Hoşgeldiniz!

Demi Moore Videoları İzle

Ghost (Hayalet) - 1990 (120 dk / Tam Film) 02:01:27
Ghost (Hayalet) - 1990 (120 dk / Tam Film) 66.125 izlenme - 2 yıl önce Efsane filmimizin konusunu genç kuşaklar için kısa bir de özet geçelim; Sam ve Molly birbirlerine delicesine aşık bir çift. Yeni bir apartmana taşınan çift, yolda serseriler tarafından saldırıya uğruyor ve Sam kavga sırasında öldürülüyor. Ancak Sam bir hayalet olarak yaşamayı sürdürüyor ve sevgilisini tehlikelerden uzak tutmak ve kendi ölümünü planlayanları bulmak için işin inceliklerini öğrenmeye başlıyor. Bu arada insanlarla bir falcı aracılığıyla iletişim kurmayı başaran Sam, adım adım 'öteki dünyaya' ilerlerken Molly'e daha çok aşık olmaktan kendisini alamıyor. İyi seyirler... Oyuncular: Patrick Swayze, Demi Moore, Whoopi Goldberg Yönetmen: Jerry Zucker
GHOST(HAYALET) FİLM MÜZİĞİ 03:57
GHOST(HAYALET) FİLM MÜZİĞİ 231.377 izlenme - 11 yıl önce hayalet fil müziği mutlaka izleyin nostalji
Demi Moore Striptiz 01:02
Demi Moore Striptiz 210.775 izlenme - 11 yıl önce demi moore striptiz çok sıcak
Demi Moore Ve Patrick Swayze Ateşli Sevişme Sahnesi - Hayalet Filmi 01:50
Demi Moore Ve Patrick Swayze Ateşli Sevişme Sahnesi - Hayalet Filmi 48.117 izlenme - 3 yıl önce 1990 yapımı, başrollerinde demi moore ve patrick swayze'nin olduğu ghost / hayalet filminden romantik bir sahne
Striptiz Kazaları 01:20
Striptiz Kazaları 53.270 izlenme - 8 yıl önce demi moore olsada şunlara nasıl yapılır öğretse
Demi Moore Striptiz Şov 01:57
Demi Moore Striptiz Şov 10.831 izlenme - 2 yıl önce Demi Moore'a en en unutamadığınız sahnesi ne deseler, striptiz sahneleri unutulacak gibi değil derim
Taciz Fragman 01:59
Taciz Fragman 19.229 izlenme - 3 yıl önce Michael Crichton’ın romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından ‘taciz’ edilen, ardından da şantaja maruz kalan bir adamın, bu durumdan kurtulmak için harcadığı ‘umutsuz’ çabayı anlatıyor.
demi moore u uykusuz bırakan sahneler 02:19
demi moore u uykusuz bırakan sahneler 28.981 izlenme - 7 yıl önce hollywood un ünlü yıldızı demi moore, kendisinden 16 yaş genç eşi ashton kutcher ın yeni filmindeki cüretkar sahneler nedeniyle canı sıkılacak gibi görünüyor.kutcher ın başrolünü anne heche ile paylaştığı spread adlı film, iflah olmaz bir çapkın ile sevgilisinin öyküsünü anlatan bir komedi.kutcher ın başrolünü anne heche ile paylaştığı spread adlı film, iflah olmaz bir çapkın ile sevgilisinin öyküsünü anlatan bir komedi.
billur kalkavan striptiz 00:11
billur kalkavan striptiz 23.185 izlenme - 8 yıl önce striptiz yaptığını zanneden billur kalkavan...
Forsaken (2015) Fragman 02:10
Forsaken (2015) Fragman 3.092 izlenme - 1 yıl önce 2015 yılında yapılan, ancak 2016'da gösterime girmesi beklenen western filmi Forsaken'ın fragmanı. Filmde Kiefer Sutherland, Demi Moore ve Donald Sutherland rol alıyor.
Demi Moore'un Striptiz Sahneleri 05:45
Demi Moore'un Striptiz Sahneleri 3.778 izlenme - 3 yıl önce Demi Moore'a en en unutamadığınız sahnesi ne deseler, striptiz sahneleri unutulacak gibi değil derim...
LOL - Laugh Out Loud Official Trailer #1 - Miley Cyrus Movie (2012) 01:44
LOL - Laugh Out Loud Official Trailer #1 - Miley Cyrus Movie (2012) 8.092 izlenme - 4 yıl önce LOL - Laugh Out Loud Official Trailer #1 - Miley Cyrus Movie (2012) http://yourfavetrailers.blogspot.com/ In a world connected by YouTube, iTunes, and Facebo...
Mr Brooks 02:26
Mr Brooks 6.840 izlenme - 10 yıl önce
Hayalet Film Fragmanı (1990) 02:20
Hayalet Film Fragmanı (1990) 1.462 izlenme - 2 yıl önce Sam ve Molly birbirlerine delicesine aşık bir çift. Yeni bir apartmana taşınan çift, yolda serseriler tarafından saldırıya uğruyor ve Sam kavga sırasında öldürülüyor. Ancak Sam bir hayalet olarak yaşamayı sürdürüyor ve sevgilisini tehlikelerden uzak tutmak ve kendi ölümünü planlayanları bulmak için işin inceliklerini öğrenmeye başlıyor. Bu arada insanlarla bir falcı aracılığıyla iletişim kurmayı başaran Sam, adım adım "öteki dünyaya" ilerlerken Molly'e daha çok aşık olmaktan kendisini alamıyor.
Righteous Brothers - Unchained Melody (1965) 03:34
Righteous Brothers - Unchained Melody (1965) 621 izlenme - 1 yıl önce Müzik dünyasında , Mavi gözlü ruh olarak anılmış Righteous Brothers, Bill Medley ve Bobby Hatfield ikilisinin oluşturduğu bir gruptur. Righteous Brothers 1963 ile 1975 arasında etkin olup 2003 yılında Bobby Hatfield'ın (Klipteki) ölümüyle dağılmıştır.Ghost filmi ile milyonlara ulaşan Unchained Melody,müzik tarihine damga vuran altın şarkılardan biridir bence. İyi seyirler.
Hoşgeldin Gülüm - Küçük Emrah Tuvalette 00:35
Hoşgeldin Gülüm - Küçük Emrah Tuvalette 1.386 izlenme - 2 yıl önce Küçük Emrah bir fenomendir. Öyle bir karakterdir ki, o kadar namuslu ve düzgün bir insandır ki, tuvaletteyken bile pantolununu çıkartmaz. Altına sıçar ama şerefiyle.
Bunraku Fragmanı 02:30
Bunraku Fragmanı 1.499 izlenme - 4 yıl önce 2010 ABD yapımı fantastik türündeki Bunraku filminin fragmanı. Bir gizemli drifter (Josh Hartnett) ve ateşli bir genç Japon savaşçısı Yoshi (Gackt) her ikisi de çirkin ve şiddetli suçlular tarafından terörize bir kasabasında geliyor.
Charlie'nin Melekleri Tam Gaz - Fragman (2003) 02:33
Charlie'nin Melekleri Tam Gaz - Fragman (2003) 1.100 izlenme - 2 yıl önce Güzel ve tehlikeli melekler Dylan, Alex ve Natalie, bir dava sonucunda FBI tarafından tanık koruma programına alınan kişilerin listesini incelerken aralarından birinin öldürüldüğünü fark ederler. Teşkilatta bir köstebek olma ihtimali güçlenmiştir ve melekler için iş başa düşmüştür. Katili bulma görevine atanan güzel meleklere bu kez eski meleklerden biri de katılacak ve yine hep birlikte hayatlarına mal olabilecek oldukça tehlikeli bir mücadeleye girişeceklerdir. Tanık koruma programına alınmış insanların kimliklerine erişmek için gerekli olan şifreyi saklayan yüzükler çalınır ve beklendiği gibi melekler bu yüzükleri bulmakla görevlendirilir. Ama bu sefer karşısında mücadele verecekleri kişi, Demi Moore’un canlandırdığı, onları çok iyi tanıyan “düşmüş” bir melektir, Özellikle video klip alanında yaptığı çalışmalarla ünlenen McG tarafından yönetilen filmin başrollerinde Drew Barrymore, Lucy Liu, Cameron Diaz ve Demi Moore bulunuyor.
demi moore'dan seksi dans 00:49
demi moore'dan seksi dans 1.024 izlenme - 7 yıl önce brooklyn17
Emrah ve Beyaz Donu 00:44
Emrah ve Beyaz Donu 1.005 izlenme - 2 yıl önce hey hey taksi yılları. emrah ın hedef kitlesi değişmiş, üniversiteli gençlere dönük bir imaj çalışması başlatılmış, şarkılar,klipler,film çalışmaları bu yönde.senaryolarda entellektüel depinmelerin imgesel izdüşümleri asi gençlerin başkaldırışları hissediliyor falan filan ama o don nedir?resmen beyaz bezden mahalle terzisinin diktiği dede donu bu.emrah ın kapıya kolunu dayadığı anlara ayrıca dikkat lütfen.
sülük  sülük tedavisi demi moore  http//www suluksatis com 05:34
sülük sülük tedavisi demi moore http//www suluksatis com 1.299 izlenme - 5 yıl önce uploaded by ccaferari2 on dec 8 2011http//www.suluksatis.com ---- sülük--sülük tedavisisülük satışı suluk alış suluk tedavi manisa'da sülükle göz varis tedavisi şeker kanser tedavisi suluk sülük satışı sülük tedavisi sülük resimleri sülük göz doktor sülük sülük sülük merkezi metal sülüklersülük sülük sedef varis ve faydaları suluk sülük merkezleri sülükk yararları sülük tedavi merkezleri gözde suluk tedavisi variste suluk tedavisi suluk tedavi merkezi suluk faydaları sülüklerle tedavi suluk h
Tabu Yıkan Film Hoşgeldin Gülüm ve Kıllı Erkek Sendromu 01:33
Tabu Yıkan Film Hoşgeldin Gülüm ve Kıllı Erkek Sendromu 570 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini Demi Moore ve Rob Lowein' in oynadığı ''About Last Night'' filminin Türk versiyonunu çekmek için kollar sıvanır. Yönetmen Kaya Ererez filmin adını ''hoşgeldin gülüm'' koyar ve yakışıklı erkek rolünü Küçük Emrah' a verir ve seyircinin yakışıklı detayını çakmaması için film boyunca tüm kadınlar tarafından ''ayy ne kadar atletik, ne kadar yakışıklı çocuk'' olarak betimlenir. Güzel kadınla rolünü alan Ayla Özel ve arkadaşları ise yabancı senaryoya uygun olarak üstlerine fena şekilde xlarge duran erotizm, kadın-erkek ilişkileri vb... konular üzerine friends, how i met your mother tadında tespitler yapmaya çalışırlar. Fakat film boyunca ulaşabildikleri zirve nokta ''aa ben kıllı erkek sevmem, ben severim, ben yalarım'' muhabetinden öteye geçemez. detay: evet emrah' ın pantalonla zıçtığı film yine bu filmdir. neymiş; alışmadık götte don durmazmış.
Ghost - Fragman (1990) 02:21
Ghost - Fragman (1990) 351 izlenme - 2 yıl önce Jerry Zucker'ın yönettiği, Bruce Joel Rubin'in yazdığı, Demi Moore ve Patrick Swayze'ın başrollerini paylaştığı 1990 yapımı unutulmaz film Ghost (Hayalet) in fragmanı.
’the joneses’ trailer- örnek aile fragman 02:24
’the joneses’ trailer- örnek aile fragman 751 izlenme - 7 yıl önce
örnek aile 02:25
örnek aile 671 izlenme - 7 yıl önce örnek aile
The Scarlet Letter - Fragman 03:02
The Scarlet Letter - Fragman 107 izlenme - 2 yıl önce Nathaniel Hawthorne’un klasik romanından yapılan bu serbest uyarlama, yüzyıl öncesinin Amerika'sında yaşanan bir yasak aşkın, katı toplum kurallarına kurban edilişini anlatıyor. - sevgi ve nefret birbirine ne kadar da yakın. birine öbüründen daha uzak değiliz. - tanrının gözünde günah nedir? var mı söyleyebilecek olan? diyalogları ile biten film.
LOL - Laugh Out Loud Official Trailer #1 - Miley Cyrus Movie (2012) 01:44
LOL - Laugh Out Loud Official Trailer #1 - Miley Cyrus Movie (2012) 260 izlenme - 4 yıl önce LOL - Laugh Out Loud Official Trailer #1 - Miley Cyrus Movie (2012) http://yourfavetrailers.blogspot.com/ In a world connected by YouTube, iTunes, and Facebo...
halflight 03:05
halflight 124 izlenme - 6 yıl önce sıkı filmdirşiddetle tavsiye...