Hoşgeldiniz!

değişiklik

Yeni Gönüllüler Takımını Acun Ilıcalı Açıkladı! | 38. Bölüm (2 Nisan Pazartesi) 07:42
Yeni Gönüllüler Takımını Acun Ilıcalı Açıkladı! | 38. Bölüm (2 Nisan Pazartesi) 241 izlenme - 2 ay önce 02 Nisan 2018 Pazartesi – Takımlarda yapılacak olan değişikler belirlendi. Yeni takım kadrolarını Acun Ilıcalı ada konseyinde açıkladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Belli Olan Yeni Ünlüler Takımındaki İsimler! | 38. Bölüm (2 Nisan Pazartesi) 00:52
Belli Olan Yeni Ünlüler Takımındaki İsimler! | 38. Bölüm (2 Nisan Pazartesi) 54 izlenme - 2 ay önce 02 Nisan 2018 Pazartesi – Takımlarda yapılacak olan değişikler belirlendi. Yeni takım kadrolarını Acun Ilıcalı ada konseyinde açıkladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vücudunda En Çok Değişiklik Yapan Kadın - Maria Jose 07:26
Vücudunda En Çok Değişiklik Yapan Kadın - Maria Jose 807 izlenme - 3 yıl önce Ablamız makyaj yaparken kendini kaybetmiş ve sonucunu hep birlik de izliyoruz.
Fıstıktaki Değişikliğe Bak 00:15
Fıstıktaki Değişikliğe Bak 1.075 izlenme - 10 yıl önce komikk
Açık Büfeden Yemek Alma Stilinde Köklü Bir Değişiklik Yapan Adam 00:17
Açık Büfeden Yemek Alma Stilinde Köklü Bir Değişiklik Yapan Adam 458 izlenme - 2 yıl önce Açık büfe yemek yemeği eminiz ki hepiniz seviyorsunuzdur. Zaten neden sevilmesin ki? Sınırsız ve karman çorman yemek yemek değil mi açık büfeler... Buradaki adamımız da bu stili biraz değiştirerek tıka basa yemenin sınırlarını nasıl zorlayabileceğimizi bizlere gösterdi.
Oyuncu değişikliği böyle olur 00:15
Oyuncu değişikliği böyle olur 248 izlenme - 3 yıl önce Oyuncu değişikliği böyle olur Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında sizlerle...
Show Tv 18 Eylül'den İtibaren Yeni Frekansında 00:19
Show Tv 18 Eylül'den İtibaren Yeni Frekansında 259 izlenme - 4 yıl önce Show Tv'nin 18 Eylül'den İtibaren Uydu Frekansları Değişecektir. Bizi Uydudan Takip Eden İzleyenlerimizin Frekanslarını 18 Eylül'den İtibaren Güncellemelerini Rica Ediyoruz. ayrıca Show Tv Hd Yayınları Da Artık Uydudan İzlenebilecek. çanak Anten Kullanan İzleyiclerimiz İçin, Uydu Frekansları Aşağıda Verilmiştir. show Tv Hd Yayın türksat 4a'ya 42º Doğu Uydusu frekans: 12209,0 Mhz symbol Rate: 10.000 Ms polarizasyon: Horizontal (yatay) fec: 3/4 transponder: 14 show Tv Sd Yayın türksat 4a'ya 42º Doğu Uydusu frekans: 12219,0 Mhz symbol Rate: 6.500 Ms polarizasyon: Horizontal (yatay) fec: 3/4 transponder: 14
İsmini Değiştirecek Olsan Ne Koyardın 11:07
İsmini Değiştirecek Olsan Ne Koyardın 155 izlenme - 2 yıl önce
Rehber: Modem ayarlarını düzenleme 06:13
Rehber: Modem ayarlarını düzenleme 169 izlenme - 5 yıl önce Hoparlör ses düzeyi gibi modem ayarlarını değiştirebilirsiniz. Başlat düğmesi Başlat düğmesinin, Denetim Masası, Donanım ve Ses ve ardından Telefon ve Modem Seçenekleri'ni tıklatarak Telefon ve Modem Seçenekleri'ni açın. Not: Telefon ve Modem Seçenekleri iletişim kutusuna erişebilmek için Yer Bilgisi iletişim kutusunda ülkeniz veya bölgeniz ve özel telefon çevirme kurallarınız gibi bilgileri sağlamanız gerekir. Modemler sekmesini tıklatın. Ayarlarını değiştirmek istediğiniz modemi seçin ve ardından Özellikler'i tıklatın. İstediğiniz ayarları değiştirin.
Selim Cetiner Degisen Gdo Yonetmeligi Hakkinda Ntv Aksam Haberleri 19:39
Selim Cetiner Degisen Gdo Yonetmeligi Hakkinda Ntv Aksam Haberleri 139 izlenme - 4 yıl önce Gdo Yönetmeliği'nde Yapılan Değişiklik Gdo' Lu Gıdalara İzin Mi Verildi Sorusunu Beraberinde Getirdi. Konuk:prof.dr.selim Çetiner Sabancı Üniversitesi Örğ.üy. Konuk:prof.dr.yavuz Dizdar Çata Tıp Fak.öğrt.üy.
İkamet İzni Aldığım Adresimi Değiştirdim Ne Yapmam Gerekir? 00:32
İkamet İzni Aldığım Adresimi Değiştirdim Ne Yapmam Gerekir? 24 izlenme - 6 ay önce İkamet izni aldığınız adresi değiştirdiğinizde en geç yirmi iş günü içinde Göç İdaresi’ne bildirmek zorundasınız. Çağrı Merkezi: 0850 5320309 Merkez Ofisimiz: 0216 7061224 Mecidiyeköy Ofisimiz: 0212 9633424 Gsm: 0552 2191499 Anadolu Yakası Merkez Ofisimiz: Yeşilbağlar Mahallesi. E-5 Üzeri Metro Ofis Tower Da:206 Kartal/İstanbul Avrupa Yakası Şubemiz: İzzetpaşa Mahallesi, Yeni Yol Cd. 22 A, 34387 Şişli/İstanbul Nurol Tower ikamet tezkeresi adres değişikliği nasıl yapılır, ikamet izni adres değişikliği, oturma izni adres, oturma izni adresi değişiklik, oturma izni değişiklik
Oyuncu değişikliği böyle olur 00:15
Oyuncu değişikliği böyle olur 88 izlenme - 3 yıl önce Oyuncu değişikliği böyle olur Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında sizlerle...
Ersan Şen'den anayasa değişikliği eleştirisi 03:03
Ersan Şen'den anayasa değişikliği eleştirisi 57 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK'te Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programına konuk olan Ceza Hukuku Uzmanı Prof. Dr. Ersan Şen, anayasa değişiklik teklifi hakkında bazı eleştirilerini dile getirdi. Ersan Şen'in anayasa değişiklik teklifi hakkındaki eleştirilerine, Yeni Şafak Gazetesi Yazarı - Sosyolog Prof. Dr. Ergün Yıldırım'dan sert tepki geldi.
home sitter wanted 05:54
home sitter wanted 241 izlenme - 10 yıl önce Uluslararası Ev değişimi Dünyada 66 ülkeden sonra şimdi TÜRKİYE"DE
Sokakta Sağlık - Cinsiyet Değişikliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 02:02
Sokakta Sağlık - Cinsiyet Değişikliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 99 izlenme - 4 yıl önce Sokak röportajları programı ile sokakta sağlığın nabzını tutarak, mikrofonu halka uzatıyoruz..........
Gerçek Hayatta Facebook (Türkçe Altyazılı) 02:11
Gerçek Hayatta Facebook (Türkçe Altyazılı) 89 izlenme - 3 yıl önce Facebook'un gün be gün oturma odamıza kadar bizi kuşattığının belgesel tadındaki çalışmasıdır. Bakalım hayatımızda nasıl değişiklikler olmuş?
Yıldız Park Değişiklik Var 03:35
Yıldız Park Değişiklik Var 87 izlenme - 5 yıl önce Yıldız Park Gebzede Yıldızlı Ve Huzurlu Bir Yaşam İçin Sizleri Bekliyor.kalite Grup Sizlere Eşsiz Bir Yaşam Sunuyor Gelin Görün Beğenin Ve Vakit Kaybetmeden Alın.güvenlik Sistemiyle Kapalı Otoparkıyla Fıtness Spor Salonuyla Eşsiz Manzarasıyla Şelale Sesiyle Balıklı Havuz Başında Palmiye Ağaçlarının Altında Kamelyada Oturarak Ruhunuz Dinlesin
00:51
"O Formada Beşiktaş Amblemi Var" 13 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan "Bordo forma" açıklaması geldi.
Bizi Biz Yapan Yıllar Nat Geo ile 1 Dakikada 80'ler! 01:04
Bizi Biz Yapan Yıllar Nat Geo ile 1 Dakikada 80'ler! 13 izlenme - 1 yıl önce Nat Geo ile 80'ler serisiyle bu 10 yıldaki küresel, teknolojik ve sosyal değişiklikleri gözler önüne seriliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ülgen: Ekmeleddin İhsanoğlu evet oyu verdi 01:17
Ülgen: Ekmeleddin İhsanoğlu evet oyu verdi 15 izlenme - 1 yıl önce Programda evet-hayır polemiği tartışıldı. Programın konuklarından Hukukçu Celal Ülgen, Meclis'te yapılan anayasa değişiklik teklifinde, MHP Milletvekili Ekmeleddin İhsanoğlu'nun evet oyu verdiğini söyledi. "Ekmeleddin İhsanoğlu eğer bu ülkede Cumhurbaşkanı adayı olmuşsa, ben oyumu hayır verdim, ben de hayırcılar arasındayım diyecek medeni cesareti gösterirdi" dedi.
Ne Oluyor   24 Ocak 2017 Salı 03:35:44
Ne Oluyor 24 Ocak 2017 Salı 8 izlenme - 1 yıl önce Anayasa değişiklik teklifi meclisten geçti, gözler referanduma çevrildi, siyasetçiler meydanlara iniyor, bir yanda "evet" diğer yanda "hayır" diyenler kampanyalara hazırlanıyor. Peki, referandumda sandıktan hangi sonuç çıkacak? Şirin Payzın sordu; avukat Yasin Şamlı, akademisyen Prof. Dr. Tanju Tosun, araştırmacı İbrahim Uslu, araştırmacı Hakan Bayrakçı ve akademisyen-yazar Prof. Dr. Muharrem Kılıç Ne Oluyor?da yanıtladı.
'Ne Oluyor'da o maddeler tartışıldı 01:41
'Ne Oluyor'da o maddeler tartışıldı 7 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK'te Şirin Payzın'ın sunduğu 'Ne Oluyor?' programına konuk olan CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen'in anayasa düzenlemesi hakkında ''Cumhurbaşkanı birden çok ili bir araya getirerek bunlardan bir bölgesel yapı oluşturabiliyor'' sözleri üzerine, hukukçu Yasin Şamlı ile hukukçu Alaaddin Varol, oylamaya sunulan anayasa değişiklik taslağındaki maddeleri okudular.
Anayasa Değişikliğinde Özerkliğe Zemin Hazırlayabilecek Hiçbir Madde Olmamalı. 123. Ve 126. Madde 05:06
Anayasa Değişikliğinde Özerkliğe Zemin Hazırlayabilecek Hiçbir Madde Olmamalı. 123. Ve 126. Madde 1 izlenme - 11 ay önce Anayasa değişikliğinde özerkliğe zemin hazırlayabilecek hiçbir madde olmamalı. 123. ve 126. maddelerde üniter yapıyı koruyacak düzenleme yapılmalı.
Gök:  Bütçe Kesin Hesap Komisyonu Başkanı Ana Muhalefet Partisinden Olsun 01:46
Gök: Bütçe Kesin Hesap Komisyonu Başkanı Ana Muhalefet Partisinden Olsun 2 izlenme - 1 yıl önce Şirin Payzın'ın sunduğu "Ne Oluyor?" programına konuk olan CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, anayasa değişiklik görüşmelerinde, CHP olarak Bütçe Kesin Hesap Komisyonu Başkanı'nın ana muhalefet partisinden olmasını teklif ettiklerini, fakat bu tekliflerinin reddedildiğini söyledi.
Çocukların Hayatını Kayakla Değiştirdi 01:11
Çocukların Hayatını Kayakla Değiştirdi 1 izlenme - 1 yıl önce Ağrı'da görevli kayak antrenörü Harun Akyol, mahallelerdeki yetenekli çocukları keşfederek milli sporcu yetiştirilmesi için gayret gösteriyor.