Hoşgeldiniz!

Delirmek Videoları İzle

Ambulansa Tahammülü Olmayan Özel Halk Otobüsü Şöförü 04:01
Ambulansa Tahammülü Olmayan Özel Halk Otobüsü Şöförü 6.543 izlenme - 2 yıl önce Yolda bir anda çıldırıp çırıl çıplak soyunan adam için gelen ambulans yolu kapatınca Halk otobüsü şöförü tepki gösteriyor. Ülkemizde artık insanın değerinin olmadığını görüyoruz.
limonu görünce deliren köpek 00:52
limonu görünce deliren köpek 835 izlenme - 5 yıl önce Köpek vs limon
Survivor Taner - Muhabire Uçan Tekme Atmak 03:41
Survivor Taner - Muhabire Uçan Tekme Atmak 795 izlenme - 3 yıl önce Survivor Taner'den Muhabire uçan tekme, Beyaz TV ekranlarında Ece Erken'in sunduğu Tatlım Benim programına konuk olan Survivor Taner canlı yayında programın muhabirine uçan tekme attı. Kendisinin ne kadar hiperaktif bir insan olduğu su götürmez bir gerçektir.
deli musanın videoları 00:35
deli musanın videoları 328 izlenme - 6 yıl önce musanın delirdiği son an
delirmek 00:58
delirmek 276 izlenme - 7 yıl önce delirmek
3 Lira Kokoreç Parası Kalmayınca (Deliren İçerir!) 01:18
3 Lira Kokoreç Parası Kalmayınca (Deliren İçerir!) 293 izlenme - 2 yıl önce Kokoreç ciddi bir alışkanlık. Yurdum insanının değişemediği lezzet. İçki içilen gecelerde cebe bunun için özel bozuk ayırmaya başladıysanız, bazı geceler kokoreç parası çıkmayınca sinir harbi yaşıyorsanız siz de bağımlısınız! Bu şarkı kokoreçe vermek için hazırladığı bozuk parası tam çıkmayanlara adanmıştır.
Counter-Strike Oynarken Deliren Bebe 00:59
Counter-Strike Oynarken Deliren Bebe 197 izlenme - 2 yıl önce Oynadığımız zamanlarda öldükten sonra başkalarını izlerken delirmemek gerçekten çok zordu. Üstelik bizim zamanımızda konuşarak anlatabileceğimiz yazılımlar da yoktu.
Hitler'i Vurmak - Idi i Smotri Filminin Kilit Sahnesi (1985) 04:56
Hitler'i Vurmak - Idi i Smotri Filminin Kilit Sahnesi (1985) 204 izlenme - 2 yıl önce Idi i Smotri (Gel ve Gör) filminin kilit sahnesi. Sovyet ordusuna katıldıktan sonra, savaşın acımasız yüzüyle karşılaşan Florya'nın yerdeki Adolf Hitler tablosunu görmesiyle içinde artan öfke ortaya çıkıyor ve silahını tabloya doğrultuyor. Sembolik olarak Hitler'den acısını onun suretinin yer aldığı tabloya ateş ederek çıkartıyor. Çocuk bir hınçla tabloya ateş ettikçe o döneme ait gerçek görüntüler de geriye sarılıyor. Bir nevi dünyanın ve insanların aldığı büyük yara geriye sarılıyor. Fakat çocuğun aklına Hitler'in çocukluğu düşünce ateş edemiyor, durakalıyor. Sahnenin etkisi burada artıyor.
Counter Strike Oynarken Deliren Rus Genç 00:59
Counter Strike Oynarken Deliren Rus Genç 163 izlenme - 3 yıl önce Counter-Strike Oynarken Deliren Rus Genç - Bilgisayardan Suçunu Çıkaran Oyun Becereksizi
İddaa Kuponu Tutan İtalyan Spiker 00:36
İddaa Kuponu Tutan İtalyan Spiker 127 izlenme - 2 yıl önce Uzatma dakikalarında atılan gol sonrası İtalyan spikerin delirmesi, çıldırması, adeta kargaya dönüşmesi... Romamızın Juventus ile olan maçını bu spikerle izlemek vardı ya! O değil de ne kadar tutturdu iddaa'dan? bunu seven bunları da sevdi: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/9761/chelsea---fc-barcelona---spiker-orgazmi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/24314/angara-mersin-angara-mersin-kalk-kalk-kalk
Sivassporlu Aatıf'ın Son Dakika Golüyle Deliye Dönen Trabzonspor Taraftarı 02:42
Sivassporlu Aatıf'ın Son Dakika Golüyle Deliye Dönen Trabzonspor Taraftarı 133 izlenme - 2 yıl önce Dün oynanan Sivasspor - trabzonspor ZTK maçında normal süresi 2-2 biten maçı 119. dakikada Aatıf chahechouhe'nun golü ile Sivasspor 3-2 kazandı ve o dakikada çılgına dönen trabzonspor taraftarı güvenlik kamerasına takıldı. Gol tarihi, dakikası ile videodaki tarih dakika (10.02.2015 | 23:03)
Tüm Patronunu Sevenler İçin Gelsin 02:23
Tüm Patronunu Sevenler İçin Gelsin 104 izlenme - 2 yıl önce Yenisey her ne kadar riya sanatı ve iş bulmada ki tanıdık etkisinin pozitif etkilerinden bahsetsede, istisnalar kaideyi bozmamaktadır. Tıpkı işe sadece 1 dakika geç kalan Cüneyt Arkın'ın yaşadıkları gibi. İnsanlar niye katil oluyor diye soranlara bu video izletilebilir. Çalışanlarını köle olarak gören zihniyeti görmek bizim için ne ilk ne de son olacaktır. yenisey'in ilgili yazıları için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13854/ http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13900/ http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14143/
Ahmet Fidan - Delirecen 3. Bölüm 04:01
Ahmet Fidan - Delirecen 3. Bölüm 123 izlenme - 2 yıl önce Açıklama yazmayı ne ben seviyorum ne de siz okumayı seviyorsunuz.Ne gerek var buraya ıvır zıvır yazmaya,her şey belli delirme programı 3 karşınızda. Not:30 Dakikadan fazla izlemek kalıcı hafıza kayıplarına ve kültür şokuna sebep olabilir.
Ronaldo'yu Delirttiler! 00:59
Ronaldo'yu Delirttiler! 92 izlenme - 3 yıl önce İspanya Kral Kupası ilk turunda Real Madrid'in 3. lig takımlarından Olimpic de Xavita ile oynayacağı maçta sakatlığı geçmesine rağmen kart cezalısı olduğu için oynamayacak Ronaldo, balmumu heykilinin açılış törenine katıldı. Madrid'in merkezinde bulunan Balmumu Müzesi'nin önünde kurulan alana gelen Ronaldo, balmumundan yapılmış heykelini açtıktan sonra kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı. cı forması giydirilmiş heykelini bir süre inceleyen Ronaldo, ''Hemen hemen bana benziyor'' değerlendirmesinde bulunarak, yetkililere teşekkür etti. Yıldız futbolcu, açılış alanına girişi sırasında kendisine sarılmaya çalışan bir hayranına tepki gösterdi. Yüzüne dokunan hayranına "böyle de olmaz ki" diyerek tepki gösteren Ronaldo, tören sonrasında birkaç hayranına imza verdi.
Bira Görünce Kendinden Geçen Bebek 02:39
Bira Görünce Kendinden Geçen Bebek 83 izlenme - 4 yıl önce Aynı zamanda da gollum sesleri çıkarıyor
Clap Boy Yalnız Kalıp Delirmek 03:12
Clap Boy Yalnız Kalıp Delirmek 31 izlenme - 3 yıl önce https://soundcloud.com/clap-boy
Cold Ft Doubt Delirmek Üzereyim 02:35
Cold Ft Doubt Delirmek Üzereyim 24 izlenme - 4 yıl önce
Yoğun Trafikte Bilinçaltım (Bilal Göregen'le Delirmece İçerir) 03:01
Yoğun Trafikte Bilinçaltım (Bilal Göregen'le Delirmece İçerir) "Motovlog" 12 izlenme - 2 yıl önce Bu adamla dalga geçiyorsun ama onun kadar aklın yok diyen arkadaşlara şimdiden sesleniyorum Bilal Göregen'i seviyoruz... Yine tekrarlıyoruz aralardan geçerken yayalara dikkat edin. #betasurumucom @betasurumucom #motovlog #dualvlog #türkiye #turkey #istanbul
Şubat - 19. Bölüm - Jenerik 02:25
Şubat - 19. Bölüm - Jenerik 14 izlenme - 2 yıl önce Delilik dışardakiler kendini daha akıllı sansın diye uydurulmuş bir şeydir belki de. Belki de bir zamanlar herkes günümüz tanımlarına göre deliydi sonra hepsi akıllı taklidi yapmaya başladı.