Hoşgeldiniz!

dayılar

Köylü Dayının Atarı - Yörü 00:30
Köylü Dayının Atarı - Yörü 3.327.344 izlenme - 2 yıl önce Konya'da mahallerine kurulacak kum ocağına itiraz eden köy sakininin atarı...
Dünyanın En Kısa ve Öz Belgeseli - Yörü 00:09
Dünyanın En Kısa ve Öz Belgeseli - Yörü 1.834.968 izlenme - 2 yıl önce Bir traktör... bir kameraman... engebeli bir yol... komut verilir... "yörü". Üzerine fazla konuşulacak bir şey olmayan bir yapıt. Yörü. Yakında tüm bi yerlerde. -Ata bindin mi? -Bindim. -Bi daha bin.
Yaşlı Amcayı Coşturan Twerk 00:43
Yaşlı Amcayı Coşturan Twerk 251.596 izlenme - 7 ay önce Afrika'da bir düğünde piste çıkan kadınlar twerk konusunda bütün hünerlerini sergiliyor. Kenarda oturan yaşlı amca ise bu duruma daha fazla seyirci kalamıyor.
Vine'ı Yeni Keşfeden Karizmatik Abi - Muck 00:05
Vine'ı Yeni Keşfeden Karizmatik Abi - Muck 1.049.846 izlenme - 3 yıl önce Sanıyorum ki abimiz ''Vine'' denen uygulamayı keşfetmiş ve denemek istemiş,kolyesi de bi ayrı güzel.
Karısından Son Bir Duble Rakı İsteyen Adam 00:51
Karısından Son Bir Duble Rakı İsteyen Adam 8.087 izlenme - 1 hafta önce Dostları ile evinde rakı sofrası kuran dayı eşinden son duble rakısını iştemiş ancak son dubleyi de içerse ortamın tadı kaçacak gibi.
Kız Görünce Dayının Yürüyüşü Değişti 00:21
Kız Görünce Dayının Yürüyüşü Değişti 642.059 izlenme - 3 yıl önce
Dünyanın En Ucuz Benzini Türkiye'dedir! 01:00
Dünyanın En Ucuz Benzini Türkiye'dedir! 61.987 izlenme - 5 ay önce Abimiz önce "Türkiye'de araç vergisi hariç vergi yok." diyor. Ardından "Dünya'nın hiçbir yerinde benzin bizdekinden ucuz değil." diyor. Arabistan ve Irak örneklerini hiçe sayıyor ve ardından Almanya'nın da benzini bizden daha pahalı kullanıldığını iddia ediyor. Buna karşı çıkan muhabiri yalancılıkla suçluyor ve "Hayır" diyenleri PKK'lı olmalka suçluyor. Muhabir kontrayı yapıştırıyor "Abdullah Öcalan da evet dedi." diyerek. Abimiz önce kısa süreli bir dumur yaşıyıp durumu toparlamaya çalışıyor. Resmi gazeteye inanmayan abi geldi gözümün önüne.
Arabaya Hallenen Dayı 00:19
Arabaya Hallenen Dayı 48.030 izlenme - 5 ay önce Ülkemizde çekildiği görülen görüntüde beyaz bir arabaya kerkinen dayı. Aklımıza dayı bu nasıl bir yokluktur sözünü getiriyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kötü Sonuçlanan Çaydanlık Şakası 00:23
Kötü Sonuçlanan Çaydanlık Şakası 395.467 izlenme - 4 yıl önce Türk erkeğine çaydanlık şakası yapılırsa ne olur..
Hatunu Görünce Kendini Kaybeden İhtiyar 01:23
Hatunu Görünce Kendini Kaybeden İhtiyar 34.900 izlenme - 4 ay önce Gece kulübünde eğlenmeye giden ihtiyara bir kadın yaklaşmış ama yaklaşmaz olaymış ihtiyar adeta yılların birikimini atıyor.
Ağaç Katlimanı Şova Dönüştüren Adamlar - Mersin 03:15
Ağaç Katlimanı Şova Dönüştüren Adamlar - Mersin 3.788 izlenme - 1 hafta önce Mersin'de bir reklam şirketi tarafından, panoların görünmesini engellediği gerekçesiyle kesilen ağaçlar bir vatandaşın sosyal medya paylaşımı ile ortaya çıktı.
İngilizce Şarkı Söyleyen Dayının Diğer Şarkıları 03:57
İngilizce Şarkı Söyleyen Dayının Diğer Şarkıları 20.330 izlenme - 4 ay önce arabanın camından sarkıp şarkı söyleyen amcanın diğer performanslarını buldum sizler için derledim. bugünlerde çok işsazı işsizi işsazsız.
Muhabiri Trolleyen Dayılar 00:20
Muhabiri Trolleyen Dayılar 25.900 izlenme - 4 ay önce Referandum için sorulan soruya şahane cevap veren vatandaşlar.
Çorum Ulu Camideki Gay Dayılar 01:23
Çorum Ulu Camideki Gay Dayılar 118.827 izlenme - 2 yıl önce Çorum ulu cami tuvaletinde kameraya yansıyan görütüler oha dedirtti. Ayrıca tuvalete kamera koymak da başka soruları akla getirebilirir.
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi 03:17
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi 368.371 izlenme - 3 yıl önce Bir babanın kızına araba sürmeyi öğretirken yaşadığı krizi ve komikli anları izliyoruz :)
Yaşlı Adamı Hayata Döndüren Kucak Dansı 02:51
Yaşlı Adamı Hayata Döndüren Kucak Dansı 41.849 izlenme - 6 ay önce Sandalyede hayattan bezmiş bir şekilde oturan yaşlı adamın kucağına bir anda asyalı güzel kız oturuyor ve kucak dansı yapmaya başlıyor.
Fabri'ye Saydıran Dayı 00:50
Fabri'ye Saydıran Dayı 18.563 izlenme - 3 ay önce Lyon maçının son dakikalarında yediği hatalı golle takımının mağlup olmasına sebep olan kaleci Fabri'ye sitem eden dayımız :))
Yiyişenlere Dadanan Motorcu Dayı 01:14
Yiyişenlere Dadanan Motorcu Dayı 34.321 izlenme - 5 ay önce Geçtiğimiz ayda enflasyonun arttığı, geçtiğimiz senelerce sayısını bilmediğim derece bombaların patladığı, Osmanlı soyundan gelenlerin padişah olduğu. Bunları saymaktan doları yuroyu es geçtiğim günlerde. Kendince yiyişip stres atmaya çalışan çifte dadanan motorcu terbiyesizliğini izliyoruz. Ayrıca bomboş yerde dayının birden baskın yapıp bu memleketin zaptiyesiymiş gibi davranmasıda,özgüvenide kaskının tepesinde olan sj cam den geliyor diye düşünüyorum.
Vapurda Eliyle Martı Yakalayan Adam 02:10
Vapurda Eliyle Martı Yakalayan Adam 20.589 izlenme - 3 ay önce Vapurda çoğu kişinin yapmak istediği ama tırstığı şeyi abimiz yapıyor. Simit atmayı ihmal etmeyelim martılara..
Yanmış Tostu Gören Esnafın Gülme Krizine Girmesi 01:24
Yanmış Tostu Gören Esnafın Gülme Krizine Girmesi 5.047 izlenme - 2 hafta önce Ağrı’nın Eleşkirt ilçesinde esnaflık yapan bir vatandaşa gösterilen yanmış tost esnafı gülme krizine soktu.
Kamyoncu Dayıyı Çıldırtan Motorcu 03:59
Kamyoncu Dayıyı Çıldırtan Motorcu 9.134 izlenme - 2 ay önce Ana yoldan geçiş yapan kamyoncuyu uyarmayı abartan motorcuyu izleyeceğiz.
Şiir Katili Dayı 00:11
Şiir Katili Dayı 2.787 izlenme - 2 hafta önce Şiir anlayan ve güzel okuyan birinin ağzından doyumsuz bir huzurdur. Ancak bu dayı kendi şiirini yazıp okumuş inşallah bir daha olmaz.
Dayının Samba İle İmtihanı 00:37
Dayının Samba İle İmtihanı 246.147 izlenme - 4 yıl önce Dayının Samba İle İmtihanı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tek Maçtan Kuponu Yatan Dayı 01:10
Tek Maçtan Kuponu Yatan Dayı 7.533 izlenme - 2 ay önce Merhaba arkadaşlar diye başlamayan videoya hoşgeldiniz. Dayının samimiyetine hayran kaldım. Umarım tuttuğu takım küme düşmemiştir. :-)
Market Ortamında İçini Döken Adam! 00:56
Market Ortamında İçini Döken Adam! 25.578 izlenme - 5 ay önce Eşi ile market alışverişine çıkan adam büyük tuvaleti geldiğinde sadece etrafa bakmakla yetinip marketi ortasına sıçıveriyor.
Kabataş Bağcılar Tramvayında Skandal Görüntüler 06:27
Kabataş Bağcılar Tramvayında Skandal Görüntüler 65.082 izlenme - 1 yıl önce Kabataş Bağcılar Tramvay hattında bir dayı çocuğu yaşındaki gence arkasına geçmek suretiyle ve elle destek vererek taciz etti. görüntülerden alan memnun satan memnun gibi bir durum var.
Kendini Dikiz Yapmaktan Alıkoyamayan Adam  00:50
Kendini Dikiz Yapmaktan Alıkoyamayan Adam 11.553 izlenme - 3 ay önce Öylece ayakta dikilirken önünde oturan kadını dikizlemekten kendini alıkoyamayan adamın göz kaçırma çabaları...
Bi Kere Söyliycem İyi Dinle 00:19
Bi Kere Söyliycem İyi Dinle 6.786 izlenme - 2 ay önce Kalp, şeker, tansiyon, kolestrol, basur ve şaşılık karmaşasında oruç tutulup tutulmayacağını abi net bi şekilde anlatıyor..
Rizelilerin Küme Düşünce Çıldırması 01:37
Rizelilerin Küme Düşünce Çıldırması 6.242 izlenme - 1 ay önce Çaykur Rizespor küme düştükten sonra taraftarın birden insanlıktan çıkıp çıldırması kameralara yansımış allah sabır versin.
Sigara ile Sevişen Dayı 00:45
Sigara ile Sevişen Dayı 3.740 izlenme - 3 hafta önce Sigara sağlığa zararlıdır sonuna kadar karşıyız ancak bu dayı öyle bir sigara içiyor ki adeta içtiği sigara ile sevişiyor.