Hoşgeldiniz!

demir parmaklık

Engelli Çocuğu Demir Parmaklıklara Bağladılar! 01:12
Engelli Çocuğu Demir Parmaklıklara Bağladılar! 2.925 izlenme - 1 yıl önce Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde 9 yaşındaki engelli çocuk, yaramazlık yaptığı gerekçesiyle ailesi tarafından demir parmaklıklara bağlandı. Edinilen bilgiye göre, Esmer Çayır Caddesi’nde oturan Suriyeli aile, yaramazlık yaptığı gerekçesiyle 9 yaşındaki erkek çocuğunu sol ayağından pencerenin korkuluklarına bağladı. Kaldırım üzerinde ayağından bağlı halde çığlık atan küçük çocuğunun yardımına sesleri duyan vatandaşlar yetişti. Binanın bodrum katında yaşayan ailenin kapısını çalıp küçük çocuğu bağlı olduğu ipten kurtarmaya çalışan vatandaşlar, öfkeli babadan çocuğunu içeriye almasını istedi. Çocuklarının zihinsel engelli olduğu için yaramazlık yapıp söz dinlemediğini söyleyen kadın, vatandaşların tepkisini bir kat daha arttırdı. İsminin Salih olduğu öğrenilen 9 yaşındaki çocuk bağlı olduğu ipten vatandaşlar tarafından kurtarılarak ailesine zorla teslim edildi. Vatandaşlar daha sonra kendi aralarında topladıkları bir miktar parayı da aileye vererek çocuğun ihtiyaçları için kullanılmasını istedi. Tüm yaşananlar bir vatandaş tarafından cep telefonuyla saniye saniye kaydedildi.
Demir Parmaklıklardan Geçmeye Çalışan Dayı 00:51
Demir Parmaklıklardan Geçmeye Çalışan Dayı 5.054 izlenme - 2 yıl önce Demir parmaklıklardan geçmeye çalışan bu tatlış bu tontiş bu gariban dayının hüzünlü sonunu yüreği dayanamayacak arkadaşlar izlemesin.. diğer arkadaşlar izleyebilir onlara öneriyoruz..
İğne Deliğinden Geçmek 00:30
İğne Deliğinden Geçmek 489 izlenme - 3 yıl önce Çocukken hepimiz arasından geçtiğimiz demir parmaklıkları hatırlarız, Bu abimiz kapıdaki parmaklıkların dar boşluğunun arasından inanılmaz bir biçimde geçiyor
Küçük Kızın Kafası Demir Korkuluklara Sıkıştı 01:13
Küçük Kızın Kafası Demir Korkuluklara Sıkıştı 270 izlenme - 4 yıl önce Çin'in Hubei bölgesinde bir kız çocuğunun kafası demir korkuluklara sıkışınca korku dolu anlar yaşandı. Daye kentindeki 24 katlı bir binanın korkuluklarına sıkışan 5 yaşındaki kız çocuğu uzun süre kurtarılmayı bekledi. Olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin uğraşları sonucunda kurtarılan kız çocuğunun oldukça korkmuş olduğu görüldü. Küçük kızın ailesinin kapıyı kitleyip dışarı çıkması üzerine pencereden çıktığı, bu arada kafasını demir korkuluklara sıkıştırdığı belirtildi.
Kafasını Demir Parmaklıklara Sıkıştıran Çocuk 01:17
Kafasını Demir Parmaklıklara Sıkıştıran Çocuk 186 izlenme - 3 yıl önce Küçük çocuk Hindistan'da kafasını nasıl yaptıysa demir parmaklıkların arasına sıkıştırmayı başarıyor. Babası da her yolu deniyor fakat başarılı olamıyor
Demirlere Kafasını Sokan Adam Sıkıştı 01:41
Demirlere Kafasını Sokan Adam Sıkıştı 141 izlenme - 3 yıl önce Dar Bir Demir Parmaklıklarda Kafası Sıkışan Adam, İzleyenleri Gülme Krizine Soktu.
Konser İzleyeyim Derken Şortu Yırtmak 00:21
Konser İzleyeyim Derken Şortu Yırtmak 203 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da çekilen görüntüde genç bir kız, hayranı olduğu grubun konserini izlerken, demir parmaklıkları aşıp, gruba daha da yaklaşmak istiyor, ancak başına hiç beklemediği bir olay geliyor. Kısacık şortu demir parmaklıklara takılan genç kız, ne olduğunu anlayamadan bir anda şortsuz kalıyor. Etraftaki diğer gençler ise, genç kıza gülmekten kendilerini alamıyor.
Rusya'da Alışveriş Nasıl Yapılır? 00:48
Rusya'da Alışveriş Nasıl Yapılır? 93 izlenme - 2 yıl önce Dükkan sahibi artık ne yaşadı ne gördü bilmiyorum ama enteresan bir yöntem seçmiş müşterilerine hizmet vermek için. İlk başta videonun hayvanat bahçesinde çekildiğini düşündüm hizmeti yapanında bir maymun olduğunu ama daha sonradan gördüğüm ufak pencereden çıkan insan eli bu ihtimalide suya düşürmüş oldu. Keşke öyle bir şey olsaydı daha iyi olurdu.
Minecraft Makas , Demir Parmaklık , Olta Yapımı 00:54
Minecraft Makas , Demir Parmaklık , Olta Yapımı 71 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar bu videomda size makas demir parmaklık ve olta yapımını gösterdim umarım beğenmişsinizdir . herkese iyi oyunlar dilerim devamı gelecek
Çocuğun Göğsüne Demir Parmaklık Saplandı 02:02
Çocuğun Göğsüne Demir Parmaklık Saplandı 7 izlenme - 3 ay önce Çocuğun göğsüne demir parmaklık saplandı Duvar üzerinde dengesini kaybeden çocuğun göğsüne demir parmaklık saplandı Çocuk spiralle kesilen demir parmaklıkla hastaneye kaldırıldıMERSİN - Mersin'in Erdemli ilçesinde çıktığı duvarın üzerinde dengesini kaybeden çocuğun göğsüne demir parmaklık saplandı.
Rusya'da Alışveriş Nasıl Yapılır? 00:48
Rusya'da Alışveriş Nasıl Yapılır? 59 izlenme - 5 yıl önce Dükkan sahibi artık ne yaşadı ne gördü bilmiyorum ama enteresan bir yöntem seçmiş müşterilerine hizmet vermek için. İlk başta videonun hayvanat bahçesinde çekildiğini düşündüm hizmeti yapanında bir maymun olduğunu ama daha sonradan gördüğüm ufak pencereden çıkan insan eli bu ihtimalide suya düşürmüş oldu. Keşke öyle bir şey olsaydı daha iyi olurdu.
Demir Parmaklığı Söküp Girdikleri Evi Soydular 05:00
Demir Parmaklığı Söküp Girdikleri Evi Soydular 7 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır'da evin penceresindeki demir parmaklıkları yaklaşık 1 saat uğraştıktan sonra söküp içeri giren hırsızlar, ziynet eşyası ile bilgisayar alarak kaçtı.