Hoşgeldiniz!

değişikliği

Kıskanç Eşi Songül Karlı'nın O Videosunu Sildirdi! 02:38
Kıskanç Eşi Songül Karlı'nın O Videosunu Sildirdi! 64.054 izlenme - 4 yıl önce Su Gibi isimli evlilik programının sunuculuğunu yapan ve giyim tarzıyla dikkatleri üzerinde toplayan Songül Karlı bu defa bir paylaşım sitesinde 2.5 milyon kişi tarafından izlenen ’Songül Karlı Sutyensiz’ videosuyla gündeme geldi. Songül Karlı’nın kıskançlık krizleriyle bilinen eşinin bu defa ’Songül Karlı sutyensiz’ başlığıyla bir paylaşım sitesinde izlenme rekorları kıran videosunu ekleyen kişiyi bulduğu ve kaldırttığı öğrenildi. Video son zamanların en çok izlenen videoları arasında bulunuyordu.
Tufandan Önce - Politikacılar Hakkında - Before the Flood 01:06
Tufandan Önce - Politikacılar Hakkında - Before the Flood 1.106 izlenme - 4 hafta önce Politikacılar, her ne kadar onlara seçilmiş liderler desek de, aslında seçilmiş takipçilerdir. Bu sözün ne kadar doğru olduğunu görüyoruz ama bu bizim ülkemizde biraz daha az etkili ama sonuçta etkisi kesin olarak var.
Cinsiyet Değişikliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 02:02
Cinsiyet Değişikliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 1.073 izlenme - 1 yıl önce Cinsiyet Değişikliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı Sokak röportajları programında sokakta halka sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar gelmiş.
Şota Arveladze - 3 Oyuncu Değişikliği 00:47
Şota Arveladze - 3 Oyuncu Değişikliği 732 izlenme - 2 yıl önce Şota Kayseri teknik direktörüyken programda kendisine yöneltilen ''üç oyuncu değişikliği hakkını kullanmama'' eleştirisine yine kendi meşrebince bir cevap vermiş.''Düüün değij değij değij değijjj'' tepkisi kulağımda çok hoş bir tını bıraktı paylaşmak istedim efenim...
iklim değişikliğinin nedenleri ! 05:07
iklim değişikliğinin nedenleri ! 1.484 izlenme - 6 yıl önce Bu ödüllü kısa filmde, iklim değişikliğine neden olan faktörler ve alınacak önlemlere ilişkin konular yer almaktadır...
yarın hava nasıl olacak 00:11
yarın hava nasıl olacak 886 izlenme - 6 yıl önce yarın hava nasıl olacak? bir farkındalık yaratma kampanyası amacımız iklim değişikliğine karşı çözüm yollarını hep beraber aramak
Hoca Oyunu İyi Okumuş 00:12
Hoca Oyunu İyi Okumuş 342 izlenme - 1 yıl önce Nerede ve ne zaman oynandığını bilmediğimiz maçta, hoca'nın oyuncu değişikliği öyle bir anda gerçekleşmiş ki ortaya böyle acayip bir görüntü çıkmış. Daha yüksek çözünürlüklüsünü bulamadım maalesef.
Sibel Tüzün - Hayat Buysa Ben Yokum Bu Yolda (1998) 03:42
Sibel Tüzün - Hayat Buysa Ben Yokum Bu Yolda (1998) 312 izlenme - 2 yıl önce Sibel Tüzün'ün rockçılık döneminden, saçlarını kazıtmasının hemen öncesinde çıkarmış olduğu albümle aynı adı taşıyan bu parça aslında gayet başarılı bir çalışma olsa da büyük olasılıkla icracısının gayet "pop" olan tarzından bir anda 180 derece dönmesi nedeniyle hak ettiği ilgiyi görememiştir. Şarkının sözleri: Soran ben arayan ben Başladığı yerde kalan ben Saran ben sıkılan ben Çözemeyip çözülen ben Çıktığım yokuşlar nerde biter Aştığım sorunlar yine bana döner Hep savaş çabala Hayat buysa ben yokum bu yolda Yenen ben yenilen ben Sonunda yalnız kalan ben Susan ben konuşan ben Yaratan ve yıkan ben Gittiğim yollar hep başa döner Saptığım sokaklar çıkmaz Hep savaş çabala Hayat buysa ben yokum bu yolda Şarkı Sözleri (lyrics): Soran ben arayan ben Başladığı yerde kalan ben Saran ben sıkılan ben Çözemeyip çözülen ben Çıktığım yokuşlar nerde biter Aştığım sorunlar yine bana döner Hep savaş çabala Hayat buysa ben yokum bu yolda Yenen ben yenilen ben Sonunda yalnız kalan ben Susan ben konuşan ben Yaratan ve yıkan ben Gittiğim yollar hep başa döner Saptığım sokaklar çıkmaz Hep savaş çabala Hayat buysa ben yokum bu yolda
Kemal Kılıçdaroğlu - Anayasanın 2. ve 3. Maddeleri Değişecek 00:47
Kemal Kılıçdaroğlu - Anayasanın 2. ve 3. Maddeleri Değişecek 179 izlenme - 1 yıl önce CHP lideri Kılıçdaroğlu Pkk kanalı İmcTv'de "Anayasanın 2. Ve 3. maddeleri değişecek mi ?" sorusuna "Tabii" diyor !! Peki Anayasanın 2. ve 3. maddesinde neler var? MADDE 2. – Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, millî dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, lâik ve sosyal bir hukuk Devletidir. III. Devletin bütünlüğü, resmî dili, bayrağı, millî marşı ve başkenti MADDE 3. – Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Millî marşı “İstiklal Marşı”dır. Başkenti Ankara’dır.
 Batman Emniyet Müdürlüğü’nde 13 kişi görevden alındı 01:35
Batman Emniyet Müdürlüğü’nde 13 kişi görevden alındı 276 izlenme - 3 yıl önce Batman Emniyet Müdürlüğü'nde 13 şube müdürünün görev yeri değiştirildi. 17 Aralık 2013 tarihinden beri Türkiye genelinde emniyet müdürlüklerinde yaşanan görev değişiklikleri seçim sonrasında Batman’a da yansıdı. Yerel seçimlerden iki gün sonra Batman Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 13 şube müdürü ve amirin görev yerleri değiştirildi. Batman Emniyet Müdürlüğü'nde yapılan değişiklikler şöyle; Silah ve Patlayıcılar Şube Müdürlüğü, Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü, Pasaport Şube Müdürlüğü, İstihbarat Şube Müdürlüğü, Yabancılar Şube Müdürlüğü, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü, Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ile Hukuk İşleri ve Soruşturma Büro Amirliği'nde görevli toplam 13 şube müdürü ve amirinin görev yerleri değiştirildi.
Kadın Boşandıktan Sonra Erkeğin Soyadını Kullanmaya Devam Edebilir mi? 00:42
Kadın Boşandıktan Sonra Erkeğin Soyadını Kullanmaya Devam Edebilir mi? 260 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/kadin-bosandiktan-sonra-erkegin-soyadini-kullanmaya-devam-edebilir-mi/ Evlendikten sonra soyadı değişikliği, boşandıktan sonra da devam ediyor mu? Kadının, boşandıktan sonra erkeğin soyadını kullanıp kullanamayacağını Av. Rüya Beril Çetintaş'a sorduk. Yanıtı MigrosTV'de! Boşanma konusunda merak edilen pek pok sorunun yanıtı da burada!
Alfabeyi Unutan Öğretmen - Kim Mİlyoner Olmak İster 00:35
Alfabeyi Unutan Öğretmen - Kim Mİlyoner Olmak İster 300 izlenme - 2 yıl önce 58 yaşındaki Sabahat Tabakoğlu, İstanbul Üniversitesi Coğrafya Bölümü'nden mezunmuş. Emekli öğretmen Sabahat Hanım'ı tek yanlışla ipi çekilen hakem gibisinden izleyelim.
yarın hava nasıl olacak? 00:12
yarın hava nasıl olacak? 454 izlenme - 6 yıl önce yarın hava nasıl olacak? bir farkındalık yaratma kampanyası amacımız iklim değişikliğine karşı çözüm yollarını hep beraber aramak
yarın hava nasıl olacak? 00:11
yarın hava nasıl olacak? 414 izlenme - 6 yıl önce yarın hava nasıl olacak? bir farkındalık yaratma kampanyası amacımız iklim değişikliğine karşı çözüm yollarını hep beraber aramak
Anayasa Değişikliği Ve Halk Oylaması Referandum 01:45
Anayasa Değişikliği Ve Halk Oylaması Referandum 543 izlenme - 6 yıl önce anayasa değişikliği ve 12 eylül 2010 tarihinde yapılacak halk oylamasına ilişkin kamuoyu araştırması. türkiye'nin sesini ve düşüncelerini bulabileceğiniz tarafsız bir araştırma.
Mars'ın 4 Milyar Yıllık Değişimi 01:52
Mars'ın 4 Milyar Yıllık Değişimi 131 izlenme - 2 yıl önce NASA, Mars’ın 4 milyar yıl önce kalın bir atmosfere, okyanuslarla ve sıcak bir iklime sahip olduğu gösteren bir animasyon videosunu hazırlayamış. İklim değişikliği ve kuraklık sebebiyle kaybolan göller ve okyanuslar yerini volkanlar, kanyonlar ve kraterlere bırakıyor. Günümüzde ise gezegen tamamen kızıl tozdan oluşuyor. Toprağında demir bulunan Mars’ta hava durumu ortalama olarak eksi 27 derece olarak gösteriliyor.
Cinsiyet Değişikliğine Neden Karar Verdiler? 01:12
Cinsiyet Değişikliğine Neden Karar Verdiler? 161 izlenme - 2 yıl önce İnsan cinsiyetini değiştirmeye nasıl karar verir? Cinsiyet değiştiren insanlar için Türkiye'de iş imkanları var mı?
Hamile Kalan Erkek 01:36
Hamile Kalan Erkek 72 izlenme - 1 yıl önce Kayden Coleman 29 yaşında ve yaklaşık 10 yıl önce cinsiyet değiştirerek erkek oldu. Birkaç yıl önce sırt ağrıları çekmeye başlayan Kayden Coleman'ın hayatı ise çektiği sırt ağrılarıyla bir anda alt üst oldu. Çünkü Kayden Coleman'ın hamile olduğu ortaya çıktı. SEVGİLİSİNİN AİLESİ CİNSİYET DEĞİŞTİRDİĞİNİ BİLMİYORDU 10 yıl önce cinsiyet değiştirerek erkek olmuştu ancak yine de hamile kalmıştı. Sevgilisi Elijah'ın ailesi Kayden'ın cinsiyet değiştirdiğini bilmiyordu ancak bu hamilelik sonrasında hiçbir şeyi saklayamayacaklardı. Hemen aileler ile konuşuldu, hayatları değiştirildi. Yeni bir eve taşınan çift daha sonra Azaelia'yı kucaklarına aldı ve eşcinsel evliliği yaptı.
DUYURU: SAHTE ARAP ÖLDÜ mü? 02:41
DUYURU: SAHTE ARAP ÖLDÜ mü? 128 izlenme - 9 ay önce sahte arap öldü mü ? hakan kaan kimdir ? neden kanalın adı değişti ? tüm bu soruların cevaplarını bu videoda bulacaksınız ! iyi seyirler. instagram : https://www.instagram.com/hakan_kaan facebook : https://www.facebook.com/sahtearap Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_c... Canlı Yayın https://www.younow.com/hakan-kaan Sahte Arap Uygulamasını İndir https://goo.gl/p3HjPX SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Resmi Web Sitesi :https://www.hakankaan.com Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instragram: @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için info@hakankaan.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv
Saçında Beyaz Çıktığı İçin Ortam Değişikliği Yapan Adam 00:06
Saçında Beyaz Çıktığı İçin Ortam Değişikliği Yapan Adam 78 izlenme - 1 yıl önce 30.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Saçında Beyaz Çıktığı İçin Ortam Değişikliği Yapan Adam''başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İklim Değişikliği Ve Ormanlar 01:34
İklim Değişikliği Ve Ormanlar 1 izlenme - 6 gün önce İklim Değişikliği ve Ormanlar
'suskunlar' Dizisinde Oyuncu Değişikliği 02:39
'suskunlar' Dizisinde Oyuncu Değişikliği 85 izlenme - 4 yıl önce Usta Oyuncu Yılmaz Gruda, konuk olduğu Burada Laf Çok programında Suskunlar dizisinin sezon finalinde aldığı rol ve bu rolün devam edip etmeyeceği hakkında açıklama yaptı.
Kanal 7 Sahur Vakti'nde Cinsiyet Değişikliği Sorusu 02:00
Kanal 7 Sahur Vakti'nde Cinsiyet Değişikliği Sorusu 87 izlenme - 3 yıl önce Kanal 7 Sahur Vakti'nde Cinsiyet Değişikliği Sorusu
karya rotaryde görev değişikliği 04:09
karya rotaryde görev değişikliği 119 izlenme - 6 yıl önce karya rotaryde görev değişikliği
Mevsim Değişikliği İnsanları Ruhsal Açıdan Nasıl Etkiler? 00:31
Mevsim Değişikliği İnsanları Ruhsal Açıdan Nasıl Etkiler? 26 izlenme - 1 yıl önce Mevsim değişiklikleri bazı insanları oldukça fazla etkileyebilir. Özellikle yaz aylarından çıkıp sonbahara, kışa girerken güneş ışınlarının azalmasıyla birlikte daha üzgün ya da karamsar hissedebilirler.
Cinsiyet Değişikliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 02:02
Cinsiyet Değişikliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 29 izlenme - 2 yıl önce Cinsiyet Değişikliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı Cinsiyet değiştirme ameliyatı, kadından erkeğe ya da erkekten kadına dönüşmek için yapılan tıbbi uygulamadır. Ameliyatın gerçekleşmesi için hastane, komisyon raporları, mahkeme kararı gerekmektedir. Erkekten kadına ilk cinsiyet değiştirme ameliyatı 1950'de Danimarkalı doktor Christian Hamburger tarafından yapılmış, Amerikalı George Jargensen dönüşümle Christine Jargensen olmuştur.
İklim Değişikliği Etkilerini Vurgulamak İçin Goril Koko'dan Destek 01:14
İklim Değişikliği Etkilerini Vurgulamak İçin Goril Koko'dan Destek 14 izlenme - 11 ay önce Fransız biyo çeşitliliği koruma vakfı Neo, yeni kampanyası için yeteneği ile tanınan goril Koko'yu tercih etti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mevsim değişikliği insanları ruhsal açıdan nasıl etkiler? 00:31
Mevsim değişikliği insanları ruhsal açıdan nasıl etkiler? 17 izlenme - 1 yıl önce Mevsim değişiklikleri bazı insanları oldukça fazla etkileyebilir. Özellikle yaz aylarından çıkıp sonbahara, kışa girerken güneş ışınlarının azalmasıyla birlikte daha üzgün ya da karamsar hissedebilirler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
What a Way to Go: Life at The End of Empire - Ne Kabus Ama - Belgesel 07:43
What a Way to Go: Life at The End of Empire - Ne Kabus Ama - Belgesel 23 izlenme - 1 yıl önce Timothy S. Bennett tarafından 2007 yılında çekilen belgesel, tüm insanlığı problemleriyle yüzleştiriyor. Belgeselde petrol doruğu, iklim değişimi, türlerin yok oluşu, nüfus patlaması gibi konulara ve bunların yarattığı sonuçlara değiniliyor. Anlatılanlar Daniel Quinn, Derrick Jensen, Richard Heinberg, Ran Prieur gibi yazarlar tarafından değerlendiriliyor. Belgeselde yer alan konuklar ve söyleşiler ele alındığında konu hakkında çekilen en yetkin belgesellerden biri olarak kabul edilebilir.” insan soyunun ve dünyanın bugününü gözler önüne seren bir çalışma. petrol ” uygarlığı “, iklim değişikliği nüfus patlaması ve yok olan türler… bu duruma nasıl ve neden geldik? belgeselde daniel quinn, anarko primitivist derrick jensen ve richard heinberg başta olmak üzere birçok akademisyenden görüş alınmış. What a way to go: Life at the end of empire adlı belgeselden bir kesit.. (alıntıdır)
Başbakan Davutoğlu: Cumhurbaşkanı Yarın Erdem Başçı'yla Görüşecek 03:31
Başbakan Davutoğlu: Cumhurbaşkanı Yarın Erdem Başçı'yla Görüşecek 32 izlenme - 2 yıl önce Grup toplantısında konuşan Başbakan Davutoğlu, merakla beklenen kritik görüşmenin yarın yapılacağını duyurdu.