Hoşgeldiniz!

Değişikliği Videoları İzle

Kıskanç Eşi Songül Karlı'nın O Videosunu Sildirdi! 02:38
Kıskanç Eşi Songül Karlı'nın O Videosunu Sildirdi! 64.296 izlenme - 4 yıl önce Su Gibi isimli evlilik programının sunuculuğunu yapan ve giyim tarzıyla dikkatleri üzerinde toplayan Songül Karlı bu defa bir paylaşım sitesinde 2.5 milyon kişi tarafından izlenen ’Songül Karlı Sutyensiz’ videosuyla gündeme geldi. Songül Karlı’nın kıskançlık krizleriyle bilinen eşinin bu defa ’Songül Karlı sutyensiz’ başlığıyla bir paylaşım sitesinde izlenme rekorları kıran videosunu ekleyen kişiyi bulduğu ve kaldırttığı öğrenildi. Video son zamanların en çok izlenen videoları arasında bulunuyordu.
Tufandan Önce - Politikacılar Hakkında - Before the Flood 01:06
Tufandan Önce - Politikacılar Hakkında - Before the Flood 1.169 izlenme - 4 ay önce Politikacılar, her ne kadar onlara seçilmiş liderler desek de, aslında seçilmiş takipçilerdir. Bu sözün ne kadar doğru olduğunu görüyoruz ama bu bizim ülkemizde biraz daha az etkili ama sonuçta etkisi kesin olarak var.
Cinsiyet Değişikliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 02:02
Cinsiyet Değişikliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 1.081 izlenme - 1 yıl önce Cinsiyet Değişikliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı Sokak röportajları programında sokakta halka sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar gelmiş.
Sorularla Anayasa Değişikliği Teklifi 03:15
Sorularla Anayasa Değişikliği Teklifi 51 izlenme - 1 ay önce
Şota Arveladze - 3 Oyuncu Değişikliği 00:47
Şota Arveladze - 3 Oyuncu Değişikliği 818 izlenme - 2 yıl önce Şota Kayseri teknik direktörüyken programda kendisine yöneltilen ''üç oyuncu değişikliği hakkını kullanmama'' eleştirisine yine kendi meşrebince bir cevap vermiş.''Düüün değij değij değij değijjj'' tepkisi kulağımda çok hoş bir tını bıraktı paylaşmak istedim efenim...
9 Şubat 2017 Ne Oluyor'un özeti 05:28
9 Şubat 2017 Ne Oluyor'un özeti 27 izlenme - 2 hafta önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor?'un 9 Şubat tarihli bölümüne Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Avukat Mehmet Uçum konuk oldu. Anayasa değişikliği ve referandum ile ilgili soruları yanıt verdi. İşte programdan öne çıkan başlıklar...
Erdoğan'ın Tıklanma Rekorları Kıran Başkanlık Şarkısı 04:29
Erdoğan'ın Tıklanma Rekorları Kıran Başkanlık Şarkısı 19 izlenme - 3 hafta önce Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan basamakları birer birer aştı ve inşallah cumhurbaşkanımız(başkan) olacak.Erdoğanın millete umut veren yolculuğunda var mısın yok musun Türk milleti?
iklim değişikliğinin nedenleri ! 05:07
iklim değişikliğinin nedenleri ! 1.490 izlenme - 6 yıl önce Bu ödüllü kısa filmde, iklim değişikliğine neden olan faktörler ve alınacak önlemlere ilişkin konular yer almaktadır...
21 Şubat 2017 Ne Oluyor'un özeti 06:38
21 Şubat 2017 Ne Oluyor'un özeti 1 izlenme - 3 gün önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor?'un 21 Şubat 2017 tarihli bölümüne, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Özlem Zengin ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke konuk oldu. Programda, "Referandum sonrası siyasette neler değişecek?" sorusuna yanıt arandı. İşte 7 dakikada programdan öne çıkan başlıklar...
Uçum: Cumhurbaşkanı'nın Kampanyalarda Yer Alması Meşrudur 00:48
Uçum: Cumhurbaşkanı'nın Kampanyalarda Yer Alması Meşrudur 15 izlenme - 2 hafta önce CNN TÜRK'te Şirin Payzın'ın sunduğu 'Ne Oluyor?' programına konuk olan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Avukat Mehmet Uçum, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, evet kampanyalarında yer almasının meşru ve normal olduğunu belirtti. Uçum, "Sayın Cumhurbaşkanı bu değişiklikle ilgili tabii ki evet pozisyonunda yer alacaktır. Bunu açıklıyor. Bununla ilgili, tabii ki böyle bir değişiklik doğrudan Cumhurbaşkanlığı pozisyonunu ilgilendirdiği için, bugün Cumhurbaşkanımız olan Erdoğan'ın bu konuda, çeşitli şekillerde kampanyalarda yer alması meşrudur, normaldir" dedi.
Tarafsız Bölge   2 Şubat 2017 Perşembe 02:30:26
Tarafsız Bölge 2 Şubat 2017 Perşembe 25 izlenme - 3 hafta önce Bütün dikkatler referandum kararının alınacağı tarihte. Evet diyenlerin ve hayır diyenlerin kararlarında neler etkili olacak? Referandumdan çıkacak sonuç Türkiye’nin geleceğini nasıl etkileyecek? Ahmet Hakan sordu, hukukçu Uğur Poyraz, yönetim bilimci Elfin Tataroğlu, gazeteci İsmail Öz ve hukukçu Yasin Şamlı yanıtladı.
yarın hava nasıl olacak 00:11
yarın hava nasıl olacak 889 izlenme - 6 yıl önce yarın hava nasıl olacak? bir farkındalık yaratma kampanyası amacımız iklim değişikliğine karşı çözüm yollarını hep beraber aramak
Varol: Devlet Bahçeli evet demeseydi kendisiyle çelişirdi 00:58
Varol: Devlet Bahçeli evet demeseydi kendisiyle çelişirdi 13 izlenme - 2 hafta önce Konuklardan Hukukçu Alaaddin Varol, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin evet demeseydi kendisiyle çelişeceğini söyledi. Varol, "1982 Anayasası'nın ortak nasıl değiştirileceği anayasada yazıyor. İki parti bir araya gelmiş, anayasayı değiştirmiş. Şimdi Meclis'te, komisyonlarda, her tarafta anayasayı savunan, değişikliği savunan bir partinin genel başkanının bugün çıkıp da bu tarz bir konuşma yapması bence en doğal hakkı" dedi.
22 Şubat 2017 Türkiye'nin Gündemi Özet 05:12
22 Şubat 2017 Türkiye'nin Gündemi Özet 5 izlenme - 2 gün önce Referanduma doğru partilerin seçmeni ikna stratejileri, en çok konuşulan anayasa değişikliği maddeleri, Fırat Kalkanı Harekatı’nda son durum ve Ortadoğu’da değişen güç dengeleri. Ahu Özyurt sordu, Siyaset Bilimci Doç. Dr. Ahmet Kasım Han, Hukukçu Mehmet Sarı, Gazeteci-Sosyolog İsmail Öz, Hukukçu Uğur Poyraz ve Siyaset Bilimci Doç. Dr. Mehmet Şahin yanıtladı. İşte 5 dakikada Türkiye'nin Gündemi'nin özeti...
Sibel Tüzün - Hayat Buysa Ben Yokum Bu Yolda (1998) 03:42
Sibel Tüzün - Hayat Buysa Ben Yokum Bu Yolda (1998) 321 izlenme - 2 yıl önce Sibel Tüzün'ün rockçılık döneminden, saçlarını kazıtmasının hemen öncesinde çıkarmış olduğu albümle aynı adı taşıyan bu parça aslında gayet başarılı bir çalışma olsa da büyük olasılıkla icracısının gayet "pop" olan tarzından bir anda 180 derece dönmesi nedeniyle hak ettiği ilgiyi görememiştir. Şarkının sözleri: Soran ben arayan ben Başladığı yerde kalan ben Saran ben sıkılan ben Çözemeyip çözülen ben Çıktığım yokuşlar nerde biter Aştığım sorunlar yine bana döner Hep savaş çabala Hayat buysa ben yokum bu yolda Yenen ben yenilen ben Sonunda yalnız kalan ben Susan ben konuşan ben Yaratan ve yıkan ben Gittiğim yollar hep başa döner Saptığım sokaklar çıkmaz Hep savaş çabala Hayat buysa ben yokum bu yolda Şarkı Sözleri (lyrics): Soran ben arayan ben Başladığı yerde kalan ben Saran ben sıkılan ben Çözemeyip çözülen ben Çıktığım yokuşlar nerde biter Aştığım sorunlar yine bana döner Hep savaş çabala Hayat buysa ben yokum bu yolda Yenen ben yenilen ben Sonunda yalnız kalan ben Susan ben konuşan ben Yaratan ve yıkan ben Gittiğim yollar hep başa döner Saptığım sokaklar çıkmaz Hep savaş çabala Hayat buysa ben yokum bu yolda
Hoca Oyunu İyi Okumuş 00:12
Hoca Oyunu İyi Okumuş 345 izlenme - 2 yıl önce Nerede ve ne zaman oynandığını bilmediğimiz maçta, hoca'nın oyuncu değişikliği öyle bir anda gerçekleşmiş ki ortaya böyle acayip bir görüntü çıkmış. Daha yüksek çözünürlüklüsünü bulamadım maalesef.
Ersan Şen ile Yaşar Hacısalihoğlu arasında gerilim 01:52
Ersan Şen ile Yaşar Hacısalihoğlu arasında gerilim 11 izlenme - 2 hafta önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan ve Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programının konuklarından Hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen ile Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu arasında stüdyoda gergin bir an yaşandı. Ersan Şen konuşurken, Yaşar Hacısalihoğlu'nun araya girmek istemesine Şen, "Sözümü kesersen çok kızarım" şeklinde tepki gösterdi.
Mehmet Şahin ile Ufuk Uras Arasında Sistem Değişikliği Tartışması 01:34
Mehmet Şahin ile Ufuk Uras Arasında Sistem Değişikliği Tartışması 13 izlenme - 4 hafta önce Programda, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Şahin ile Siyasetçi - Yazar Ufuk Uras arasında sistem değişikliği tartışması yaşandı. Mehmet Şahin'in, "Bir hükümet sistemi değişikliği, anayasa değişikliği olurken, tüm insanların aynı fikirde olması, sorunu azaltır, ortadan kaldırır" ifadesine Ufuk Uras'tan "Bu değişiklik değil, başkalaşım" karşılığı geldi.
Kemal Kılıçdaroğlu - Anayasanın 2. ve 3. Maddeleri Değişecek 00:47
Kemal Kılıçdaroğlu - Anayasanın 2. ve 3. Maddeleri Değişecek 197 izlenme - 1 yıl önce CHP lideri Kılıçdaroğlu Pkk kanalı İmcTv'de "Anayasanın 2. Ve 3. maddeleri değişecek mi ?" sorusuna "Tabii" diyor !! Peki Anayasanın 2. ve 3. maddesinde neler var? MADDE 2. – Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, millî dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, lâik ve sosyal bir hukuk Devletidir. III. Devletin bütünlüğü, resmî dili, bayrağı, millî marşı ve başkenti MADDE 3. – Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Millî marşı “İstiklal Marşı”dır. Başkenti Ankara’dır.
 Batman Emniyet Müdürlüğü’nde 13 kişi görevden alındı 01:35
Batman Emniyet Müdürlüğü’nde 13 kişi görevden alındı 279 izlenme - 3 yıl önce Batman Emniyet Müdürlüğü'nde 13 şube müdürünün görev yeri değiştirildi. 17 Aralık 2013 tarihinden beri Türkiye genelinde emniyet müdürlüklerinde yaşanan görev değişiklikleri seçim sonrasında Batman’a da yansıdı. Yerel seçimlerden iki gün sonra Batman Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 13 şube müdürü ve amirin görev yerleri değiştirildi. Batman Emniyet Müdürlüğü'nde yapılan değişiklikler şöyle; Silah ve Patlayıcılar Şube Müdürlüğü, Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü, Pasaport Şube Müdürlüğü, İstihbarat Şube Müdürlüğü, Yabancılar Şube Müdürlüğü, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü, Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ile Hukuk İşleri ve Soruşturma Büro Amirliği'nde görevli toplam 13 şube müdürü ve amirinin görev yerleri değiştirildi.
2 Şubat 2017 Tarafsız Bölge'den öne çıkan başlıklar 04:43
2 Şubat 2017 Tarafsız Bölge'den öne çıkan başlıklar 13 izlenme - 3 hafta önce Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge'nin 2 Şubat 2017 tarihli bölümüne hukukçu Uğur Poyraz, yönetim bilimci Elfin Tataroğlu, gazeteci İsmail Öz ve hukukçu Yasin Şamlı konuk oldu. Programda anayasa değişikliği ve referandum süreci masaya yatırıldı. Programın konuklarından İsmail Öz ile Elfin Tataroğlu arasında yaşanan gerilimde, "Değişiklik neden 1 hafta Meclis'te bekledi" konusu tartışıldı. Ahmet Hakan da referandum önerisinde bulundu. "Evetçiye yapılmayan hiç bir şey hayırcıya da yapılmayacak. Evetçinin hangi hakkı varsa hayırcının da o hakkı olacak" dedi.
Ülgen: Ne yaparsınız, döver misiniz 01:48
Ülgen: Ne yaparsınız, döver misiniz 9 izlenme - 2 hafta önce Sistem değişikliğinin ne getireceği tartışıldığı anlarda, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Şahin'in "Benim hangi fikri düşüneceğime ve söyleyeceğime siz mi karar vereceksiniz?" sözlerine, Hukukçu Celal Ülgen'den "Ne yaparsınız? Döver misiniz?" tepkisi geldi.
Kılıçdaroğlu Referandumdan 'hayır' çıkacak 00:44
Kılıçdaroğlu Referandumdan 'hayır' çıkacak 12 izlenme - 3 hafta önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan ve Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programının konuğu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ydu. Kılıçdaroğlu konuşmasında "Referandumda hayır çıkacak" dedi.
Kadın Boşandıktan Sonra Erkeğin Soyadını Kullanmaya Devam Edebilir mi? 00:42
Kadın Boşandıktan Sonra Erkeğin Soyadını Kullanmaya Devam Edebilir mi? 266 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/kadin-bosandiktan-sonra-erkegin-soyadini-kullanmaya-devam-edebilir-mi/ Evlendikten sonra soyadı değişikliği, boşandıktan sonra da devam ediyor mu? Kadının, boşandıktan sonra erkeğin soyadını kullanıp kullanamayacağını Av. Rüya Beril Çetintaş'a sorduk. Yanıtı MigrosTV'de! Boşanma konusunda merak edilen pek pok sorunun yanıtı da burada!
Uçum: Cumhurbaşkanı'na Meclis'in feshi değil, seçimlerin birlikte yenilenmesi hakkı veriliyor 02:01
Uçum: Cumhurbaşkanı'na Meclis'in feshi değil, seçimlerin birlikte yenilenmesi hakkı veriliyor 6 izlenme - 2 hafta önce Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Avukat Mehmet Uçum, Cumhurbaşkanı'nın Meclis fesih yetkisi konusuna açıklık getirdi. Uçum, "Seçimleri birlikte yenileme yetkisi, siyasi bedel ve siyasi risk taşıyan bir yetkidir" dedi. Uçum, "Hangi aklı başındaki Cumhurbaşkanı, çok ciddi bir kriz çıkmazsa bu yetkiyi kullansın? İlk döneminde kullandığında kalan süresinden feragat ediyor ve seçilip seçilmeme riski var. İkinci dönemde kullandığında ise aday dahi olamıyor. Çünkü ikinci dönemini de tamamlamış sayılıyor. Bu yetki Cumhurbaşkanı bakımından istisnai bir yetki. Ancak çok ciddi bir kriz halinin çıkması durumunda kullanabileceği bir yetki ve bedel ödeyerek kullabileceği bir yetki" dedi.
15 Şubat 2017 Türkiye'nin Gündemi özet 05:30
15 Şubat 2017 Türkiye'nin Gündemi özet 4 izlenme - 4 gün önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi'nin 15 Şubat 2017 tarihli bölümüne, Siyaset Bilimciler Prof. Dr. Tayyar Arı, Prof. Dr. Emre Bağce, Prof. Dr. Mithat Baydur Hukukçular Pınar Hacıbektaşoğlu, Hüseyin Ersöz ve Gazeteci Çetiner Çetin konuk oldu. Programda, referandumda oylanacak Anayasa değişikliği masaya yatırıldı. İşte 6 dakikada programdan öne çıkan başlıklar...
Siyasetin dili kutuplaştırıyor mu? 01:45
Siyasetin dili kutuplaştırıyor mu? 3 izlenme - 4 gün önce Programa katılan hukukçu Selami Öztürk, "Türkiye'de uzun süreden beri siyasette başlayan ahlak erozyonu var" derken, programın bir diğer katılımcısı Yeni Şafak Gazetesi yazarı Prof. Dr. Ergün Yıldırım," Evet ve hayırı ontoloji ile açıklamak çok yanlış bir şey" olduğunu söyledi.
''Türkeş anayasa değişikliğine destek olurdu'' 00:52
''Türkeş anayasa değişikliğine destek olurdu'' 16 izlenme - 1 ay önce CNN TÜRK'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına konuk olan CHP Parti Meclisi Üyesi hukukçu Sera Kadıgil ile hukukçu Cem Kaya arasında anayasa değişikliği konuşulurken tartışma çıktı. Kadıgil'in, Alparslan Türkeş'in kitabından bir sözü hatırlatması üzerine Kaya, ''Merhum Türkeş bugün hayatta olsaydı bu teklife destek olurdu'' dedi.
Mehmet Metiner'den Baskı İddialarına Cevap 01:13
Mehmet Metiner'den Baskı İddialarına Cevap 8 izlenme - 3 hafta önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan ve Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına konuk olan AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, hayır diyen vatandaşlar üzerinde baskı kurulduğu iddialarını sert bir dille yalanladı. Metiner, "Biz bugüne kadar hayır diyen hiçbir vatandaşımızı tahkir etmedik. Fakat hiç kimsenin de bizi tahkir etmesine izin vermeyiz. Herkes haddini bilecek. Herkes yerini bilecek. Demokratik bir haktır bu" dedi.
Partili Cumhurbaşkanlığı'nı İçeren 7. Madde, Meclis'te Kabul Edildi 01:48
Partili Cumhurbaşkanlığı'nı İçeren 7. Madde, Meclis'te Kabul Edildi 11 izlenme - 1 ay önce Anayasa Değişikliği teklifinin "Partili Cumhurbaşkanlığı" ibaresini içeren 7. maddesi, 340 oyla kabul edildi.