Hoşgeldiniz!

değişken

Zaman Herkese Göre Değişir 07:14
Zaman Herkese Göre Değişir 873 izlenme - 2 yıl önce Bir eylemin içinde geçtiği, geçmekte olduğu ya da geçeceği süredir yani kısaca iki hareket arasındaki süre olarak tanımlayabiliriz. Görelilik ve kuantum varsayımlarına göre zaman ile uzay birbirleriyle doğrudan ilişkili ve bağlantılıdır.
 Milli sporcu Derya Can'dan dünya rekoru 01:01
Milli sporcu Derya Can'dan dünya rekoru 792 izlenme - 4 yıl önce Antalya’nın Kaş ilçesinde Milli sporcu Derya Can, 'Paletsiz değişken ağırlık derin dalış' dalında 71 metre’ye dalarak dünya rekoru kırdı. Haberin Fotoğrafları İçin Tıklayınız! 3 gün üst üste 3 ayrı kategoride serbest dalış dünya rekoru için dalacak olan Derya Can ilk dünya rekorunu bayramın üçüncü günü kırarak, Cumhuriyet'in kuruluşunun 90. yıl dönümüne armağan etti. Saat 18.15'de olumsuz hava koşullarına rağmen rekor denemesini Çukurbağ yarımadası açıklarında Hidayet Koyu'nda geçekleştiren Sualtı Sporları Milli Sporcusu Derya Can'a, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri ile Sağlık Bakanlığı'nın İlk Yardım ve Kurtarma Birimi eşlik etti. ODTÜ SAS ekibinin de 21 kişi ile görev aldığı rekor denemesinde Dünya Sualtı Sporları Konfederasyonu (CMAS) hakemlerinden Rus Igor Orel, İspanyol Nicalaus A. Soza Garcia ile CMAS Serbest Dalış Teknik Kurul Başkanı Levent Ucuzal gözlemci olarak katıldı. Dünya rekorunu 61 metre ile elinde bulunduran yine ODTÜ SAS sporcusu Şahika Ercümen’den devir alarak 71 metreye çıkaran Derya Can, 1.56 saniye su altında kalarak rekor dalışı tamamlamış oldu. Rekoru kırdıktan sonra ekip arkadaşları ile birlikte Türk bayrağı açarak, "En büyük Türkiye" diye bağıran Can, uzun bir hazırlık döneminden sonra bu denemeyi gerçekleştirdiğini, kırdığı rekoru ise Cumhuriyetin kuruluşunun 90. yılına armağan ettiğini bildirdi. Can "Bu rekor Vatana Millete hayırlı olsun" dedi.
Doğancan - Uzun Havalardaki Değişken Ruh Hali 00:15
Doğancan - Uzun Havalardaki Değişken Ruh Hali 451 izlenme - 4 yıl önce Doğancan'ın video günlüğüyle eğlenmek isteyenler buraya!
Sınırları Zorlayan Ahşap Küp 03:05
Sınırları Zorlayan Ahşap Küp 317 izlenme - 3 yıl önce Fazla açıklama gerektirecek bir video değil, al eline zabaaca oyna. pardon koy yere zabaaca oyna. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Değişken Yük 00:47
Değişken Yük 166 izlenme - 8 yıl önce
degisken nedir degisken tanımlama consolede deger 04:52
degisken nedir degisken tanımlama consolede deger 160 izlenme - 8 yıl önce degişkenlerin mantını anlama
Değişken Madde 00:06
Değişken Madde 60 izlenme - 4 yıl önce Değişken Madde
Değişken Bloklar 00:53
Değişken Bloklar 16 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/degiskenbloklar.htm Değişken Bloklar oyunumuzda şekil değiştiren blokları akıllıca kullanıp tüm yıldızları toplamalı ve görevleri yerine getirmeliyiz. Mouse'unuz ile blokların üzerine tıklayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler...
Sabit Ve Değişken 58:08
Sabit Ve Değişken 9 izlenme - 3 yıl önce Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez - Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği http://www.diyanet.gov.tr https://www.facebook.com/diyanetbasin https://twitter.com/diyanetbasin.
Sabit ve Değişken 30.Bölüm - TRT DİYANET 52:01
Sabit ve Değişken 30.Bölüm - TRT DİYANET 5 izlenme - 3 yıl önce Sabit ve Değişken 30.bölümü. Varlıktan hayata, tarihten felsefeye, hukuktan sanata, dinden edebiyata kadar pek çok konuyu içinde bulunduran bir program.
Sabit ve Değişken 58.Bölüm - TRT DİYANET 01:05:33
Sabit ve Değişken 58.Bölüm - TRT DİYANET 4 izlenme - 3 yıl önce Sabit ve Değişken 58.bölümü. Varlıktan hayata, tarihten felsefeye, hukuktan sanata, dinden edebiyata kadar pek çok konuyu içinde bulunduran bir program.
Sabit ve Değişken 63.Bölüm - TRT DİYANET 01:01:26
Sabit ve Değişken 63.Bölüm - TRT DİYANET 4 izlenme - 3 yıl önce Sabit ve Değişken 63.bölümü. Varlıktan hayata, tarihten felsefeye, hukuktan sanata, dinden edebiyata kadar pek çok konuyu içinde bulunduran bir program.
Sabit ve Değişken 60.Bölüm - TRT DİYANET 42:40
Sabit ve Değişken 60.Bölüm - TRT DİYANET 3 izlenme - 3 yıl önce Sabit ve Değişken 60.bölümü. Varlıktan hayata, tarihten felsefeye, hukuktan sanata, dinden edebiyata kadar pek çok konuyu içinde bulunduran bir program.
Sabit ve Değişken 13.Bölüm - TRT DİYANET 01:14:58
Sabit ve Değişken 13.Bölüm - TRT DİYANET 3 izlenme - 3 yıl önce Sabit ve Değişken 13.bölümü. Varlıktan hayata, tarihten felsefeye, hukuktan sanata, dinden edebiyata kadar pek çok konuyu içinde bulunduran bir program.
Sabit ve Değişken 65.Bölüm - TRT DİYANET 01:00:34
Sabit ve Değişken 65.Bölüm - TRT DİYANET 3 izlenme - 3 yıl önce Sabit ve Değişken 65.bölümü. Varlıktan hayata, tarihten felsefeye, hukuktan sanata, dinden edebiyata kadar pek çok konuyu içinde bulunduran bir program.
Sabit ve Değişken 62.Bölüm - TRT DİYANET 01:01:10
Sabit ve Değişken 62.Bölüm - TRT DİYANET 3 izlenme - 3 yıl önce Sabit ve Değişken 62.bölümü. Varlıktan hayata, tarihten felsefeye, hukuktan sanata, dinden edebiyata kadar pek çok konuyu içinde bulunduran bir program.
Sabit ve Değişken 32.Bölüm - TRT DİYANET 55:47
Sabit ve Değişken 32.Bölüm - TRT DİYANET 2 izlenme - 3 yıl önce Sabit ve Değişken 32.bölümü. Varlıktan hayata, tarihten felsefeye, hukuktan sanata, dinden edebiyata kadar pek çok konuyu içinde bulunduran bir program.
Sabit ve Değişken 31.Bölüm - TRT DİYANET 52:45
Sabit ve Değişken 31.Bölüm - TRT DİYANET 2 izlenme - 3 yıl önce Sabit ve Değişken 31.bölümü. Varlıktan hayata, tarihten felsefeye, hukuktan sanata, dinden edebiyata kadar pek çok konuyu içinde bulunduran bir program.
Sabit ve Değişken 64.Bölüm - TRT DİYANET 58:55
Sabit ve Değişken 64.Bölüm - TRT DİYANET 2 izlenme - 3 yıl önce Sabit ve Değişken Varlıktan hayata, tarihten felsefeye, hukuktan sanata, dinden edebiyata kadar pek çok konuyu içinde bulunduran bir program.
Sabit ve Değişken 59.Bölüm - TRT DİYANET 59:31
Sabit ve Değişken 59.Bölüm - TRT DİYANET 2 izlenme - 3 yıl önce Sabit ve Değişken 59.bölümü. Varlıktan hayata, tarihten felsefeye, hukuktan sanata, dinden edebiyata kadar pek çok konuyu içinde bulunduran bir program.
Sabit ve Değişken 33.Bölüm - TRT DİYANET 56:35
Sabit ve Değişken 33.Bölüm - TRT DİYANET 1 izlenme - 3 yıl önce Sabit ve Değişken 33.bölümü. Varlıktan hayata, tarihten felsefeye, hukuktan sanata, dinden edebiyata kadar pek çok konuyu içinde bulunduran bir program.
Sabit ve Değişken 34.Bölüm - TRT DİYANET 55:22
Sabit ve Değişken 34.Bölüm - TRT DİYANET 1 izlenme - 3 yıl önce Sabit ve Değişken 34.bölümü. Varlıktan hayata, tarihten felsefeye, hukuktan sanata, dinden edebiyata kadar pek çok konuyu içinde bulunduran bir program.
Sabit ve Değişken 57.Bölüm - TRT DİYANET 59:53
Sabit ve Değişken 57.Bölüm - TRT DİYANET 1 izlenme - 3 yıl önce Sabit ve Değişken 57.bölümü. Varlıktan hayata, tarihten felsefeye, hukuktan sanata, dinden edebiyata kadar pek çok konuyu içinde bulunduran bir program.