Hoşgeldiniz!

Demet Şener Videoları İzle

Ebru Şallı ve Demet Şener - Dekolte Programı (2001) 00:47
Ebru Şallı ve Demet Şener - Dekolte Programı (2001) 8.944 izlenme - 10 ay önce 2001 yılında kanal d'de yayınlanan bu programda hatırladığım kadarıyla izdivaç benzeri bir konsept vardı ama daha çok eğlence tarzında bir programdı.
Laf Lafı Açıyor (Cem Yılmaz & Demet Şener) 06:46
Laf Lafı Açıyor (Cem Yılmaz & Demet Şener) 3.572 izlenme - 11 ay önce 11 Nisan 1998 yılında Cem özer'in sunduğu programa Cem Yılmaz ve Demet Şener katılır .
Mutaf - Bir Daha Böyle 04:24
Mutaf - Bir Daha Böyle 1.781 izlenme - 6 ay önce Sitenin asıl amacını hatırlatmaya yönelik paylaşım. Nostalji candır. 1998 yılından bir şarkı...
Seçmece Sahneler - Kahpe Bizans 13:44
Seçmece Sahneler - Kahpe Bizans 3.347 izlenme - 1 yıl önce Kahpe Bizans, Gani Müjde'nin senaryosunu yazdığı ve yönettiği ile Mehmet Ali Erbil, Demet Şener, Cem Davran, Hande Ataizi, Sümer Tilmaç, Ayşegül Aldinç, Yılmaz Köksal ve Nurseli İdiz'in rol aldığı, 1999 yılı yapımı Türk parodi filmi. Film, anayurtları Avustralya'dan kanguru saldırıları ve kuraklık nedeniyle Fransa'ya göçen Nacaroğulları'nın önlerine çıkan köpeğin onlara yol göstermesi sonucu Anadolu'ya gelmeleriyle başlar. Bu dönemde Anadolu, Doğu Roma İmparatorluğu hakimiyeti altındadır. Doğu Roma İmparatoru İlletyus, bir düş görür ve bunu kahine yorumlatır. Kahin, İmparatora yıllar sonra o gün doğan bir çocuk tarafından öldürüleceğini söyler. İlletyus, bunun üzerine Nacarlardan yeni doğan tüm çocukların öldürülmesini emreder. Doğu Roma askerlerinin saldırısı üzerine Nacaroğullarından Süper Gazi, karısına çocukları korunaklı bir yere götürmesini söyler. Kadın, aynı gün doğan üçüzlerini sepetlere koyarak nehre bırakır. Yıllar sonra çocuklar büyür. Biri Doğu Roma varisi olur, biri obada, diğeri nehirde yaşar.
Demet Şener'in Podyumda Dans Etmesi 00:40
Demet Şener'in Podyumda Dans Etmesi 131 izlenme - 3 ay önce İbrahim Kutluay'dan boşanacağını açıklayan Demet Şener, dün podyuma çıktı. Demet Şener ve İbrahim Kutluay’ın 11 yıllık evliliği sona eriyor. Şener, ihanet iddiasıyla iki çocuğunun babasına boşanma davası açtı. 10 MİLYON TL İSTEDİ İhanete uğradığını öğrenen ünlü manken, kendisini aldatan Kutluay'dan 5 milyon maddi, 5 milyon manevi olmak üzere 10 milyon TL istedi. PODYUMDA ÇILGINLAR GİBİ DANS ETTİ İbrahim Kutluay'dan ayrılma kararı alan Demet Şener, 6 yıldır uzak kaldığı podyuma geri döndü, defileye çıktı. "YIKILMADIM AYAKTAYIM" Normalde ağır halleriyle bilinen ünlü mankenin podyumda yaptığı ilginç dans herkesi şaşırttı. Bu dansın boşanma arifesinde olan Şener'in Kutluay'a "Yıkılamadım ayaktayım ve güçlüyüm" mesajı verdiği söylendi.
Şaka Maka Derken Öldürmek (Hemşo Filmi) 02:40
Şaka Maka Derken Öldürmek (Hemşo Filmi) 940 izlenme - 1 yıl önce 2000 yapımı,başrollerini Okan Bayülgen,Mehmet Ali Erbil ve Demet Şener'in oynadığı Hemşo filminde,sevişme esnasında şaka maka derken kadının yanlışlıkla öldüğü sahnedir. İyi izlemeler.
Hemşo (2001 - 98 dk) 01:38:37
Hemşo (2001 - 98 dk) 325 izlenme - 1 yıl önce Hemşo, yönetmenliğini "Eve Dönüş" filmiyle tanınan Ömer Uğur'un yaptığı 2001 tarihinde gösterime giren ve başrollerinde Mehmet Ali Arbil, Okan Bayülgen ve Demet Şener gibi isimlerin oynadığı bir komedi filmidir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 2001 yılına bir dönüş yapmak istedim. İyi nostaljiler.
Kahpe Bizans - İmparator (Soundtrack) 04:19
Kahpe Bizans - İmparator (Soundtrack) 407 izlenme - 1 yıl önce 1990 yılında Gani Müjde'nin seneryosunu yazdığı ve başta Mehmet Ali Erbil olmak üzere birçok oyuncunun rol aldığı, mehmet ali erbil tarafından seslendirilmiş film müziği. işte şimdi tam burda, dünyaya kazık çakanlar'ın sitesi alkışlarlayaşıyorum.com'da...
Demet Şener ve Metin Şentürk Şakaları 02:22
Demet Şener ve Metin Şentürk Şakaları 143 izlenme - 2 yıl önce Zamanında Metin Şentürk esprilerini hepimiz hatırlarız oldukça sık yapılırdı televizyonlarda bununla ilgili nostaljik dedikodu programlarından ufak bir kesit daha sizlerle. . Sondaki mesaj içinde Metin abiyi tebrik ediyorum
Demet Şener Kimdir? 01:01
Demet Şener Kimdir? 55 izlenme - 1 yıl önce Demet Şener Biyografi, Demet Şener Kim, Demet Şener Kimdir, Demet Şener Hayatı, Demet Şener