Hoşgeldiniz!

demet şener

Ebru Şallı ve Demet Şener - Dekolte Programı (2001) 00:47
Ebru Şallı ve Demet Şener - Dekolte Programı (2001) 11.728 izlenme - 2 yıl önce 2001 yılında kanal d'de yayınlanan bu programda hatırladığım kadarıyla izdivaç benzeri bir konsept vardı ama daha çok eğlence tarzında bir programdı.
Seçmece Sahneler - Kahpe Bizans 13:44
Seçmece Sahneler - Kahpe Bizans 6.482 izlenme - 3 yıl önce Kahpe Bizans, Gani Müjde'nin senaryosunu yazdığı ve yönettiği ile Mehmet Ali Erbil, Demet Şener, Cem Davran, Hande Ataizi, Sümer Tilmaç, Ayşegül Aldinç, Yılmaz Köksal ve Nurseli İdiz'in rol aldığı, 1999 yılı yapımı Türk parodi filmi. Film, anayurtları Avustralya'dan kanguru saldırıları ve kuraklık nedeniyle Fransa'ya göçen Nacaroğulları'nın önlerine çıkan köpeğin onlara yol göstermesi sonucu Anadolu'ya gelmeleriyle başlar. Bu dönemde Anadolu, Doğu Roma İmparatorluğu hakimiyeti altındadır. Doğu Roma İmparatoru İlletyus, bir düş görür ve bunu kahine yorumlatır. Kahin, İmparatora yıllar sonra o gün doğan bir çocuk tarafından öldürüleceğini söyler. İlletyus, bunun üzerine Nacarlardan yeni doğan tüm çocukların öldürülmesini emreder. Doğu Roma askerlerinin saldırısı üzerine Nacaroğullarından Süper Gazi, karısına çocukları korunaklı bir yere götürmesini söyler. Kadın, aynı gün doğan üçüzlerini sepetlere koyarak nehre bırakır. Yıllar sonra çocuklar büyür. Biri Doğu Roma varisi olur, biri obada, diğeri nehirde yaşar.
Laf Lafı Açıyor (Cem Yılmaz & Demet Şener) 06:46
Laf Lafı Açıyor (Cem Yılmaz & Demet Şener) 4.718 izlenme - 2 yıl önce 11 Nisan 1998 yılında Cem özer'in sunduğu programa Cem Yılmaz ve Demet Şener katılır .
Mutaf - Bir Daha Böyle 04:24
Mutaf - Bir Daha Böyle 1.928 izlenme - 2 yıl önce Sitenin asıl amacını hatırlatmaya yönelik paylaşım. Nostalji candır. 1998 yılından bir şarkı...
Şaka Maka Derken Öldürmek (Hemşo Filmi) 02:40
Şaka Maka Derken Öldürmek (Hemşo Filmi) 2.789 izlenme - 3 yıl önce 2000 yapımı,başrollerini Okan Bayülgen,Mehmet Ali Erbil ve Demet Şener'in oynadığı Hemşo filminde,sevişme esnasında şaka maka derken kadının yanlışlıkla öldüğü sahnedir. İyi izlemeler.
Demet Şener'in Podyumda Dans Etmesi 00:40
Demet Şener'in Podyumda Dans Etmesi 756 izlenme - 2 yıl önce İbrahim Kutluay'dan boşanacağını açıklayan Demet Şener, dün podyuma çıktı. Demet Şener ve İbrahim Kutluay’ın 11 yıllık evliliği sona eriyor. Şener, ihanet iddiasıyla iki çocuğunun babasına boşanma davası açtı. 10 MİLYON TL İSTEDİ İhanete uğradığını öğrenen ünlü manken, kendisini aldatan Kutluay'dan 5 milyon maddi, 5 milyon manevi olmak üzere 10 milyon TL istedi. PODYUMDA ÇILGINLAR GİBİ DANS ETTİ İbrahim Kutluay'dan ayrılma kararı alan Demet Şener, 6 yıldır uzak kaldığı podyuma geri döndü, defileye çıktı. "YIKILMADIM AYAKTAYIM" Normalde ağır halleriyle bilinen ünlü mankenin podyumda yaptığı ilginç dans herkesi şaşırttı. Bu dansın boşanma arifesinde olan Şener'in Kutluay'a "Yıkılamadım ayaktayım ve güçlüyüm" mesajı verdiği söylendi.
Demet Şener Ve Beyazıt Öztürk Aşkı İlk Bu Programda Filizlenmişti - 04.06.1999 Beyaz Show 09:28
Demet Şener Ve Beyazıt Öztürk Aşkı İlk Bu Programda Filizlenmişti - 04.06.1999 Beyaz Show 546 izlenme - 1 yıl önce
Demet Şener 2018'e Dans Ederek Girdi 00:15
Demet Şener 2018'e Dans Ederek Girdi 124 izlenme - 4 ay önce 10 yıllık evliliğini, eşi İbrahim Kutluay'ın kendisini aldattığı gerekçesiyle bitirme kararı alan Demet Şener, sosyal medya hesabından, üzerindeki kara bulutları dağıtmak istercesine bir paylaşımda bulunmuş.
Ece Erken’den Demet Akalın İtirafı (Söylemezsem Olmaz) 02:34
Ece Erken’den Demet Akalın İtirafı (Söylemezsem Olmaz) 68 izlenme - 2 ay önce Söylemezsem Olmaz programında sunucu Ece Erken, Demet Akalın ile İbrahim Kutluay’ın ayrılık sürecini canlı yayında anlattı
Kahpe Bizans - İmparator (Soundtrack) 04:19
Kahpe Bizans - İmparator (Soundtrack) 843 izlenme - 3 yıl önce 1990 yılında Gani Müjde'nin seneryosunu yazdığı ve başta Mehmet Ali Erbil olmak üzere birçok oyuncunun rol aldığı, mehmet ali erbil tarafından seslendirilmiş film müziği. işte şimdi tam burda, dünyaya kazık çakanlar'ın sitesi alkışlarlayaşıyorum.com'da...
Demet Şener ve Metin Şentürk Şakaları 02:22
Demet Şener ve Metin Şentürk Şakaları 215 izlenme - 3 yıl önce Zamanında Metin Şentürk esprilerini hepimiz hatırlarız oldukça sık yapılırdı televizyonlarda bununla ilgili nostaljik dedikodu programlarından ufak bir kesit daha sizlerle. . Sondaki mesaj içinde Metin abiyi tebrik ediyorum
Demet Şener Kimdir? 01:01
Demet Şener Kimdir? 75 izlenme - 3 yıl önce Demet Şener Biyografi, Demet Şener Kim, Demet Şener Kimdir, Demet Şener Hayatı, Demet Şener
Demet Akalın'ın Ödül Alacağını Duyan Demet Şener, Töreni Terk Etti 00:23
Demet Akalın'ın Ödül Alacağını Duyan Demet Şener, Töreni Terk Etti 11 izlenme - 5 ay önce Önceki akşam Maslak TİM Show Center'da düzenlenen ödül töreninde Demet Akalın ile pişti olan Demet Şener, tören başlamadan geceyi terk etti.
İbrahim Kutluay ile Demet Şener'in Boşanma Davası 19 Ocak'ta Karara Bağlanacak 01:07
İbrahim Kutluay ile Demet Şener'in Boşanma Davası 19 Ocak'ta Karara Bağlanacak 8 izlenme - 4 ay önce - İbrahim Kutluay ile Demet Şener'in boşanma davası 19 Ocak'ta karara bağlanacakİSTANBUL - Eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay ile eski manken Demet Şener Kutluay'ın boşanma davasında tarafların tanıkları dinlendi.
İbrahim Kutluay Ve Demet Şener Yine Boşanamadı 00:31
İbrahim Kutluay Ve Demet Şener Yine Boşanamadı 16 izlenme - 1 yıl önce Eski manken Demet Şener ile eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay’ın Aile Mahkemesi’ndeki boşanma davası yine ertelendi. Şener'in avukatları basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için adeta etten duvar ördü. Eski manken Demet Şener ile eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın İstanbul 14’üncü Aile Mahkemesi’nde görülen boşanma davasının ikinci duruşması görüldü. Gizlilik kararı alınan ve çekişmeli olarak görülen duruşmaya Demet Şener katılırken İbrahim Kutluay duruşmaya gelmedi. Yaklaşık 2 buçuk saat süren duruşmada 3 kişi tanık olarak dinlendi. Duruşma ertelendi. Duruşmanın sona ermesinin ardından, avukatlar salon önünde bekleyen basın mensuplarının görüntü almamasını istedi. Mahkeme hakiminin de aynı talebine karşı, basın mensupları salon dışındaki olaylarla karışılamayacağı gerekçesiyle mahkeme önünden ayrılmadı. Avukatların adeta etten duvar örerek götürdüğü Şener, görüntülenmekten kaçamadı.Demet Şener ve İbrahim Kutluay çifti 11 yıl önce Çırağan Sarayı'nda evlenmişti. Bu evlilikten 2 çocuk dünyaya getiren DemetŞener, "Evlilik birliğinin temelinden sarsılmasını" gerekçe göstererek geçtiğimiz aylarda boşanma davası açmıştı.
İbrahim Kutluay ve Demet Şener Yine Boşanamadı 00:31
İbrahim Kutluay ve Demet Şener Yine Boşanamadı 15 izlenme - 1 yıl önce Eski manken Demet Şener ile eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay’ın Aile Mahkemesi’ndeki boşanma davası yine ertelendi. Şener'in avukatları basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için adeta etten duvar ördü. Eski manken Demet Şener ile eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın İstanbul 14’üncü Aile Mahkemesi’nde görülen boşanma davasının ikinci duruşması görüldü. Gizlilik kararı alınan ve çekişmeli olarak görülen duruşmaya Demet Şener katılırken İbrahim Kutluay duruşmaya gelmedi. Yaklaşık 2 buçuk saat süren duruşmada 3 kişi tanık olarak dinlendi. Duruşma ertelendi. Duruşmanın sona ermesinin ardından, avukatlar salon önünde bekleyen basın mensuplarının görüntü almamasını istedi. Mahkeme hakiminin de aynı talebine karşı, basın mensupları salon dışındaki olaylarla karışılamayacağı gerekçesiyle mahkeme önünden ayrılmadı. Avukatların adeta etten duvar örerek götürdüğü Şener, görüntülenmekten kaçamadı.Demet Şener ve İbrahim Kutluay çifti 11 yıl önce Çırağan Sarayı'nda evlenmişti. Bu evlilikten 2 çocuk dünyaya getiren DemetŞener, "Evlilik birliğinin temelinden sarsılmasını" gerekçe göstererek geçtiğimiz aylarda boşanma davası açmıştı.
Demet Şener İle İbrahim Kutluay Yine Boşanamadı 00:38
Demet Şener İle İbrahim Kutluay Yine Boşanamadı 15 izlenme - 1 yıl önce Eski manken Demet Şener ile eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay’ın Aile Mahkemesi’ndeki boşanma davası yine ertelendi. Şener'in avukatları basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için adeta etten duvar ördü.
Demet Şener Yine Boşanamadı 00:38
Demet Şener Yine Boşanamadı 7 izlenme - 10 ay önce Eski manken Demet Şener ile eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay’ın Aile Mahkemesi’ndeki boşanma davası tanıkların gelmemesi nedeniyle yine ertelendi.
Demet Şener-İbrahim Kutluay Çiftinin Boşanma Davasına Yayın Yasağı 00:56
Demet Şener-İbrahim Kutluay Çiftinin Boşanma Davasına Yayın Yasağı 4 izlenme - 5 ay önce - Demet Şener-İbrahim Kutluay çiftinin boşanma davasına yayın yasağıİSTANBUL - Eski manken Demet Şener ile eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay'ın boşanma davasına yayın yasağı getirildi.
İbrahim Kutluay ve Demet Şener'in Boşanma Davasında Velayet Kararı Verildi 00:56
İbrahim Kutluay ve Demet Şener'in Boşanma Davasında Velayet Kararı Verildi 2 izlenme - 3 ay önce İbrahim Kutluay ve Demet Şener'in boşanma davasında velayet kararı verildiİSTANBUL - Eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay ile eski manken Demet Şener Kutluay'ın 15 aydır süren boşanma davası sonuçlandı.
Demet Şener'le İbrahim Kutluay Olaylı Duruşmada Yine Boşanamadı 01:41
Demet Şener'le İbrahim Kutluay Olaylı Duruşmada Yine Boşanamadı 7 izlenme - 1 yıl önce Tanıkların dinlendiği duruşma, yine tanık dinlenmesi için ertelendi. Gizlilik kararı olan duruşmada seslerin sık sık yükselerek duruşma salonunun dışından da duyulması da dikkat çekti.