Hoşgeldiniz!

delege

 BM Toplantısına Damga Vuran Görüntü: Cinsel Organına Boynuz Takan Delege 00:42
BM Toplantısına Damga Vuran Görüntü: Cinsel Organına Boynuz Takan Delege 11.198 izlenme - 9 ay önce Birleşmiş Milletler toplantısına katılan Papua Yeni Gine delegesi, yerel kıyafetleri ve cinsel organını örtmek için kullandığı boynuzla dikkatleri üzerine çekti.
CHP'nin kurultay süreci Ne Oluyor?'da tartışıldı - 30.01.2018 Salı 02:26:31
CHP'nin kurultay süreci Ne Oluyor?'da tartışıldı - 30.01.2018 Salı 7 izlenme - 3 hafta önce Cumhuriyet Halk Partisi'nde kurultay süreci başladı. 36. Olağan Kurultay'da adaylar, delegeleri nasıl ikna etmeye çalışacak? CHP'de kurultay sonrası neler değişecek, yola hangi stratejilerle devam edecek? Şirin Payzın sordu, önce CHP Genel Başkan Aday Adayı Ümit Kocasakal, ardından CHP Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Ne Oluyor?'da yanıtladı.
CHP'nin Edremit'teki Delege Seçiminde Kavga Çıktı 03:13
CHP'nin Edremit'teki Delege Seçiminde Kavga Çıktı 11 izlenme - 4 ay önce Balıkesir'de, CHP Edremit İlçe Başkanlığının delege seçimlerinde çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu darbedilen 2 kişi hafif yaralandı.
Delege.mc 02:29
Delege.mc 117 izlenme - 10 yıl önce
delege mc ft. çarpar 02:10
delege mc ft. çarpar 99 izlenme - 10 yıl önce
CHP'nin Delege Seçiminde Oylar İmzadan Fazla Çıkınca Ortalık Karıştı 04:34
CHP'nin Delege Seçiminde Oylar İmzadan Fazla Çıkınca Ortalık Karıştı 2 izlenme - 5 ay önce CHP'nin delege seçiminde oylar imzadan fazla çıkınca ortalık karıştı Seçimin yapıldığı bölgeye sevk edilen polisler partilileri sakinleştirmeye çalıştıAYDIN - CHP'nin Aydın'da gerçekleştirilen delege seçimleri sırasında sandıktan çıkan oy sayısı oy kullanan kişi sayısından fazla çıkınca...
Arınç: Birtakım Operasyonlar Düşünebilirler 03:16
Arınç: Birtakım Operasyonlar Düşünebilirler 8 izlenme - 3 yıl önce Kılıçdaroğlu’nun CHP’nin Genel Başkanı olması için 900 kişinin aday gösterdiğini belirten Arınç, seçimlerde delegelerden 250’sinin fire verdiğini belirterek, “Bunu nasıl başbakan yapacaksınız siz? Kim güveniyor buna, kim destekler bunu? Bak Sayın Başbakan bir foyasını çıkardı. Şimdi meydan okuyor ama bunun bütün belgeleri elimizde. SSK Genel Müdürü olmuş, ‘İmtihan yapmaya gerek yok, vaktimiz de yok’ diyerek,ne kadar yedi sülalesi varsa SSK’ya doldurmuş. Onun için SSK batmış zaten. Onun için SSK Hazine’nin sırtında yük olmuş" dedi. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, partisinin Orhangazi İlçe Kongresi’ne katıldı. Burada yaptığı konuşmada Arınç, Ak Parti’nin büyük bir parti olduğunu ve iktidarda 13’üncü yılına girdiğini belirterek, çok partili siyasi hayata gireli 60-65 yıl olduğunu ve hiçbir partinin bu kadar uzun ömürlü, güçlü, ara vermeden sürekli iktidar halinde kalmadığını kaydetti. Türkiye’nin önünde şimdi çok daha büyük bir imtihanın bulunduğunu ve 2015 Haziran ayında yeni bir milletvekili genel seçimi yapılacağını hatırlatan Arınç, "Allah kısmet ederse şimdilik 7 Haziran tarihi görünüyor. Biz bu seçimde 4’üncü defa inşallah iktidar olacağız. Allah bir mani keder vermezse, yer yarılmazsa, gök delinmezse inşallah 4’üncü defa iktidar olacağız. Kültegin mi, Alper Tunga mı, Dede Korkut mu söylemişti bunu. Dilimin ucuna geldi yahu. Gök delinmezse, yer yarılmazsa kimindi? Dede Korkut diyor. Dedem Korkut boy boyladı, soy soyladı diye eskiden ortaokul lise kitaplarında okurduk. Yani kıyamet kopmadıkça Allahın izniyle Ak Parti yeniden iktidara gelecek" ifadelerini kullandı. Ak Parti’nin başarılarına rağmen partililerin asla yan gelip yatmaması gerektiğini ifade eden Arınç, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Neden? 3 dönem oldu kardeşim. Başımızda Tayyip Bey vardı. Başbakanımızı halk seviyordu. ‘Tayyibe oy vereceğim’ diyen Anadolu insanı Ak Parti’yi bile görmeden oyunu veriyordu. Ama o şimdi Cumhurbaşkanı oldu. Acaba Ak Parti ne yapacak? Bir bunu düşünenler var. İkincisi ‘Yeter yahu her gün kaymaklı baklava yese insan bıkar, 13 senedir bunlar var. Bir gitseler de kurtulsak’ diyenler de var. Üçüncüsü ‘Yeter artık be. Bunlar varken bize iktidar yüzü yok. Milletin gözü Ak Parti’den başka bir şey görmüyor. Biz bunları nasıl yıkarız. Hangi hile ile çözeriz? Üçümüz bir araya geldik olmadı. 14 parti birleşti, ‘Ekmek için Ekmeleddin’ dedi yine olmadı. Bu sefer acaba 15 parti yapsak bu iş olur mu? Mesela CHP ile HDP’yi birleştirsek, yanına MHP’yi eklesek. Adı sanı duyulmamış ne kadar parti varsa veya oy oranları yüzde 1 bile olsa Büyük Birlik Partisi’ni de Saadet Partisi’ni de bunların yanına koyuversek, bir de şöyle bir yüklensek artık bunlardan kurtulur muyuz? diye düşünenler var. İçerisi başka düşünüyor. Dışarısı başka düşünüyor. Dışarıda da böyle biz bittik, tükendik yahu."