Hoşgeldiniz!

Dayılar Videoları İzle

Köylü Dayının Atarı - Yörü 00:30
Köylü Dayının Atarı - Yörü 3.324.744 izlenme - 1 yıl önce Konya'da mahallerine kurulacak kum ocağına itiraz eden köy sakininin atarı...
Dünyanın En Kısa ve Öz Belgeseli - Yörü 00:09
Dünyanın En Kısa ve Öz Belgeseli - Yörü 1.831.320 izlenme - 2 yıl önce Bir traktör... bir kameraman... engebeli bir yol... komut verilir... "yörü". Üzerine fazla konuşulacak bir şey olmayan bir yapıt. Yörü. Yakında tüm bi yerlerde. -Ata bindin mi? -Bindim. -Bi daha bin.
Yaşlı Amcayı Coşturan Twerk 00:43
Yaşlı Amcayı Coşturan Twerk 245.105 izlenme - 4 ay önce Afrika'da bir düğünde piste çıkan kadınlar twerk konusunda bütün hünerlerini sergiliyor. Kenarda oturan yaşlı amca ise bu duruma daha fazla seyirci kalamıyor.
Vine'ı Yeni Keşfeden Karizmatik Abi - Muck 00:05
Vine'ı Yeni Keşfeden Karizmatik Abi - Muck 1.049.243 izlenme - 2 yıl önce Sanıyorum ki abimiz ''Vine'' denen uygulamayı keşfetmiş ve denemek istemiş,kolyesi de bi ayrı güzel.
Arabaya Hallenen Dayı 00:19
Arabaya Hallenen Dayı 47.535 izlenme - 2 ay önce Ülkemizde çekildiği görülen görüntüde beyaz bir arabaya kerkinen dayı. Aklımıza dayı bu nasıl bir yokluktur sözünü getiriyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Fabri'ye Saydıran Dayı 00:50
Fabri'ye Saydıran Dayı 18.260 izlenme - 2 hafta önce Lyon maçının son dakikalarında yediği hatalı golle takımının mağlup olmasına sebep olan kaleci Fabri'ye sitem eden dayımız :))
Dünyanın En Ucuz Benzini Türkiye'dedir! 01:00
Dünyanın En Ucuz Benzini Türkiye'dedir! 61.539 izlenme - 2 ay önce Abimiz önce "Türkiye'de araç vergisi hariç vergi yok." diyor. Ardından "Dünya'nın hiçbir yerinde benzin bizdekinden ucuz değil." diyor. Arabistan ve Irak örneklerini hiçe sayıyor ve ardından Almanya'nın da benzini bizden daha pahalı kullanıldığını iddia ediyor. Buna karşı çıkan muhabiri yalancılıkla suçluyor ve "Hayır" diyenleri PKK'lı olmalka suçluyor. Muhabir kontrayı yapıştırıyor "Abdullah Öcalan da evet dedi." diyerek. Abimiz önce kısa süreli bir dumur yaşıyıp durumu toparlamaya çalışıyor. Resmi gazeteye inanmayan abi geldi gözümün önüne.
İngilizce Şarkı Söyleyen Dayının Diğer Şarkıları 03:57
İngilizce Şarkı Söyleyen Dayının Diğer Şarkıları 19.888 izlenme - 4 hafta önce arabanın camından sarkıp şarkı söyleyen amcanın diğer performanslarını buldum sizler için derledim. bugünlerde çok işsazı işsizi işsazsız.
Vapurda Eliyle Martı Yakalayan Adam 02:10
Vapurda Eliyle Martı Yakalayan Adam 20.315 izlenme - 2 hafta önce Vapurda çoğu kişinin yapmak istediği ama tırstığı şeyi abimiz yapıyor. Simit atmayı ihmal etmeyelim martılara..
Kendini Dikiz Yapmaktan Alıkoyamayan Adam  00:50
Kendini Dikiz Yapmaktan Alıkoyamayan Adam 11.197 izlenme - 2 hafta önce Öylece ayakta dikilirken önünde oturan kadını dikizlemekten kendini alıkoyamayan adamın göz kaçırma çabaları...
Muhabiri Trolleyen Dayılar 00:20
Muhabiri Trolleyen Dayılar 25.699 izlenme - 1 ay önce Referandum için sorulan soruya şahane cevap veren vatandaşlar.
Hatunu Görünce Kendini Kaybeden İhtiyar 01:23
Hatunu Görünce Kendini Kaybeden İhtiyar 33.897 izlenme - 2 ay önce Gece kulübünde eğlenmeye giden ihtiyara bir kadın yaklaşmış ama yaklaşmaz olaymış ihtiyar adeta yılların birikimini atıyor.
Kız Görünce Dayının Yürüyüşü Değişti 00:21
Kız Görünce Dayının Yürüyüşü Değişti 640.327 izlenme - 3 yıl önce
Yaşlı Adamı Hayata Döndüren Kucak Dansı 02:51
Yaşlı Adamı Hayata Döndüren Kucak Dansı 39.722 izlenme - 3 ay önce Sandalyede hayattan bezmiş bir şekilde oturan yaşlı adamın kucağına bir anda asyalı güzel kız oturuyor ve kucak dansı yapmaya başlıyor.
Yiyişenlere Dadanan Motorcu Dayı 01:14
Yiyişenlere Dadanan Motorcu Dayı 33.766 izlenme - 3 ay önce Geçtiğimiz ayda enflasyonun arttığı, geçtiğimiz senelerce sayısını bilmediğim derece bombaların patladığı, Osmanlı soyundan gelenlerin padişah olduğu. Bunları saymaktan doları yuroyu es geçtiğim günlerde. Kendince yiyişip stres atmaya çalışan çifte dadanan motorcu terbiyesizliğini izliyoruz. Ayrıca bomboş yerde dayının birden baskın yapıp bu memleketin zaptiyesiymiş gibi davranmasıda,özgüvenide kaskının tepesinde olan sj cam den geliyor diye düşünüyorum.
Market Ortamında İçini Döken Adam! 00:56
Market Ortamında İçini Döken Adam! 23.475 izlenme - 2 ay önce Eşi ile market alışverişine çıkan adam büyük tuvaleti geldiğinde sadece etrafa bakmakla yetinip marketi ortasına sıçıveriyor.
Kötü Sonuçlanan Çaydanlık Şakası 00:23
Kötü Sonuçlanan Çaydanlık Şakası 394.185 izlenme - 4 yıl önce Türk erkeğine çaydanlık şakası yapılırsa ne olur..
İlk Defa Ayna Gören Amca 01:40
İlk Defa Ayna Gören Amca 11.927 izlenme - 2 ay önce Kendisini ilk defa aynada gören köylü amcamızın kendisiyle kavgası ve ilginç tepkileri. Neredeyse aynada ki yansıması ile kavga edecek.
Cücenin Ankara Pavyon Alemi İle İmtihanı 02:02
Cücenin Ankara Pavyon Alemi İle İmtihanı 6.834 izlenme - 3 hafta önce Eğlencenin ve alkolün dibine vurulan Ankara'nın gazino alemleri meşhurdur. Özellikle dans eden kızların Ankara havasında döktürmesi ve onlara eşlik eden müşteriler. Ancak görüntüleri izlerken bu cüceye senin ne işin var orada diyesiniz gelecek.
Özgüveni Tavan Yapan Adam 02:36
Özgüveni Tavan Yapan Adam 15.879 izlenme - 3 ay önce Özgüveni Tavan Yapan Adam Özgüven iyidir.Görüntülerde özgüveni tavan yapan adamın ilginç hareketlerini izlicez
Çorum Ulu Camideki Gay Dayılar 01:23
Çorum Ulu Camideki Gay Dayılar 114.739 izlenme - 1 yıl önce Çorum ulu cami tuvaletinde kameraya yansıyan görütüler oha dedirtti. Ayrıca tuvalete kamera koymak da başka soruları akla getirebilirir.
Hacı Dayı Koparsa 03:54
Hacı Dayı Koparsa 16.480 izlenme - 2 ay önce Torununun evde kurduğu küçük stüdyosuna giren hacı dayıdan güzel bir müzik ve dans performansı. Hacı dayı beklenmedik bir performans sergilemiş.
Tikli Olma Konusunda Master Yapan Dayı 01:54
Tikli Olma Konusunda Master Yapan Dayı 3.861 izlenme - 2 hafta önce Tikli olmak insanlara günlük hayatta zora sokan durumlar yaşatabilir. Ancak bu dayının o kadar çok tiki var ki yaşaması bile mucize.
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi 03:17
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi 367.795 izlenme - 3 yıl önce Bir babanın kızına araba sürmeyi öğretirken yaşadığı krizi ve komikli anları izliyoruz :)
Üşengeç Halayı 00:58
Üşengeç Halayı 14.220 izlenme - 2 ay önce Dayıların tuvaletleri gelmişte birbirlerine bağlı olduklarından dolayı gidemiyorlarmış gibi çektikleri ilginç halay stili...
Karnavalda Coşan Adanalı Dayı 00:15
Karnavalda Coşan Adanalı Dayı 3.214 izlenme - 2 hafta önce Adana'da her yıl düzenlenen Portakal Çicegi Karnavalı'nda kendini müziğin ritmine kaptıran dayı kendince eğlencenin dibine vurmuş.
Sertleşme Sorunu Olan Dayı Cinsel Ürün Satan Firmayı Ararsa (+18) 02:28
Sertleşme Sorunu Olan Dayı Cinsel Ürün Satan Firmayı Ararsa (+18) 5.583 izlenme - 3 hafta önce 64 yaşındaki dayı uydu kanallarında sıkça karşımıza çıkan cinsel ürün reklamlarından etkilenmiş olacak ki , o firmalardan birini aramış ve bilgi almış.
Dayının Samba İle İmtihanı 00:37
Dayının Samba İle İmtihanı 245.416 izlenme - 4 yıl önce Dayının Samba İle İmtihanı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Masaya Vura Vura Oyun Oynayan Dayı 00:55
Masaya Vura Vura Oyun Oynayan Dayı 20.127 izlenme - 4 ay önce İnsanların garip halleri vardır.Görüntüde arkadaşlarıyla pişti oynayan dayı çok sinirli oyun oynuyor,nerdeyse masay kıracak izliyoruz
Kabataş Bağcılar Tramvayında Skandal Görüntüler 06:27
Kabataş Bağcılar Tramvayında Skandal Görüntüler 55.888 izlenme - 1 yıl önce Kabataş Bağcılar Tramvay hattında bir dayı çocuğu yaşındaki gence arkasına geçmek suretiyle ve elle destek vererek taciz etti. görüntülerden alan memnun satan memnun gibi bir durum var.