Hoşgeldiniz!

delisin delisin

Zeynep & Kerem - Delisin Delisin 01:50
Zeynep & Kerem - Delisin Delisin 76.605 izlenme - 3 yıl önce Gunesi Beklerken Zeyker- Delisin Delisin Katkilarindan dolayi Mehtap ve Merve'ye tesekkurler (:
Cici Kızlar - Ah Kalbim Ben Senden Çok Çektim & Delisin Delisin 02:37
Cici Kızlar - Ah Kalbim Ben Senden Çok Çektim & Delisin Delisin 2.294 izlenme - 10 ay önce
Delisin Delisin! Fragman 01:41
Delisin Delisin! Fragman 7.417 izlenme - 3 yıl önce 24 Ekim 2014'te gösterime girecek olan Delisin Delisin filminin fragmanı. Film Sadri, Asabi Rami ve Tombik Fırat adlı aynı akıl hastanesinde tedavi gören 3 arkadaşın öyküsünü anlatmaktadır.
Aşık İmami - Delisin Delisin Kız 02:34
Aşık İmami - Delisin Delisin Kız 4.280 izlenme - 5 yıl önce
Hüseyin Kağıt - Hamam Tası (Delisin Delisin) 03:59
Hüseyin Kağıt - Hamam Tası (Delisin Delisin) 2.387 izlenme - 3 yıl önce 24 Ekim'de vizyona girecek olan Delisin Delisin filmine özel Hüseyin Kağıt'tan muhteşem bir klip sizlerle.
Delisin Delisin - Aylak Cafe Karaoke - Ah Kalbim Ben Senden Çok Çektim:) 02:19
Delisin Delisin - Aylak Cafe Karaoke - Ah Kalbim Ben Senden Çok Çektim:) 3.267 izlenme - 5 yıl önce Ah kalbim ben senden çok çektim Söyle nedir bu halin vallah sen delisin Olmaz ki böyle çarpılmaz ki Çıldırmışsın sanki vallah sen delisin Ne olmuş birden gördüysen onu Ömründe ilk gördüğün erkek omu Ama sus sus duymasınlar sesini Göğsümden koparıp atarım seni Lay lay lay delisin delisin [ reklamı gizle / hide ads ] [ kaynak: http://sarki.alternatifim.com/goster.asp?ac=2927 ] Bu kaçıncı sevgi belki kırkbeş, elli Ben bildim bileli vallah sen delisin Hiç mi ders almazsın biran boş durmazsın Fikrimi sormazsın vallah sen delisin Anlaşıldı sen duruncaya dek Bu iş hep böyle sürüp gidecek Aşk herzaman faydalı olmuyor Senden bana hiç rahat yüzü yok Lay lay lay delisin delisin
Hüseyin Kağıt - Hamam Tası (Delisin Delisin) 03:59
Hüseyin Kağıt - Hamam Tası (Delisin Delisin) 2.002 izlenme - 3 yıl önce 24 Ekim'de vizyona girecek olan Delisin Delisin filmine özel Hüseyin Kağıt'tan muhteşem bir klip sizlerle.
Dj Ertan Gülşen Delisin Remıx 02:48
Dj Ertan Gülşen Delisin Remıx 2.818 izlenme - 9 yıl önce dj.ertan@hotmail.com
“Delisin Delisin” 24 Ekim'de Sinemalarda 01:47
“Delisin Delisin” 24 Ekim'de Sinemalarda 817 izlenme - 3 yıl önce http://www.delisinfilm.com http://www.artistyapim.com http://www.facebook.com/delisindelisi... http://www.instagram.com/delisin_film http://www.twitter.com/delisin_film “DELİSİN! DELİSİN!” 24 EKİM’DE SİNEMALARDA ! Deliler şehri basacak! Yönetmenliğini Tolga Baş’ın üstlendiği ve akıl hastanesinden kaçan 3 arkadaşın başından geçen komik olayları anlatan “Delisin”, 24 Ekim’de vizyona giriyor. “Koğuş Akademisi” filmi sonrası yeni komedi filmi “Delisin Delisin” için kamera arkasına geçen yönetmen Tolga Baş; bu filminde de Türk sinemasının komedi dalında en çok izlenen oyuncularını biraraya getirdi. Filmde Çetin Altay, Turgut Tunçalp, Ender Gülçiçek, Ferzan Hekimoğlu, Arzu Yanardağ, Pascal Nouma ve Ufuk Karaali’nin yanı sıra sürpriz konuk oyuncular da rol alıyor. Çekimlerinin büyük Bölümü Ayvalık’ta gerçekleştirilen filmde; aynı hastanede tedavi gören Sadri, Rami ve Fırat’ın şizofreni teşhisiyle hastaneye sonradan gelen Arhan tarafından hastaneden kaçmaya teşvik edilmeleriyle çıktıkları eğlenceli yolculuğun hikayesi anlatılıyor. Dışarıda hayatı merak etmeleriyle başlayan yolculukları sırasında 3 kafadar, sorunları da kendi yöntemleriyle çözüyor. Zaman zaman bir delinin samimiyet ve saflıkla, kendini akıllı zanneden birinden çok daha zeki olabileceğini gösteren 3 arkadaş, izleyenleri kendi dünyalarına doğru komik bir yolculuğa çıkarıyor. Delisin Delisin, 24 Ekim’de sürprizlerle birlikte vizyona girecek.
Delisin Delisin - Fragman 01:47
Delisin Delisin - Fragman 663 izlenme - 3 yıl önce Deliler şehri basacak! Yönetmenliğini Tolga Baş’ın üstlendiği ve akıl hastanesinden kaçan 3 arkadaşın başından geçen komik olayları anlatan “Delisin”, 24 Ekim’de vizyona giriyor. “Koğuş Akademisi” filmi sonrası yeni komedi filmi “Delisin Delisin” için kamera arkasına geçen yönetmen Tolga Baş; bu filminde de Türk sinemasının komedi dalında en çok izlenen oyuncularını biraraya getirdi. Filmde Çetin Altay, Turgut Tunçalp, Ender Gülçiçek, Ferzan Hekimoğlu, Arzu Yanardağ, Pascal Nouma ve Ufuk Karaali’nin yanı sıra sürpriz konuk oyuncular da rol alıyor. Çekimlerinin büyük Bölümü Ayvalık’ta gerçekleştirilen filmde; aynı hastanede tedavi gören Sadri, Rami ve Fırat’ın şizofreni teşhisiyle hastaneye sonradan gelen Arhan tarafından hastaneden kaçmaya teşvik edilmeleriyle çıktıkları eğlenceli yolculuğun hikayesi anlatılıyor. Dışarıda hayatı merak etmeleriyle başlayan yolculukları sırasında 3 kafadar, sorunları da kendi yöntemleriyle çözüyor. Zaman zaman bir delinin samimiyet ve saflıkla, kendini akıllı zanneden birinden çok daha zeki olabileceğini gösteren 3 arkadaş, izleyenleri kendi dünyalarına doğru komik bir yolculuğa çıkarıyor. Delisin Delisin, 24 Ekim’de sürprizlerle birlikte vizyona girecek.
Zeynep & Kerem - Delisin Delisin 01:50
Zeynep & Kerem - Delisin Delisin 544 izlenme - 3 yıl önce Zeynep & Kerem - Delisin Delisin
Çiğdem Ah Kalbim Ben Senden Çok Çektim :) 02:54
Çiğdem Ah Kalbim Ben Senden Çok Çektim :) 80 izlenme - 1 yıl önce