Hoşgeldiniz!

Değişikliği Videoları İzle

Kıskanç Eşi Songül Karlı'nın O Videosunu Sildirdi! 02:38
Kıskanç Eşi Songül Karlı'nın O Videosunu Sildirdi! 64.188 izlenme - 4 yıl önce Su Gibi isimli evlilik programının sunuculuğunu yapan ve giyim tarzıyla dikkatleri üzerinde toplayan Songül Karlı bu defa bir paylaşım sitesinde 2.5 milyon kişi tarafından izlenen ’Songül Karlı Sutyensiz’ videosuyla gündeme geldi. Songül Karlı’nın kıskançlık krizleriyle bilinen eşinin bu defa ’Songül Karlı sutyensiz’ başlığıyla bir paylaşım sitesinde izlenme rekorları kıran videosunu ekleyen kişiyi bulduğu ve kaldırttığı öğrenildi. Video son zamanların en çok izlenen videoları arasında bulunuyordu.
Tufandan Önce - Politikacılar Hakkında - Before the Flood 01:06
Tufandan Önce - Politikacılar Hakkında - Before the Flood 1.146 izlenme - 2 ay önce Politikacılar, her ne kadar onlara seçilmiş liderler desek de, aslında seçilmiş takipçilerdir. Bu sözün ne kadar doğru olduğunu görüyoruz ama bu bizim ülkemizde biraz daha az etkili ama sonuçta etkisi kesin olarak var.
Sorularla Anayasa Değişikliği Teklifi 03:15
Sorularla Anayasa Değişikliği Teklifi 34 izlenme - 1 hafta önce
Cinsiyet Değişikliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 02:02
Cinsiyet Değişikliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 1.077 izlenme - 1 yıl önce Cinsiyet Değişikliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı Sokak röportajları programında sokakta halka sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar gelmiş.
Şota Arveladze - 3 Oyuncu Değişikliği 00:47
Şota Arveladze - 3 Oyuncu Değişikliği 737 izlenme - 2 yıl önce Şota Kayseri teknik direktörüyken programda kendisine yöneltilen ''üç oyuncu değişikliği hakkını kullanmama'' eleştirisine yine kendi meşrebince bir cevap vermiş.''Düüün değij değij değij değijjj'' tepkisi kulağımda çok hoş bir tını bıraktı paylaşmak istedim efenim...
''Türkeş anayasa değişikliğine destek olurdu'' 00:52
''Türkeş anayasa değişikliğine destek olurdu'' 6 izlenme - 2 gün önce CNN TÜRK'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına konuk olan CHP Parti Meclisi Üyesi hukukçu Sera Kadıgil ile hukukçu Cem Kaya arasında anayasa değişikliği konuşulurken tartışma çıktı. Kadıgil'in, Alparslan Türkeş'in kitabından bir sözü hatırlatması üzerine Kaya, ''Merhum Türkeş bugün hayatta olsaydı bu teklife destek olurdu'' dedi.
Ali Rıza Güder: Bu Anayasa Değişikliğinin Temel Amacı... 00:42
Ali Rıza Güder: Bu Anayasa Değişikliğinin Temel Amacı... 2 izlenme - 4 gün önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan ve Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programının konuklarından biri de CHP Tunceli İl Başkanı Ali Rıza Güder'di. Güder çarpıcı açıklamalar yaparken "bu anayasa değişikliğinin temeli, amacı şu. Sayın Cumhurbaşkanımız başkan olmak istiyor. Etrafına da makyajlı bir takım anayasa değişiklik teklifleriyle, maddeleriyle bunu bir şekilde kurguluyorlar." dedi.
iklim değişikliğinin nedenleri ! 05:07
iklim değişikliğinin nedenleri ! 1.487 izlenme - 6 yıl önce Bu ödüllü kısa filmde, iklim değişikliğine neden olan faktörler ve alınacak önlemlere ilişkin konular yer almaktadır...
Partili Cumhurbaşkanlığı'nı İçeren 7. Madde, Meclis'te Kabul Edildi 01:48
Partili Cumhurbaşkanlığı'nı İçeren 7. Madde, Meclis'te Kabul Edildi 1 izlenme - 1 hafta önce Anayasa Değişikliği teklifinin "Partili Cumhurbaşkanlığı" ibaresini içeren 7. maddesi, 340 oyla kabul edildi.
TBMM Genel Kurulunda, Anayasa Değişikliği Teklifinin Maddelerinin Görüşmelerine Geçilmesi, 338 Oy... 04:16
TBMM Genel Kurulunda, Anayasa Değişikliği Teklifinin Maddelerinin Görüşmelerine Geçilmesi, 338 Oy... 1 izlenme - 2 hafta önce TBMM Genel Kurulunda, anayasa değişikliği teklifinin maddelerinin görüşmelerine geçilmesi, 338 oy ile ile kabul edildi.
Anayasa Değişikliği Teklifinin 5. Maddesi Kabul Edildi 01:37
Anayasa Değişikliği Teklifinin 5. Maddesi Kabul Edildi 4 izlenme - 1 hafta önce Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu’nda, Anayasa değişikliği teklifinin 5. maddesi kabul edildi.
yarın hava nasıl olacak 00:11
yarın hava nasıl olacak 888 izlenme - 6 yıl önce yarın hava nasıl olacak? bir farkındalık yaratma kampanyası amacımız iklim değişikliğine karşı çözüm yollarını hep beraber aramak
Anayasa Değişikliği Teklifi Genel Kurulda 02:04
Anayasa Değişikliği Teklifi Genel Kurulda 1 izlenme - 2 gün önce TBMM Genel Kurulunda, AK Parti'nin anayasa değişikliği teklifinin ikinci turunda, ilk günde 7 madde kabul edildi.
Hoca Oyunu İyi Okumuş 00:12
Hoca Oyunu İyi Okumuş 343 izlenme - 2 yıl önce Nerede ve ne zaman oynandığını bilmediğimiz maçta, hoca'nın oyuncu değişikliği öyle bir anda gerçekleşmiş ki ortaya böyle acayip bir görüntü çıkmış. Daha yüksek çözünürlüklüsünü bulamadım maalesef.
Sibel Tüzün - Hayat Buysa Ben Yokum Bu Yolda (1998) 03:42
Sibel Tüzün - Hayat Buysa Ben Yokum Bu Yolda (1998) 319 izlenme - 2 yıl önce Sibel Tüzün'ün rockçılık döneminden, saçlarını kazıtmasının hemen öncesinde çıkarmış olduğu albümle aynı adı taşıyan bu parça aslında gayet başarılı bir çalışma olsa da büyük olasılıkla icracısının gayet "pop" olan tarzından bir anda 180 derece dönmesi nedeniyle hak ettiği ilgiyi görememiştir. Şarkının sözleri: Soran ben arayan ben Başladığı yerde kalan ben Saran ben sıkılan ben Çözemeyip çözülen ben Çıktığım yokuşlar nerde biter Aştığım sorunlar yine bana döner Hep savaş çabala Hayat buysa ben yokum bu yolda Yenen ben yenilen ben Sonunda yalnız kalan ben Susan ben konuşan ben Yaratan ve yıkan ben Gittiğim yollar hep başa döner Saptığım sokaklar çıkmaz Hep savaş çabala Hayat buysa ben yokum bu yolda Şarkı Sözleri (lyrics): Soran ben arayan ben Başladığı yerde kalan ben Saran ben sıkılan ben Çözemeyip çözülen ben Çıktığım yokuşlar nerde biter Aştığım sorunlar yine bana döner Hep savaş çabala Hayat buysa ben yokum bu yolda Yenen ben yenilen ben Sonunda yalnız kalan ben Susan ben konuşan ben Yaratan ve yıkan ben Gittiğim yollar hep başa döner Saptığım sokaklar çıkmaz Hep savaş çabala Hayat buysa ben yokum bu yolda
Kemal Kılıçdaroğlu - Anayasanın 2. ve 3. Maddeleri Değişecek 00:47
Kemal Kılıçdaroğlu - Anayasanın 2. ve 3. Maddeleri Değişecek 187 izlenme - 1 yıl önce CHP lideri Kılıçdaroğlu Pkk kanalı İmcTv'de "Anayasanın 2. Ve 3. maddeleri değişecek mi ?" sorusuna "Tabii" diyor !! Peki Anayasanın 2. ve 3. maddesinde neler var? MADDE 2. – Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, millî dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, lâik ve sosyal bir hukuk Devletidir. III. Devletin bütünlüğü, resmî dili, bayrağı, millî marşı ve başkenti MADDE 3. – Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Millî marşı “İstiklal Marşı”dır. Başkenti Ankara’dır.
 Batman Emniyet Müdürlüğü’nde 13 kişi görevden alındı 01:35
Batman Emniyet Müdürlüğü’nde 13 kişi görevden alındı 279 izlenme - 3 yıl önce Batman Emniyet Müdürlüğü'nde 13 şube müdürünün görev yeri değiştirildi. 17 Aralık 2013 tarihinden beri Türkiye genelinde emniyet müdürlüklerinde yaşanan görev değişiklikleri seçim sonrasında Batman’a da yansıdı. Yerel seçimlerden iki gün sonra Batman Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 13 şube müdürü ve amirin görev yerleri değiştirildi. Batman Emniyet Müdürlüğü'nde yapılan değişiklikler şöyle; Silah ve Patlayıcılar Şube Müdürlüğü, Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü, Pasaport Şube Müdürlüğü, İstihbarat Şube Müdürlüğü, Yabancılar Şube Müdürlüğü, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü, Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ile Hukuk İşleri ve Soruşturma Büro Amirliği'nde görevli toplam 13 şube müdürü ve amirinin görev yerleri değiştirildi.
Veysi Kaynak CNN TÜRK canlı yayınında konuştu 23:50
Veysi Kaynak CNN TÜRK canlı yayınında konuştu 0 izlenme - 3 gün önce Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak CNN TÜRK canlı yayınında Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. Anayasa değişikliği oylaması hakkında da konuşan Veysi Kaynak, anayasa değişikliğinin referanduma gitmesi durumunda halkın oylarının yüzde 50'yi geçeceğini öngördüğünü ifade etti.
Kadın Boşandıktan Sonra Erkeğin Soyadını Kullanmaya Devam Edebilir mi? 00:42
Kadın Boşandıktan Sonra Erkeğin Soyadını Kullanmaya Devam Edebilir mi? 265 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/kadin-bosandiktan-sonra-erkegin-soyadini-kullanmaya-devam-edebilir-mi/ Evlendikten sonra soyadı değişikliği, boşandıktan sonra da devam ediyor mu? Kadının, boşandıktan sonra erkeğin soyadını kullanıp kullanamayacağını Av. Rüya Beril Çetintaş'a sorduk. Yanıtı MigrosTV'de! Boşanma konusunda merak edilen pek pok sorunun yanıtı da burada!
İklim Değişikliğine Dikkat Çekmek İçin Pizzayı Kurtarmak 00:30
İklim Değişikliğine Dikkat Çekmek İçin Pizzayı Kurtarmak 1 izlenme - 4 gün önce ABD’nin 45. Başkanı seçilen Donald Trump her ne kadar küresel ısınmanın varlığını inkâr etmekte ısrar etse de Kanada hükümeti bu konuyu oldukça ciddiye alıyor gibi duruyor. Başbakan Trudeau, gezegeni korumak için çevre kanunlarının önemi üzerine defalarca konuşurken Ontario hükümeti de bu konuda ilginç bir kampanya başlattı. Küresel ısınmanın sevdiğimiz alışkanlıklarımız üzerindeki muhtemel etkileri üzerinden hareket eden Ontario Halk ve İklim Değişikliği Bakanlığı, kamuya yaptığı bir dizi duyurusunda, sıcaklıkların yükselmesinin pizza ve şarabı risk altına sokabileceğini iddia ediyor. Düzensiz hava koşulları, domates, soğan, biber, sarımsak, mantar ve ıspanak gibi bitkilere de zarar vererek pizza muhteviyatı için de tehdit oluşturabilir. Aynı tehdit üzüm bağları için de geçerli. Onların bu tuhaf kampanyayla insanlarda, kömürle bağımlı enerjiyi sona erdirmeyi, sürdürülebilir yollar bulmayı ve işletmelerin emisyonlarını azaltmayı istiyor ve bu amaçla İklim Değişikliği Eylem Planı’na davette bulunuyor. Ayrıca, konut sakinlerinin ev, araç ve iş yerlerinde düşük karbonlu ve karbon içermeyen enerjiyi benimseyerek kendi karbon ayak izlerini azaltmaları için alabilecekleri önlemleri de açıklıyor.
Alfabeyi Unutan Öğretmen - Kim Mİlyoner Olmak İster 00:35
Alfabeyi Unutan Öğretmen - Kim Mİlyoner Olmak İster 310 izlenme - 2 yıl önce 58 yaşındaki Sabahat Tabakoğlu, İstanbul Üniversitesi Coğrafya Bölümü'nden mezunmuş. Emekli öğretmen Sabahat Hanım'ı tek yanlışla ipi çekilen hakem gibisinden izleyelim.
yarın hava nasıl olacak? 00:12
yarın hava nasıl olacak? 454 izlenme - 6 yıl önce yarın hava nasıl olacak? bir farkındalık yaratma kampanyası amacımız iklim değişikliğine karşı çözüm yollarını hep beraber aramak
yarın hava nasıl olacak? 00:11
yarın hava nasıl olacak? 414 izlenme - 6 yıl önce yarın hava nasıl olacak? bir farkındalık yaratma kampanyası amacımız iklim değişikliğine karşı çözüm yollarını hep beraber aramak
Anayasa Değişikliği Ve Halk Oylaması Referandum 01:45
Anayasa Değişikliği Ve Halk Oylaması Referandum 545 izlenme - 6 yıl önce anayasa değişikliği ve 12 eylül 2010 tarihinde yapılacak halk oylamasına ilişkin kamuoyu araştırması. türkiye'nin sesini ve düşüncelerini bulabileceğiniz tarafsız bir araştırma.
Gündem Özel   16 Aralık 2016 Cuma 02:36:43
Gündem Özel 16 Aralık 2016 Cuma 15 izlenme - 1 ay önce Halep'te yaşanan trajedi, Türkiye’nin içeride ve dışarıda terörle mücadelesi, Cumhurbaşkanı’nın milli seferberlik çağrısı, yeni anayasa teklifi ve sistem değişikliği tartışması. Duygu Demirdağ gündemdeki önemli başlıkları sordu, Prof. Dr. Ersan Şen, avukat Mehmet Sarı, 24. Dönem CHP Milletvekili Gökhan Günaydın, avukat Derya Yanık ve araştırmacı İhsan Aktaş, Gündem Özel'de tartıştı.
Mars'ın 4 Milyar Yıllık Değişimi 01:52
Mars'ın 4 Milyar Yıllık Değişimi 142 izlenme - 2 yıl önce NASA, Mars’ın 4 milyar yıl önce kalın bir atmosfere, okyanuslarla ve sıcak bir iklime sahip olduğu gösteren bir animasyon videosunu hazırlayamış. İklim değişikliği ve kuraklık sebebiyle kaybolan göller ve okyanuslar yerini volkanlar, kanyonlar ve kraterlere bırakıyor. Günümüzde ise gezegen tamamen kızıl tozdan oluşuyor. Toprağında demir bulunan Mars’ta hava durumu ortalama olarak eksi 27 derece olarak gösteriliyor.
Hamile Kalan Erkek 01:36
Hamile Kalan Erkek 81 izlenme - 1 yıl önce Kayden Coleman 29 yaşında ve yaklaşık 10 yıl önce cinsiyet değiştirerek erkek oldu. Birkaç yıl önce sırt ağrıları çekmeye başlayan Kayden Coleman'ın hayatı ise çektiği sırt ağrılarıyla bir anda alt üst oldu. Çünkü Kayden Coleman'ın hamile olduğu ortaya çıktı. SEVGİLİSİNİN AİLESİ CİNSİYET DEĞİŞTİRDİĞİNİ BİLMİYORDU 10 yıl önce cinsiyet değiştirerek erkek olmuştu ancak yine de hamile kalmıştı. Sevgilisi Elijah'ın ailesi Kayden'ın cinsiyet değiştirdiğini bilmiyordu ancak bu hamilelik sonrasında hiçbir şeyi saklayamayacaklardı. Hemen aileler ile konuşuldu, hayatları değiştirildi. Yeni bir eve taşınan çift daha sonra Azaelia'yı kucaklarına aldı ve eşcinsel evliliği yaptı.
Cinsiyet Değişikliğine Neden Karar Verdiler? 01:12
Cinsiyet Değişikliğine Neden Karar Verdiler? 161 izlenme - 2 yıl önce İnsan cinsiyetini değiştirmeye nasıl karar verir? Cinsiyet değiştiren insanlar için Türkiye'de iş imkanları var mı?
DUYURU: SAHTE ARAP ÖLDÜ mü? 02:41
DUYURU: SAHTE ARAP ÖLDÜ mü? 133 izlenme - 11 ay önce sahte arap öldü mü ? hakan kaan kimdir ? neden kanalın adı değişti ? tüm bu soruların cevaplarını bu videoda bulacaksınız ! iyi seyirler. instagram : https://www.instagram.com/hakan_kaan facebook : https://www.facebook.com/sahtearap Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_c... Canlı Yayın https://www.younow.com/hakan-kaan Sahte Arap Uygulamasını İndir https://goo.gl/p3HjPX SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Resmi Web Sitesi :https://www.hakankaan.com Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instragram: @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için info@hakankaan.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv
Saçında Beyaz Çıktığı İçin Ortam Değişikliği Yapan Adam 00:06
Saçında Beyaz Çıktığı İçin Ortam Değişikliği Yapan Adam 78 izlenme - 1 yıl önce 30.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Saçında Beyaz Çıktığı İçin Ortam Değişikliği Yapan Adam''başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...