Hoşgeldiniz!

Dedaş Videoları İzle

DEDAŞ Genel Müdürü: Elektriği Kaçak Kullanıyorsan Kullan Ama İsraf Etme 00:46
DEDAŞ Genel Müdürü: Elektriği Kaçak Kullanıyorsan Kullan Ama İsraf Etme 3.080 izlenme - 2 yıl önce Keban ve Karakaya Barajları'nın ürettiği elektriğin, israf edilen miktarı karşılamadığını belirten DEDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel, "Biz yine de 'kaçak kullanıyorsan kullan ama israf etme' diyoruz" dedi.
Mardin'de Kaçak Elektrikle Mücadele Devam Ediyor 01:44
Mardin'de Kaçak Elektrikle Mücadele Devam Ediyor 5 izlenme - 1 gün önce Mardin'de kaçak elektrikle mücadele devam ediyor DEDAŞ'tan Kızıltepe'ye 40 milyonluk yatırımMARDİN - Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş.Mardin'de tüm hatlarını yenileme çalışmasını sürdürüyor.
Elektriği Kestiği İçin DEDAŞ Müdürünün Odasını Basmak 04:16
Elektriği Kestiği İçin DEDAŞ Müdürünün Odasını Basmak 104 izlenme - 2 yıl önce Batman'da elektrik kesintilerine tepki gösteren 3 mahalle muhtarı ve mahalleli liseli edasıyla DEDAŞ Müdürünün odasını bastı Batman'ın kayıp-kaçak elektrik oranı r'dir
Elektrik Binasının Önüne Hendek Kazdırmak 02:31
Elektrik Binasının Önüne Hendek Kazdırmak 91 izlenme - 2 yıl önce Diski, dün Dedaş’ın Diyarbakır kent merkezinde bulunan 4 binasındaki su sayaçlarını kontrol amacı ile söküp bu binaları susuz bırakırken, bugün de Dedş ana hizmet binasının girişine kanalizasyon kazısı ile hendek kazdı. Sadece Türkiye'de yaşanabilecek olan bu iki kurum arasındaki kör dövüşü akıllara başka şeyleri getirdi.
Arenanın Elektriğini Kestiler! 02:36
Arenanın Elektriğini Kestiler! 94 izlenme - 2 yıl önce PTT 1'inci Lig takımlarından Şanlıurfaspor'un 3 yıllığına kiraladığı GAP Arena Stadyumu'nun elektriği, 50 bin liralık borcu ödenmediği için DEDAŞ ekipleri tarafından kesildi.
AA Gün Özeti Sabah 27.01.2015 03:16
AA Gün Özeti Sabah 27.01.2015 18 izlenme - 2 yıl önce *Eminyette yasa dışı dinleme operasyonu.... *Bülent Arınç: DEDAŞ borçları yapılandırılacak... Daha fazla haber için www.izlesene.com/anadoluajansi