Hoşgeldiniz!

defense

Asla Iskalamayan Mermiler - Exacto 00:59
Asla Iskalamayan Mermiler - Exacto 2.959 izlenme - 1 yıl önce Exacto (EXtreme ACcuracy Tasked Ordnance) DARPA tarafından geliştirilen bir mermi çeşidi bu mermiler hedef hareketli olsada siz başka yere nişan alsanızda hedefi bir güdümlü füze gibi vuruyor.Şöyle anlatalım siz X bölgesine nişan alıyorsunuz ama vurmak istediğiniz kişi veya nesne Y bölgesinde siz mermiyi ateşlediğinizde mermi yinede Y bölgesindeki hedefi buluyor.Geliştiren şirket merminin hava,rüzgar gibi dış etkilerden etkilenmeyeceğini söylüyor tabi bu daha geliştirme sürecinde.Exacto mermiler testlere girdiler ve bu testlerden şu ana kadar başarılı çıktılar.Videoda gördüğünüz gibi merminin olayı bu tabi mermi neye göre hedefin düşman dost olacağını ayıracak henüz bir bilgimiz yok.
Büyük Usta Ferhat Özsert 01:56
Büyük Usta Ferhat Özsert 4.422 izlenme - 9 yıl önce gönüllerin sultanı,büyük usta ferhat özsert anısına düzenlenmiş olan bu video öğrencisi Şefik gülten tarafından hazırlanmıştır.
secret defense - fragman 00:50
secret defense - fragman 1.866 izlenme - 9 yıl önce www.frmred.com
İlk İzlenim : Zombie Defense 49:15
İlk İzlenim : Zombie Defense 225 izlenme - 1 yıl önce Zombie Defense Mobil Platformdan Bilgisayar Platformuna Geçiş Yapan, Geçtiğimiz Günlerde Steam'e Ücretsiz Olarak Çıkan Harika Bir Yapım. Akın Akın Zombilerin Geldiği Bir Haritada Askerlerinizi Doğru Komuta Ederek Hayatta Kalmaya Çalıştığımız Bu Oyunda , Stratejinizi İyi Ayarlamazsanız Babalara Gelebilirsiniz. İyi Seyirler Babuşlar. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Jet Li Born To Defense Dvdrip Fr 03:06
Jet Li Born To Defense Dvdrip Fr 1.112 izlenme - 7 yıl önce
Function - Defense Mechanisms 04:37
Function - Defense Mechanisms 629 izlenme - 3 yıl önce Function - Defense Mechanisms (Audio) 2015 Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Function - Defense Mechanisms Function - Defense Mechanisms Function - Defense Mechanisms Function - Defense Mechanisms Function - Defense Mechanisms Function - Defense Mechanisms Function - Defense Mechanisms Function - Defense Mechanisms
Mini Seri : Zombie Defense / Türkçe Oynanış - Bölüm 1 30:16
Mini Seri : Zombie Defense / Türkçe Oynanış - Bölüm 1 155 izlenme - 1 yıl önce Zombie Defense Mobil Platformdan Bilgisayar Platformuna Geçiş Yapan, Geçtiğimiz Günlerde Steam'e Ücretsiz Olarak Çıkan Harika Bir Yapım. Akın Akın Zombilerin Geldiği Bir Haritada Askerlerinizi Doğru Komuta Ederek Hayatta Kalmaya Çalıştığımız Bu Oyunda , Stratejinizi İyi Ayarlamazsanız Babalara Gelebilirsiniz. İyi Seyirler Babuşlar. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Türk Silahli Kuvvetleri 06:05
Türk Silahli Kuvvetleri 2.072 izlenme - 8 yıl önce tsk,türk ordusu kullanilan araçlar
SAVAS martial arts 05:01
SAVAS martial arts 849 izlenme - 7 yıl önce SAVAS martial arts - self defense & close combat system
Mini Seri : Zombie Defense / Türkçe Oynanış - Bölüm 2 30:57
Mini Seri : Zombie Defense / Türkçe Oynanış - Bölüm 2 131 izlenme - 1 yıl önce Zombie Defense Mobil Platformdan Bilgisayar Platformuna Geçiş Yapan, Geçtiğimiz Günlerde Steam'e Ücretsiz Olarak Çıkan Harika Bir Yapım. Akın Akın Zombilerin Geldiği Bir Haritada Askerlerinizi Doğru Komuta Ederek Hayatta Kalmaya Çalıştığımız Bu Oyunda , Stratejinizi İyi Ayarlamazsanız Babalara Gelebilirsiniz. İyi Seyirler Babuşlar. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Instalok - AP Shaco Pentakill 02:13
Instalok - AP Shaco Pentakill 582 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu. Tüm oyun videoları, tanıtımları ve daha fazlası için kanalımıza abone olun; www.izlesene.com
en iyi savunma hücumdur - 00:30
en iyi savunma hücumdur - 640 izlenme - 8 yıl önce grip ilacı first defense reklamı
Warframe Türkçe Rehber Eğitim : Trınıty #8 Defense (Savunma) 22:13
Warframe Türkçe Rehber Eğitim : Trınıty #8 Defense (Savunma) 336 izlenme - 4 yıl önce Abone olun! Beendiyseniz Like/Favori atmay unutmayn! Ltfen ; - Yorumlarda saygl olup kfr ve hakaret edenleri spam olarak iaretleyiniz. - Kanal tantm ve reklam yapmak yasaktr. Videolar beenip bana destek verdiiniz iin teekkrler. unutmayn her an yeni video gelebilir.
wakazamurai martial art  2011/ hanshi sefik gülten 05:56
wakazamurai martial art 2011/ hanshi sefik gülten 772 izlenme - 7 yıl önce wakazamurai martial art 2011/ hanshi sefik gülten
Minecraft: Cake Defense 2 - W / Newdaynewgame - Bölüm 4 18:15
Minecraft: Cake Defense 2 - W / Newdaynewgame - Bölüm 4 126 izlenme - 4 yıl önce Minecraft: Cake Defense 2 - w/ NewDayNewGame - Bölüm 4
Minecraft: Cake Defense 2 - W/ Newdaynewgame - Bölüm 2 15:00
Minecraft: Cake Defense 2 - W/ Newdaynewgame - Bölüm 2 125 izlenme - 4 yıl önce Videoyu Beğendiyseniz Lütfen Like ve Yorum Yapmayı Unutmayın.
Minecraft (Mini Games) Cake Defense 2 Bölüm 2 13:55
Minecraft (Mini Games) Cake Defense 2 Bölüm 2 123 izlenme - 4 yıl önce Minecraft (Mini Games) Cake Defense 2 Bölüm 2
Wakazamurai Grandmasters 02:58
Wakazamurai Grandmasters 559 izlenme - 9 yıl önce wakazamurai international martial arts council.
fighting kung fu academy master gomes neto 02:00
fighting kung fu academy master gomes neto 259 izlenme - 7 yıl önce treinamento de toishao luta pr-determinada serve para o desenvolvimento motor e fsico dando a capacidade ao praticante a ter viso em relaço de combate e distancia de seu adversrio tambm proporciona muita resistncia fsica entre outros benefcios ao praticante.
Minecraft: Cake Defense 2 - W/ New Day New Game -  Bölüm 1 15:00
Minecraft: Cake Defense 2 - W/ New Day New Game - Bölüm 1 96 izlenme - 4 yıl önce Videoyu Beğendiyseniz Lütfen Like Ve Yorum Yapmayı Unutmayın.
War Games 01:45
War Games 210 izlenme - 7 yıl önce Savaş Oyunları archived hundreds of free online flash . there are action war games first person shooting games rpg games strategy games tower defense games sniper games space war games and multiplayer war games categories
Chess Openings: Sicilian Defense 06:17
Chess Openings: Sicilian Defense 61 izlenme - 3 yıl önce The Sicilian Defense is widely considered the best defense against white's e4 opening move. Here we discuss various lines in the sicilian defense and key con...
Minecraft: Cake Defense 2 15:00
Minecraft: Cake Defense 2 71 izlenme - 4 yıl önce Videoyu Beğendiyseniz Lütfen Like ve Yorum Yapmayı Unutmayın.
Metal Slug Defense iOS & Android Gameplay 11:10
Metal Slug Defense iOS & Android Gameplay 97 izlenme - 4 yıl önce Metal Slug Defense iOS & Android Gameplay
Mini Games: #14 Vilager Defense 17:58
Mini Games: #14 Vilager Defense 61 izlenme - 4 yıl önce Mini Games: #14 Vilager Defense
How To Do Karate 01:19
How To Do Karate 90 izlenme - 7 yıl önce karate the open handed martial art is perfect for sport fitness or self defense. learn karate moves and skills in this martial arts video.
Is Bankruptcy For Me? Expert Advice From Houston Debt Attorney David A. Fernandez 713-893-3244 03:42
Is Bankruptcy For Me? Expert Advice From Houston Debt Attorney David A. Fernandez 713-893-3244 18 izlenme - 1 yıl önce http://www.yourhoustonconsumerattorne... Click the above link to read the entire article on determining whether bankruptcy is an option for you. Only a skilled bankruptcy attorney should calculate your eligibility to file Chapter 7 instead of Chapter 13. Once the calculation is complete, many people overwhelmed with debt are provided relief through bankruptcy. If you are facing financial hardship, contact Houston attorney David A. Fernandez, P.C. for assistance. Law Office of David A. Fernandez, P.C. 2190 N. Loop West Suite 102 Houston, Texas 77018 Phone: 713-893-3244 Fax: 713-422-2399
kung fu martial arts master gomes neto 01:48
kung fu martial arts master gomes neto 68 izlenme - 6 yıl önce master gomes neto is expert in the martial arts with more than 25 years of experience. already it gave course of self-defense and lectures in you vary important organizations some of them as army troops special police to militate agents of security university of physical education institutions of education and sport among others
techniques kung fu weapons white 01:54
techniques kung fu weapons white 60 izlenme - 7 yıl önce training of techniques of cutting weapons carrying through blows frontals laterals diagonal line and double laterals where the sequence is standard of course executed by the aggressors in general. ıt is used objects of the type batons or any type of material to serve of traumatic aggression. the defenses are extremely versatile more need long hours of training so that if it dominates the techniques. master gomes neto is specialist of self-defense
Cs Go Da Kale Savaşlar ! #1 08:51
Cs Go Da Kale Savaşlar ! #1 15 izlenme - 2 yıl önce Yayın: https://www.twitch.tv/stachelive Beğendin mi? Aramıza Katıl! http://bit.ly/1Dpbw9J Mesaj Yazın! http://bit.ly/1SvZ133 Ucuza Oyun Alın! G2A https://www.g2a.com/r/ppento3000 Csgo Kanalımız! Stache! https://goo.gl/3HYbkv Facebook'ta Takip Edin! Hot Bro's http://on.fb.me/1LlrrOf Kişisel http://on.fb.me/1t9cIxa Sitemizi Ziyaret Et! http://www.hotbros.net Bize Soru Sor! http://bit.ly/1zjzRjT