Hoşgeldiniz!

Dayılar Videoları İzle

Vine'ı Yeni Keşfeden Karizmatik Abi - Muck 00:05
Vine'ı Yeni Keşfeden Karizmatik Abi - Muck 1.049.141 izlenme - 2 yıl önce Sanıyorum ki abimiz ''Vine'' denen uygulamayı keşfetmiş ve denemek istemiş,kolyesi de bi ayrı güzel.
Ağzında Sigara Altında Motorla Protokolün Önünden Geçen Dayı 00:16
Ağzında Sigara Altında Motorla Protokolün Önünden Geçen Dayı 45.180 izlenme - 5 ay önce Yer Çanakkale.Türkiye Cumhuriyeti’nin Kuruluşunun 93.Yıldönümü törenlerinde; ağzında sigarası, altında motosikleti ile protokolün önünden geçen vatandaş polisi alarma geçirdi.Dayıdaki rahatlık takdire şayan.
Cansız Mankene Hallenen Dayı 00:28
Cansız Mankene Hallenen Dayı 22.111 izlenme - 4 ay önce Cansız mankene tecavüz eden şahıs...Ne olur biri bunun bir şaka olduğunu falan söylesin. Yada biri şu dayıyı durdursun.
İçinden Bruce Lee Çıkan Dayı 00:34
İçinden Bruce Lee Çıkan Dayı 8.425 izlenme - 3 ay önce İçinde tetiklenmeyi bekleyen bir kung fu ustası barındıran dayının bu özelliğini keşfetmesini hep beraber izliyoruz.
Artis Ne Arar Pazarda:) 01:06
Artis Ne Arar Pazarda:) 160.324 izlenme - 8 yıl önce mutlaka izle gülme garantili
Camide Kamera Gören Dayılar 00:58
Camide Kamera Gören Dayılar 4.562 izlenme - 5 ay önce Turist genç hatıra olarak saklamak için kamerayı kayıtta bırakarak namazın farzını kılmak için ön saflara geçiyor. Kayıtta ki kamerayı gören dayılar ise bakın ne yapıyor ?
Hardcore Tarikat Partisi (Remix İçerir) 02:05
Hardcore Tarikat Partisi (Remix İçerir) 16.334 izlenme - 1 yıl önce Her gece düzenlenen bir tarikat partisi sizlerle. Araştırmalarım sonucunda cumartesi günleri düzenleniyormuş. pilavlı ve şerbet ikramlı. Ara sıra bende gitmeyi düşünmüyorum değil. Saçma ama güzel bir eğlence olsa gerek.
Sosyal Medyayı Sallayan Muharrem Şarkısı 01:19
Sosyal Medyayı Sallayan Muharrem Şarkısı 8.842 izlenme - 10 ay önce Konya Beyşehir'de yaşayan ve 'Muharrem Dayı' olarak bilinen bir vatandaşın 'Neden sevdin beni Muharrem' şarkısına çektiği komik video, sosyal medyada gündem oldu
Bonzai Muharrem ve Çılgın Dayılar 05:33
Bonzai Muharrem ve Çılgın Dayılar 8.837 izlenme - 2 yıl önce Site ahalisinin "Çılgın Davulcu Muharrem" olarak tanıdığı, Tunceli halkının ise "Bonzai Muharrem" olarak bildiği davulcumuz Muharrem gene bir düğünde ve gene davulunu kudururcasına çalıyor. Ama bu sefer tek farkla, artık ona onun kıvamında eşlik eden bir ekibi var: Çılgın Dayılar. Lakabının neden "Bonzai" olduğunu düşünüyorsanız, videonun sesini açıp sonuna kadar izleyin, video biterken adeta bir uyuşturucu müptelası gibi halay çekmek istiyor, Mahmut Tunceri bile kıskandıracak figürler yapmak istiyorsunuz. Bu arada Muharrem kardeşimizin diğer videoları: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/222731 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/263132 BONUS: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/255828 İyi Seyirler, Davul ve Zurna ile Yaşıyorum...
YouTube'un Türk Gölü Haline Gelmesi 14:32
YouTube'un Türk Gölü Haline Gelmesi 3.997 izlenme - 9 ay önce Sonunda youtube'u ele geçirdik sanırım. Ne zaman Çoluğuyla çocuğuyla youtube videoları çeker hale geldik bilmiyorum ama fikirlerim karmaşık, babasıyla oturup iki çift laf edemeden büyümüş alt gelir grubu çocukları yerine böyle büyümeleri büyük gelişme sanırım. Videoda abimiz küçük kızı life master, komşusu Everything you're looking for ve büyük kızı beyin fırtınası ile geleneksel türk oyuncağı slime hazırlıyor. Küfür ya da hakaret etmeden önce düşünmek lazım, hayatınızda toplamda şu video süresi kadar babanızla böyle vakit geçirdiniz mi?
Fenerbahçe Takımını Tek Başına Gazlayan Dayı 00:38
Fenerbahçe Takımını Tek Başına Gazlayan Dayı 4.040 izlenme - 5 ay önce Fenerbahçe basketbol takımının Ülker Sports Arena'da oynadığı maçta Tam zamanı, zorlayın diye bağırıp takımını gazlayan dayıyı izliyoruz.
İbrahim Tatlıses Kopyası Tekelci Dayı 01:38
İbrahim Tatlıses Kopyası Tekelci Dayı 10.278 izlenme - 1 yıl önce Tekel bayi sahibi dayımız sesinin güzel olması yanı sıra sesinin İbrahim Tatlıses'e benzemesi şaşkınlık yaratıyor.
Diriliş Ertuğrul'a Kendini Kaptıran Dayı 01:44
Diriliş Ertuğrul'a Kendini Kaptıran Dayı 8.353 izlenme - 1 yıl önce Ekranların sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'u izleyen bu dayı, kendini dizinin akışına biraz fazla kaptırmış.
Neyi Affetmezsin Sorusuna Manidar Cevap Veren Dayı 00:50
Neyi Affetmezsin Sorusuna Manidar Cevap Veren Dayı 9.743 izlenme - 2 yıl önce Sivas'ta yapılan bir röportajda "Neyi Affetmezsin" sorusuna dayıdan manidar bir cevap gelmiş. Görünen o ki dayı tansiyon ilacı yerine yanlış ilacı almış.
Alemci Dayılar Mamudo Gurban Niye Doğdun 02:07
Alemci Dayılar Mamudo Gurban Niye Doğdun 19.585 izlenme - 6 yıl önce
Tofaşa Binince Psikolojisi Düzelen Dayı 01:46
Tofaşa Binince Psikolojisi Düzelen Dayı 4.757 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin bozuk yollarından bıkan dayı isyanını farklı ve esprili bir yolla dile getirmiş. Türkiye'de tofaş kullanmanın anlam ve önemini anlatan dayıyı izliyoruz.
Dünyanın En Dekolte Muhabiri - Jenny Scordamaglia 01:46
Dünyanın En Dekolte Muhabiri - Jenny Scordamaglia 5.831 izlenme - 2 yıl önce Bu ablamızın adı Jenny Scordamaglia, kendisi miami tv de bir muhabir ama onun asıl özelliği ise dünyanın en rahat ve dekolteli muhabiri olması. Eee o bu özelliklere sahip olunca da videomuzun 30. saniyesinde göreceğiniz arka plandaki gibi olaylar olmaktadır.
İlkokullu Tarzında Boğuşup Küfürleşen Dedeler 01:32
İlkokullu Tarzında Boğuşup Küfürleşen Dedeler 4.523 izlenme - 3 yıl önce İlkokulda görmeye alışık olduğumuz boğuşma tarzını devam ettiren dedelere çok güleceksiniz. (Küfür İçerir)
Yanlış Kucağa Oturan Dayı 00:34
Yanlış Kucağa Oturan Dayı 5.274 izlenme - 2 yıl önce Samba ateşiyle kavrulan dayı, 'misafir umduğunu değil bulduğunu yer' atasözünün tam anlamıyla canlı örneği olmuş. Dayının Türk olduğuyla ilgili dedikodular var.
Mezarlıkta Uluyan Ülkücü Dayı 00:28
Mezarlıkta Uluyan Ülkücü Dayı 3.327 izlenme - 2 yıl önce Efendim amcamız mezarlıkta hunharca uluyor, izliyoruz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/28852/devlet-bahceli-039yi-gorunce-ulumak
Dedelere Rakip Teyze Etkili Sprey 01:19
Dedelere Rakip Teyze Etkili Sprey 1.783 izlenme - 2 yıl önce Dedelere nasıl sahip çıktıysak aynı şekilde teyzelere de sahip çıkmasını biliriz,teyzelere uzanan kızların eli kırılsın
Çılgınlar Gibi Kuzu Yiyen Adamlar 05:58
Çılgınlar Gibi Kuzu Yiyen Adamlar 2.400 izlenme - 2 yıl önce Ispartalı olduğunu öğrendiğimiz dayılar varilde kuzu pişiriyorlar bir yandan da rakı vuruyorlar. Enteresan bir yemek olmuş.
Röportaj Verirken Lince Yönelen Dayılar 01:57
Röportaj Verirken Lince Yönelen Dayılar 1.286 izlenme - 2 yıl önce Şanlıurfa da dışardan gelen kişilerin uyuşturucu satmaya başladığını duyurmak için haberci çağıran mahalleli röportaj sırasında yabancı birilerini görüp sorguya başlıyor gerisi videoda efenim...
Bulgaristan'da Düğün (Sapık Dayı İçerir) 04:11
Bulgaristan'da Düğün (Sapık Dayı İçerir) 2.327 izlenme - 2 yıl önce Bulgaristan'daki düğünde herkes bizdeki halay gibi kendi geleneksel danslarını yaparken dayı olayı çok yanlış anlamış...
Çatışma Ortasında Sakince İskambil Oynayan Dayılar 00:27
Çatışma Ortasında Sakince İskambil Oynayan Dayılar 1.563 izlenme - 2 yıl önce Dışarda polis - eylemci kavgası polsin müdahalesi varken istifini bozmayıp sakince kağıt oynayan dayıları izliyoruz. Bu dayıların diğer versiyonu için bkz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/189664/catisma-ortasinda-sakince-borek-yiyen-dayi Ayrıca dayılar için bkz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/108879/asansorde-yiyisen-dayilar
Bu Komedi Kaçmaz 05:25
Bu Komedi Kaçmaz 2.107 izlenme - 3 yıl önce Bu Komedi Kaçmaz :d Kuzu Partisi Yapan Ispartalı Dayılar Yeğin Gari
Dünyanın Düz Olduğunu İddia Eden Dayı 04:12
Dünyanın Düz Olduğunu İddia Eden Dayı 1.861 izlenme - 2 yıl önce Abimiz o kadar inanmış olacak ki kendince bilimsel veriler(!) öne sürerek dünyanın düz olduğunu kanıtlamaya çalışıyor ve o kadar gerçekçi anlatıyorki bi an inanmadım değil.
Harlem Shake - Türk Dayılar 01:15
Harlem Shake - Türk Dayılar 2.141 izlenme - 4 yıl önce Harlem Shake - Türk Dayılar
3+1 Asansörde Dayılar Skeçi 3. Bölüm 01:12
3+1 Asansörde Dayılar Skeçi 3. Bölüm 3.322 izlenme - 4 yıl önce 3+1 (3.Bölüm) Asansörde Dayılar Skeçi
Çatışma Ortasında Sakince Börek Yiyen Dayı 00:27
Çatışma Ortasında Sakince Börek Yiyen Dayı 1.650 izlenme - 2 yıl önce Olaylı geçen 1 Mayıs kutlamaları sırasında Okmeydanındaki olaylari pek takmayan böreğini yiyen dayıyı izliyoruz. Sülalem rahat...