Hoşgeldiniz!

deacon

Freddie Mercury Kankaları ile Takılırken (1964) 01:27
Freddie Mercury Kankaları ile Takılırken (1964) 1.579 izlenme - 2 ay önce 1964 yılına ait görüntülerde Farrokh Bulsara dostumuzun dostları ile Londra Isleworth Polytechnic'te zaman geçirikenki görüntülerini izliyoruz.
We Will Rock You - 1981 Blu-Ray Queen 02:11
We Will Rock You - 1981 Blu-Ray Queen 1.291 izlenme - 1 yıl önce 1981' Montreal konserinde çekilmiş bu görüntüler 1080p olarak sunulmuş. Freddy Mercury'de döktürmüş adeta. Adamlar 36 sene öncesinin videosunu 1080p yayınlıyor teknolojiye bak.
Queen - Seven Seas Of Rhye 02:51
Queen - Seven Seas Of Rhye 971 izlenme - 3 yıl önce Queen adlı efsane grubun ilk hit parçalarından.O zamanlar İngiltere'nin köklü ve prestijli müzik programlarından olan Top Of The Pops sayesinde Queen'in adını duyurmasını sağlamıştır.Annesi Freddie'yi radyoda duyduğu ilk parçanın bu olduğunu söyler.Ayrıca Freddie bu parçayı canlı olarak piyanoda çaldığında o kadar hızlı çalarken parmaklarını takip etmek imkansızdır.Orta çağ dönemini yansıtmaktadır.7 denizler Arap edebiyatında geçmektedir.
Deacon Blue - Wages Day 03:13
Deacon Blue - Wages Day 756 izlenme - 6 yıl önce
Deacon Blue - When Will You (Make My Telephone Ring)? 04:14
Deacon Blue - When Will You (Make My Telephone Ring)? 677 izlenme - 6 yıl önce
Deacon Blue - Cover From The Sky 03:33
Deacon Blue - Cover From The Sky 652 izlenme - 6 yıl önce
Queen-The Show Must Go On 04:17
Queen-The Show Must Go On 548 izlenme - 3 yıl önce Queen'in Freddie Mercury ölmeden önce çıkardığı son albümü olan 'Innuendo'dan efsanevi bir şarkı, albümün son sıradaki parçası. Şarkının sözlerini, büyük ölçüde, grubun gitaristi Brian May yazmıştır. Klip ise Mercury'nin giderek kötüleşen sağlık koşulları nedeniyle Freddie'nin kısa saçlı olduğu eski kliplerden parçaların birleştirilmesi ile yapılmıştır. Şov devam etti, ediyor. Queen'in iki üyesi (Brian May ve Roger Taylor), Paul Rodgers ile yeni, iyi ya da kötü, yeni çalışmalar yapıyorlar.
Queen - Scandal (1989) 04:46
Queen - Scandal (1989) 269 izlenme - 3 yıl önce 1989 yılında çıkardıkları "The Miracle" albümünün dördüncü single'dır.Brian May parçayı hem kendisinin boşanması hemde Freddie Mercury'nin sağlık problemleriyle ilgili sürekli çıkan bunaltıcı haberlere tepki olarak yazmıştır.
Deacon Blue - Closing Time 04:21
Deacon Blue - Closing Time 501 izlenme - 6 yıl önce
Deacon Blue - Loaded 04:17
Deacon Blue - Loaded 494 izlenme - 6 yıl önce
Elton John & Axl Rose - Bohemian Rhapsody 05:34
Elton John & Axl Rose - Bohemian Rhapsody 417 izlenme - 3 yıl önce İki efsane ses Elton John ve Axl Rose'un, bir diğer efsane Queen'in belki de en ünlü şarkısı olan Bohemian Rhapsody'i seslendirdiği bölüm. Bu bölüm 20 Nisan 1992 tarihindeki "Freddie Mercury Tribute Concert"ten alınmıştır. Gelmiş geçmiş en iyi frontman'lerden olan Freddie Mercury'i de buradan tekrar anıyoruz.
Deacon Blue - Queen Of The New Year 03:37
Deacon Blue - Queen Of The New Year 441 izlenme - 6 yıl önce
Queen - Radio Gaga 05:31
Queen - Radio Gaga 278 izlenme - 3 yıl önce 1984'de çıkan ve İngiltere listelerinde,yaklaşık iki yıl kalmayı başaran "The Works" adlı albümdeki şarkısı.. mesut bahtiyar notu: Roger Taylor' un küçük oğlunun ansızın radyoya bakarak radio kaka demesinden esinlenilerek yazıldığı rivayet edilir.
Deacon Blue - Hang Your Head 03:18
Deacon Blue - Hang Your Head 423 izlenme - 6 yıl önce
Deacon Blue - Will We Be Lovers 03:46
Deacon Blue - Will We Be Lovers 413 izlenme - 6 yıl önce
Deacon Blue - A Brighter Star Than You Will Shine 04:33
Deacon Blue - A Brighter Star Than You Will Shine 388 izlenme - 6 yıl önce
Queen - We Are The Champions (Canlı Performans) 03:27
Queen - We Are The Champions (Canlı Performans) 280 izlenme - 3 yıl önce Eğer müzik bir din olsaydı direk tanrısı olacak bir şahıstan, tüm insanlığa armağan. Sahnede nasıl durulur, seyirciyle nasıl etkileşim olmalı dersi. Kısaca pantolonum olmasa da olur fularım varken diyenlerin şarkısı. God bless The Queen .. Şarkı Sözleri (lyrics): I've paid my dues time after time I've done my sentence but committed no crime And bad mistakes I've made a few I've had my share of sand kicked in my face but I've come through [Nakarat] We are the champions, my friend And we'll keep on fighting till the end We are the champions, we are the champions No time for loosers 'cause we are the champions Of the world I've taken my bows, and my curtain calls You brought me fame and fortune and everything that goes with it - I thank you all But it's been no bed of roses, no pleasure cruise I consider it a challenge before the whole human race - and I ain't gonna loose [Nakarat] x2
Bohemian Rhapsody - Muppet Show 04:46
Bohemian Rhapsody - Muppet Show 235 izlenme - 3 yıl önce Jim Henson'un yarattığı "Muppet"lar geri döndü! 2004'ten beridir Disney bünyesinde çalışan "The Muppets Studio", ABD'de bazı programlar için kısa skeçler yapıyor, aynı zamanda bunlardan bazılarını Youtube gibi platformlarda paylaşıyor. O videolardan biri olan bu videomuzda, Freddie Mercury'nin 18. ölüm yıldönümü anısına yapılmış olan Bohemian Rhapsody klibini görüyoruz. Özlenen Muppetlara yeniden ruh üfüren "The Muppets Studio" ekibini ve 20. yüzyılın en önemli sanat insanlarından biri olan Freddie Mercury'i alkışlarla yaşatıyoruz... Sitedeki Bohemian Rhapsody kaydı kuydu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1985/queen---bohemian-rhapsody
Deacon Blue - Only Tender Love 04:06
Deacon Blue - Only Tender Love 242 izlenme - 6 yıl önce
Deacon Blue - Love And Regret 04:46
Deacon Blue - Love And Regret 206 izlenme - 6 yıl önce
Deacon Blue - I Was Right And You Were Wrong 03:49
Deacon Blue - I Was Right And You Were Wrong 191 izlenme - 6 yıl önce
Deacon Blue - Chocolate Girl 07:40
Deacon Blue - Chocolate Girl 162 izlenme - 6 yıl önce
Flipper - Fragman (1996) 01:55
Flipper - Fragman (1996) 109 izlenme - 3 yıl önce Sandy (Elijah Wood) amcası Porter'ın (Paul Hogan) yanına Florida'ya geldiğinde kuşkusuz burada hayatını kurtardığı kimsesiz bir yunus balığının en iyi arkadaşı olacağını hayal bile edemezdi. Sandy ve Flipper birlikte tehlikeli düşmanlarla savaşır, heyecanlı kaçışlar planlar ve yeni arkadaşlar edinirler. Film de Yüzüklerin Efendisinde Oynayan Frodo Baggins'i Canlandıran Elijah Wood Oynuyor...
Star Wars'lu Cenaze Töreni 00:29
Star Wars'lu Cenaze Töreni 87 izlenme - 3 yıl önce 'Bir Star Wars fanatiği ölene kadar fanatik kalacaktır, güç muhtemelen onunla olacaktır', bunu biz demiyoruz. 58 yaşında hayatını kaybeden Gordon Deacon’un cenazesindeki arkadaşları diyor. İngiltere'de hayatını kaybeden Star Wars fanatiği Gordon Deacon için de dul eşi tarafından bir Star Wars cenazesi düzenlendi. Cenazede Darth Vader'in askerleri Stormtrooper'lar Gordon’un na’şını kiliseye kadar getirdiler, kapıda beklediler ve oradan da kasaba defin yerine götürüp toprağa verdiler.
Queen - Save Me (Konser) 04:17
Queen - Save Me (Konser) 99 izlenme - 3 yıl önce Queen'in 1980 yılında çıkan The Game albümünün bir şarkı. Brain May bu şarkıyı eşinden boşanan bir arkadaşı için yazmış. Freddie abimizin muhteşem sesiyle efsaneleşen şarkıyı "Rock Montreal" konserinden dinliyoruz. Şarkı Sözleri (lyrics): It started off so well They said we made a perfect pair I clothed myself in your glory and your love How i loved you How i cried... The years of care and loyalty Were nothing but a sham it seems The years belie we lived a lie I love you till i die Save me save me save me I can't face this life alone Save me save me save me... I'm naked and i'm far from home The slate will soon be clean I'll erase the memories To start again with somebody new Was it all wasted All that love?... I hang my head and i advertise A soul for sale or rent I have no heart i'm cold inside I have no real intent Save me save me save me I can't face this life alone Save me save me save me... I'm naked and i'm far from home Each night i cry i still believe the lie I love you till i die Save me save me save me Don't let me face my life alone Save me save me ooh... I'm naked and i'm far from home
Queen - I'm Going Slightly Mad (1991) 04:31
Queen - I'm Going Slightly Mad (1991) 80 izlenme - 3 yıl önce Efsane İngiliz müzik topluluğu Queen'in 1991 tarihli Innuendo albümünden çıkan en güzel şarkılardan ve kliplerden birisi. Şarkı, gerek sözlerinde gerek klibinde kullanılan imgelerle akıllarda bolca soru işareti bırakır.