Hoşgeldiniz!

Defne Joy Foster Videoları İzle

Defne Joy Foster Seni Unutmayacağız !!! 02:53
Defne Joy Foster Seni Unutmayacağız !!! 64.517 izlenme - 6 yıl önce http://www.facebook.com/metafiziksel
Defne Joy Foster 02:34
Defne Joy Foster 28.539 izlenme - 6 yıl önce samettosun.com && www.samettosun.com && radyo plusdefne joy foster'in unutulmayacak anıları...
Defne Joy Foster'in Ölme Nedeni 02:16
Defne Joy Foster'in Ölme Nedeni 12.529 izlenme - 6 yıl önce defne joy foster hayatını kaybetti
defne joy foster'ın cenazesi evden çıkarıldı 03:16
defne joy foster'ın cenazesi evden çıkarıldı 6.186 izlenme - 6 yıl önce kadıköy caddebostan'daki arkadaşının evinde ölü bulunan ünlü sunucu ve dj defne joy foster'in cenazesi incelemenin ardından evden çıkarıldı.
Hamiyet Dekolte Defile Çatkapı 00:33
Hamiyet Dekolte Defile Çatkapı 6.389 izlenme - 7 yıl önce hamiyet dekolte defile çatkapı
Defne Joy'un Annesi: Eceliyle Ölmedi Öldürüldü 02:33
Defne Joy'un Annesi: Eceliyle Ölmedi Öldürüldü 430 izlenme - 5 ay önce Bir televizyon programında Defne Joy Foster dosyası açıldı. Nihat Doğan'ın dünkü yayında gündeme getirdiği "Foster'ı FETÖ öldürdü! Çünkü 'FETO' ifadesini 2011'de ilk kullanan O'ydu... Birkaç ay sonra da Ahmet Altan'ın oğlu Kerem Altan'ın evinde ölü bulunması manidar. Ahmet Altan FETÖ tetikçisi Taraf Gazetesi'nin Genel Yayın Yönetmeni'ydi. Taşlar yerine oturuyor..." diye konuşmuştu. 'Söylemezsem olmaz' adlı programda, Defne Joy Foster'ın ailesine bu iddia soruldu. Canlı yayında Foster Ailesi'nin Bodrum'daki evine bağlanan Ömür Varol'un sorularına ailesi cevap verdi. Defne Joy Foster'ın annesi Hatice Foster ve teyzesi Zeynep Atabek "Defne ölüdürüldü! Kerem Altan suçludur. Neden serbest? Defne'nin 2011'de 'FETO' ifadesini kullandığı doğrudur. Birkaç ay sonra ölmesi de çok ilginç!" dedi.
Defne Joy Foster Anisina 04:40
Defne Joy Foster Anisina 7.095 izlenme - 6 yıl önce defne joy f. anisina video hazirladik onu unutmiyacagiz.. hep bizleri güldüren melekolarak her günümüzde hatirliyacagiz..
Defne Joy Foster 08:06
Defne Joy Foster 2.657 izlenme - 6 yıl önce allah rahmet eylesin!
Defne Joy Foster Anısına 06:31
Defne Joy Foster Anısına 2.626 izlenme - 6 yıl önce yakın zamanda kaybettiğimiz defne joy foster anısına küçük bir video hazırladım ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum mekanı cennet olsun..
Defne Joy Foster Anısına.... 04:39
Defne Joy Foster Anısına.... 2.066 izlenme - 6 yıl önce onu cok seviyoruz.kalbimizdesin defne..... 3
defne joy foster hayatını kaybetti 01:19
defne joy foster hayatını kaybetti 2.743 izlenme - 6 yıl önce ünlü sunucu defne joy foster caddebostan'da bir arkadaşına ait evde ölü bulundu. foster'ın 'solunum yetmezliği' 'kalp krizi' veya 'astım' nedeniyle hayatını kaybettiği sanılıyor
defne joy foster evinde ölü bulundu 01:26
defne joy foster evinde ölü bulundu 2.048 izlenme - 6 yıl önce
Nihat Doğan: FETÖ İsmini Koyan Defne Joy Foster'dır 03:39
Nihat Doğan: FETÖ İsmini Koyan Defne Joy Foster'dır 150 izlenme - 5 ay önce Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programı yorumcusu Nihat Doğangündeme bomba gibi düşecek bir iddia ortaya attı. Sunucu Defne Joy Foster'ın FETÖ'nün en büyük destekçilerinden Ahmet Altan'ın oğlu Kerem Altan'ın evinde ölü bulunduğunu hatırlatan Nihat Doğan, 'FETÖ ismini ilk koyan kişinin Defne Joy Foster olduğunu söyledi. DEFNE JOY FOSTER DOSYASI YENİDEN AÇILMALI Defne Joy Foster'ın 2011 yılında 'FETÖ' dedikten sonra, FETÖ terör örgütünün tetikçi gazetesi olan Taraf gazetesinin genel yayın yönetmeni Ahmet Altan'ın evinde ölü bulunduğunun altını çizen Nihat Doğan 'Buradan savcıları göreve çağırıyorum; o dosyanın tekrardan açılması lazım' dedi. "YÜZDE 99 CİNAYETE KURBAN GİTTİ" Fefne Joy Foster davasının şaibeli olduğunu öne süren Nihat Doğan "Cinayet olabilir. Tıpkı Hrant Dink ve ASELSAN mühendisleri gibi. Bu kız yüzde 99 cinayete kurban gitti. Defne Joy Foster 'FETÖ' dediği için öldürülmüş olabilir" şeklinde konuştu.
Defne Joy Foster Anısına 3 04:25
Defne Joy Foster Anısına 3 1.373 izlenme - 6 yıl önce defne jof foster anısına 1 kere paylaşalım
Defne Joy Foster 04:10
Defne Joy Foster 1.272 izlenme - 6 yıl önce
Haydut - Rahat Defne Joy Foster İçin 02:39
Haydut - Rahat Defne Joy Foster İçin 1.132 izlenme - 6 yıl önce bir ölüm... sonrasında yazılan söylenenen insanlıktan uzak akılalmaz sözler... tepkisiz kalamadık. insanlığını kaybetmişlerden uzak rahat uyu defne...
Nihat Doğan: Defne Joy Foster FETÖ Dediği İçin Öldürülmüş Olabilir 09:09
Nihat Doğan: Defne Joy Foster FETÖ Dediği İçin Öldürülmüş Olabilir 105 izlenme - 5 ay önce Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programı yorumcusu Nihat Doğangündeme bomba gibi düşecek bir iddia ortaya attı. Sunucu Defne Joy Foster'ın FETÖ'nün en büyük destekçilerinden Ahmet Altan'ın oğlu Kerem Altan'ın evinde ölü bulunduğunu hatırlatan Nihat Doğan, 'FETÖ ismini ilk koyan kişinin Defne Joy Foster olduğunu söyledi. DEFNE JOY FOSTER DOSYASI YENİDEN AÇILMALI Defne Joy Foster'ın 2011 yılında 'FETÖ' dedikten sonra, FETÖ terör örgütünün tetikçi gazetesi olan Taraf gazetesinin genel yayın yönetmeni Ahmet Altan'ın evinde ölü bulunduğunun altını çizen Nihat Doğan 'Buradan savcıları göreve çağırıyorum; o dosyanın tekrardan açılması lazım' dedi. "YÜZDE 99 CİNAYETE KURBAN GİTTİ" Fefne Joy Foster davasının şaibeli olduğunu öne süren Nihat Doğan "Cinayet olabilir. Tıpkı Hrant Dink ve ASELSAN mühendisleri gibi. Bu kız yüzde 99 cinayete kurban gitti. Defne Joy Foster 'FETÖ' dediği için öldürülmüş olabilir" şeklinde konuştu.
Nihat Doğan'dan Defne Joy Foster'ın Ölümüyle ilgili Çarpıcı Açıklama (Söylemezsem Olmaz) 16:18
Nihat Doğan'dan Defne Joy Foster'ın Ölümüyle ilgili Çarpıcı Açıklama (Söylemezsem Olmaz) 128 izlenme - 5 ay önce Kerem Altan'ın evinde esrarengiz bir şekilde ölen Defne Joy Foster ile ilgili çarpıcı iddiayı Nihat Doğan dile getirdi. İddiasına göre bu işin içinde de FETÖ olabilir... Defne Joy Foster'ın ölümünde FETÖ parmağı mı var? Defne Joy Foster hakkındaki olay iddiayı Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Nihat Doğan ortaya attı. Sunucu Defne Joy Foster'ın FETÖ'nün en büyük destekçilerinden Ahmet Altan'ın oğlu Kerem Altan'ın evinde ölü bulunduğunu hatırlatan Nihat Doğan 'FETÖ ismini ilk koyan kişinin Defne Joy Foster olduğunu iddia etti. Defne Joy Foster'ın 2011 yılında 'FETÖ' dedikten sonra, FETÖ terör örgütünün tetikçi gazetesi olan Taraf gazetesinin genel yayın yönetmeni Ahmet Altan'ın evinde ölü bulunduğunun altını çizen Nihat Doğan 'Buradan savcıları göreve çağırıyorum; o dosyanın tekrardan açılması lazım' dedi. BU KIZ CİNAYETE KURBAN GİTTİ Fefne Joy Foster davasının şaibeli olduğunu iddia eden Nihat Doğan canlı yayında şunları söyledi; -'Cinayet olabilir. Tıpkı Hrant Dink ve ASELSAN mühendisleri gibi. Bu kız yüzde 99 cinayete kurban gitti. Defne Joy Foster 'FETÖ' dediği için öldürülmüş olabilir'. Defne Joy Foster 2011 yılında Kerem Altan 'ın evinde ölmüştü. Olayın olduğu dönemde Kerem Altan hakkında bir çok iddia ortaya atılmıştı. O dönemde Kerem Altan'ın babası Ahmet Altan Taraf Gazetesi'ni yönetiyordu. Askerlere kumpas kurulan Balyoz ve Ergenekon gibi olayların FETÖ tarafından üretilen belgeleri Taraf'ta yayınlanıyordu. Ahmet Altan o dönemde Fethullah Gülen ve örgütünün 'medya' operasyoncusu olarak görülüyordu. Ahmet Altan'ın oğlu olan Kerem Altan, Defne Joy Foster'ın şüpheli ölümüyle ilgili suçlanmıştı. Kerem Altan iddialara göre Defne öldükten 2 saat sonra arama yapmıştı. Defne Joy Foster'ın otopsi raporunda ölümü, "Almış olduğu alkolün kolaylaştırıcı etkisi ile kanında bulunan ilaçların muhtemel yan etkilerine bağlı olarak meydana gelmiş ölüm" tanımı yapılmıştı. Kerem Altan yardım çağırmadığı için 2 ay 15 gün hapis cezası aldı ancak o ceza da uygulanmadı. Defne Joy Foster'ın evinde ölümünü izleyen Kerem Altan bu olay yüzünden tek bir gün bile cezaevinde yatmadan serbest kaldı.
Defne Joy Foster'ın İlk Yaptığı Program (Kral Tv 1996) 00:24
Defne Joy Foster'ın İlk Yaptığı Program (Kral Tv 1996) 440 izlenme - 2 yıl önce Defne Joy Foster, 2 Mayıs 1979 tarihinde, İncirlik’te dünyaya geldi. Baba tarafından Amerikan ve anne tarafından Türk olan Foster, İzmir Alsancak Okulu’nda ortaöğrenimini tamamladı. 1996 yılında Kral TV ekranlarında başladığı DJ’lik kariyerinde sempatik tavırları ve Türk ekranlarında nadir görülen melez güzelliği ile tanınan Foster, uzun bir süre bu mesleği icra etmesinin yanı sıra pek çok farklı tv kanalında yayınlanan çeşitli müzik programlarının da sunuculuğunu gerçekleştirdi.daha sonra çeşitli kanallarda müzik programı sunuculuğu ile dizi oyunculuğu yapmıştı.Rengi dili ırkı önemli değildi herşeyden önce bir anneydi.Ülkemiz sana da sahip çıkamadı Defne Joy Foster saygıyla anıyoruz.
Heberler - Hıncal Uluç'a Açık Mektup 02:22
Heberler - Hıncal Uluç'a Açık Mektup 206 izlenme - 2 yıl önce Türkmax'te yayınlanan "Heberler" adlı programda Hıncal Uluç'un Defne Joy Foster hakkında yazdığı terbiyesizce yazıya karşılık olarak böyle bir açık mektup söylenmiş,çok da iyi söylenmiş..buyrun izleyin..
Defne Joy Foster Anısına Şiir 2 Şubat 2012 02:28
Defne Joy Foster Anısına Şiir 2 Şubat 2012 482 izlenme - 5 yıl önce 2 şubat 2011 2 şubat 2012Mekanı cennet olsun...sanat89.blogcu.com
Defne Joy Foster'dan Kaderine Manidar Sözler 03:02
Defne Joy Foster'dan Kaderine Manidar Sözler 246 izlenme - 2 yıl önce Merhum Defne Joy Foster'ın anısına Yeşil Elma'dan anlar. Oktay Usta'nın programında sanki öleceğini biliyormuşcasına ağzından hiç ölümü eksik etmemiş, gelecekten bahsederken kaderine razıymış gibi konuşmuş boş arkadaşlar boş herşey boş yalan dünya ne sana kalır ne bana, he bu arada videoyu izledikten sonra Defne'nin ruhu için 1 fatiha gönderelim.
Defne Joy Foster Kimdir? / Biyografitv 01:36
Defne Joy Foster Kimdir? / Biyografitv 56 izlenme - 1 yıl önce Defne Joy Foster Kim, Defne Joy Foster Biyografi, Defne Joy Foster Kimdir, Defne Joy Foster Hayatı
Elveda Defne J. F. Unutamayacagız Seni 01:23
Elveda Defne J. F. Unutamayacagız Seni 174 izlenme - 6 yıl önce defne joy foster senı asla unutmayacagız elveda.. hep kalbimizdesin