bu bakış sanırsam Nasıl çıktım ama bakışı ))
Candan Erçetin'den Beyaz'a Kadın Dayanışmalı Cevap (Beyaz Show 09.01.2015) 02:34
Candan Erçetin'den Beyaz'a Kadın Dayanışmalı Cevap (Beyaz Show 09.01.2015) 49.468 izlenme - 2 yıl önce Candan Erçetin'den Beyaz'a destekli cevap geldi. Kadınları arkasına alan Candan Erçetin Beyaz'a cevap vermekte gecikmedi. Beyaz ile Candan Erçetin arasındaki bu atışma devam edeceğe benziyor.
Grup Munzur - Rojava 04:29
Grup Munzur - Rojava 15.057 izlenme - 3 yıl önce Grup Munzur Rojava Katliamı'na atfen yazmış olduğu, 'Rojava" adlı parçada, küçük bir çocuğun gözünden Rojava Katliamı'nı anlatıyor. Sözleri : "Ben Rojavalı çocuğum, ben ateşler içerisindeyim" diye başlayan parçayı, Grup Munzur, Ankara'da Gezi şehitlerinin aileleriyle dayanışma etkinliği ile İzmir'deki Gezi tutsaklarının aileleriyle dayanışma etkinliği sırasında seslendirdi.
Hayvanlardan Birkaç Güzel Dayanışma Dersi 01:26
Hayvanlardan Birkaç Güzel Dayanışma Dersi 5.786 izlenme - 2 yıl önce İnsan, doğası gereği toplumsal bir varlıktır. Yalnız yaşaması mümkün değildir. Birlikte yaşamanın gereği olan dayanışma ile insanlar yardımlaşmayı, birlikte iş yapmayı öğrenirler. Dayanışma sayesinde insanlar daha çabuk ve daha çok iş yapabilir.
İnsanlık Dersi 05:33
İnsanlık Dersi 12.332 izlenme - 4 yıl önce "O Değil de İyi İnsanlar İyi Ki Varsınız" başlığı ile sosyal medyada yayılan bu video Rusya'da derlenmiş olan " İnsanlık Ölmemiş " Dedirten Anları bir araya getiriyor...
Levent Gültekin - Din İnsana Ahlak Vermiyormuş 04:57
Levent Gültekin - Din İnsana Ahlak Vermiyormuş 1.978 izlenme - 9 ay önce Levent Gültekin Gop dayanışmasındaki söyleşisinde içerisinden geldiği dinci çevre hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor.
Göz Yaşartan Kaplumbağa Dayanışması 00:39
Göz Yaşartan Kaplumbağa Dayanışması 5.176 izlenme - 2 yıl önce insanlıktan çıktığımız bugünlerde, bize unuttuğumuz bazı değerleri hatırlatan, kızdığımız veya sevmedimiz birini görünce "hayvan" diye suratına çemkirdiğimiz ama düşenede bi tekme bizim attığımız "insanoğlu" nun hayvanlardan alacağı "insanlık" dersi veren bir video
Yozgat Tanıtım Filmi 33:30
Yozgat Tanıtım Filmi 1.630 izlenme - 1 yıl önce Yozgat esprilerinin alıp başını gittiği günümüzde Yozgatı bilmeyenler için hazırlanmış bir tanıtım filmi. Yozgat Kültür Dayanışma Derneği tarafından ilan edilen 23 Haziran Dünya Yozgatlılar Günü anısına hazırlanmıştır.. not: Yumul tatlıya domal Yozgatlıya!
Trans Dayanışma Gecesi - İzmir 08:04
Trans Dayanışma Gecesi - İzmir 3.708 izlenme - 2 yıl önce “Eskiden tanıdığımız bir arkadaşımız İstanbul’da trafik kazası geçirdi. Ardından bir başka arkadaşımız onu dilenirken görmüş. Onu araştırırken bir arkadaşımızın Basmane semtinde elektriği dahi olmayan, rutubet içinde bir yerde kaldığını öğrendik. Arkadaşlarımıza yardım ettik ama daha büyük bir şeyler yapmamız gerektiğini fark ettik. Trans Melekler’den Öykü Ay’ın da önerisiyle misafirhane fikri bize çok iyi geldi.”
Beyaz Show - Beyazdan Candan Erçetine Erkek Dayanışmalı Cevap (16.01.2015) 03:06
Beyaz Show - Beyazdan Candan Erçetine Erkek Dayanışmalı Cevap (16.01.2015) 3.448 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Show - Beyaz'dan Candan Erçetin'e Erkek Dayanışmalı Cevap (16.01.2015) Beyaz Show resmi Youtube kanalına abone olun, en yeni Beyaz Show skeç ve videolarını ilk siz izleyin! Abone olmak için tıklayın: http://bit.ly/1JU8Iql
Tokat Pazar Derneği 04:51
Tokat Pazar Derneği 4.365 izlenme - 4 yıl önce Tokat İli Pazar İlçesi Kültür,yardımlaşma Ve Dayanışma Derneğinin Düzenlemiş Olduğu 4.geleneksel Karakaya Piknik Festivali
Beyaz Show - Candan Erçetinden Beyaza Kadın Dayanışmalı Cevap (09.01.2015) 02:34
Beyaz Show - Candan Erçetinden Beyaza Kadın Dayanışmalı Cevap (09.01.2015) 1.957 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Show - Candan Erçetin'den Beyaz'a Kadın Dayanışmalı Cevap (09.01.2015) Beyaz Show resmi Youtube kanalına abone olun, en yeni Beyaz Show skeç ve videolarını ilk siz izleyin! Abone olmak için tıklayın: http://bit.ly/1JU8Iql
Beyaz Show - Beyazdan Candan Erçetine Erkek Dayanışmalı Cevap (16.01.2015) 03:00
Beyaz Show - Beyazdan Candan Erçetine Erkek Dayanışmalı Cevap (16.01.2015) 2.262 izlenme - 2 yıl önce Beyaz'dan Candan Erçetin'e Cevabı.
çatlak aile tiyatro oyunu = bölüm 6= zeki tepe 10:13
çatlak aile tiyatro oyunu = bölüm 6= zeki tepe 8.979 izlenme - 8 yıl önce bilecik gençlik merkezim bünyesinde bilecik üniversitesi gençlerince yapılan bu oyunun amacı dar gelirli öğrenci ve ailelere yardım etmekti.oyuncuların ilk deneyimiydi. yazan yöneten: zekİ tepe oyuncular: meltem: emrİ kurt ekrem:eren yardimci yaŞli kadin:vahİde parmaksiz fİkret:zekİ tepe suzan:nevİn mert kerİm: burak özcengİz cemİl: aykut özdemİr dedİkoducu mürvet:tuĞce telcİ gİtarci çocuk: kerem yavuz öĞretmen muhalla: vİldan aydin gelİn: aylİn önal gelİnİn annesİ:feray altun
Dayanışma Maçını 4-3'lük Skorla Yerli Karması Kazandı 01:04
Dayanışma Maçını 4-3'lük Skorla Yerli Karması Kazandı 409 izlenme - 6 ay önce Şehit ve gazi ailelerine dayanışma maçında Süper Lig'in yerlileri, yabancılarını 4-3'lük skorla devirdi.
Dayanışma Maçının Başlama Vuruşunu Cumhurbaşkanı Erdoğan Yaptı 01:01
Dayanışma Maçının Başlama Vuruşunu Cumhurbaşkanı Erdoğan Yaptı 431 izlenme - 6 ay önce Vodafone Arena'daki şehit ve gazi ailelerine dayanışma maçındaki başlama vuruşunu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı.
Yoksullukla Mücadele 02:46
Yoksullukla Mücadele 863 izlenme - 2 yıl önce Herhangi bir sosyal güvencesi olmayan yoksullara yönelik olarak kamusal sorumluluk alınması ilk kez sınırlı olarak 1976 yılında gerçekleşmiştir.
Candan Erçetin'den Beyaz'a Kadın Dayanışmalı Cevap - Beyaz Show 02:34
Candan Erçetin'den Beyaz'a Kadın Dayanışmalı Cevap - Beyaz Show 1.321 izlenme - 2 yıl önce Candan Erçetin'den Beyaz'a Kadın Dayanışmalı Cevap - Beyaz Show Candan Erçetin'den Beyaz'a Kadın Dayanışmalı Cevap - Beyaz Show
dayanışma budur, paylaşım budur... 04:08
dayanışma budur, paylaşım budur... 2.315 izlenme - 8 yıl önce dayanışma budur, paylaşım budur...
Bremen Dayanışma Korosu - Çayelinden Öteye 02:12
Bremen Dayanışma Korosu - Çayelinden Öteye 2.118 izlenme - 5 yıl önce
Bremen Dayanışma Korosu - Semahlar 04:56
Bremen Dayanışma Korosu - Semahlar 1.747 izlenme - 5 yıl önce
Yardımlaşmanın Gücü Çizgi Film 10:33
Yardımlaşmanın Gücü Çizgi Film 445 izlenme - 1 yıl önce Yardımlaşmanın gücüne çok güzel bir hikaye ile vurgu yapan ve içinde çok güzel dersler bulunan bir çizgi film. Çocuklarınıza izletmenizi özellikle tavsiye ediyoruz.
kadınlarda böyle dayanışma yok 01:05
kadınlarda böyle dayanışma yok 2.182 izlenme - 8 yıl önce erkeklerin dayanışmasını görünce gözleriniz yaşaracak! (gülmekten:))
Bremen Dayanışma Korosu - Malan Bar Kır 02:22
Bremen Dayanışma Korosu - Malan Bar Kır 1.587 izlenme - 5 yıl önce
çatlak aile tiyatro oyunu = bölüm 1=  zeki tepe 09:00
çatlak aile tiyatro oyunu = bölüm 1= zeki tepe 3.547 izlenme - 8 yıl önce bilecik gençlik merkezim bünyesinde bilecik üniversitesi gençlerince yapılan bu oyunun amacı dar gelirli öğrenci ve ailelere yardım etmekti.oyuncuların ilk deneyimiydi. yazan yöneten: zekİ tepe oyuncular: meltem: emrİ kurt ekrem:eren yardimci yaŞli kadin:vahİde parmaksiz fİkret:zekİ tepe suzan:nevİn mert kerİm: burak özcengİz cemİl: aykut özdemİr dedİkoducu mürvet:tuĞce telcİ gİtarci çocuk: kerem yavuz öĞretmen muhalla: vİldan aydin gelİn: aylİn önal gelİnİn annesİ:feray altun
Çantalı Kadın 01:06
Çantalı Kadın 862 izlenme - 3 yıl önce Ankara'daki 1 Mayıs Müdahalesi Sırasında Objektiflere Yansıyan Çantalı Bir Kadın Gezi Eylemleri Sonrası Sembolleşen Kırmızılı Kadın Ve Siyahlı Kadını Akıllara Getirdi.
Celal Bayar Kürecikliler Dayanışma Ve Kültür Derneği Kır Gezisi 26:39
Celal Bayar Kürecikliler Dayanışma Ve Kültür Derneği Kır Gezisi 1.207 izlenme - 6 yıl önce tüm celal bayar dinleyenlere ve türkü dostlarına... celalbayar44@hotmail.com
Binali Yıldırım: Dayanışma İçin Bayraklarımızı Yarıya İndiriyoruz 06:36
Binali Yıldırım: Dayanışma İçin Bayraklarımızı Yarıya İndiriyoruz 298 izlenme - 11 ay önce Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul’da cuma namazı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yıldırım Nice’deki terör saldırısıyla ilgili, “Dün gece yaşanan bir vahşet var. En son herhalde 84 civarında insan hayatını kaybetti. Bu terör olayı nedeniyle Fransız halkının acılarını paylaşıyoruz. Fransız hükümetine terörle mücadele işbirliği içinde olacağımızı her türlü yardımı desteği vereceğimizi de bir kez daha ifade ediyorum. Terörün dini, imanı, milleti, insanlığı yok. Terörün bildiği tek şey insanları öldürmek. İnsanlara korku salmak ve ülkelerdeki barışı, kardeşliği huzuru bozmak. Terörle mücadelede fark gözetmek en büyük yanlıştır. Bu yanlışlık yıllardan beri yapıldı. Özelikle gelişmişi ülgerde çifte standart acı sonuçları ortaya kokuyor” diye konuştu. Başbakan Binali Yıldırım, “Fransa ile dayanışma için bayraklarımızı bugün yarıya indiriyoruz” ifadesini kullandı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aşk Bumudur Bence Budur ..! 08:21
Aşk Bumudur Bence Budur ..! 1.875 izlenme - 7 yıl önce aşk bumudur bence budur ..!
Şehit Ailelerine Bağışlanacak Organizasyonda 50 Milyon Tl Gelir Sağlandı 01:12
Şehit Ailelerine Bağışlanacak Organizasyonda 50 Milyon Tl Gelir Sağlandı 162 izlenme - 6 ay önce Vodafone Arena'da Süper Lig'in yerli ve yabancı yıldızlarının katıldığı şehit ve gazi ailelerine yardım maçında 50 milyon 630 bin TL gelir elde edildi.