Hoşgeldiniz!

değmez mi

Buray - Değmez mi? 03:50
Buray - Değmez mi? 5.889 izlenme - 2 yıl önce Çok beğendim. Ve bunlar da biraz bilgi: Bir Arif Direncer bestesi 2009 www.webeste.com yarışması pop kategorisi 2.'sidir. Küçük bir home studioda Buray tarafindan kaydedilen şarkı, kay.k.bayz tarafından mixlendi. Laptop'un webcam'i ile amatörce, bir günde çekilen bu klip, facebook'da yayıldı. 2 haftada 410 oy toplayarak yuzlerce besteden ikincilik ödülü kazandı.
Grup Frekans - Değmez Mi [yeni Klip 2011] 03:35
Grup Frekans - Değmez Mi [yeni Klip 2011] 597 izlenme - 6 yıl önce grup frekans - değmez mi [yeni klip 2011]
grup frekans - değmez mi [by rseng] 03:35
grup frekans - değmez mi [by rseng] 582 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/rseng07
Jilet - Değmez Mi 02:55
Jilet - Değmez Mi 172 izlenme - 2 yıl önce ilet – Değmez Mi Şarkı Sözleri: Bu gece benle gelsene Aşkımı keşfetsene Tatlı tatlı konuşup Beni eritsene Korkma seni ısırmam Hislerinle oynamam Sen istemedikçe Sana dokunmam Jilet'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Değmez Mi" albümünde yer alan "Değmez Mi" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Jilet - Esrarlı Gözler 04:43
Jilet - Esrarlı Gözler 164 izlenme - 2 yıl önce Jilet - Esrarlı Gözler
Numan Serin - Denemeye Değmez mi? 04:10
Numan Serin - Denemeye Değmez mi? 335 izlenme - 5 yıl önce Numan Serin re...
Jilet - Değmez Mi 02:55
Jilet - Değmez Mi 89 izlenme - 2 yıl önce Sıcak bi gün içim üzgün Nerede olduğumu bilmediğim Bir küçük kafede otururken, seni gördüm Hiç tatmadığım bir duygu aktı Kalbimin tam içine Kim olduğunu bilmesem de Kaybolmak istedim gözlerinde Değmez mi yine yanmaya Aşkın alevinde kavrulmaya Bu gece benle gelsene Aşkımı keşfetsene Tatlı tatlı konuşup beni eritsene Korkma seni ısırmam Hislerinle oynamam Sen istemedikçe sana dokunmam Bile bile içinden geçenleri engellemene hiç gerek yok Dokun bana utanmadan sıkılmadan hayallerini anlat bana O hasreti o özlemi o şehveti yaşamaya değmez mi? Değmez mi yine yanmaya Aşkın alevinde kavrulmaya Bu gece benle gelsene Aşkımı keşfetsene Tatlı tatlı konuşup beni eritsene Korkma seni ısırmam Hislerinle oynamam Sen istemedikçe sana dokunmam Dursun dünya dursun bana baktığın tam o anda Kalbim dursa, sussam dilim tutulsa uğruna değmez mi? Değmez mi… Değmez mi? Bu gece benle gelsene Aşkımı keşfetsene Tatlı tatlı konuşup beni eritsene oof Korkma seni ısırmam Hislerinle oynamam Sen istemedikçe sana dokunmam Dursun dünya dursun bana baktığın tam o anda Kalbim dursa, sussam dilim tutulsa uğruna değmez mi? Değmez mi… Değmez mi?
değmez mi grup frekans 03:35
değmez mi grup frekans 127 izlenme - 6 yıl önce
Frekans - Değmez Mi 03:35
Frekans - Değmez Mi 83 izlenme - 4 yıl önce Frekans - Değmez Mi