Hoşgeldiniz!

death at a funeral

death at a funeral fragmanı 2 00:53
death at a funeral fragmanı 2 334 izlenme - 7 yıl önce ingiliz komedi filmi cenazede ölümün yeniden çevrimirnbir cenaze ve açığa çıkan sırlar. ölen babalarının cenazesi için toplanan aile hiç bilmedikleri bir aile sırrı ile yüz yüze kalacaklardır.
death at a funeral ı 1 fragmanı 00:32
death at a funeral ı 1 fragmanı 38 izlenme - 7 yıl önce ingiliz rahibin ölümüyle birlikte oğulları daniel ve robert ailelerin dağılmaya başladığına tanıklık eder. ancak ölenin yası henüz bitmemişken ortaya çıkan bir yabancının babaları hakkında söyledikleri iki genci şok edecektir yabancının dediğine göre babaları gaydir. bu sırrın ortaya çıkmaması için ortaya koydukları çaba bir süre sonra onları tam bir kaosa sürükleyecektir.
death at a funeral ı 3 fragmanı 00:31
death at a funeral ı 3 fragmanı 33 izlenme - 7 yıl önce ingiliz rahibin ölümüyle birlikte oğulları daniel ve robert ailelerin dağılmaya başladığına tanıklık eder. ancak ölenin yası henüz bitmemişken ortaya çıkan bir yabancının babaları hakkında söyledikleri iki genci şok edecektir yabancının dediğine göre babaları gaydir. bu sırrın ortaya çıkmaması için ortaya koydukları çaba bir süre sonra onları tam bir kaosa sürükleyecektir.
death at a funeral ı 4 fragmanı 01:49
death at a funeral ı 4 fragmanı 25 izlenme - 7 yıl önce ingiliz rahibin ölümüyle birlikte oğulları daniel ve robert ailelerin dağılmaya başladığına tanıklık eder. ancak ölenin yası henüz bitmemişken ortaya çıkan bir yabancının babaları hakkında söyledikleri iki genci şok edecektir yabancının dediğine göre babaları gaydir. bu sırrın ortaya çıkmaması için ortaya koydukları çaba bir süre sonra onları tam bir kaosa sürükleyecektir.
death at a funeral ı 5 fragmanı 01:28
death at a funeral ı 5 fragmanı 22 izlenme - 7 yıl önce ingiliz rahibin ölümüyle birlikte oğulları daniel ve robert ailelerin dağılmaya başladığına tanıklık eder. ancak ölenin yası henüz bitmemişken ortaya çıkan bir yabancının babaları hakkında söyledikleri iki genci şok edecektir yabancının dediğine göre babaları gaydir. bu sırrın ortaya çıkmaması için ortaya koydukları çaba bir süre sonra onları tam bir kaosa sürükleyecektir.