Hoşgeldiniz!

Death Note Videoları İzle

death note fragman 02:02
death note fragman 4.783 izlenme - 5 yıl önce
Death Note Soundtrack - L's Theme 03:03
Death Note Soundtrack - L's Theme 3.541 izlenme - 3 yıl önce Death Note Soundtrack - L's Theme
Death Note Soundtrack - Kuroi Light (Light Theme) 01:49
Death Note Soundtrack - Kuroi Light (Light Theme) 2.503 izlenme - 3 yıl önce Death Note Soundtrack - Kuroi Light
Death Note - Opening 01:22
Death Note - Opening 1.732 izlenme - 3 yıl önce Death Note - Opening
Death Note: Light Up The New World (2016) Fragman 00:30
Death Note: Light Up The New World (2016) Fragman 447 izlenme - 9 ay önce 2016 yapımı Death Note: Light Up The New World filminin tanıtım klibi. Filmi Shinsuke Sato yönetiyor.
Death Note - 35. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 35. Bölüm (Altyazılı) 883 izlenme - 2 yıl önce Near,L ve ekibi ile buluşmayı teklif eder.Bu teklifi zaten bekleyen Raito, Near'ın amacını biliyordur ve kendi planı hazırdır.
Death Note - 30. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 30. Bölüm (Altyazılı) 702 izlenme - 2 yıl önce Mello,Near'ı görmeye gider ve ona önermli bilgi verir.Bunun üzerine Near'ın,Raito'nun Kira olduğu ile ilgili şüpheleri artar.Raito,Near'ı ortaya çıkarmak için plan yapar.
death note türkiye bölüm 2 22:44
death note türkiye bölüm 2 1.469 izlenme - 6 yıl önce death note türkiye bölüm 2
Death Note - 27. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 27. Bölüm (Altyazılı) 529 izlenme - 2 yıl önce L'in ölümünden ve Raito'nun onun yerini almasının üzerinden 5 yıl geçmiştir.Raito artık Polistir.Hem L hem Kira olarak istediğini yapabilen Raito'nun işi L'in vârisleri Near ve Mello'nun ortaya çıkmasından sonra zorlaşacaktır.Near ile çaşılmayı reddeden Mello kendi yöntemleri ile Kira'yı ele geçirmek istemektedir.
Death Note Original Soundtrack 01:10:23
Death Note Original Soundtrack 673 izlenme - 3 yıl önce Death Note Original Soundtrack
Death Note - 3. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 3. Bölüm (Altyazılı) 428 izlenme - 2 yıl önce Yagami Light, üniversite giriş sınavlarına hazırlanan bir lise son sınıf öğrencisidir. Light (Raito), Japonya'nın belki de en yetenekli ve zeki öğrencisi olmasına rağmen, yaşadığı dünya ona tat vermemektedir. Her gün gittikçe artan suç oranı ve adalet sisteminin çökmüşlüğü, onun için bu dünyayı daha da anlamsız ve çürümüş kılmaktadır. Bu yüzden de, hiç bir şeyde anlam görmemektedir. Light, bu buhranlarını kendi içinde yaşarken, ders sırasında bir defterin gökten düştüğünü görür. Okul çıkışı elinde olmadan defterin düştüğü yere yönelir. Defterin üstünde "Death Note" yazmaktadır. Defteri yerden alıp incelediğinde hiç de inanacağı şeylerle karşılaşmaz. "Bu deftere ismi yazılan insan ölecektir." Nedenini kendi bile bilmeden, defteri alıp evine döner. Evde haberleri izlerken, bir adamın bir anaokulundaki öğrencileri ve öğretmenleri rehin aldığını izler. Defterin gerçekliğini test etmek için rehin alan adamın adını deftere yazar. Ve 40 saniye sonra adam ölür. Defterin gerçekliği karşısında şaşkına dönen Light, kendi ideal dünyasını yaratmak için diğer suçlulara yönelecektir. Ama ya dünya onun varlığını öğrenip peşine dünyanın en iyi dedektifi L'i takarsa?
Death Note - Mektup Yazarım Mektup 02:14
Death Note - Mektup Yazarım Mektup 151 izlenme - 7 ay önce Mektup Yazarım Mektup Death Note klibi.chorbac1 iftiharla sunar
Death Note Kapanış 02 Tr 01:11
Death Note Kapanış 02 Tr 1.008 izlenme - 5 yıl önce Death Note
Death Note Theme - Low Of Solipsism 02:23
Death Note Theme - Low Of Solipsism 813 izlenme - 3 yıl önce Death Note Theme - Low of Solipsism
Death Note Jenerik 03:45
Death Note Jenerik 251 izlenme - 1 yıl önce Efendim bilenler bilir. 36 filmlik en mükemmel anime serilerindendir Death Note. Ki birçok insana göre en iyi animedir. Ve şahsi kanaatimce tüm zamanların en iyi anime müziğine sahiptir. ''The World''
death note türkiye bölüm 1 22:54
death note türkiye bölüm 1 879 izlenme - 6 yıl önce death note türkiye bölüm 1
Death Note - 32. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 32. Bölüm (Altyazılı) 258 izlenme - 1 yıl önce Raito,seçtiği yeni Kira'nın Sakura TV,Kira programı yapımcısı Demegawa'yı eleyip yerine başkasını getirmesinden sonra onunla iletişim kurmanın bir yolunu bulur.Kira'nın yeni sözcüsü Takada ile ekibin de dinlediği gizli buluşmalar yapan Raito ikili oynayarak hem Kira hem de L olarak planlarına devam etmektedir.
Death Note kapanış 1 Tr 01:11
Death Note kapanış 1 Tr 682 izlenme - 5 yıl önce Death Note
death note sezon 1 introsu 01:21
death note sezon 1 introsu 926 izlenme - 7 yıl önce death note sezon 1 introsu
Death Note 01:13
Death Note 848 izlenme - 8 yıl önce death, note, ending, osman
Death Note - 36. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 36. Bölüm (Altyazılı) 188 izlenme - 1 yıl önce Near ve L kararlaştırılan tarih ve saatte depoda buluşurlar.Near, Kira'nın gelip onların adlarını deftere yazacaklarını ama hiç kimsenin ölmeyeceğini söyler.Raito ise Near'ın hareketlerinden haberdar ve kendisinin kazanacağından emindir.
Türk İşi Death Note 08:54
Türk İşi Death Note 323 izlenme - 2 yıl önce "Komedyshow" olarak kendilerini tanıtan ve daha sonra ne olduysa bilinmez "Hiç komik değil" olarak karşımıza dönen grubun çekmiş olduğu bir çalışma ile karşınızdayım.
death note - belki bir gün özlersin 02:23
death note - belki bir gün özlersin 974 izlenme - 8 yıl önce İlk amv denemem umarım hoşunuza gider ^.^
Death Note - 4. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 4. Bölüm (Altyazılı) 191 izlenme - 2 yıl önce Yagami Light, üniversite giriş sınavlarına hazırlanan bir lise son sınıf öğrencisidir. Light (Raito), Japonya'nın belki de en yetenekli ve zeki öğrencisi olmasına rağmen, yaşadığı dünya ona tat vermemektedir. Her gün gittikçe artan suç oranı ve adalet sisteminin çökmüşlüğü, onun için bu dünyayı daha da anlamsız ve çürümüş kılmaktadır. Bu yüzden de, hiç bir şeyde anlam görmemektedir. Light, bu buhranlarını kendi içinde yaşarken, ders sırasında bir defterin gökten düştüğünü görür. Okul çıkışı elinde olmadan defterin düştüğü yere yönelir. Defterin üstünde "Death Note" yazmaktadır. Defteri yerden alıp incelediğinde hiç de inanacağı şeylerle karşılaşmaz. "Bu deftere ismi yazılan insan ölecektir." Nedenini kendi bile bilmeden, defteri alıp evine döner. Evde haberleri izlerken, bir adamın bir anaokulundaki öğrencileri ve öğretmenleri rehin aldığını izler. Defterin gerçekliğini test etmek için rehin alan adamın adını deftere yazar. Ve 40 saniye sonra adam ölür. Defterin gerçekliği karşısında şaşkına dönen Light, kendi ideal dünyasını yaratmak için diğer suçlulara yönelecektir. Ama ya dünya onun varlığını öğrenip peşine dünyanın en iyi dedektifi L'i takarsa?
Death Note - 6. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 6. Bölüm (Altyazılı) 186 izlenme - 2 yıl önce Yagami Light, üniversite giriş sınavlarına hazırlanan bir lise son sınıf öğrencisidir. Light (Raito), Japonya'nın belki de en yetenekli ve zeki öğrencisi olmasına rağmen, yaşadığı dünya ona tat vermemektedir. Her gün gittikçe artan suç oranı ve adalet sisteminin çökmüşlüğü, onun için bu dünyayı daha da anlamsız ve çürümüş kılmaktadır. Bu yüzden de, hiç bir şeyde anlam görmemektedir. Light, bu buhranlarını kendi içinde yaşarken, ders sırasında bir defterin gökten düştüğünü görür. Okul çıkışı elinde olmadan defterin düştüğü yere yönelir. Defterin üstünde "Death Note" yazmaktadır. Defteri yerden alıp incelediğinde hiç de inanacağı şeylerle karşılaşmaz. "Bu deftere ismi yazılan insan ölecektir." Nedenini kendi bile bilmeden, defteri alıp evine döner. Evde haberleri izlerken, bir adamın bir anaokulundaki öğrencileri ve öğretmenleri rehin aldığını izler. Defterin gerçekliğini test etmek için rehin alan adamın adını deftere yazar. Ve 40 saniye sonra adam ölür. Defterin gerçekliği karşısında şaşkına dönen Light, kendi ideal dünyasını yaratmak için diğer suçlulara yönelecektir. Ama ya dünya onun varlığını öğrenip peşine dünyanın en iyi dedektifi L'i takarsa?
Death Note - 1.Bölüm (Türkçe Altyazılı) 22:48
Death Note - 1.Bölüm (Türkçe Altyazılı) 64 izlenme - 9 ay önce Hikayemiz, Ryuk adında bir ölüm tanrısının (Shinigami), Death Note (Ölüm Defteri)'ni dünyada kaybetmesiyle başlar.Ölüm Defteri, bir okulun bahçesine düşer. Bu okulun öğrencilerinden Light defteri bulur, üzerinde nasıl kullanıldığı yazmaktadır. Light, buna inanmamaktadır ama ilk denemesiyle birlikte bunun gerçekliğine inanmaya başlar.Defterin kurallarına göre 5 gün boyunca kötü olduğunu düşündüğü yüzlerce kişi öldürdükten sonra, Ryuk adında bir Shinigami, Light'ın odasına girer. Onun kendisini öldüreceğini düşünen Light korkmaya başlar. Buna karşın Ryuk Light'a birşey yapmayacağını söyler, çünkü defteri eline alan kişi onun sahibi olur. Kötü yanı ise bu defteri kullanan cennet ya da cehennemden hiçbirine giremez. Light, Ölüm Defteri'ni kullanarak kendi adaletini dünya üzerinde uygularken, dünyanın en iyi dedektiflerinden 'L' onu bulmaya çalışacaktır. Herkesin Gizli Güç Kira diye tanıdığı Light, hem kimliğini gizlemeli hem de bu dedektifi biran önce bulmalıdır. Çünkü eğer yakalanırsa idam edilecektir. Kısaca kim kimi ilk bulursa ölecektir...
Death Note - 18. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 18. Bölüm (Altyazılı) 166 izlenme - 2 yıl önce Raito ve Misa tutukluluk halinden kurtulmuş olasalar da hala gözetim altındadırlar.L,Raito'nun Kira olduğundan emindir fakat ispatlayamadığından dolayı keyifsizdir,Yeni bulgulardan sonra L,Raito ve ekip "Yotsuba Grubu" üzerinde çalışır.
Death Note - 20. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 20. Bölüm (Altyazılı) 163 izlenme - 2 yıl önce Yagami Light, üniversite giriş sınavlarına hazırlanan bir lise son sınıf öğrencisidir. Light (Raito), Japonya'nın belki de en yetenekli ve zeki öğrencisi olmasına rağmen, yaşadığı dünya ona tat vermemektedir. Her gün gittikçe artan suç oranı ve adalet sisteminin çökmüşlüğü, onun için bu dünyayı daha da anlamsız ve çürümüş kılmaktadır. Bu yüzden de, hiç bir şeyde anlam görmemektedir. Light, bu buhranlarını kendi içinde yaşarken, ders sırasında bir defterin gökten düştüğünü görür. Okul çıkışı elinde olmadan defterin düştüğü yere yönelir. Defterin üstünde "Death Note" yazmaktadır. Defteri yerden alıp incelediğinde hiç de inanacağı şeylerle karşılaşmaz. "Bu deftere ismi yazılan insan ölecektir." Nedenini kendi bile bilmeden, defteri alıp evine döner. Evde haberleri izlerken, bir adamın bir anaokulundaki öğrencileri ve öğretmenleri rehin aldığını izler. Defterin gerçekliğini test etmek için rehin alan adamın adını deftere yazar. Ve 40 saniye sonra adam ölür. Defterin gerçekliği karşısında şaşkına dönen Light, kendi ideal dünyasını yaratmak için diğer suçlulara yönelecektir. Ama ya dünya onun varlığını öğrenip peşine dünyanın en iyi dedektifi L'i takarsa?
Death Note - 28. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 28. Bölüm (Altyazılı) 126 izlenme - 1 yıl önce Near,Raito ile iletişim kurarark CIA ve FBI'ın kendisini araştırma lideri olarak seçtiklerini söyler ve Ölüm Defteri karşılığında kaçırılan Raito'nun kardeşi Sayu'yu kurtarmak için birlikte çalışmayı teklif eder.Ekip Sayu'yu kurtarmak için Los Angeles'a gider.
Death Note - 25. Bölüm (Altyazılı) 19:59
Death Note - 25. Bölüm (Altyazılı) 121 izlenme - 1 yıl önce Higuachu'dan sonra ölümler devam etmektedir.Ekip ortaya çıkan yeni Kira yüzünden rahatsızdır.Huzursuz olan L,ölüm defterini denemek ister.