Hoşgeldiniz!

delisi

GTA V - Sex Tape - Bölüm 14 33:16
GTA V - Sex Tape - Bölüm 14 46.112 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/rahmi10 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Taksim Delisi Cenk Trt'nin Yarışma Programına Denk Gelirse 01:55
Taksim Delisi Cenk Trt'nin Yarışma Programına Denk Gelirse 2.881 izlenme - 6 ay önce Sosyal medyanın yakından tanığı Taksim Delisi Cenk Trt ekibinin sokakta düzenlediği bir yarışma programına denk gelmiş ve yine konudan konuya atlamış.
Mahallenin Köpeğine Varoluşsal Serzenişte Bulunan Abimiz 00:44
Mahallenin Köpeğine Varoluşsal Serzenişte Bulunan Abimiz 6.298 izlenme - 1 yıl önce Şarabın zihin açıcı, dil bağı çözücü etkisiyle birlikte mahallenin köpeğiyle koyu bir sohbete koyulan abimiz. Belli ki köpeğin umursamaz tavırlarına içerlemiş. Fake'tir make'tir bilemem ama hoş.
Taksim Delisi Cenk: 15 Temmuz'da Oyuncak Tabancadan İçeri Alındım 04:16
Taksim Delisi Cenk: 15 Temmuz'da Oyuncak Tabancadan İçeri Alındım 4.062 izlenme - 7 ay önce Taksim'in renkli siması Cenk yine ilginç bir röportaj verdi. Ebru Birçak ile sohbet eden Cenk 15 Temmuz'dan beri içeride olduğunu söyledi.
Taksim Delisi Cenk ile İlk Röportaj (2003) 02:28
Taksim Delisi Cenk ile İlk Röportaj (2003) 3.329 izlenme - 10 ay önce İstanbul İstiklal Caddesi'nde dolaştığınızda her an karşınıza çıkabilecek olan Taksim Delisi Cenk'in tarihteki ilk röportajını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
GTA 5 Online - Soygun #4-6: Derbeder Trevor 21:20
GTA 5 Online - Soygun #4-6: Derbeder Trevor 20.252 izlenme - 3 yıl önce GTA 5 Online'ın 4. soygunu olan Series A'nın sonuna geldim. Bundan sonra 1 tane daha soygun var. Müsait bir zamanda onun videosunu da çekiyor olurum. Malumunuz 2 gün sonra GTA 5 PC çıkacak. Dolayısı ile oyunun ön yüklemesini yaptım. Sadece açılmasını bekliyorum. Büyük bir aksilik (kayıt problem vs.) olmazsa GTA 5'e bir süre bilgisayar üzerinden devam edeceğim. Herkese iyi seyirler. Oyun Delisi kanalıma abone olmayı lütfen unutmayın.
Taksim Delisi Cenk ile Rambonun Röportajı 06:29
Taksim Delisi Cenk ile Rambonun Röportajı 9.614 izlenme - 2 yıl önce İki üstad bir araya gelmiş bir yanda Taksimin Kralı Cenk öbür yanda Yutupun Müslüman Padişahı Rambo. Cenk abimiz kalabalıktan tırsıyor falan çok garip biri olmuş ama genede eski performansı mevcut.
Sevil & Sevinç - Aşk Delisi 03:27
Sevil & Sevinç - Aşk Delisi 12.809 izlenme - 3 yıl önce Sevil & Sevinç - Aşk Delisi (Video Klip) 2014 Şarkı Sözleri (Lyrics) ; Şimdi Düşünüyorum Ben Bu Olan Geçenleri Hayat Sınava Çeker Daima Sevenleri Gece Yarısı Uyandım,Acılara Dayandım Gururumla Oynadın Niye Sana İnandım Bu Beden Aşk Delisi Hislerime Yenildim Yalanmış Sevgisi Dedim Gel Ayrılmıyalım Rüyama Geldin Bu Kadar mı Sen Bana Hem Yakınsın Uzak Gece Yarısı Uyandım,Acılara Dayandım Gururumla Oynadın Niye Sana İnandım Bu Beden Aşk Delisi Hislerime Yenildim Yalanmış Sevgisi
İlhan Şeşen - Delinin En Delisi 03:24
İlhan Şeşen - Delinin En Delisi 18.744 izlenme - 6 yıl önce
Etkin Sevda Delisi  Saitkesen 05:11
Etkin Sevda Delisi Saitkesen 17.748 izlenme - 8 yıl önce etkin inin son albümünden süper damar şarkı
Korku Oyunu - Five Nights At Freddy's 25:06
Korku Oyunu - Five Nights At Freddy's 9.725 izlenme - 3 yıl önce Korku oyunlarını oynamaya devam ediyorum. Gerçekten çok korkuyorum. Bu sebeple oyun önerilerinizi bir kenara yazdım. Kendime göre az korkudan çok korkuya doğru sıra yaptım. Bakalım kalbim bu heyecana nasıl dayanacak. Bu bölümde Five Nights At Freddy's oynuyorum. Bir pizzacıda gece bekçisi olarak işe giriyorum. Amacım sevimli (!) robotlara göz kulak olmak. Bunu yapmak için güvenlik kameralarını kullanıyorum. Tabi onlar da rahat durmuyorlar. Sürekli bir hareket peşindeler... Freddy Fazbear (Ayıcık), Chica (Tweety) ve Bonnie (Osman) beni rahat bırakmıyor. Herkese iyi seyirler.
Sevda Özkaran - Köyün Delisi  03:47
Sevda Özkaran - Köyün Delisi 1.627 izlenme - 7 ay önce Sevda Özkaran - Köyün Delisi (Official Video) (Video Klip) 2017 Sevda Özkaran Şarkı Sözleri; Köyün Delisi Şarkı Sözleri; Kalbime aktın kafayı taktım Gel yanıma otur şöyle Ben köyün delisi sen bir aşk perisi Ateş barut hikayesi Fıkır fıkır dilleri parmağında zilleri Akıllıyı deli eder şıkır şıkır her yeri Köyün delisiyim aşkın kendisiyim Klip Yönetmeni : Hasan Kuyucu Styling: Ece Yalçıntaş Müzik-Düzenleme : Burak Yeter Söz : Aslı Zen Yapım : Yo! Yapım
Gergedan Böceği Cezalı Dungeon Hunter 5 17:03
Gergedan Böceği Cezalı Dungeon Hunter 5 7.573 izlenme - 3 yıl önce Dungeon Hunter 5 oyununu siz de bedava indirip oynayabilirsiniz: Google Play (Android): http://bit.ly/DH5-Android Apple App Store (iOS): http://bit.ly/DH5-iOS Windows: http://bit.ly/DH5-Windows Çok oynanan mobil oyunlardan Dungeon Hunter 5 bugünkü konuğumuz oldu. Melih ile birlikte Dungeon Hunter 5'te güzel bir kapışma yaptık. Kıyasıya rekabet ettik. Çünkü bu sefer cezamız gerçekten ağırdı. Daha önceden Asphalt 8 Airborne oynarken buna benzer bir ceza uygulamıştık. Açıkçası orada yenilmek çok ağırıma gittiğinden cezayı da büyüttüm. Bu sefer yenilen bir tane erkek gergedan böceği yedi. Ya da yemeye çalıştı diyelim. Çünkü gerçekten yenilebilecek bir şey değil. Bu büyük cezayı gerek oynanışı ile, gerekse de grafikleri ile öne çıkan Dungeon Hunter 5 eşliğinde uyguladık. Toplamde 2 farklı bölüm oynadık. Aynı anda başlayıp bölümü ilk bitiren kazandı. Tabi en büyük kuralımız karşımıza çıkan bütün düşmanları kesmekti. Zaten DH5 çok güzel bir kesme-biçme oyunu olduğu için bu konuda hiç zorlanmadık. Herkese iyi seyirler. Oyun Delisi kanalıma abone olmayı unutmayın.
Etkin-En Delisi Suskun_f1rar1 Baba Mutlu Heeeee 04:27
Etkin-En Delisi Suskun_f1rar1 Baba Mutlu Heeeee 14.444 izlenme - 8 yıl önce etkin en delisi bende ki aşkların en delisi etkin-en delisi suskun_f1rar1 baba mutlu heeeeeeeeeee!!! fat1h cank1z etkin en delisi bende ki aşkların en delisi etkin-en delisi suskun_f1rar1 baba mutlu heeeeeeeeeee!!! fat1h cank1z ... yeni aLbümden...
Happy Wheels - Hırs Yaptığım 10 Bölüm (Sizden Gelenler) 15:33
Happy Wheels - Hırs Yaptığım 10 Bölüm (Sizden Gelenler) 9.900 izlenme - 3 yıl önce Happy Wheels yedinci bölümde rastgele seçtiğim sizden gelen 10 bölümü oynadım. Oynarken ayrı, videoyu hazırlarken ayrı eğlendim. Hele ağız şapırtısı ile müzik yaptığım yer çok hoşuma gitti. Umarım sizler de izlerken beğenirsiniz. Özellikle bölümleri geçtikçe kendimden geçmişim. Herkese iyi seyirler. Oyun Delisi kanalıma abone olmayı lütfen unutmayın.
Etkin En Delisi (2012) 04:25
Etkin En Delisi (2012) 7.899 izlenme - 6 yıl önce
Taksim Delisi Cenk Firarda 01:18
Taksim Delisi Cenk Firarda 5.629 izlenme - 3 yıl önce Taksim'in tanınmış siması Cenk, bu sefer Ehlisünnet Tv'nin sokak röportajına denk gelmiş. Cenk her zaman olduğu gibi yine hayal gücünü konuşturuyor.
Balcan Delisi Oğlan (Avatar Antepçe) 13:12
Balcan Delisi Oğlan (Avatar Antepçe) 8.703 izlenme - 4 yıl önce http://www.gaziantepfan.com 300 Mazmahorlu ve Son İmam;’ın yapımcılarından yeni bir bomba daha. Yedi kişilik seslendirme ekibi ile bir hafta süren bu çalışma, Gaziantep kültürü ve mutfağının yanı sıra Antepçe’nin de derinliğine dikkat çekmek için yapılmıştır. Patlıcan’ın Antep mutfağında ki büyük yeri ve patlıcan ile yapılan çeşitli Antep yemekleri özellikle vurgulanmıştır. Tüm bunların yanında işin içine espri katarak eğlenmek ve eğlendirilmek istenmiştir. Çalışma tamamen hayal ürünüdür, espri amacı taşımaktadır.
Oyun Delisi 02:25
Oyun Delisi 4.964 izlenme - 4 yıl önce Oyun Delisi
Hakan Altun-Ask Delisi 03:59
Hakan Altun-Ask Delisi 12.415 izlenme - 8 yıl önce
Oyun Delisi - 9. Ay Eğlenceli Montajı 01:59
Oyun Delisi - 9. Ay Eğlenceli Montajı 4.581 izlenme - 3 yıl önce 15 Ekim 2015 tarihi ile Oyun Delisi YouTube kanalı yayın hayatının 9. ayını doldurmuş bulunuyor. Her ay olduğu gibi geçen ayın özeti maiyetinde eğlenceli bir montaj videosu hazırladım. Ayrıca sizlerle her zamanki gibi istatistikleri paylaşacağım. Tahmin edebileceğiniz gibi gün geçtikçe büyümeye devam ediyoruz. Bu 9 ay içinde sizlerden 755 Bin Abone, 140 Milyon İzlenme, 2 Milyon 630 Bin Beğenme, 570 Bin Yorum geldi. Desteğiniz için çok teşekkür ederim. Oyun Delisi ile birlikte nice aylara ve yıllara diyelim. Herkese iyi seyirler. Oyun Delisi kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın.
Hız Delisi Mercedes - AMG GT C 04:32
Hız Delisi Mercedes - AMG GT C 1.060 izlenme - 9 ay önce Mercedes-AMG GT C Roadster rüzgârdan da hızlı. 557 beygir gücündeki motoruyla 3.7 saniyede 100 km.’ye çıkıyor. Saatte 316 km. sürate ulaşabiliyor. V8 motoru onu yollar hakimi yapmaya yetiyor.
Metin Şentürk - Bu Şehrin Delisi (Official Video) 05:34
Metin Şentürk - Bu Şehrin Delisi (Official Video) 1.798 izlenme - 10 ay önce Bu Sehrin Delisi (Tek Yürek) Arabeskin kralı duygusal ve romantik şarkılarla dolu yeni albümüyle geri döndü. Metin Şentürk, gülümsemesi ve şarkılarıyla alaturka ve Türk Sanat Müziği severlerin gönüllerini yine ısıtıyor. BU ŞEHRİN DELİSİ Binbir azaptan geçirdin yolumu, Binbir acıyla dağıttın solumu Hiç düşünmedim ki yalan mı doğru mu? Böylesi müstehak bana, Artık aşk yasak bana Kaç kere yıkıldım, kaç kere kırıldım Yine geri döndüm sana, Sözümden döndüm, günümü gördüm Böylesi müstehak bana, Kaç kere yıkıldım, kaç kere kırıldım Yine geri döndüm sana, Yeminlerden döndüm, bin kere öldüm Böylesi müstehak bana Şeytanın kölesi oldum sayende Aşkından ölesi oldum sayende Bu şehrin delisi oldum sayende Böylesi müstehak bana, Artık aşk yasak bana Kaç kere kırıldım kaç kere yıkıldım? Yine de geri döndüm sana Sözümden döndüm, günümü gördüm Böylesi müstehak bana Yeminlerden döndüm günümü de gördüm Metin Şentürk Kanalına Abone Olmak için Tıkla : https://goo.gl/fRwPR4 Tek Yürek Klibini İzlemek İçin TIKLA: https://goo.gl/4gstUK
Kolera  Bu Yakanın Delisi 03:58
Kolera Bu Yakanın Delisi 9.371 izlenme - 10 yıl önce kolera bu yakanın delisi
Yalan dünya'nin öpüşme delisi orçun'u, fena yakalandi 04:43
Yalan dünya'nin öpüşme delisi orçun'u, fena yakalandi 5.903 izlenme - 6 yıl önce
Ceza&sagopa Kajmer Neyim Varki Repten Başka 03:27
Ceza&sagopa Kajmer Neyim Varki Repten Başka 15.719 izlenme - 10 yıl önce ceza-sagopa neyim varki
Oyun Delisi - 10. Ay Eğlenceli Montajı 02:08
Oyun Delisi - 10. Ay Eğlenceli Montajı 2.752 izlenme - 3 yıl önce 15 Kasım 2015 tarihi ile Oyun Delisi YouTube kanalı yayın hayatının 10. ayını doldurmuş bulunuyor. Her ay olduğu gibi geçen ayın özeti maiyetinde eğlenceli bir montaj videosu hazırladım. Klasik olarak kanal istatistiklerini de paylaşayım isterseniz: 815 Bin Abone, 158 Milyon İzlenme, 3 Milyon Beğenme, 635 Bin Yorum var. Bütün bu rakamların sadece 345 videoda gerçekleşmesi gerçekten inanılmaz. Herkese çok ama çok teşekkür ederim.
Oyun Delisi vs. Oha Diyorum - Büyük Satranç Kapışması 12:20
Oyun Delisi vs. Oha Diyorum - Büyük Satranç Kapışması 458 izlenme - 4 ay önce Okul Sporları Satranç Turnuvası hakkında detaylı bilgi için tıklayın: http://okulsporlari.tsf.org.tr/ Başvuru için adresin baş kısmına bulunduğunuz şehri yazın: Örneğin, http://istanbul.tsf.org.tr/ Bu videoda Oyun Delisi ile OHA Diyorum satranç kapışması yapıyor. Bakalım Tamer'in karşısında en fazla kaç hamle dayanabilecekler? Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Türkiye'nin En Çok Para Kazanan Youtube Kanalları 10:40
Türkiye'nin En Çok Para Kazanan Youtube Kanalları 4.790 izlenme - 2 yıl önce FaceBook Sayfamızı Beğenmeye Davet Ediyorum Sizi : https://www.facebook.com/Enler.Youtube 1 Netd Müzik Abone 1.579.835 Günlük $3.3K Aylık $98.8K DoganTV Holding MCN İrem Derici KAlbimin Tek Sahibi 140.610.739 İzlenme $210.8K Kazanç 2 Oha Diyorum Abone 1.017.316 Günlük $462 Aylık $13.9K Mediakraft Turkiye Balon Futbolu Oynadık - Ketçaplı Baklava Cezalı 2.417.260 İzlenme $3,613 Kazanç 3 YAPYAP Abone 799.886 Günlük $322 Aylık $9.6K Mediakraft Turkiye Bo¨cek Yeme Kapışması (Çekirge, Cırcır Böceği, Akrep Yedik) 4.078.302 İzlenme $6,096 4 NDNG - Enes Batur Abone 526.755 Günlük $203 Aylık $6.1K BuzzMyVideosTRAffiliated KOMİK MONTAJ 2.603.489 İzlenme $3,886 5 Oyun Delisi Abone 671.639 Günlük $180 Aylık $5.4K Mediakraft Turkiye GTA 5 - Tüm Hileler 1.509.364 İzlenme $2,257 6 Medcezir Abone 795.478 Günlük $177 Aylık $5.3K AyFilmYapim Medcezir 15.Bölüm | Serenay Sarıkaya'nın Sesinden İsyan Şarkısı 4.919.243 İzlenme $7,372 7 Burak Oyunda Abone 1.271.413 Günlük $159 Aylık $4.8K RPMNetworks d"Burası Minecraft" - A Minecraft Original Music Video / Türkçe Minecraft Şarkısı 4.884.459 İZlenme $7,301 8 Ghost Gamer 362.866 Abone Günlük $69 Aylık $2.1K BuzzMyVideosTRAffiliated BURAK OYUNDA MI?? - Minecraft - GG Castle Destroyer - Bölüm 19 w/Burak yunda,Minecraft Evi,Judixe 1.851.681 İzlenme $2,763 9 Minecraft Evi 365.353 Abone Günlük $66 Aylık $2K RPMNetworks Minecraft Korku Haritası - Terk Edilmiş Hapishane w/Facecam İzlenme 861.133 $1,292 KAzanç 10 Cem Ylmaz Abone 1.867.295 Günlük $66 Aylık $2K Partneri Yok Cem Yılmaz | Kadın ikna etmek için yaratılmış 11.674.295 İZlenme $17.5K KAzanç 11 Orkun Işıtmak 540.224 Abone Günlük $65 Aylık $2K Machinima Yabancı Şarkılar Türkçe Olsaydı - 1 978.356 İzlenme $1,465 KAzanç Burak Oyunda , Kaç Para Kazanıyor , Youtubeden Nasıl Para Kazanılır ? , Youtuberlar Kaç Para Kazanıyor ? enlerenlerenlerenler
Youtuberlar Allstar - Minecraft Kısa Film (Final) - Gereksizoda 09:11
Youtuberlar Allstar - Minecraft Kısa Film (Final) - Gereksizoda 5.295 izlenme - 2 yıl önce İzleseneVideolarOyun Efsane Oyun - Gereksizoda1.068 Gereksiz Oda KanalıGereksiz Oda ABONE OL 22.692 Facebook'ta Paylaş Siteme Ekle Bildir Yüklenme Tarihi: 08 Nisan 2016 - 17:38 Merhabalar ben Emrecan! 18 Ağustos 1998 Tarihinde Ankara'da doğdum ve 15 yaşında oyun videoları çekmeye başladım,burada hiç bir yerde göremeyeceğiniz oyun videolarını bulabilirsiniz,abone olmayı unutma!