Hoşgeldiniz!

dead zone

the dead zone fragmanı 1 02:13
the dead zone fragmanı 1 1.220 izlenme - 6 yıl önce gerilim ve korku romanlarının dünyaca ünlüusta yazarı stephen king'in ülkemizde 'çağrı' adıyla yayımlanmış romanından sinemaya uyarlanmış bir film.johny smith geçirdiği bir araba kazası sonucu tam beş yıl komada kalmıştır.daha sonra komadan çıktığında kendinde bazı değişiklikler olduğunu fark eder.smithelini tuttuğu insanların geleceklerini görür.bu medyumluk yeteneğini bir cinayet davası için kullanmaya başlayınca ürkütücü deneyimler yaşamaya başlar.
Shadowgun: Deadzone - İlk Bakış İnceleme 20:50
Shadowgun: Deadzone - İlk Bakış İnceleme 489 izlenme - 4 yıl önce Shadowgun: DeadZone'u Facebook üzerinden oynamak için PC'nize Unity Web Player'i kurmanız gerekiyor. Oyunu PC üzerinden oynamak için ise 180 MB büyüklüğündeki kurulum dosyasını indirmeniz gerekiyor. Dokunmatik ekranda DeadZone'u oynamakta zorlandıysanız PC üzerindenklavye ve mouse ile rahatça oynayabilirsiniz. Site Linki: http://www.madfingergames.com/deadzone/ Facebook Oyun Linki: http://apps.facebook.com/shadowgun-deadzone/ PC İndirme Linki: http://www.madfingergames.com/deadzone-pc|usg=ALkJrhjRoLUpV9vTjZ2cQeu1UQwXEZtWQQ Video'yu beğendiyseniz like'lamayı unutmayın... RaidCall ID: 6733920 Facebook : https://www.facebook.com/mobgamerteam Steam Grubumuz: http://steamcommunity.com/groups/mobgamerteam
dead zone 01:54
dead zone 738 izlenme - 10 yıl önce filmin fragmanı
the dead zone 02:28
the dead zone 165 izlenme - 7 yıl önce a teacher has an accident by lying in coma for 5 years. When he wakes up, he will see to lose his love and job. but soon he will show some miracles which relate to some seeing future and the past by touching her or his hand.
dead zone/doragon bru z 1 ora no gohan wo kaese 01:13
dead zone/doragon bru z 1 ora no gohan wo kaese 112 izlenme - 7 yıl önce