Hoşgeldiniz!

demet şener

Ebru Şallı ve Demet Şener - Dekolte Programı (2001) 00:47
Ebru Şallı ve Demet Şener - Dekolte Programı (2001) 10.357 izlenme - 1 yıl önce 2001 yılında kanal d'de yayınlanan bu programda hatırladığım kadarıyla izdivaç benzeri bir konsept vardı ama daha çok eğlence tarzında bir programdı.
Laf Lafı Açıyor (Cem Yılmaz & Demet Şener) 06:46
Laf Lafı Açıyor (Cem Yılmaz & Demet Şener) 4.098 izlenme - 1 yıl önce 11 Nisan 1998 yılında Cem özer'in sunduğu programa Cem Yılmaz ve Demet Şener katılır .
Seçmece Sahneler - Kahpe Bizans 13:44
Seçmece Sahneler - Kahpe Bizans 4.595 izlenme - 2 yıl önce Kahpe Bizans, Gani Müjde'nin senaryosunu yazdığı ve yönettiği ile Mehmet Ali Erbil, Demet Şener, Cem Davran, Hande Ataizi, Sümer Tilmaç, Ayşegül Aldinç, Yılmaz Köksal ve Nurseli İdiz'in rol aldığı, 1999 yılı yapımı Türk parodi filmi. Film, anayurtları Avustralya'dan kanguru saldırıları ve kuraklık nedeniyle Fransa'ya göçen Nacaroğulları'nın önlerine çıkan köpeğin onlara yol göstermesi sonucu Anadolu'ya gelmeleriyle başlar. Bu dönemde Anadolu, Doğu Roma İmparatorluğu hakimiyeti altındadır. Doğu Roma İmparatoru İlletyus, bir düş görür ve bunu kahine yorumlatır. Kahin, İmparatora yıllar sonra o gün doğan bir çocuk tarafından öldürüleceğini söyler. İlletyus, bunun üzerine Nacarlardan yeni doğan tüm çocukların öldürülmesini emreder. Doğu Roma askerlerinin saldırısı üzerine Nacaroğullarından Süper Gazi, karısına çocukları korunaklı bir yere götürmesini söyler. Kadın, aynı gün doğan üçüzlerini sepetlere koyarak nehre bırakır. Yıllar sonra çocuklar büyür. Biri Doğu Roma varisi olur, biri obada, diğeri nehirde yaşar.
Mutaf - Bir Daha Böyle 04:24
Mutaf - Bir Daha Böyle 1.839 izlenme - 12 ay önce Sitenin asıl amacını hatırlatmaya yönelik paylaşım. Nostalji candır. 1998 yılından bir şarkı...
Şaka Maka Derken Öldürmek (Hemşo Filmi) 02:40
Şaka Maka Derken Öldürmek (Hemşo Filmi) 1.395 izlenme - 2 yıl önce 2000 yapımı,başrollerini Okan Bayülgen,Mehmet Ali Erbil ve Demet Şener'in oynadığı Hemşo filminde,sevişme esnasında şaka maka derken kadının yanlışlıkla öldüğü sahnedir. İyi izlemeler.
Demet Şener Ve Beyazıt Öztürk Aşkı İlk Bu Programda Filizlenmişti - 04.06.1999 Beyaz Show 09:28
Demet Şener Ve Beyazıt Öztürk Aşkı İlk Bu Programda Filizlenmişti - 04.06.1999 Beyaz Show 121 izlenme - 4 ay önce
Demet Şener'in Podyumda Dans Etmesi 00:40
Demet Şener'in Podyumda Dans Etmesi 223 izlenme - 9 ay önce İbrahim Kutluay'dan boşanacağını açıklayan Demet Şener, dün podyuma çıktı. Demet Şener ve İbrahim Kutluay’ın 11 yıllık evliliği sona eriyor. Şener, ihanet iddiasıyla iki çocuğunun babasına boşanma davası açtı. 10 MİLYON TL İSTEDİ İhanete uğradığını öğrenen ünlü manken, kendisini aldatan Kutluay'dan 5 milyon maddi, 5 milyon manevi olmak üzere 10 milyon TL istedi. PODYUMDA ÇILGINLAR GİBİ DANS ETTİ İbrahim Kutluay'dan ayrılma kararı alan Demet Şener, 6 yıldır uzak kaldığı podyuma geri döndü, defileye çıktı. "YIKILMADIM AYAKTAYIM" Normalde ağır halleriyle bilinen ünlü mankenin podyumda yaptığı ilginç dans herkesi şaşırttı. Bu dansın boşanma arifesinde olan Şener'in Kutluay'a "Yıkılamadım ayaktayım ve güçlüyüm" mesajı verdiği söylendi.
Hemşo (2001 - 98 dk) 01:38:37
Hemşo (2001 - 98 dk) 464 izlenme - 2 yıl önce Hemşo, yönetmenliğini "Eve Dönüş" filmiyle tanınan Ömer Uğur'un yaptığı 2001 tarihinde gösterime giren ve başrollerinde Mehmet Ali Arbil, Okan Bayülgen ve Demet Şener gibi isimlerin oynadığı bir komedi filmidir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 2001 yılına bir dönüş yapmak istedim. İyi nostaljiler.
Kahpe Bizans - İmparator (Soundtrack) 04:19
Kahpe Bizans - İmparator (Soundtrack) 565 izlenme - 2 yıl önce 1990 yılında Gani Müjde'nin seneryosunu yazdığı ve başta Mehmet Ali Erbil olmak üzere birçok oyuncunun rol aldığı, mehmet ali erbil tarafından seslendirilmiş film müziği. işte şimdi tam burda, dünyaya kazık çakanlar'ın sitesi alkışlarlayaşıyorum.com'da...
Demet Şener ve Metin Şentürk Şakaları 02:22
Demet Şener ve Metin Şentürk Şakaları 172 izlenme - 2 yıl önce Zamanında Metin Şentürk esprilerini hepimiz hatırlarız oldukça sık yapılırdı televizyonlarda bununla ilgili nostaljik dedikodu programlarından ufak bir kesit daha sizlerle. . Sondaki mesaj içinde Metin abiyi tebrik ediyorum
Demet Şener Yine Boşanamadı 00:38
Demet Şener Yine Boşanamadı 4 izlenme - 1 ay önce Eski manken Demet Şener ile eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay’ın Aile Mahkemesi’ndeki boşanma davası tanıkların gelmemesi nedeniyle yine ertelendi.
Demet Şener Kimdir? 01:01
Demet Şener Kimdir? 63 izlenme - 2 yıl önce Demet Şener Biyografi, Demet Şener Kim, Demet Şener Kimdir, Demet Şener Hayatı, Demet Şener
İbrahim Kutluay ve Demet Şener Yine Boşanamadı 00:31
İbrahim Kutluay ve Demet Şener Yine Boşanamadı 12 izlenme - 4 ay önce Eski manken Demet Şener ile eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay’ın Aile Mahkemesi’ndeki boşanma davası yine ertelendi. Şener'in avukatları basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için adeta etten duvar ördü. Eski manken Demet Şener ile eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın İstanbul 14’üncü Aile Mahkemesi’nde görülen boşanma davasının ikinci duruşması görüldü. Gizlilik kararı alınan ve çekişmeli olarak görülen duruşmaya Demet Şener katılırken İbrahim Kutluay duruşmaya gelmedi. Yaklaşık 2 buçuk saat süren duruşmada 3 kişi tanık olarak dinlendi. Duruşma ertelendi. Duruşmanın sona ermesinin ardından, avukatlar salon önünde bekleyen basın mensuplarının görüntü almamasını istedi. Mahkeme hakiminin de aynı talebine karşı, basın mensupları salon dışındaki olaylarla karışılamayacağı gerekçesiyle mahkeme önünden ayrılmadı. Avukatların adeta etten duvar örerek götürdüğü Şener, görüntülenmekten kaçamadı.Demet Şener ve İbrahim Kutluay çifti 11 yıl önce Çırağan Sarayı'nda evlenmişti. Bu evlilikten 2 çocuk dünyaya getiren DemetŞener, "Evlilik birliğinin temelinden sarsılmasını" gerekçe göstererek geçtiğimiz aylarda boşanma davası açmıştı.
İbrahim Kutluay Ve Demet Şener Yine Boşanamadı 00:31
İbrahim Kutluay Ve Demet Şener Yine Boşanamadı 7 izlenme - 4 ay önce Eski manken Demet Şener ile eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay’ın Aile Mahkemesi’ndeki boşanma davası yine ertelendi. Şener'in avukatları basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için adeta etten duvar ördü. Eski manken Demet Şener ile eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın İstanbul 14’üncü Aile Mahkemesi’nde görülen boşanma davasının ikinci duruşması görüldü. Gizlilik kararı alınan ve çekişmeli olarak görülen duruşmaya Demet Şener katılırken İbrahim Kutluay duruşmaya gelmedi. Yaklaşık 2 buçuk saat süren duruşmada 3 kişi tanık olarak dinlendi. Duruşma ertelendi. Duruşmanın sona ermesinin ardından, avukatlar salon önünde bekleyen basın mensuplarının görüntü almamasını istedi. Mahkeme hakiminin de aynı talebine karşı, basın mensupları salon dışındaki olaylarla karışılamayacağı gerekçesiyle mahkeme önünden ayrılmadı. Avukatların adeta etten duvar örerek götürdüğü Şener, görüntülenmekten kaçamadı.Demet Şener ve İbrahim Kutluay çifti 11 yıl önce Çırağan Sarayı'nda evlenmişti. Bu evlilikten 2 çocuk dünyaya getiren DemetŞener, "Evlilik birliğinin temelinden sarsılmasını" gerekçe göstererek geçtiğimiz aylarda boşanma davası açmıştı.
Demet Şener İle İbrahim Kutluay Yine Boşanamadı 00:38
Demet Şener İle İbrahim Kutluay Yine Boşanamadı 8 izlenme - 4 ay önce Eski manken Demet Şener ile eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay’ın Aile Mahkemesi’ndeki boşanma davası yine ertelendi. Şener'in avukatları basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için adeta etten duvar ördü.
Demet Şener'le İbrahim Kutluay Olaylı Duruşmada Yine Boşanamadı 01:41
Demet Şener'le İbrahim Kutluay Olaylı Duruşmada Yine Boşanamadı 7 izlenme - 4 ay önce Tanıkların dinlendiği duruşma, yine tanık dinlenmesi için ertelendi. Gizlilik kararı olan duruşmada seslerin sık sık yükselerek duruşma salonunun dışından da duyulması da dikkat çekti.