Hoşgeldiniz!

dc

Suicide Squad (2016) Fragman 03:06
Suicide Squad (2016) Fragman 29.596 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'de 12 Ağustos 2016'da vizyona girmesi beklenen DC Comics filmi Suicide Squad'a ait fragman. Filmde Jared Leto, Will Smith ve Margot Robbie gibi birçok tanınmış oyuncu yer alıyor.
Joker'in Evrimi (Çılgınlığın 50 Yılı) 09:11
Joker'in Evrimi (Çılgınlığın 50 Yılı) 1.622 izlenme - 2 ay önce DC Evreninde yer alan en çılgın ve en tehlikeli insanlardan biri olan Joker, Batman'in azılı düşmanı olsa da birçok kişi için Joker anti-kahramanlardan biridir. Herkesin içinden biraz delilik ve çıldırma eşiğine gelmiş bir ruh olsa da toplumun öğretilen düzeni içerisinde insanlar bu içlerindeki delirme dürtüsünü susturmaya çabalarlar ve buna da hayat ismini koyarlar. Ancak Joker içeriden gelen ve taşan çılgınlık tutkusunu muazzam bir şekilde dışa vurduğu ve sınırsızlık içerisinde ağlamak yerine kahkahalara boğulmak gibi bir manyaklık yaptığı için, izleyici gözünde Joker korkulan ama aynı zamanda arzu edilen bir karakter olmayı başarmıştır. Yüzünde her daim bir gülümseme olmasına neden olan tarihselliğin içerisinden geçen mor renkli muazzam adam ekranlarda birçok kez izleyici ile buluşmuştur. Çizgi dizilerden, televizyon ve sinema filmlerine, video oyunlarından animasyonlara varıncaya kadar birçok skala içerisinde izleyici Joker’in farklı yüzlerine ve deliliklerine tanıklık etmiştir. Yayınlanan video ile Joker’in farklı yüzleri ve dehşetleri tek bir çatı altında buluşuyor ve deliliğin tarihi gösteriliyor!
THY 981 Sayılı Seferin Kaza Sonrası Görüntüleri (1974) 01:02
THY 981 Sayılı Seferin Kaza Sonrası Görüntüleri (1974) 5.543 izlenme - 8 ay önce Türk Hava Yolları Uçuş 981, 3 Mart 1974 tarihinde Türk Hava Yollarına ait McDonnell Douglas DC-10 model yolcu uçağının Paris-Londra seferini yaparken düşmesi sonucu 13'ü mürettebat 333'ü yolcu 346 kişinin ölümüyle sonuçlanan uçuş. Uçak, yük kapısının düşük basınç sonucu patlaması nedeniyle Paris'in kuzeyindeki Ermenonville Ormanı'na çakılmıştır. Yapılan incelemede kazaya uçağın arka bagaj kapısındaki yapım hatasının neden olduğu belirlenmiştir. Uçağın yapımcısı Amerikan Douglas firması hatayı kabul ederek, tüm DC-10 tipi uçaklarını kontrole almıştır. Bu kazadan 2 yıl önce ABD Windsor'da American Airlines'a ait uçak da aynı sebepten büyük bir facia atlamıştır. O dönemde Amerikan uçuş güvenliği yetkilileri DC-10 uçağının kargo kapağındaki sorunu tespit etmiş ve ilgili birimlere bildirmiştir. Ancak Uçak firması THY'ye ait DC-10 uçağının kargo kapağı yenilememiştir. Kazazede yakınları bu facianın sorumlusu olarak Amerikan Douglas firmasını göstermişlerdir.
Wonder Woman'dan İlk Görüntüler 00:42
Wonder Woman'dan İlk Görüntüler 6.588 izlenme - 9 ay önce 2017'de gösterime girmesi beklenen DC Films yapımı Wonder Woman'dan ilk görüntüler yayınlandı. Wonder Woman'ı Gal Gadot canlandırıyor.
Vi'deki Şans...:( 01:41
Vi'deki Şans...:( 12.021 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu. Tüm oyun videoları, tanıtımları ve daha fazlası için kanalımıza abone olun; www.izlesene.com/sihirdarvadisi
Ac/dc - Tnt 03:35
Ac/dc - Tnt 12.397 izlenme - 4 yıl önce
Ac/dc - River Plate Argentina 2009 Full Concert 01:51:51
Ac/dc - River Plate Argentina 2009 Full Concert 8.734 izlenme - 3 yıl önce 1. Rock N Roll Train 1:17 2. Hell Ain't A Bad Place To Be 5:43 3. Back In Black 10:00 4. Big Jack 14:10 5. Dirty Deeds Done Dirt Cheap 18:19 6. Shot Down In ...
AC/DC - Highway To Hell 03:18
AC/DC - Highway To Hell 11.211 izlenme - 4 yıl önce
Marvel vs DC (Avengers Savaşı!) 05:53
Marvel vs DC (Avengers Savaşı!) 1.030 izlenme - 6 ay önce Racka racka isimli grubumuz çok başarılı montajlarla kısa videolar çekiyorlar efendim izliyoruz.
MotoCross Gösterisi 10:44
MotoCross Gösterisi 8.236 izlenme - 4 yıl önce Harika bir Motorcross gösterisi
Ac / Dc - Thunderstruck 04:52
Ac / Dc - Thunderstruck 4.049 izlenme - 2 yıl önce Music Video By Ac/dc Performing Thunderstruck. (c) 1991 J. Albert & Son (pty.) Ltd.
Ac/dc - Play Ball 02:48
Ac/dc - Play Ball 3.043 izlenme - 2 yıl önce AC/DC - Play Ball (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri (Lyrics) : Pick me up Fill my cup Pour me another round Come on man, mix in the sin Come in and join the crowd I said! it's party time When I'm on the loose Make it feel alright Listen, drinks all around I'm in the mood Because the night is mine Let's play ball Shoot down the walls, yeah! Let's play ball, baby Battin' down the stalls Play, play, play ball Listen Sid, light me up I'm in love I'm off the leash and unbound Dive on in and swim in the gin Come on, shout it out loud Let's play ball Shooting down the wall, yeah Let's play ball Battin' down the stalls, yeah Play, play, play ball Let's play ball Shooting at a wall Let's play ball And never stall Let's play ball Let's play ball Let's play ball Play, play, play ball
Ultron Laneti - Arrow Ve Arkadaşları Vs Ultron (Türkçe Minecraft Filmi) 04:01
Ultron Laneti - Arrow Ve Arkadaşları Vs Ultron (Türkçe Minecraft Filmi) 3.813 izlenme - 8 ay önce Lütfen like(beğen) tuşuna basın bu kanalın desteği için iyi olacak :) Umarım Bu Videoya Özel +10.000 Beğeni Gelir! Abone olun! http://bit.ly/azizgamingaboneol Oyun Konsolu: https://www.youtube.com/user/McManyagi xHypnozz: https://www.youtube.com/channel/UCRUJPmVK4TlsyHK6TQejz-A Mustafa Sparrow: https://www.youtube.com/channel/UCa9zztvw84UFfC2JI3_B78Q Emre Sparrow: https://www.youtube.com/channel/UCPXI_q593GDWM5qkVX1fl5A Cookie Craft: https://www.youtube.com/channel/UC9IPxOzp7KwzulIgQVIBk1w Ucuz Oyun Almak İçin https://www.g2a.com/r/azizgaming35 Mobil Uygulamam(İndir): http://bit.ly/AzizGamingMobil Playlistler http://bit.ly/AzizGamingPlaylist Kankey Survival Playlisti http://bit.ly/KankeySurvivalPlaylistesi Build Battle Playlisti http://bit.ly/BuildBattlePlaylist Sky Wars Playlisti http://bit.ly/SkyWarsPlaylisti Egg Wars Playlisti http://bit.ly/EggWarsPlaylist Grass Block Survival Playlisti http://bit.ly/GrassBlockSurvivalPlaylist Tadımlık Playlisti http://bit.ly/TadimlikPlaylisti Survival Games Playlisti http://bit.ly/SurvivalGamesPlaylistesi Hayran Haritaları Playlisti http://bit.ly/HayranHaritalariPlaylisti Bağış yaparak destek olabilirsiniz! http://azizgaming.com/bagis/ Facebook'tan takip et: https://tr.im/00ea5 Canlı yayınları takip et : http://bit.ly/1b9HwHi Twitter'dan takip et: http://bit.ly/1Ef14RD Instagram'da takip et : http://instagram.com/azizgaming35 Tüm soru ve önerilerinizi azizgaming35@gmail.com mail adresine atarak iletebilirsiniz! Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. Kullanıcan Müzikler: Youtube Müzik Kitaplığı Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100655 Sanatçı: http://incompetech.com/ Videoları beğenip bana destek verdiğiniz için teşekkürler , unutmayın her an yeni video gelebilir ^^ :)
AC/DC - Are You Ready 04:21
AC/DC - Are You Ready 7.949 izlenme - 4 yıl önce
AC/DC - You Shook Me All Night Long 04:24
AC/DC - You Shook Me All Night Long 6.173 izlenme - 4 yıl önce
Marvel ve DC Comics'in Kahramanlarının Kıyasıya Savaştığı Muhteşem Animasyon -2 09:02
Marvel ve DC Comics'in Kahramanlarının Kıyasıya Savaştığı Muhteşem Animasyon -2 1.834 izlenme - 1 yıl önce 5 ay içinde 5 milyon izlenme toplayan bu hayran yapımı animasyon hepimizin çok hoşuna gitmişti. Eylül başında ise bu crossover'ın devamını yayınlandı. Keyifle izliyoruz.
AC/DC - Shoot To Thrill 05:32
AC/DC - Shoot To Thrill 5.701 izlenme - 4 yıl önce
Ac/dc - Back İn Black 05:10
Ac/dc - Back İn Black 4.597 izlenme - 2 yıl önce Song: AC/DC - Back in Black Download this song here: www.mp3lemon.org/song/127607/AC-DC... Movies: -Iron man -Iron man 2 -Iron man 3 -The avengers Şarkı Sözleri (lyrics): Back in black I hit the sack Ive been too long Im glad to be back [i bet you know im...] Yes, Im let loose From the noose Thats kept me hanging about Ive been looking at the sky Cause its gettin me high Forget the hearse cause I never die I got nine lives Cats eyes Abusin every one of them and running wild Chorus: Cause Im back Yes, Im back Well, Im back Yes, Im back Well, Im back, back (well) Im back in black Yes, Im back in black Back in the back Of a cadillac Number one with a bullet, Im a power pack Yes, Im in a bang With a gang Theyve got to catch me if they want me to hang Cause Im back on the track And Im beatin the flack Nobodys gonna get me on another rap So look at me now Im just makin my play Dont try to push your luck, just get out of my way Chorus Well, Im back, yes Im back Well, Im back, yes Im back Well, Im back, back Well Im back in black Yes Im back in black Hooo yeah Ohh yeah Yes I am Oooh yeah, yeah oh yeah Back in now Well Im back, Im back Back, Im back Back, Im back Back, Im back Back, Im back Back Back in black Yes Im back in black Out of the sight
Lego Batman 2 Dc Super Heroes Fragman 01:35
Lego Batman 2 Dc Super Heroes Fragman 6.240 izlenme - 4 yıl önce Lego Batman 2 DC Super Heroes Fragman
Ac/dc - Have A Drink On Me 03:59
Ac/dc - Have A Drink On Me 4.950 izlenme - 4 yıl önce
DC Young Fly - FawwwkUMean 02:48
DC Young Fly - FawwwkUMean 1.994 izlenme - 1 yıl önce DC Young Fly - FawwwkUMean (Yepyeni Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri (Lyrics): En Yeni Müzikler ve Kliple www.izlesene.com/nefer26medya kanalında kanalıma abone olun Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Motosiklet ile Dalgalarda Sörf Yapmak 03:59
Motosiklet ile Dalgalarda Sörf Yapmak 2.141 izlenme - 1 yıl önce Gösteri sürücüsü Robbie Maddison için özel olarak tasarlanan Motosiklet ile okyanusa açılıp dalgalarda sörf yapıyor ve tabi ki ortaya inanılmaz görüntüler çıkıyor. Video'yu 4k izlemek isteyenler için orjinal link https://www.youtube.com/watch?v=lDi9uFcD7XI
AC/DC - Its A Long Way To The Top If Ya Wanna 05:08
AC/DC - Its A Long Way To The Top If Ya Wanna 3.527 izlenme - 4 yıl önce
Memenin Video İzlenme Oranına Etkisi - Jessie 02:28
Memenin Video İzlenme Oranına Etkisi - Jessie 912 izlenme - 1 yıl önce Bu videoyu bir erkek kardeşimiz çekse 2-3 binlerde kalırdı izlenme oranı, Kızın yeteneği olabilir eyvallah ama o memeler olmasa youtube da 5 küsür milyon izlenmezdi bu video. Buyurun izleyin siz karar verin arkadaşlar memenin etkisi var mıymış, yok muymuş...
Ac/dc - Hells Bells 04:55
Ac/dc - Hells Bells 3.451 izlenme - 4 yıl önce
Everest Everpad DC-709 Android Yazılım Updade Fabrika Ayarlarına Dönme ( Segment Bilgisayar ) 10:29
Everest Everpad DC-709 Android Yazılım Updade Fabrika Ayarlarına Dönme ( Segment Bilgisayar ) 2.426 izlenme - 3 yıl önce Yazılım Linki Yakın zamanda yüklenecektir. Tabletinz yavaşlama veya kilitlenme veya açılmama gibi problemler olduğunda bu video da göstermiş olduğum fabrika ...
Ac/dc - Riff Raff 05:19
Ac/dc - Riff Raff 2.653 izlenme - 4 yıl önce
AC/Dc I' Love Rock'n Roll 03:09
AC/Dc I' Love Rock'n Roll 1.966 izlenme - 3 yıl önce AC/Dc I' Love Rock'n Roll ...
AC/DC - Let There Be Rock 17:46
AC/DC - Let There Be Rock 76 izlenme - 4 hafta önce AC/DC - Let There Be Rock Şarkı Sözleri: In the beginning Back in nineteen fifty five Man didn't know about a rock 'n' roll show And all that jive The white man had the smoltz The black man had the blues No one knew what they was gonna do But Tchaikovsky had the news He said Let there be sound, and there was sound Let there be light, and there was light Let there be drums, and there was drums Let there be guitar, and there was guitar Let there be rock And it came to pass That rock 'n' roll was born All across the land every rockin' band Was blowing up a storm An the guitar man got famous The businessman got rich And in every bar there was a super star With a seven year itch There were fifteen million fingers Learning how to play And you could hear the fingers picking And this is what they had to say Let there be light Sound Drums Guitar Let there be rock One night in a club called the shaking hand There was a ninety two decibel rocking band The music was good and the music was loud And the singer turned and he said to the crowd Let there be rock
Dc Universe - Bölüm 3 - Level Atladım Ha :d 30:45
Dc Universe - Bölüm 3 - Level Atladım Ha :d 1.984 izlenme - 3 yıl önce Dc Universe, İzlesene.com/muratabigf