Hoşgeldiniz!

dead weight

le boulet fragmanı 1 02:38
le boulet fragmanı 1 140 izlenme - 7 yıl önce konusudünyanın en akıllı ve azılı mahkumu ile en avanak gardiyanı büyük ikramiye vuran piyango biletinin peşinden afrikaya kadar giderler. bileti bulmak uğruna fransız polisini peşine takan çölde ralliye katılıp bedeviler tarafından soyulan ikili çölde yollarını kaybeder. birde peşlerine kardeşinin intikamını almak isteyen azılı bir katil düşünce ikramiye ile hayatları arasında bir seçim yapmak zorunda kalırlar.
le boulet fragmanı 6 02:53
le boulet fragmanı 6 85 izlenme - 7 yıl önce konusudünyanın en akıllı ve azılı mahkumu ile en avanak gardiyanı büyük ikramiye vuran piyango biletinin peşinden afrikaya kadar giderler. bileti bulmak uğruna fransız polisini peşine takan çölde ralliye katılıp bedeviler tarafından soyulan ikili çölde yollarını kaybeder. birde peşlerine kardeşinin intikamını almak isteyen azılı bir katil düşünce ikramiye ile hayatları arasında bir seçim yapmak zorunda kalırlar.
le boulet fragmanı 4 01:47
le boulet fragmanı 4 61 izlenme - 7 yıl önce konusudünyanın en akıllı ve azılı mahkumu ile en avanak gardiyanı büyük ikramiye vuran piyango biletinin peşinden afrikaya kadar giderler. bileti bulmak uğruna fransız polisini peşine takan çölde ralliye katılıp bedeviler tarafından soyulan ikili çölde yollarını kaybeder. birde peşlerine kardeşinin intikamını almak isteyen azılı bir katil düşünce ikramiye ile hayatları arasında bir seçim yapmak zorunda kalırlar.
le boulet fragmanı 7 02:19
le boulet fragmanı 7 46 izlenme - 7 yıl önce konusudünyanın en akıllı ve azılı mahkumu ile en avanak gardiyanı büyük ikramiye vuran piyango biletinin peşinden afrikaya kadar giderler. bileti bulmak uğruna fransız polisini peşine takan çölde ralliye katılıp bedeviler tarafından soyulan ikili çölde yollarını kaybeder. birde peşlerine kardeşinin intikamını almak isteyen azılı bir katil düşünce ikramiye ile hayatları arasında bir seçim yapmak zorunda kalırlar.
le boulet fragmanı 2 02:01
le boulet fragmanı 2 42 izlenme - 7 yıl önce konusudünyanın en akıllı ve azılı mahkumu ile en avanak gardiyanı büyük ikramiye vuran piyango biletinin peşinden afrikaya kadar giderler. bileti bulmak uğruna fransız polisini peşine takan çölde ralliye katılıp bedeviler tarafından soyulan ikili çölde yollarını kaybeder. birde peşlerine kardeşinin intikamını almak isteyen azılı bir katil düşünce ikramiye ile hayatları arasında bir seçim yapmak zorunda kalırlar.
Dead Weight Fragman 02:06
Dead Weight Fragman 19 izlenme - 4 yıl önce Biz Zombillies Film Festivali'nde Bu Hafta Sonu İki Gösterimleri Var. Yapımcı Lee Marohn Film Hakkında Konuşmak İçin Orada Cuma Gecesi Olacak.
le boulet fragmanı 5 02:42
le boulet fragmanı 5 36 izlenme - 7 yıl önce konusudünyanın en akıllı ve azılı mahkumu ile en avanak gardiyanı büyük ikramiye vuran piyango biletinin peşinden afrikaya kadar giderler. bileti bulmak uğruna fransız polisini peşine takan çölde ralliye katılıp bedeviler tarafından soyulan ikili çölde yollarını kaybeder. birde peşlerine kardeşinin intikamını almak isteyen azılı bir katil düşünce ikramiye ile hayatları arasında bir seçim yapmak zorunda kalırlar.
le boulet fragmanı 3 02:01
le boulet fragmanı 3 31 izlenme - 7 yıl önce konusudünyanın en akıllı ve azılı mahkumu ile en avanak gardiyanı büyük ikramiye vuran piyango biletinin peşinden afrikaya kadar giderler. bileti bulmak uğruna fransız polisini peşine takan çölde ralliye katılıp bedeviler tarafından soyulan ikili çölde yollarını kaybeder. birde peşlerine kardeşinin intikamını almak isteyen azılı bir katil düşünce ikramiye ile hayatları arasında bir seçim yapmak zorunda kalırlar.
White Lung - Dead Weight 02:28
White Lung - Dead Weight 2 izlenme - 2 yıl önce White Lung - Dead Weight (Audio) 2016 – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! White Lung – "Paradise" Album Tracklist: 01. Dead Weight – 02:29 02 .Narcoleptic – 03:18 03. Below – 03:37 04. Kiss Me When I Bleed – 02:52 05. Demented – 02:18 06. Sister – 03:24 07. Hungry – 02:55 08. I Beg You – 03:02 09. Vegas – 02:18 10. Paradise – 02:11 Şarkı Sözleri (lyrics): [Verse 1] A pound of flesh lays between my legs and eyes Secure the sutures, he'll grow beneath the ties [Pre-Chorus] This dead weight This dead weight [Chorus] I am awash now without a life to please And I know the hole inside of me Is not the way I ever want to be I'm gone [Verse 2] I'll give my heart out, I'll bleed until I'm cold So spare your good seed, I'm getting bored and old [Pre-Chorus] This dead weight This dead weight [Chorus] I am awash now without a life to please And I know the hole inside of me Is not the way I ever want to be I'm gone