Hoşgeldiniz!

demir bebek

izlenme rekoru kıran bebek! [ıron baby] 00:49
izlenme rekoru kıran bebek! [ıron baby] 14.282 izlenme - 8 yıl önce ıron baby (demir bebek) -şu sıralar sinemalarda izlenme rekorları kıran ıron man'den esinlenerek küçük kızını ıron baby çeviren baba videoyu youtobe sitesine yerleştirdikten sonra tıklanma rekoru kırdı..
On Parmak Bilgisayar Nasıl Kullanılır 01:05
On Parmak Bilgisayar Nasıl Kullanılır 1.695 izlenme - 8 yıl önce on parmak bilgisayar kullanamayan arkadaşlar için ücretsiz kurs verilmekte inanmıyorsanız izleyin
Dragon Bebek İzlenme Rekorları Kırıyor! 01:06
Dragon Bebek İzlenme Rekorları Kırıyor! 470 izlenme - 5 yıl önce ıron baby (demir bebek) -şu sıralar sinemalarda izlenme rekorları kıran ıron man'den esinlenerek küçük kızını ıron baby çeviren babanın videoları tıklanma rekoru kırdı..
Iron  Baby 01:12
Iron Baby 244 izlenme - 8 yıl önce IRON BABY
Demir'in Doğum Günü.. 08:00
Demir'in Doğum Günü.. 94 izlenme - 4 yıl önce Demir'in Dogum Günü rakipsiz Bir Sevgi, Karsiliksiz Kendinden, gecer Ya, Oyle Bir Sey Torun İste gozlerim Cevheri Tanir Renginden, secer Ya, Oyle Bir Sey Torun İste demir/ İm Dogum Gunun Kutlu Olsun.. deyisi, Gulusu, Bakisi Sicak, senle Pisecek As, Tutecek Ocak, ana Yavrusuna Sicacik Kucak, acar Ya, Oyle Bir Sey Torun İste demir/ İm Dogum Gunun Kutlu Olsun.. su Guzellik Yoktur Hic Bir Dunyada, ondan Gayri Tatli Olmaz Yuvada, sikica Sarinca Kollar Havada, ucar Ya, Oyle Bir Sey Torun İste demir/ İm Dogum Gunun Kutlu Olsun.. bahcede, Parklarda Caglayip Cosar, gorunce Gozlerim Sel Olur Tasar, tutulmaz Oraya Buraya Kosar, kacar Ya, Oyle Bir Sey Torun İste demir/ İm Dogum Gunun Kutlu Olsun.. bir Gor Dedesiyle Ederken Sohbet, sevgiye, Sefkate Gosterir Ragbet, muhabbet Baginda İki Dost Serbet, ıcer Ya, Oyle Bir Sey Torun İste demir/ İm Dogum Gunun Kutlu Olsun.. cennet Gibi Guzel Yattigi Besik, hele Bir Gulusu, Olmusum Âsik, yildizim, Gunesim, O Bana İsik, sacar Ya, Oyle Bir Sey Torun İste demir/ İm Dogum Gunun Kutlu Olsun.. hep Derler Tipki Dedesi, İste Bu dur, bu Duygum Soyumla Dort Kose Olur, demır İm Dedesi Ugruna Olur, olurum Ugruna, Oyle Bir Sey Torun İste demir/ İm Dogum Gunun Kutlu Olsun.. sami Arlan..
Demir Bebek 01:04
Demir Bebek 93 izlenme - 5 yıl önce Demir Bebek
Demir Aras 2012 01:30
Demir Aras 2012 76 izlenme - 5 yıl önce Demir Aras 2012