Hoşgeldiniz!

değiştirmek

Kadından Erkeğe Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 02:23
Kadından Erkeğe Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 78.569 izlenme - 2 yıl önce Sitemizde bu sıralar artan gay, travesti videolarına yardımcı olmak amacıyla videoyu paylaşıyorum Kadından erkeğe cinsiyet değiştirme ameliyatı nasıl yapılır? Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Harun Özkan ' Alkışlarla Yaşıyoruma Özel Cevaplıyor
İyi Düşünülmüş Tuvalet Kağıdı Askısı 00:19
İyi Düşünülmüş Tuvalet Kağıdı Askısı 4.415 izlenme - 5 ay önce Zaten çıksa çıksa anca Japonlar'dan çıkardı. Netekimm öyle olmuş.
Erkekten Kadına Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 01:45
Erkekten Kadına Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 40.456 izlenme - 3 yıl önce Sitemizde bu sıralar artan gay, travesti videolarına yardımcı olmak amacıyla videoyu paylaşıyorum Erkekten kadına cinsiyet değiştirme ameliyatı nasıl yapılır Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Harun Özkan ' Alkışlarla Yaşıyoruma Özel Cevaplıyor.
Cinsiyet Değiştirdikten Sonra Birbirlerine Aşık Olan Trans Çift 01:45
Cinsiyet Değiştirdikten Sonra Birbirlerine Aşık Olan Trans Çift 1.587 izlenme - 3 ay önce Cinsiyet değiştirme kliniğinde tanışan Sukanyeah ve Aarav birbirlerine aşık oldu. Rahat hissettikleri şekilde yaşamlarını sürdürmeye başlayan bu çift aynı zamanda evliliğe de hazırlanıyor.
Google Chrome Arka Plan Tema Değiştirme 02:28
Google Chrome Arka Plan Tema Değiştirme 22.995 izlenme - 3 yıl önce VİDEOYU İZLE: http://www.youtube.com/watch?v=TQ27SFfon3M
Rüzgar Erkoçlar'ın Kızları Çıldırtan Dansı 00:15
Rüzgar Erkoçlar'ın Kızları Çıldırtan Dansı 8.671 izlenme - 2 yıl önce Rüzgar Erkoçlar sosyal medyada paylaştığı dans videosu ile takipçi kızların büyük beğenisini toplamış.
Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 03:50
Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 6.686 izlenme - 1 yıl önce Rüzgar Erkoçlar podyuma çıktı. Cinsiyet ayrımcılığına dikkat çeken defilenin ardından Erkoçlar, kameralar karşısında özel açıklamalarda bulundu. Rüzgar Erkoçlar, kız arkadaşlarıyla fotoğraflarının basına yansımasından rahatsız olduğunu söyledi ve ekledi: "Benim hayatımda kız arkadaşlarım olacak, evleneceğim de. Bu normal değilmiş gibi gösterildiği zaman ben de rahatsız oluyorum. Yanımda kimi görseler sevgilim diye yazıyorlar ama ben zaten 30 yıldır kadınlarla beraberim" dedi.
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 03:04
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 15.880 izlenme - 2 yıl önce Arabalar bazen trafikte arıza yapabilir. Lastikleri patlayabilir.Eğer arızalanan arabayı hemen yoldan almazsak trafik sıkışır ve kimse yoluna devam edemez. Trafiğin sıkışmaması için oto kurtarıcı denilen çekici kamyonları icat etmişler. Bu kamyonlar bozulan arabaları trafikten hemen alıyorlar yani kurtarıyorlar. Bu oto kurtarma araçlarını haydi beraber izleyelim.
Vileda Reklamında Köpüklü Ayran İçen Bavyeralılar 00:22
Vileda Reklamında Köpüklü Ayran İçen Bavyeralılar 3.484 izlenme - 2 yıl önce Vileda actifibre adlı ürünün reklamında gördüğüm gariplik. nasıl bir azimdir ki bira bardakları bir anda ayrana dönüşmüş?
Sevdiği Kız İçin Cinsiyet Değiştirmek 02:01
Sevdiği Kız İçin Cinsiyet Değiştirmek 5.159 izlenme - 2 yıl önce Nil Erkoçlar'ın cinsiyet değiştirerek ‘Rüzgâr’ adını almasının ardından ikinci bir vaka da Edirne Trakya Üniversitesi’nde yaşandı. 25 yaşındaki F. Y., 5 saat süren son operasyonun ardından cinsiyet değiştirerek erkek oldu.Şimdi de erkeklik organım takıldı. F. Y: Mutluyum. Bundan sonra güzel bir kızla evlenip, yaşamıma devam edeceğim. Güzel bir hayat beni bekliyor. Ailem hep arkamda durdu, onlara sonsuz teşekkür ediyorum. Şimdi tek beklentim mahkemenin vereceği karar ile mavi kimliğime kavuşmak ve sevdiğim kızla evlenmek" diye konuştu. (İHA)
Müjde Ar - Gökkuşağının Altından Geçerek Erkek Olmak 02:06
Müjde Ar - Gökkuşağının Altından Geçerek Erkek Olmak 4.402 izlenme - 3 yıl önce Bildiğimiz Müjde Ar filmlerinden biraz farklı. Filmde Müjde Ar lanetlenmiş, gökkuşağının altından geçince cinsiyet değiştiriyor. Yönetmen böyle bir hayal gücüyle film yapmış ama düğünde damat niye gelinlik giymiş onu bende çözemedim. Hele hele gerdek gecesini hiç sormayın. Neyse ki herşey bir üryaymış.
Wordpress Temayı Değiştirmek ve Sayfa Düzenlemek 04:07
Wordpress Temayı Değiştirmek ve Sayfa Düzenlemek 3.850 izlenme - 4 yıl önce Wordpress Eğitim Videoları Ders 17 Temayı Değiştirmek ve Sayfa Düzenlemek
Öykü Ve Ayaz Sahneleri 3 - Espirini Yiyim Senin 04:24
Öykü Ve Ayaz Sahneleri 3 - Espirini Yiyim Senin 4.149 izlenme - 3 yıl önce Kiraz Mevsimi dizisinden prova sahnesi
The Flip Side (Spor Yapan Kızlarla Erkekler Yer Değiştirirse) 03:16
The Flip Side (Spor Yapan Kızlarla Erkekler Yer Değiştirirse) 2.960 izlenme - 3 yıl önce Spor salonlarında hiçte alışık olmadığımız türden şeylere şahit olacağız. İlginç bir çalışma olmakta birlikte spor yapan kızlarla erkeklerin bir an için yer değiştirdiği düşünülürse neler olur, ortaya nasıl bişey çıkar? İzleyelim
Babalık Duygusu Bütünleme Sınavı 02:53
Babalık Duygusu Bütünleme Sınavı 3.339 izlenme - 2 yıl önce Taze babanın zorlu imtihanı. Fazla açıklama yazmaya gerek yok. Demek ki baba olmak böyle birşey.
Playdom Wild Ones Guild Değiştirme 00:32
Playdom Wild Ones Guild Değiştirme 5.195 izlenme - 7 yıl önce bu videoda guild değiştirmeyi öğreneceksiniz
Bebeğin Altını Değiştirmeye Yardım Eden Köpek 01:25
Bebeğin Altını Değiştirmeye Yardım Eden Köpek 2.943 izlenme - 4 yıl önce köpek, bebeğin altını değitirmeye yardım ediyor
Sokak Röportajları - Bir Günlüğüne Kadın/Erkek Olsaydınız Ne Yapardınız? 01:59
Sokak Röportajları - Bir Günlüğüne Kadın/Erkek Olsaydınız Ne Yapardınız? 2.077 izlenme - 3 yıl önce Evet sayın seyirciler. Yine bir sokak röportajları bölümündeyiz. Busefer konumuz bir günlüğüne kadın/erkek olsaydınız ne yapardınız. İyi seyirler.
Adana'da Eş Değiştirme Yöntemiyle Fuhuş 03:42
Adana'da Eş Değiştirme Yöntemiyle Fuhuş 2.962 izlenme - 2 yıl önce Adana'da villada swinger denen eş değiştirme yöntemi ile fuhuş fantezileri yapan 20'ye yakın çiftin 16'sının resmi nikahlı, ikisinin sevgili, ikisinin ise imam nikahlı çiftler olduğu ortaya çıktı. (İHA)
Sokak Röportajları- Cinsiyet Değiştirme Hakkında Düşünceler 03:56
Sokak Röportajları- Cinsiyet Değiştirme Hakkında Düşünceler 1.634 izlenme - 3 yıl önce Son günlerde sıkça gündeme gelen cinsiyet değiştirme olayını birde halkın dilinden dinliyoruz. Bakalım kimler cinsiyet değiştirmek istiyor?
Koçtaş - Seramik Nasıl Değiştirlir? 02:33
Koçtaş - Seramik Nasıl Değiştirlir? 1.236 izlenme - 4 yıl önce Seramik nasıl değiştirlir? Kartal Mağaza Müdür Yardımcımız Musa Yıldız anlatıyor.
Justin Bieber Konseri Bileti İçin Müslüman Olan Kızlar 02:20
Justin Bieber Konseri Bileti İçin Müslüman Olan Kızlar 1.390 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde Justin Bieber konserine bilet kazanmak için kuran yırtan kızı görmüştük. Norveç'te bir televizyon kanalının yaptığı şakada ise kızlara Müslüman olmaları koşulu ile bilet kazanabilecekleri söylenmiş izliyoruz, efenim.
Seher'di Selim Oldu - Çanakkale 01:23
Seher'di Selim Oldu - Çanakkale 1.052 izlenme - 3 yıl önce Bundan on, onbeş sene öncesi Hıdırdı Jale oldu, Bekir'di Berna oldu gibi olaylar dikkat çekiyordu. Ama gelin görün ki artık ne meşhur oluyorlar ne de haber değeri taşıyor. Bu sefer ki olayımız bunlardan biraz daha farklı; Çanakkale’nin Ezine İlçesi’nde oturan 29 yaşındaki Seher Yılmaz, geçirdiği bir dizi cinsiyet değişikliği ameliyatının ardından 'Selim' adını aldı ve mavi nüfus cüzdanı çıkarttı. Selim Yılmaz, bu arada gönlünü kaptırdığı 31 yaşındaki Feride Üner ile davullu zurnalı düğünle evlendi. Kendisini bu cesaretinden dolayı alkışlıyoruz.
Yol Kenarında Üst Değiştirmek 2 00:48
Yol Kenarında Üst Değiştirmek 2 1.009 izlenme - 3 yıl önce Görüntülerimiz yine Rusya'dan ve yine başka bir hanım kızımızın yol kenarı macerası fazla ayrıntıya girmeden sizi videoyla baş başa bırakıyorum...
Wolfteam Temasını Değiştirmek  [onlineoyunum.net] 02:31
Wolfteam Temasını Değiştirmek [onlineoyunum.net] 1.695 izlenme - 7 yıl önce wolfteam temasını değiştirmek [onlineoyunum.net]
Sevdiği Kız İçin Cinsiyet Değiştirmek 02:01
Sevdiği Kız İçin Cinsiyet Değiştirmek 1.633 izlenme - 5 yıl önce Nil Erkoçlar'ın cinsiyet değiştirerek ‘Rüzgâr’ adını almasının ardından ikinci bir vaka da Edirne Trakya Üniversitesi’nde yaşandı. 25 yaşındaki F. Y., 5 saat süren son operasyonun ardından cinsiyet değiştirerek erkek oldu.Şimdi de erkeklik organım takıldı. F. Y: Mutluyum. Bundan sonra güzel bir kızla evlenip, yaşamıma devam edeceğim. Güzel bir hayat beni bekliyor. Ailem hep arkamda durdu, onlara sonsuz teşekkür ediyorum. Şimdi tek beklentim mahkemenin vereceği karar ile mavi kimliğime kavuşmak ve sevdiğim kızla evlenmek" diye konuştu. (İHA)
Ampul Değiştirmek İçin 538 Metreye Tırmanmak 07:02
Ampul Değiştirmek İçin 538 Metreye Tırmanmak 1.190 izlenme - 3 yıl önce 1768 feet yüksekliğe çıkan abilerimiz tepedeki ampulü değiştirip geri dönüyor. Tepeye çıkmışın bi bakıyosun ampulü almayı unutmuşun, haydaağğğğ (ROK misali)
MINECRAFT - OYUNUN İÇİNDEN HESAP DEĞİŞTİRMEK !! - Minecraft Mod Tanıtımları #114 05:24
MINECRAFT - OYUNUN İÇİNDEN HESAP DEĞİŞTİRMEK !! - Minecraft Mod Tanıtımları #114 1.284 izlenme - 2 yıl önce 11.000 TL değerinde oyun bilgisayarı kazanmak için tıklayın: https://goo.gl/CCR8Eb Multiplayer serverlarda oynarken birden hesap değiştirmek zorunda kaldınız, Bu mod sayesinde oyunu kapatıp yeniden diğer hesapla giriş yapmanıza hiç gerek yok ! İstediğiniz zaman önceden girişini yaptığınız kayıtlı hesaplarınız arasında geçiş yapın ! Modu İndirmek için: http://goo.gl/j3vNUF Thumbnail Creator: Batuhan Çelik _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Facebook : https://goo.gl/brdhkz Twitter : https://goo.gl/admQhP Steam: batuhanclk _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Reklam ve İş Görüşmeleri İçin: batus0534@gmail.com
Rakipten Alınan Formayı Atmak - Mesut Özil 01:23
Rakipten Alınan Formayı Atmak - Mesut Özil 937 izlenme - 3 yıl önce Real Madrid'in Celta Vigo'yu deplasmanda 2-1 mağlup ettiği maçın ardından Mesut Özil, Celta Vigolu bir futbolcuyla formasını değiştirmiş. Ancak Jose Mourinho'yla birlikte soyunma odasına doğru giderken formayı bir anda tribüne fırlatmış.
42 Saniyede Araba Motoru Değiştirmek 01:28
42 Saniyede Araba Motoru Değiştirmek 594 izlenme - 3 yıl önce 42 saniyede araba motoru değiştirmek - Tam 42 saniyede arabanın motorunu değiştirip arabayı çalıştırıyorlar.