Hoşgeldiniz!

deivid de souza

Deivid De Souza 00:24
Deivid De Souza 447.986 izlenme - 12 yıl önce Yeni Kanarya Deivid'in süper golü.
Deivid De Souza 00:19
Deivid De Souza 143.491 izlenme - 12 yıl önce Fenerin yeni sambacısının lisbon formasıyla attığı golü.
Deivid de Souza'nın Inter Mevzilerine Gönderdiği Roket 00:49
Deivid de Souza'nın Inter Mevzilerine Gönderdiği Roket 6.883 izlenme - 3 yıl önce Emre Tilev'in efsane anlatımıyla gerçekleşen, gözleri yaşartan bir Fenerbahçe golü. Deivid de Souza'nın Chelsea'ye attığı gol hep daha çok konuşulur fakat bu golün de ondan aşağı kalır yanı yoktur. Gökçek Vederson destek verdi. Kejman! Kejman sağa at! Attı! Ceza sahası, olsun mu? Ceza sahası içinde nefis klas bir çalım. Ortaya! Gol pozisyonu! Vur onu! Goooooool!
Deivid De Souza 02:41
Deivid De Souza 11.672 izlenme - 9 yıl önce deivid de souza'nın Şampiyonlar ligindeki muhteşem golleri
Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Hatırası 01:29
Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Hatırası 18.967 izlenme - 10 yıl önce fenerbahçemizin 07-08 Şampiyonlar ligi maratonunu hatırlatmak istedim...
Deivid De Souza - Duygusal Anlar 01:40
Deivid De Souza - Duygusal Anlar 1.688 izlenme - 2 yıl önce Uzun bir sakatlık döneminin ardından Bursaspor karşılaşmasının son dakikalarında Fenerbahçe taraftarının sevgi gösterileri altında oyuna giren ve ilk maçında golünü atan Deivid de Souza, golün ardından gözyaşlarını tutamadı.
Sahnede Deivid de Souza 01:26
Sahnede Deivid de Souza 2.207 izlenme - 5 yıl önce Alex'in Coritiba forması ile 17 yıl sonra tekrar Couto Perreira çimlerine çıktığı maçta tribünler tıklım tıklım doldu. Colon karşısında 1-1 biten maçta Coritiba'nın golü ise yine eski bir Fenerbahçe'li olan Deivid de Souza'dan geldi.
Deivid De Souza Bu Gole Yürek Dayanmaz Fenerbahçe 00:54
Deivid De Souza Bu Gole Yürek Dayanmaz Fenerbahçe 861 izlenme - 5 yıl önce MeTeRiS
Deivid de Souza: Sevilla Maçı Primimiz 04:30
Deivid de Souza: Sevilla Maçı Primimiz 291 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Tv Spor Servisi Sevilla maçındaki prim iddialarına son noktayı canlı yayında koydu. Alex'le birlikte aynı dönem Fenerbahçe'de top koşturan Deivid de Souza, Beyaz Tv'de ekrana gelen ' Derin Futbol ' programına Brezilya'dan telefonla bağlanarak, Aziz Yıldırım'ı doğruladı.
Deivid De Souza 00:26
Deivid De Souza 450 izlenme - 9 yıl önce fotbol nerede biz oraddayız
Fenerbahçeye Sürpriz Ziyaretçi 00:29
Fenerbahçeye Sürpriz Ziyaretçi 27 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe'nin Brezilyalı eski futbolcusu Deivid de Souza kulübü ziyaret etti. Fenerbahçe'nin eski Brezilyalı futbolcusu Deivid de Souza, sarı-lacivertli kulübü ziyaret etti.
Eski Fenerbahçeli Deivid de Souza: En İyisi Beşiktaş 01:01
Eski Fenerbahçeli Deivid de Souza: En İyisi Beşiktaş 6 izlenme - 2 yıl önce Eski Fenerbahçeli futbolcu Deivid de Souza, "Kim daha fazla oynamak isterse, ofansif oynamak isterse daha fazla kazanır, bu anlamda en iyisi Beşiktaş" dedi.
Deivid de Souza, Serie B Ekiplerinden Criciuma'nın Başına Geçiyor 01:06
Deivid de Souza, Serie B Ekiplerinden Criciuma'nın Başına Geçiyor 6 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Deivid de Souza, Brezilya 2. Ligi ekiplerinden Criciuma'nın teknik direktörü oluyor.
Eski Fenerbahçeli Deivid, İlk 3 Maçta da Yenilince Kovuldu 01:26
Eski Fenerbahçeli Deivid, İlk 3 Maçta da Yenilince Kovuldu 1 izlenme - 11 ay önce Brezilya 2. Ligi'nde Criciuma'yı çalıştıran eski Fenerbahçeli Deivid de Souza, ilk 3 maçta sıfır çekince kovuldu.