Hoşgeldiniz!

Değişmek Videoları İzle

Kadınlar ve Erkekler Rolleri Değişirse - Sosyal Medya 03:29
Kadınlar ve Erkekler Rolleri Değişirse - Sosyal Medya 2.184 izlenme - 3 yıl önce Sosyal medya paylaşımları konusunda kadınlar ve erkekler yer değiştirseydi ortaya böyle absürd görüntüler çıkacaktı.
Cici Kızlar - Vakko Reklamı (Gencim, Yaşamı Severim) 04:22
Cici Kızlar - Vakko Reklamı (Gencim, Yaşamı Severim) 874 izlenme - 2 yıl önce "Cici Kızlar'ın 1975'te kaydettiği, "gençlik ve vakko için söylüyorlar" isimli 45'likte yer alan, sözleri atilla özdemiroğlu'na, bestesi grafika ve maya'ya ait şarkı. vakko reklamı olarak yazılmış olmakla beraber müzikalite olarak çok leziz bir eser. auro sağolsun, sourberry'de müşerref olduk kendisiyle. sözlerini de copy paste edeyim de tam olsun: (1) gencim, yaşamı severim gençsin, renkleri seversin genciz, modayı severiz gencim, renkli yaşamı severim genciz vakkoyu severiz, severiz vakkoooo vakkoooo (1) tekrar moda renk katar yaşama moda değişmektir zamanda moda vakko'da gençlik vakko'da vakkoooo vakkoooo vakkoooo vakkoooo (1) tekrar" Ekşi Sözlük Yazarı "robin" yazdı.
Ankara'nın Dikmen'i - Para İnsanı Değiştirir mi? 02:18
Ankara'nın Dikmen'i - Para İnsanı Değiştirir mi? 309 izlenme - 3 yıl önce www.hayatmedya.net
bekdemir yozgat sivas  bekdemir.com 06:56
bekdemir yozgat sivas bekdemir.com 892 izlenme - 7 yıl önce oto cam değiştirmek için nelere dikkat edilmeli yozgat sivas oto cam cam çatlağı tamir
Kadının Yürüyüşe Etkisi 00:21
Kadının Yürüyüşe Etkisi 114 izlenme - 3 yıl önce Videodaki amcamız, yanından geçen hanım ablamızın "antiaging" etkisiyle yine gençlik yıllarına dönüyor ve bu durum yürüyüşüne yansıyor.
Anında Tavrı Değişen Anne Annelerimiz 00:06
Anında Tavrı Değişen Anne Annelerimiz 64 izlenme - 3 yıl önce Anında Tavrı değişen anne annelerimiz...
Başbakan Erdoğan'ın Barzani Karmaşası 01:19
Başbakan Erdoğan'ın Barzani Karmaşası 99 izlenme - 3 yıl önce 2007 yılında Başbakan Erdoğan 'kabile reisiyle görüşmem' dediği barzaniyle 2011de türkü söylemişti ve şimdi Türkiye'ye gelen barzaniyle neler yapacağı merak konusu... (!)
Vahid Halilhodzic: Durum Biraz Değişti 03:27
Vahid Halilhodzic: Durum Biraz Değişti 41 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor'un başına gelmesi beklenen Boşnak teknik direktör Vahid Halilhodzic, "Durum biraz değişti" dedi.