Hoşgeldiniz!

değiştirmek

Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 03:50
Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 5.807 izlenme - 1 ay önce Rüzgar Erkoçlar podyuma çıktı. Cinsiyet ayrımcılığına dikkat çeken defilenin ardından Erkoçlar, kameralar karşısında özel açıklamalarda bulundu. Rüzgar Erkoçlar, kız arkadaşlarıyla fotoğraflarının basına yansımasından rahatsız olduğunu söyledi ve ekledi: "Benim hayatımda kız arkadaşlarım olacak, evleneceğim de. Bu normal değilmiş gibi gösterildiği zaman ben de rahatsız oluyorum. Yanımda kimi görseler sevgilim diye yazıyorlar ama ben zaten 30 yıldır kadınlarla beraberim" dedi.
Kadından Erkeğe Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 02:23
Kadından Erkeğe Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 28.991 izlenme - 1 yıl önce Sitemizde bu sıralar artan gay, travesti videolarına yardımcı olmak amacıyla videoyu paylaşıyorum Kadından erkeğe cinsiyet değiştirme ameliyatı nasıl yapılır? Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Harun Özkan ' Alkışlarla Yaşıyoruma Özel Cevaplıyor
Rüzgar Erkoçlar'ın Kızları Çıldırtan Dansı 00:15
Rüzgar Erkoçlar'ın Kızları Çıldırtan Dansı 8.189 izlenme - 8 ay önce Rüzgar Erkoçlar sosyal medyada paylaştığı dans videosu ile takipçi kızların büyük beğenisini toplamış.
Erkekten Kadına Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 01:45
Erkekten Kadına Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 23.436 izlenme - 2 yıl önce Sitemizde bu sıralar artan gay, travesti videolarına yardımcı olmak amacıyla videoyu paylaşıyorum Erkekten kadına cinsiyet değiştirme ameliyatı nasıl yapılır Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Harun Özkan ' Alkışlarla Yaşıyoruma Özel Cevaplıyor.
Ayakla vites değiştiren gurbetçi 02:29
Ayakla vites değiştiren gurbetçi 18.210 izlenme - 4 yıl önce Almanya'nın bilmiyorum kentinde eşine az rastlanır ve ancak bir Türk'ün yapabileceği ilginç olay.
Vileda Reklamında Köpüklü Ayran İçen Bavyeralılar 00:22
Vileda Reklamında Köpüklü Ayran İçen Bavyeralılar 3.436 izlenme - 7 ay önce Vileda actifibre adlı ürünün reklamında gördüğüm gariplik. nasıl bir azimdir ki bira bardakları bir anda ayrana dönüşmüş?
Google Chrome Arka Plan Tema Değiştirme 02:28
Google Chrome Arka Plan Tema Değiştirme 19.614 izlenme - 2 yıl önce VİDEOYU İZLE: http://www.youtube.com/watch?v=TQ27SFfon3M
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 03:04
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 9.466 izlenme - 1 yıl önce Arabalar bazen trafikte arıza yapabilir. Lastikleri patlayabilir.Eğer arızalanan arabayı hemen yoldan almazsak trafik sıkışır ve kimse yoluna devam edemez. Trafiğin sıkışmaması için oto kurtarıcı denilen çekici kamyonları icat etmişler. Bu kamyonlar bozulan arabaları trafikten hemen alıyorlar yani kurtarıyorlar. Bu oto kurtarma araçlarını haydi beraber izleyelim.
Sevdiği Kız İçin Cinsiyet Değiştirmek 02:01
Sevdiği Kız İçin Cinsiyet Değiştirmek 2.510 izlenme - 1 yıl önce Nil Erkoçlar'ın cinsiyet değiştirerek ‘Rüzgâr’ adını almasının ardından ikinci bir vaka da Edirne Trakya Üniversitesi’nde yaşandı. 25 yaşındaki F. Y., 5 saat süren son operasyonun ardından cinsiyet değiştirerek erkek oldu.Şimdi de erkeklik organım takıldı. F. Y: Mutluyum. Bundan sonra güzel bir kızla evlenip, yaşamıma devam edeceğim. Güzel bir hayat beni bekliyor. Ailem hep arkamda durdu, onlara sonsuz teşekkür ediyorum. Şimdi tek beklentim mahkemenin vereceği karar ile mavi kimliğime kavuşmak ve sevdiğim kızla evlenmek" diye konuştu. (İHA)
Babalık Duygusu Bütünleme Sınavı 02:53
Babalık Duygusu Bütünleme Sınavı 3.186 izlenme - 1 yıl önce Taze babanın zorlu imtihanı. Fazla açıklama yazmaya gerek yok. Demek ki baba olmak böyle birşey.
Wordpress Temayı Değiştirmek ve Sayfa Düzenlemek 04:07
Wordpress Temayı Değiştirmek ve Sayfa Düzenlemek 3.428 izlenme - 3 yıl önce Wordpress Eğitim Videoları Ders 17 Temayı Değiştirmek ve Sayfa Düzenlemek
Öykü Ve Ayaz Sahneleri 3 - Espirini Yiyim Senin 04:24
Öykü Ve Ayaz Sahneleri 3 - Espirini Yiyim Senin 4.001 izlenme - 2 yıl önce Kiraz Mevsimi dizisinden prova sahnesi
Müjde Ar - Gökkuşağının Altından Geçerek Erkek Olmak 02:06
Müjde Ar - Gökkuşağının Altından Geçerek Erkek Olmak 2.358 izlenme - 2 yıl önce Bildiğimiz Müjde Ar filmlerinden biraz farklı. Filmde Müjde Ar lanetlenmiş, gökkuşağının altından geçince cinsiyet değiştiriyor. Yönetmen böyle bir hayal gücüyle film yapmış ama düğünde damat niye gelinlik giymiş onu bende çözemedim. Hele hele gerdek gecesini hiç sormayın. Neyse ki herşey bir üryaymış.
Nihat Hatipoğlu - Nil Erkoçlar Yorumu (Rüzgar Erkoçlar) 03:19
Nihat Hatipoğlu - Nil Erkoçlar Yorumu (Rüzgar Erkoçlar) 3.345 izlenme - 2 yıl önce Malumunuz ülkemizde bazı tabular daha yeni yeni yıkılmakta. Nil Erkoçlar 2 yıllık bir süreç sonrası cinsiyetini değiştirerek Rüzgar adıyla erkek olmuştu. Geçtiğimiz günlerde bu konuda Haydar Dümen'in yorumunu izlemiştik şimdi de Nihat Hatipoğlu'nu izliyoruz.
The Flip Side (Spor Yapan Kızlarla Erkekler Yer Değiştirirse) 03:16
The Flip Side (Spor Yapan Kızlarla Erkekler Yer Değiştirirse) 2.187 izlenme - 2 yıl önce Spor salonlarında hiçte alışık olmadığımız türden şeylere şahit olacağız. İlginç bir çalışma olmakta birlikte spor yapan kızlarla erkeklerin bir an için yer değiştirdiği düşünülürse neler olur, ortaya nasıl bişey çıkar? İzleyelim
Bebeğin Altını Değiştirmeye Yardım Eden Köpek 01:25
Bebeğin Altını Değiştirmeye Yardım Eden Köpek 2.914 izlenme - 3 yıl önce köpek, bebeğin altını değitirmeye yardım ediyor
Playdom Wild Ones Guild Değiştirme 00:32
Playdom Wild Ones Guild Değiştirme 5.194 izlenme - 6 yıl önce bu videoda guild değiştirmeyi öğreneceksiniz
Sokak Röportajları - Bir Günlüğüne Kadın/Erkek Olsaydınız Ne Yapardınız? 01:59
Sokak Röportajları - Bir Günlüğüne Kadın/Erkek Olsaydınız Ne Yapardınız? 1.692 izlenme - 2 yıl önce Evet sayın seyirciler. Yine bir sokak röportajları bölümündeyiz. Busefer konumuz bir günlüğüne kadın/erkek olsaydınız ne yapardınız. İyi seyirler.
Koçtaş - Seramik Nasıl Değiştirlir? 02:33
Koçtaş - Seramik Nasıl Değiştirlir? 1.200 izlenme - 2 yıl önce Seramik nasıl değiştirlir? Kartal Mağaza Müdür Yardımcımız Musa Yıldız anlatıyor.
Justin Bieber Konseri Bileti İçin Müslüman Olan Kızlar 02:20
Justin Bieber Konseri Bileti İçin Müslüman Olan Kızlar 1.188 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde Justin Bieber konserine bilet kazanmak için kuran yırtan kızı görmüştük. Norveç'te bir televizyon kanalının yaptığı şakada ise kızlara Müslüman olmaları koşulu ile bilet kazanabilecekleri söylenmiş izliyoruz, efenim.
Sokak Röportajları- Cinsiyet Değiştirme Hakkında Düşünceler 03:56
Sokak Röportajları- Cinsiyet Değiştirme Hakkında Düşünceler 1.000 izlenme - 2 yıl önce Son günlerde sıkça gündeme gelen cinsiyet değiştirme olayını birde halkın dilinden dinliyoruz. Bakalım kimler cinsiyet değiştirmek istiyor?
Adana'da Eş Değiştirme Yöntemiyle Fuhuş 03:42
Adana'da Eş Değiştirme Yöntemiyle Fuhuş 983 izlenme - 1 yıl önce Adana'da villada swinger denen eş değiştirme yöntemi ile fuhuş fantezileri yapan 20'ye yakın çiftin 16'sının resmi nikahlı, ikisinin sevgili, ikisinin ise imam nikahlı çiftler olduğu ortaya çıktı. (İHA)
MINECRAFT - OYUNUN İÇİNDEN HESAP DEĞİŞTİRMEK !! - Minecraft Mod Tanıtımları #114 05:24
MINECRAFT - OYUNUN İÇİNDEN HESAP DEĞİŞTİRMEK !! - Minecraft Mod Tanıtımları #114 1.197 izlenme - 1 yıl önce 11.000 TL değerinde oyun bilgisayarı kazanmak için tıklayın: https://goo.gl/CCR8Eb Multiplayer serverlarda oynarken birden hesap değiştirmek zorunda kaldınız, Bu mod sayesinde oyunu kapatıp yeniden diğer hesapla giriş yapmanıza hiç gerek yok ! İstediğiniz zaman önceden girişini yaptığınız kayıtlı hesaplarınız arasında geçiş yapın ! Modu İndirmek için: http://goo.gl/j3vNUF Thumbnail Creator: Batuhan Çelik _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Facebook : https://goo.gl/brdhkz Twitter : https://goo.gl/admQhP Steam: batuhanclk _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Reklam ve İş Görüşmeleri İçin: batus0534@gmail.com
Yol Kenarında Üst Değiştirmek 2 00:48
Yol Kenarında Üst Değiştirmek 2 831 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerimiz yine Rusya'dan ve yine başka bir hanım kızımızın yol kenarı macerası fazla ayrıntıya girmeden sizi videoyla baş başa bırakıyorum...
Sevdiği Kız İçin Cinsiyet Değiştirmek 02:01
Sevdiği Kız İçin Cinsiyet Değiştirmek 1.610 izlenme - 3 yıl önce Nil Erkoçlar'ın cinsiyet değiştirerek ‘Rüzgâr’ adını almasının ardından ikinci bir vaka da Edirne Trakya Üniversitesi’nde yaşandı. 25 yaşındaki F. Y., 5 saat süren son operasyonun ardından cinsiyet değiştirerek erkek oldu.Şimdi de erkeklik organım takıldı. F. Y: Mutluyum. Bundan sonra güzel bir kızla evlenip, yaşamıma devam edeceğim. Güzel bir hayat beni bekliyor. Ailem hep arkamda durdu, onlara sonsuz teşekkür ediyorum. Şimdi tek beklentim mahkemenin vereceği karar ile mavi kimliğime kavuşmak ve sevdiğim kızla evlenmek" diye konuştu. (İHA)
Wolfteam Temasını Değiştirmek  [onlineoyunum.net] 02:31
Wolfteam Temasını Değiştirmek [onlineoyunum.net] 1.692 izlenme - 6 yıl önce wolfteam temasını değiştirmek [onlineoyunum.net]
Rakipten Alınan Formayı Atmak - Mesut Özil 01:23
Rakipten Alınan Formayı Atmak - Mesut Özil 849 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid'in Celta Vigo'yu deplasmanda 2-1 mağlup ettiği maçın ardından Mesut Özil, Celta Vigolu bir futbolcuyla formasını değiştirmiş. Ancak Jose Mourinho'yla birlikte soyunma odasına doğru giderken formayı bir anda tribüne fırlatmış.
Seher'di Selim Oldu - Çanakkale 01:23
Seher'di Selim Oldu - Çanakkale 580 izlenme - 2 yıl önce Bundan on, onbeş sene öncesi Hıdırdı Jale oldu, Bekir'di Berna oldu gibi olaylar dikkat çekiyordu. Ama gelin görün ki artık ne meşhur oluyorlar ne de haber değeri taşıyor. Bu sefer ki olayımız bunlardan biraz daha farklı; Çanakkale’nin Ezine İlçesi’nde oturan 29 yaşındaki Seher Yılmaz, geçirdiği bir dizi cinsiyet değişikliği ameliyatının ardından 'Selim' adını aldı ve mavi nüfus cüzdanı çıkarttı. Selim Yılmaz, bu arada gönlünü kaptırdığı 31 yaşındaki Feride Üner ile davullu zurnalı düğünle evlendi. Kendisini bu cesaretinden dolayı alkışlıyoruz.
Kadınlar ve Erkekler Rolleri Değişirse - Sosyal Medya 03:29
Kadınlar ve Erkekler Rolleri Değişirse - Sosyal Medya 828 izlenme - 3 yıl önce Sosyal medya paylaşımları konusunda kadınlar ve erkekler yer değiştirseydi ortaya böyle absürd görüntüler çıkacaktı.
42 Saniyede Araba Motoru Değiştirmek 01:28
42 Saniyede Araba Motoru Değiştirmek 470 izlenme - 2 yıl önce 42 saniyede araba motoru değiştirmek - Tam 42 saniyede arabanın motorunu değiştirip arabayı çalıştırıyorlar.