Hoşgeldiniz!

dayanmak

Seninle Olmak Çok Güzel... 05:46
Seninle Olmak Çok Güzel... 44.287 izlenme - 9 yıl önce seninle olmak çok güzel... bir dakikan ömre bedel. kokun sarmış dört yanımı. dayanmak çok zor hadi gelll...
Kütükle Hayalarına Vuran Çinli 00:16
Kütükle Hayalarına Vuran Çinli 2.618 izlenme - 1 yıl önce Kung- fu ustası çinli adam acıya ne kadar dayanıklı olduğunu kanıtlayabilmek için zincirle havaya kaldırılmış kütüğü hayalarına vurarak dayanılması zor bir şov sergiliyor.
Düğünde Kendini Kaybeden Fortçu Dede 00:22
Düğünde Kendini Kaybeden Fortçu Dede 6.354 izlenme - 3 yıl önce Yöresel bir düğün oyunu olarak tahmin ettiğim tren vagonu şeklini alıp müzikle ileri gitme olayında son vagon olan dedemiz öndeki hanıma fordlayarak son vagon olmanın verdiği keyifi konuşturuyor.
Konserde Mundar Olan Kadın 01:00
Konserde Mundar Olan Kadın 5.079 izlenme - 4 yıl önce Yuh demek çüşş demek istiyorum sayın abazanlar. Bu konserler nerede oluyor bilen var mı? Tipomu satıp gidecem de! Nereye gidiyoruz böyle. Nerden gelinn neree giden gara gız.
Konserde Mundar Olan Kadın 01:00
Konserde Mundar Olan Kadın 3.196 izlenme - 4 yıl önce Yuh demek çüşş demek istiyorum sayın abazanlar. Bu konserler nerede oluyor bilen var mı? Tipomu satıp gidecem de! Nereye gidiyoruz böyle. Nerden gelinn neree giden gara gız.
En Ayıp Şaka 01:21
En Ayıp Şaka 2.009 izlenme - 4 yıl önce Başkalarının arkasına geçerek o duyguyu ve görüntüyü vermeye çalışarak yapılmaya çalışılan bir şaka. Zamanında ses getirmişti bayağı.
Gülmek Bulaşıcıdır - Gülmeden Kaç Saniye Dayanabileceksiniz? 02:48
Gülmek Bulaşıcıdır - Gülmeden Kaç Saniye Dayanabileceksiniz? 1.218 izlenme - 3 yıl önce Efendim gülmenin aslında bulaşıcı olduğunu kanıtlayan bu videoyu site ahalisiyle paylaşmak istedim. Herkesin ne kadar gülmeden kaç saniye dayanabileceğini merak ettim. Yorumları bekliyoruz, hep beraber gülüyoruz
3 Trol Warrior Vs 1 Asas ! 03:02
3 Trol Warrior Vs 1 Asas ! 1.831 izlenme - 9 yıl önce 3~~trol wariora dayanmak sandıınızı kdr kolay dııl xd.
Erkek Erkeğe Yürüyen Merdiven Fantezisi 00:20
Erkek Erkeğe Yürüyen Merdiven Fantezisi 948 izlenme - 3 yıl önce Nerede? nasıl? neden? kim? sorularına cevap bulamadığım, bir anlam yükleyemedim videolardan biri, hayır o nasıl tutunmaktır, o nasıl şanstır.
 Gülmek Bulaşıcıdır - Gülmeden Kaç Saniye Dayanabileceksiniz? 02:48
Gülmek Bulaşıcıdır - Gülmeden Kaç Saniye Dayanabileceksiniz? 822 izlenme - 4 yıl önce Efendim gülmenin aslında bulaşıcı olduğunu kanıtlayan bu videoyu site ahalisiyle paylaşmak istedim. Herkesin ne kadar gülmeden kaç saniye dayanabileceğini merak ettim. Yorumları bekliyoruz, hep beraber gülüyoruz
Gece,gece Fırat Aydınus'un Evine Dayanmak! - Beyaz Tv 05:06
Gece,gece Fırat Aydınus'un Evine Dayanmak! - Beyaz Tv 597 izlenme - 5 yıl önce Beyaz TV'de pes dedirten habercilik örneği Beyaz TV muhabiri Fırat Aydınus'un kapısına dayandı. MUHABİR KAPIYA DAYANDI Spor kamuoyunda tartışmalı kartla ilgili farklı yorumlar yapılırken, herkes Fırat Aydınus'un olayla ilgili görüşlerini merak ediyor. Kendi alanında habercilik başarısına imza atmak isteyen Beyaz TV, geceyarısı Aydınus'un evine muhabir göndererek ilginç bir habercilik örneğine imza attı.
Matem Amatör Müziksiz Ses Dinleyin...! 02:29
Matem Amatör Müziksiz Ses Dinleyin...! 824 izlenme - 9 yıl önce karanlik geceler yorgun ve islak zamansiz gitmeler sensizlk batak beynimde depremler bitmeyen artcilar anladim ki hayat hersey tuzak... dayanmak zor yar ellerim bos yar sensizlikten boyle hergun iciyorum yar.. agladigim geceler saymakla bitmez hayalin senden daha vefali yar don demek zor yar bu hasret cok yar kederimden boyle hergun agliyorum yar eller bilmez bu acim dinmez yalnizlik senden daha sadik yar... (meral kartal)
Murat Kekilli Meyrom(Mechul) 03:22
Murat Kekilli Meyrom(Mechul) 867 izlenme - 8 yıl önce
Byram Cylann. . ! Çeker Gider Dayanamazsın. . ! 01:48
Byram Cylann. . ! Çeker Gider Dayanamazsın. . ! 171 izlenme - 7 yıl önce
Korfbolda Hakem Oyuncu Dayanışması 00:20
Korfbolda Hakem Oyuncu Dayanışması 134 izlenme - 3 yıl önce Efendim voleybolda böyle bir pozisyon herhalde bir kere olur, artık kasıtlı bir yapılmış hareket mi bilmem ama hakemi sporcu ile dayanışma halindeiken buluyoruz, izleyelim efenim. Korfbol; Hollanda kökenli, kızlı erkekli oynanan bir oyun. basketbola benzer, ama dripling yoktur; hentbola benzer ama top yüksekçe bir potadan geçirilir.