Hoşgeldiniz!

Deli Saraylı

Deli Saraylı 01:42
Deli Saraylı 5.667 izlenme - 7 yıl önce yıl 1920 yer istanbul. 1. dünya savaşı'nda bozguna uğrayan osmanlı'nın başkenti müttefikler tarafından işgal edilmiş durumda. anadolu'nun istanbul'dan bir bilgi akışına ihtiyacı var istanbul'un elitleri ise konudan bağımsız 'tatlı' bir hayat yaşıyorlar. sait molla önderliğinde kurulan ingiliz muhipleri cemiyeti inglizlerle istanbul cemiyet hayatını kaynaştırıyor. bu noktada deli saraylı ve hüsrev binbaşı'ya bir görev veriliyor. bu ekip istanbul'da bir konak tutarak istihbarat sağlayacaklar. yabancı oldukları cemiyet hayatına giren ekip tam bir aile olarak kurulur tüm aile fertleri uşaktan ailenin çocuklarına kadar istihbarat için çalışıyorlar. ancak yabancı oldukları bu ortamda herkes bol bol pot kırarlar... aşk ilişkileri nefret komiklik ve vatanseverlik temalarıyla deli saraylı tarihi bir komedi dizisi çok yakında show tv'de.
deli saraylı - perran kutman 01:42
deli saraylı - perran kutman 610 izlenme - 7 yıl önce
deli saraylı - perran kutman 3 01:42
deli saraylı - perran kutman 3 250 izlenme - 7 yıl önce show tv den yep yeni bir dizi ..... başrollerinde perran kutman .. [emre]
Deli Saraylı - Jenerik 01:42
Deli Saraylı - Jenerik 127 izlenme - 3 yıl önce Deli Saraylı, Süreç Film şirketinin yapımcılığını üstlendiği, Show TV'de yayınlanan Türk Komedi-Tarihi televizyon dizisi. 17 Eylül 2010 tarihinde yayınlanmaya başlayan dizi 9 Aralık 2010 tarinde sona ermiştir. Yıl 1920, yer İstanbul. 1. Dünya Savaşı'nda bozguna uğrayan Osmanlı'nın başkenti müttefikler tarafından işgal edilmiş durumda. Anadolu'nun İstanbul'dan bir bilgi akışına ihtiyacı var, İstanbul'un elitleri ise konudan bağımsız 'tatlı' bir hayat yaşıyorlar. Sait Molla önderliğinde kurulan İngiliz Muhipleri Cemiyeti, İnglizlerle İstanbul cemiyet hayatını kaynaştırıyor. Bu noktada Deli Saraylı ve Hüsrev Binbaşı'ya bir görev veriliyor. Bu ekip İstanbul'da bir konak tutarak istihbarat sağlayacaklar. Yabancı oldukları cemiyet hayatına giren ekip, tam bir aile olarak kurulur, tüm aile fertleri (uşaktan ailenin çocuklarına kadar) istihbarat için çalışıyorlar. Ancak yabancı oldukları bu ortamda herkes bol bol pot kırarlar... Aşk ilişkileri, nefret, komiklik ve vatanseverlik temalarıyla Deli Saraylı gönlünüzde taht kuracak. 11.bölümde Acun Ilıcalı prodüksiyonlarına öncelik tanıyan Show Tv 'nin reyting kurbanı dizisi olma özelliğindedir. Aniden bitirilmiştir. Dizinin finalinde İstanbul'un kurtuluş günü sebebiyle infazdan kurtulan Hüsrev Bey ile Perizad Hanım evlenir, bu evliliğin üzerine Hüma Berlin'e annesinin yanına gider ve geri dönmez, Dilruba Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesinde öğretim üyesi olur, Ayyar hırsızlık masasında görevli olur, Emir Zahir ise dizideki deyişle mazbut bir evlilik yapar. Ve Lebriz Anne de dizinin tanımıyla kadınlara oy hakkının verildiğini göremeden vefat eder..