Hoşgeldiniz!

Değişiklik Videoları İzle

Vücudunda En Çok Değişiklik Yapan Kadın - Maria Jose 07:26
Vücudunda En Çok Değişiklik Yapan Kadın - Maria Jose 663 izlenme - 2 yıl önce Ablamız makyaj yaparken kendini kaybetmiş ve sonucunu hep birlik de izliyoruz.
Açık Büfeden Yemek Alma Stilinde Köklü Bir Değişiklik Yapan Adam 00:17
Açık Büfeden Yemek Alma Stilinde Köklü Bir Değişiklik Yapan Adam 444 izlenme - 1 yıl önce Açık büfe yemek yemeği eminiz ki hepiniz seviyorsunuzdur. Zaten neden sevilmesin ki? Sınırsız ve karman çorman yemek yemek değil mi açık büfeler... Buradaki adamımız da bu stili biraz değiştirerek tıka basa yemenin sınırlarını nasıl zorlayabileceğimizi bizlere gösterdi.
Fıstıktaki Değişikliğe Bak 00:15
Fıstıktaki Değişikliğe Bak 1.075 izlenme - 9 yıl önce komikk
İsmini Değiştirecek Olsan Ne Koyardın 11:07
İsmini Değiştirecek Olsan Ne Koyardın 155 izlenme - 1 yıl önce
Oyuncu değişikliği böyle olur 00:15
Oyuncu değişikliği böyle olur 197 izlenme - 2 yıl önce Oyuncu değişikliği böyle olur Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında sizlerle...
Show Tv 18 Eylül'den İtibaren Yeni Frekansında 00:19
Show Tv 18 Eylül'den İtibaren Yeni Frekansında 250 izlenme - 3 yıl önce Show Tv'nin 18 Eylül'den İtibaren Uydu Frekansları Değişecektir. Bizi Uydudan Takip Eden İzleyenlerimizin Frekanslarını 18 Eylül'den İtibaren Güncellemelerini Rica Ediyoruz. ayrıca Show Tv Hd Yayınları Da Artık Uydudan İzlenebilecek. çanak Anten Kullanan İzleyiclerimiz İçin, Uydu Frekansları Aşağıda Verilmiştir. show Tv Hd Yayın türksat 4a'ya 42º Doğu Uydusu frekans: 12209,0 Mhz symbol Rate: 10.000 Ms polarizasyon: Horizontal (yatay) fec: 3/4 transponder: 14 show Tv Sd Yayın türksat 4a'ya 42º Doğu Uydusu frekans: 12219,0 Mhz symbol Rate: 6.500 Ms polarizasyon: Horizontal (yatay) fec: 3/4 transponder: 14
Ersan Şen'den anayasa değişikliği eleştirisi 03:03
Ersan Şen'den anayasa değişikliği eleştirisi 43 izlenme - 5 ay önce CNN TÜRK'te Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programına konuk olan Ceza Hukuku Uzmanı Prof. Dr. Ersan Şen, anayasa değişiklik teklifi hakkında bazı eleştirilerini dile getirdi. Ersan Şen'in anayasa değişiklik teklifi hakkındaki eleştirilerine, Yeni Şafak Gazetesi Yazarı - Sosyolog Prof. Dr. Ergün Yıldırım'dan sert tepki geldi.
Rehber: Modem ayarlarını düzenleme 06:13
Rehber: Modem ayarlarını düzenleme 154 izlenme - 4 yıl önce Hoparlör ses düzeyi gibi modem ayarlarını değiştirebilirsiniz. Başlat düğmesi Başlat düğmesinin, Denetim Masası, Donanım ve Ses ve ardından Telefon ve Modem Seçenekleri'ni tıklatarak Telefon ve Modem Seçenekleri'ni açın. Not: Telefon ve Modem Seçenekleri iletişim kutusuna erişebilmek için Yer Bilgisi iletişim kutusunda ülkeniz veya bölgeniz ve özel telefon çevirme kurallarınız gibi bilgileri sağlamanız gerekir. Modemler sekmesini tıklatın. Ayarlarını değiştirmek istediğiniz modemi seçin ve ardından Özellikler'i tıklatın. İstediğiniz ayarları değiştirin.
Selim Cetiner Degisen Gdo Yonetmeligi Hakkinda Ntv Aksam Haberleri 19:39
Selim Cetiner Degisen Gdo Yonetmeligi Hakkinda Ntv Aksam Haberleri 139 izlenme - 3 yıl önce Gdo Yönetmeliği'nde Yapılan Değişiklik Gdo' Lu Gıdalara İzin Mi Verildi Sorusunu Beraberinde Getirdi. Konuk:prof.dr.selim Çetiner Sabancı Üniversitesi Örğ.üy. Konuk:prof.dr.yavuz Dizdar Çata Tıp Fak.öğrt.üy.
Oyuncu değişikliği böyle olur 00:15
Oyuncu değişikliği böyle olur 79 izlenme - 2 yıl önce Oyuncu değişikliği böyle olur Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında sizlerle...
00:51
"O Formada Beşiktaş Amblemi Var" 9 izlenme - 2 ay önce Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan "Bordo forma" açıklaması geldi.
Sokakta Sağlık - Cinsiyet Değişikliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 02:02
Sokakta Sağlık - Cinsiyet Değişikliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 96 izlenme - 3 yıl önce Sokak röportajları programı ile sokakta sağlığın nabzını tutarak, mikrofonu halka uzatıyoruz..........
home sitter wanted 05:54
home sitter wanted 240 izlenme - 9 yıl önce Uluslararası Ev değişimi Dünyada 66 ülkeden sonra şimdi TÜRKİYE"DE
Gerçek Hayatta Facebook (Türkçe Altyazılı) 02:11
Gerçek Hayatta Facebook (Türkçe Altyazılı) 79 izlenme - 2 yıl önce Facebook'un gün be gün oturma odamıza kadar bizi kuşattığının belgesel tadındaki çalışmasıdır. Bakalım hayatımızda nasıl değişiklikler olmuş?
Bizi Biz Yapan Yıllar Nat Geo ile 1 Dakikada 80'ler! 01:04
Bizi Biz Yapan Yıllar Nat Geo ile 1 Dakikada 80'ler! 12 izlenme - 6 ay önce Nat Geo ile 80'ler serisiyle bu 10 yıldaki küresel, teknolojik ve sosyal değişiklikleri gözler önüne seriliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yıldız Park Değişiklik Var 03:35
Yıldız Park Değişiklik Var 87 izlenme - 4 yıl önce Yıldız Park Gebzede Yıldızlı Ve Huzurlu Bir Yaşam İçin Sizleri Bekliyor.kalite Grup Sizlere Eşsiz Bir Yaşam Sunuyor Gelin Görün Beğenin Ve Vakit Kaybetmeden Alın.güvenlik Sistemiyle Kapalı Otoparkıyla Fıtness Spor Salonuyla Eşsiz Manzarasıyla Şelale Sesiyle Balıklı Havuz Başında Palmiye Ağaçlarının Altında Kamelyada Oturarak Ruhunuz Dinlesin
Ülgen: Ekmeleddin İhsanoğlu evet oyu verdi 01:17
Ülgen: Ekmeleddin İhsanoğlu evet oyu verdi 9 izlenme - 5 ay önce Programda evet-hayır polemiği tartışıldı. Programın konuklarından Hukukçu Celal Ülgen, Meclis'te yapılan anayasa değişiklik teklifinde, MHP Milletvekili Ekmeleddin İhsanoğlu'nun evet oyu verdiğini söyledi. "Ekmeleddin İhsanoğlu eğer bu ülkede Cumhurbaşkanı adayı olmuşsa, ben oyumu hayır verdim, ben de hayırcılar arasındayım diyecek medeni cesareti gösterirdi" dedi.
Ne Oluyor   24 Ocak 2017 Salı 03:35:44
Ne Oluyor 24 Ocak 2017 Salı 8 izlenme - 5 ay önce Anayasa değişiklik teklifi meclisten geçti, gözler referanduma çevrildi, siyasetçiler meydanlara iniyor, bir yanda "evet" diğer yanda "hayır" diyenler kampanyalara hazırlanıyor. Peki, referandumda sandıktan hangi sonuç çıkacak? Şirin Payzın sordu; avukat Yasin Şamlı, akademisyen Prof. Dr. Tanju Tosun, araştırmacı İbrahim Uslu, araştırmacı Hakan Bayrakçı ve akademisyen-yazar Prof. Dr. Muharrem Kılıç Ne Oluyor?da yanıtladı.
'Ne Oluyor'da o maddeler tartışıldı 01:41
'Ne Oluyor'da o maddeler tartışıldı 7 izlenme - 5 ay önce CNN TÜRK'te Şirin Payzın'ın sunduğu 'Ne Oluyor?' programına konuk olan CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen'in anayasa düzenlemesi hakkında ''Cumhurbaşkanı birden çok ili bir araya getirerek bunlardan bir bölgesel yapı oluşturabiliyor'' sözleri üzerine, hukukçu Yasin Şamlı ile hukukçu Alaaddin Varol, oylamaya sunulan anayasa değişiklik taslağındaki maddeleri okudular.
Vlog - 2 Yıldır Neler Oldu ve 2016'da Neler Olacak? | MertAga 02:12
Vlog - 2 Yıldır Neler Oldu ve 2016'da Neler Olacak? | MertAga 20 izlenme - 1 yıl önce YouNow Kanalımı Takip Etmek için; https://www.younow.com/agaamert Herkese Merhaba Arkadaşlar, bugün sizlerle yeni bir video ile daha karşınızdayım. Videoyu beğenmeyi, yorum yapmayı ve paylaşmayı unutmayın. En önemlisi abone olmayı da unutmayın! :) Sponsorluk ve Reklam Teklifleri için - agaamert@outlook.com Bu Videolarıma Bakmış mıydınız ? iki1000on5 Kısa Film - https://goo.gl/VbUOtd Ramazan Bayramı Özel (Kısa Film) - https://goo.gl/GTQcXO İletişim Bilgileri Facebook Sayfamız: http://facebook.com/MertAgaResmi Twitter Hesabım: http://twitter.com/agaamert Instagram Hesabım: http://instagram.com/agaamert
Çocukların Hayatını Kayakla Değiştirdi 01:11
Çocukların Hayatını Kayakla Değiştirdi 1 izlenme - 5 ay önce Ağrı'da görevli kayak antrenörü Harun Akyol, mahallelerdeki yetenekli çocukları keşfederek milli sporcu yetiştirilmesi için gayret gösteriyor.
Gök:  Bütçe Kesin Hesap Komisyonu Başkanı Ana Muhalefet Partisinden Olsun 01:46
Gök: Bütçe Kesin Hesap Komisyonu Başkanı Ana Muhalefet Partisinden Olsun 1 izlenme - 4 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu "Ne Oluyor?" programına konuk olan CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, anayasa değişiklik görüşmelerinde, CHP olarak Bütçe Kesin Hesap Komisyonu Başkanı'nın ana muhalefet partisinden olmasını teklif ettiklerini, fakat bu tekliflerinin reddedildiğini söyledi.