Hoşgeldiniz!

Death Note Videoları İzle

death note fragman 02:02
death note fragman 5.199 izlenme - 6 yıl önce
Death Note (2017) Teaser Fragman 00:54
Death Note (2017) Teaser Fragman 239 izlenme - 2 ay önce 2017 yapımı Death Note filminin teaser fragmanı. Filmde Nat Wolff, Willem Dafoe ve Shea Whigham gibi isimler rol alıyor.
Death Note: Light Up The New World (2016) Fragman 00:30
Death Note: Light Up The New World (2016) Fragman 1.120 izlenme - 1 yıl önce 2016 yapımı Death Note: Light Up The New World filminin tanıtım klibi. Filmi Shinsuke Sato yönetiyor.
Death Note Soundtrack - L's Theme 03:03
Death Note Soundtrack - L's Theme 3.564 izlenme - 4 yıl önce Death Note Soundtrack - L's Theme
Death Note Soundtrack - Kuroi Light (Light Theme) 01:49
Death Note Soundtrack - Kuroi Light (Light Theme) 2.510 izlenme - 4 yıl önce Death Note Soundtrack - Kuroi Light
Death Note - Opening 01:22
Death Note - Opening 1.739 izlenme - 4 yıl önce Death Note - Opening
Death Note - 35. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 35. Bölüm (Altyazılı) 977 izlenme - 2 yıl önce Near,L ve ekibi ile buluşmayı teklif eder.Bu teklifi zaten bekleyen Raito, Near'ın amacını biliyordur ve kendi planı hazırdır.
Death Note - 30. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 30. Bölüm (Altyazılı) 778 izlenme - 2 yıl önce Mello,Near'ı görmeye gider ve ona önermli bilgi verir.Bunun üzerine Near'ın,Raito'nun Kira olduğu ile ilgili şüpheleri artar.Raito,Near'ı ortaya çıkarmak için plan yapar.
death note türkiye bölüm 2 22:44
death note türkiye bölüm 2 1.489 izlenme - 6 yıl önce death note türkiye bölüm 2
Death Note - 3. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 3. Bölüm (Altyazılı) 639 izlenme - 2 yıl önce Yagami Light, üniversite giriş sınavlarına hazırlanan bir lise son sınıf öğrencisidir. Light (Raito), Japonya'nın belki de en yetenekli ve zeki öğrencisi olmasına rağmen, yaşadığı dünya ona tat vermemektedir. Her gün gittikçe artan suç oranı ve adalet sisteminin çökmüşlüğü, onun için bu dünyayı daha da anlamsız ve çürümüş kılmaktadır. Bu yüzden de, hiç bir şeyde anlam görmemektedir. Light, bu buhranlarını kendi içinde yaşarken, ders sırasında bir defterin gökten düştüğünü görür. Okul çıkışı elinde olmadan defterin düştüğü yere yönelir. Defterin üstünde "Death Note" yazmaktadır. Defteri yerden alıp incelediğinde hiç de inanacağı şeylerle karşılaşmaz. "Bu deftere ismi yazılan insan ölecektir." Nedenini kendi bile bilmeden, defteri alıp evine döner. Evde haberleri izlerken, bir adamın bir anaokulundaki öğrencileri ve öğretmenleri rehin aldığını izler. Defterin gerçekliğini test etmek için rehin alan adamın adını deftere yazar. Ve 40 saniye sonra adam ölür. Defterin gerçekliği karşısında şaşkına dönen Light, kendi ideal dünyasını yaratmak için diğer suçlulara yönelecektir. Ama ya dünya onun varlığını öğrenip peşine dünyanın en iyi dedektifi L'i takarsa?
Death Note - 27. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 27. Bölüm (Altyazılı) 606 izlenme - 2 yıl önce L'in ölümünden ve Raito'nun onun yerini almasının üzerinden 5 yıl geçmiştir.Raito artık Polistir.Hem L hem Kira olarak istediğini yapabilen Raito'nun işi L'in vârisleri Near ve Mello'nun ortaya çıkmasından sonra zorlaşacaktır.Near ile çaşılmayı reddeden Mello kendi yöntemleri ile Kira'yı ele geçirmek istemektedir.
Death Note Original Soundtrack 01:10:23
Death Note Original Soundtrack 675 izlenme - 4 yıl önce Death Note Original Soundtrack
Death Note Kapanış 02 Tr 01:11
Death Note Kapanış 02 Tr 1.045 izlenme - 5 yıl önce Death Note
Death Note Theme - Low Of Solipsism 02:23
Death Note Theme - Low Of Solipsism 819 izlenme - 4 yıl önce Death Note Theme - Low of Solipsism
Death Note - 36. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 36. Bölüm (Altyazılı) 370 izlenme - 2 yıl önce Near ve L kararlaştırılan tarih ve saatte depoda buluşurlar.Near, Kira'nın gelip onların adlarını deftere yazacaklarını ama hiç kimsenin ölmeyeceğini söyler.Raito ise Near'ın hareketlerinden haberdar ve kendisinin kazanacağından emindir.
Death Note Jenerik 03:45
Death Note Jenerik 306 izlenme - 2 yıl önce Efendim bilenler bilir. 36 filmlik en mükemmel anime serilerindendir Death Note. Ki birçok insana göre en iyi animedir. Ve şahsi kanaatimce tüm zamanların en iyi anime müziğine sahiptir. ''The World''
Death Note - 32. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 32. Bölüm (Altyazılı) 357 izlenme - 2 yıl önce Raito,seçtiği yeni Kira'nın Sakura TV,Kira programı yapımcısı Demegawa'yı eleyip yerine başkasını getirmesinden sonra onunla iletişim kurmanın bir yolunu bulur.Kira'nın yeni sözcüsü Takada ile ekibin de dinlediği gizli buluşmalar yapan Raito ikili oynayarak hem Kira hem de L olarak planlarına devam etmektedir.
Death Note - Mektup Yazarım Mektup 02:14
Death Note - Mektup Yazarım Mektup 193 izlenme - 11 ay önce Mektup Yazarım Mektup Death Note klibi.chorbac1 iftiharla sunar
death note türkiye bölüm 1 22:54
death note türkiye bölüm 1 884 izlenme - 6 yıl önce death note türkiye bölüm 1
Death Note kapanış 1 Tr 01:11
Death Note kapanış 1 Tr 685 izlenme - 5 yıl önce Death Note
death note sezon 1 introsu 01:21
death note sezon 1 introsu 927 izlenme - 8 yıl önce death note sezon 1 introsu
Türk İşi Death Note 08:54
Türk İşi Death Note 393 izlenme - 2 yıl önce "Komedyshow" olarak kendilerini tanıtan ve daha sonra ne olduysa bilinmez "Hiç komik değil" olarak karşımıza dönen grubun çekmiş olduğu bir çalışma ile karşınızdayım.
Death Note 01:13
Death Note 848 izlenme - 8 yıl önce death, note, ending, osman
Death Note - 6. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 6. Bölüm (Altyazılı) 261 izlenme - 2 yıl önce Yagami Light, üniversite giriş sınavlarına hazırlanan bir lise son sınıf öğrencisidir. Light (Raito), Japonya'nın belki de en yetenekli ve zeki öğrencisi olmasına rağmen, yaşadığı dünya ona tat vermemektedir. Her gün gittikçe artan suç oranı ve adalet sisteminin çökmüşlüğü, onun için bu dünyayı daha da anlamsız ve çürümüş kılmaktadır. Bu yüzden de, hiç bir şeyde anlam görmemektedir. Light, bu buhranlarını kendi içinde yaşarken, ders sırasında bir defterin gökten düştüğünü görür. Okul çıkışı elinde olmadan defterin düştüğü yere yönelir. Defterin üstünde "Death Note" yazmaktadır. Defteri yerden alıp incelediğinde hiç de inanacağı şeylerle karşılaşmaz. "Bu deftere ismi yazılan insan ölecektir." Nedenini kendi bile bilmeden, defteri alıp evine döner. Evde haberleri izlerken, bir adamın bir anaokulundaki öğrencileri ve öğretmenleri rehin aldığını izler. Defterin gerçekliğini test etmek için rehin alan adamın adını deftere yazar. Ve 40 saniye sonra adam ölür. Defterin gerçekliği karşısında şaşkına dönen Light, kendi ideal dünyasını yaratmak için diğer suçlulara yönelecektir. Ama ya dünya onun varlığını öğrenip peşine dünyanın en iyi dedektifi L'i takarsa?
Death Note - 37. Bölüm ve Son (Altyazılı) 21:08
Death Note - 37. Bölüm ve Son (Altyazılı) 212 izlenme - 2 yıl önce Herkes 40. saniyenin dolmasını beklemektedir ve Raito zaferini ilan etmiştir bile. Ama Near Mello'nun da yardımıyla Raito'nun gerçek kimliğini yani kira olduğunu ortaya çıkarır. Raitonun şinigamisi Ryuk Raitoyu ölüm defterine yazarak öldürür.
Death Note - 4. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 4. Bölüm (Altyazılı) 246 izlenme - 2 yıl önce Yagami Light, üniversite giriş sınavlarına hazırlanan bir lise son sınıf öğrencisidir. Light (Raito), Japonya'nın belki de en yetenekli ve zeki öğrencisi olmasına rağmen, yaşadığı dünya ona tat vermemektedir. Her gün gittikçe artan suç oranı ve adalet sisteminin çökmüşlüğü, onun için bu dünyayı daha da anlamsız ve çürümüş kılmaktadır. Bu yüzden de, hiç bir şeyde anlam görmemektedir. Light, bu buhranlarını kendi içinde yaşarken, ders sırasında bir defterin gökten düştüğünü görür. Okul çıkışı elinde olmadan defterin düştüğü yere yönelir. Defterin üstünde "Death Note" yazmaktadır. Defteri yerden alıp incelediğinde hiç de inanacağı şeylerle karşılaşmaz. "Bu deftere ismi yazılan insan ölecektir." Nedenini kendi bile bilmeden, defteri alıp evine döner. Evde haberleri izlerken, bir adamın bir anaokulundaki öğrencileri ve öğretmenleri rehin aldığını izler. Defterin gerçekliğini test etmek için rehin alan adamın adını deftere yazar. Ve 40 saniye sonra adam ölür. Defterin gerçekliği karşısında şaşkına dönen Light, kendi ideal dünyasını yaratmak için diğer suçlulara yönelecektir. Ama ya dünya onun varlığını öğrenip peşine dünyanın en iyi dedektifi L'i takarsa?
Death Note - 18. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 18. Bölüm (Altyazılı) 243 izlenme - 2 yıl önce Raito ve Misa tutukluluk halinden kurtulmuş olasalar da hala gözetim altındadırlar.L,Raito'nun Kira olduğundan emindir fakat ispatlayamadığından dolayı keyifsizdir,Yeni bulgulardan sonra L,Raito ve ekip "Yotsuba Grubu" üzerinde çalışır.
Death Note - 1.Bölüm (Türkçe Altyazılı) 22:48
Death Note - 1.Bölüm (Türkçe Altyazılı) 98 izlenme - 1 yıl önce Hikayemiz, Ryuk adında bir ölüm tanrısının (Shinigami), Death Note (Ölüm Defteri)'ni dünyada kaybetmesiyle başlar.Ölüm Defteri, bir okulun bahçesine düşer. Bu okulun öğrencilerinden Light defteri bulur, üzerinde nasıl kullanıldığı yazmaktadır. Light, buna inanmamaktadır ama ilk denemesiyle birlikte bunun gerçekliğine inanmaya başlar.Defterin kurallarına göre 5 gün boyunca kötü olduğunu düşündüğü yüzlerce kişi öldürdükten sonra, Ryuk adında bir Shinigami, Light'ın odasına girer. Onun kendisini öldüreceğini düşünen Light korkmaya başlar. Buna karşın Ryuk Light'a birşey yapmayacağını söyler, çünkü defteri eline alan kişi onun sahibi olur. Kötü yanı ise bu defteri kullanan cennet ya da cehennemden hiçbirine giremez. Light, Ölüm Defteri'ni kullanarak kendi adaletini dünya üzerinde uygularken, dünyanın en iyi dedektiflerinden 'L' onu bulmaya çalışacaktır. Herkesin Gizli Güç Kira diye tanıdığı Light, hem kimliğini gizlemeli hem de bu dedektifi biran önce bulmalıdır. Çünkü eğer yakalanırsa idam edilecektir. Kısaca kim kimi ilk bulursa ölecektir...
death note - belki bir gün özlersin 02:23
death note - belki bir gün özlersin 974 izlenme - 9 yıl önce İlk amv denemem umarım hoşunuza gider ^.^
Death Note - 20. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 20. Bölüm (Altyazılı) 218 izlenme - 2 yıl önce Yagami Light, üniversite giriş sınavlarına hazırlanan bir lise son sınıf öğrencisidir. Light (Raito), Japonya'nın belki de en yetenekli ve zeki öğrencisi olmasına rağmen, yaşadığı dünya ona tat vermemektedir. Her gün gittikçe artan suç oranı ve adalet sisteminin çökmüşlüğü, onun için bu dünyayı daha da anlamsız ve çürümüş kılmaktadır. Bu yüzden de, hiç bir şeyde anlam görmemektedir. Light, bu buhranlarını kendi içinde yaşarken, ders sırasında bir defterin gökten düştüğünü görür. Okul çıkışı elinde olmadan defterin düştüğü yere yönelir. Defterin üstünde "Death Note" yazmaktadır. Defteri yerden alıp incelediğinde hiç de inanacağı şeylerle karşılaşmaz. "Bu deftere ismi yazılan insan ölecektir." Nedenini kendi bile bilmeden, defteri alıp evine döner. Evde haberleri izlerken, bir adamın bir anaokulundaki öğrencileri ve öğretmenleri rehin aldığını izler. Defterin gerçekliğini test etmek için rehin alan adamın adını deftere yazar. Ve 40 saniye sonra adam ölür. Defterin gerçekliği karşısında şaşkına dönen Light, kendi ideal dünyasını yaratmak için diğer suçlulara yönelecektir. Ama ya dünya onun varlığını öğrenip peşine dünyanın en iyi dedektifi L'i takarsa?