Hoşgeldiniz!

dedesi

apaçilerin dedesini bulduk 01:35
apaçilerin dedesini bulduk 10.711 izlenme - 8 yıl önce
Dedenin Torunu ile İmtihanı (Küfür İçerir) 00:59
Dedenin Torunu ile İmtihanı (Küfür İçerir) 1.051 izlenme - 3 yıl önce Bulaşık yıkayan dedeye yılan bile dokunmaz denir fakat torun eğlence anlayışını üst doruklara çıkartmada karar kılar ve dedesini rahatsız eder. Bir yandan türkü çığırarak önündeki işin yükünü azaltan dedenin tepkilerindeki ince ayrıntılar da şahanedir.
Pepee İngilizce Sayılar - Pepee İle Leli İngilizce Dersinde 10'a Kadar Saymayı Öğreniyorlar 01:14
Pepee İngilizce Sayılar - Pepee İle Leli İngilizce Dersinde 10'a Kadar Saymayı Öğreniyorlar 356 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Dev Pepee Sürpriz yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/eXv68w Tüm Pepee ile Niloya Peluş videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/KQGXHm Hikaye: PEPEE İNGİLİZCE SAYILAR Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoşgeldiniz! Pepee, Bugs Bunny, Arı Maya, Leli, Angry Birds Peluş oyuncaklarla eğlenerek oynadığımız bu bölümümüzde Pepee Ile Leli ingilizce Dersinde 10'a Kadar Saymayi Öğreniyorlar. Hatta bir ara Leliko'nun Lelisi kendini kaptırıp 11,12 vs diye ingilizce saymaya devam ediyor :) Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözde oyuncağı oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin!
Esma 01:53
Esma 673 izlenme - 10 yıl önce
Ak Sakallı Dede Köksal Engür İtiraf Etti 01:46
Ak Sakallı Dede Köksal Engür İtiraf Etti 410 izlenme - 6 yıl önce Leyla ile Mecnun" dizisinin Ak Sakallı Dede'si Köksal Engür, uyuşturucu ticareti yapmak suçlamasıyla eşi Jale Engür'le birlikte gözaltına alındı. Oyuncunun evinde 1300 gram esrar ve hassas terazi bulundu. Köksal Engür'ün, esrar ve hassas terazinin kendisine ait olduğunu itiraf ettiği öne sürüldü.
Küfürbaz Haydo'nun Dedesi  Ha mına 01:48
Küfürbaz Haydo'nun Dedesi Ha mına 258 izlenme - 3 yıl önce Küfürbaz Haydo'nun DedesiKüfürbaz Haydo'nun DedesiKüfürbaz Haydo'nun DedesiKüfürbaz Haydo'nun DedesiKüfürbaz Haydo'nun DedesiKüfürbaz Haydo'nun DedesiKüfürbaz Haydo'nun DedesiKüfürbaz Haydo'nun DedesiKüfürbaz Haydo'nun DedesiKüfürbaz Haydo'nun DedesiKüfürbaz Haydo'nun DedesiKüfürbaz Haydo'nun Dedesi
İsmail abinin Dedesi Pis Agor  (Leyla ile Mecnun 63,Bölüm) 01:46
İsmail abinin Dedesi Pis Agor (Leyla ile Mecnun 63,Bölüm) 197 izlenme - 6 yıl önce İsmail abinin Dedesi Pis Agor (Leyla ile Mecnun 63,Bölüm)
İsmail Abi'nin Büyük Büyük Dedesi ve Descartes 00:50
İsmail Abi'nin Büyük Büyük Dedesi ve Descartes 234 izlenme - 6 yıl önce
 Berrak Tüzünataç'ın acı günü 01:14
Berrak Tüzünataç'ın acı günü 45 izlenme - 2 yıl önce Ünlü dizi ve sinema oyuncusu Berrak Tüzünataç’ın dedesi Yılmaz Tüzünataç, Yalova ‘da toprağa verildi.
Elektrikçi Dedesi (İsmail Abi'nin Genleri) 02:31
Elektrikçi Dedesi (İsmail Abi'nin Genleri) 76 izlenme - 4 yıl önce Elektrikçi Dedesi (İsmail Abi'nin Genleri)
İsmail Abi'nin Dedesi | Hezârfen Ahmed Çelebi // Sezon Finali 01:02
İsmail Abi'nin Dedesi | Hezârfen Ahmed Çelebi // Sezon Finali 68 izlenme - 5 yıl önce İsmail Abi'nin Dedesi | Hezârfen Ahmed Çelebi // Sezon Finali
Eski Jokey Dedesi (İsmail Abi'nin Genleri) 01:39
Eski Jokey Dedesi (İsmail Abi'nin Genleri) 59 izlenme - 4 yıl önce Eski Jokey Dedesi (İsmail Abi'nin Genleri)