Hoşgeldiniz!

demokrasi

Türkiye Hürriyet Şarkısını Yazıyor 01:22
Türkiye Hürriyet Şarkısını Yazıyor 232.860 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin Hürriyet şarkısında yer almak için hürriyet senin! Cümleni seç, fotoğrafını yükle, kendi hürriyetinin şarkısını hazırla. Hepsi hurriyetbenim.com'da.
memlekette demokrasi var... 01:47
memlekette demokrasi var... 81.493 izlenme - 7 yıl önce 3 aralık'ta sinemalarda!!
Atatürk Yaşasaydı Ne Olurdu ? 02:57
Atatürk Yaşasaydı Ne Olurdu ? 2.382 izlenme - 2 ay önce Sokaktaki vatandaşa "Atatürk Yaşasaydı Ne Olurdu?" diye sorulmuş. Birbirinden ilginç cevaplar kameraya böyle yansımış.
2 Bin Fotoğraf Biriktirip Atatürk Evi Açtı 02:04
2 Bin Fotoğraf Biriktirip Atatürk Evi Açtı 1.282 izlenme - 1 ay önce Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde yaşayan ve 2004 yılından bu yana biriktirdiği Atatürk fotoğraflarını bir araya getiren 78 yaşındaki İbrahim Sarı, Atatürk Kültür ve Okuma Evi'ni açtı.
İdam Gelecek - Başbakan Binali Yıldırım 07:40
İdam Gelecek - Başbakan Binali Yıldırım 15.922 izlenme - 2 yıl önce T.C Başbakanı Binali yıldırım darbe girişimi sonrası konuyla alakasız RTE överken 3:20 de askerlerin göğüsüne sıii...... cümlesi daha bir ilgimi cekti ne demek istemiştir karar sizlerin alkışlarla yasıyorum ailesi.
Cübbeli Ahmet Hoca: Ne Demokrasisi Allah Muhafaza Biz Şeriatçiyiz 00:45
Cübbeli Ahmet Hoca: Ne Demokrasisi Allah Muhafaza Biz Şeriatçiyiz 10.286 izlenme - 1 yıl önce DEMOKRASI ÇOK TEHLIKELI BIR LAF Demokrasi mitinginde en önlerde olan Cübbeli: Allah muhafaza ! Ne Demokrasisi, biz Şeriatciyiz. Demokrasi çok tehlikeli bir laf. ? Demokrasi demek... Ben Allah'ın işine karışırım demek
Amerikan Ulusal Arşivi’nden Kurtuluş Savaşı Ve Sonrası Türkiye Görüntüleri 06:37
Amerikan Ulusal Arşivi’nden Kurtuluş Savaşı Ve Sonrası Türkiye Görüntüleri 1.896 izlenme - 2 ay önce Osmanlı, Türkiye ve Ortadoğu tarihine ilişkin Amerika'daki çeşitli üniversitelerde çalışmalar yapan tarihçi Işıl Acehan'ın paylaştığı tarihi videolar, Kurtuluş Savaşı dönemi ve sonrasında kurulan Türkiye Cumhuriyeti'ne ait. İzliyoruz Efendim.
Jandarma Genel Komutanlığından 10 Kasım İçin Özel Klip 01:43
Jandarma Genel Komutanlığından 10 Kasım İçin Özel Klip 1.728 izlenme - 2 ay önce Jandarma Genel Komutanlığınca, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 79'uncu yılı nedeniyle özel klip hazırlandı.
15 Temmuz Demokrasi Marşı 02:56
15 Temmuz Demokrasi Marşı 9.787 izlenme - 1 yıl önce 15 Temmuz gecesiydi, hava sıcaktı Bir ihanet kalkışması ülkeyi yaktı Gün bugündü, bütün millet ayağa kalktı Çoluk çocuk ihtiyar genç sokağa aktı Demokrasi darbe yemiş, şaşkındı millet Ya özgürlük bundan sonra, yahut da zillet Milyonların ayak sesi titretti yeri Elde bayrak,dilde tekbir, koştu ileri Demokrasi destanında şahitler biziz Bir ölünce bin dirilen şehitler biziz... Başkomutan emir verdi: İnin meydana! Sahip çıkın al bayrağa, aziz vatana! Serden geçtik vatan, millet, Allah aşkına Bütün dünya bunu görüp döndü şaşkına Yerden,gökten o hainler ölüm saçarken Nice canlar şehit düştü bayrak açarken Kimi tanka kafa tuttu kimi silaha Demokrasi çiğnenmesin diye bir daha Demokrasi darbe yemiş, şaşkındı millet Ya özgürlük bundan sonra, yahut da zillet Milyonların ayak sesi titretti yeri Elde bayrak,dilde tekbir, koştu ileri Demokrasi destanında şahitler biziz Bir ölünce bin dirilen şehitler biziz... Başkomutan emir verdi: İnin meydana! Sahip çıkın al bayrağa, aziz vatana! Serden geçtik vatan, millet, Allah aşkına Bütün dünya bunu görüp döndü şaşkına
İbrahim Erkal - Bugün O Gündür 03:14
İbrahim Erkal - Bugün O Gündür 12.789 izlenme - 1 yıl önce İbrahim Erkal- 15 Temmuz Demokrasi Türküsü - " Bu Gün O Gündür " -2016 Şarkı Sözleri (Lyrics)_______________________: BUGÜN ADAMIN ADAM OLDUĞU GÜNDÜR, İHANETÇİNİN MADAM OLDUĞU GÜNDÜR, BÜGÜN HALKIN KAHRAMAN, HAİNLERİN TOZ DUMAN BUGÜN VATANIN VATAN OLDUĞU GÜNDÜR.. BUGÜN MİLLETİN RECEP KALPLERİMİZİN TAYYİP SEVDAMIZIN ERDOĞAN OLDUĞU GÜNDÜR BUGÜN REİSİN LİDER OLDUĞU GÜNDÜR, MEMLEKETİNE SİPER OLDUĞU GÜNDÜR, BGÜN HALKIN KAHRAMAN, HAİNLERİN TOZ DUMAN, BUGÜN VATANIN VATAN OLDUĞU GÜNDÜR.. BUGÜN MİLLETİN RECEP, KALPLERİMİZİN TAYYİP, SEVDAMIZIN ERDOĞAN OLDUĞU GÜNDÜR.. Şiir: ABİŞ HOPİKOĞLU Beste: İBRAHİM ERKAL
Sedat Peker'in Darbe ile İlgili Konuşması 03:00
Sedat Peker'in Darbe ile İlgili Konuşması 6.755 izlenme - 2 yıl önce Sedat Peker darbe kalkışması üzerine birtakım açıklamalarda bulunmuş, izleyelim.
Kızılay'daki Zikirli Demokrasi Nöbeti 02:05
Kızılay'daki Zikirli Demokrasi Nöbeti 5.489 izlenme - 1 yıl önce Tarikat üyeleri toplanmışlar Kızılay'ın ortasında hu çekiyorlar. Bir sürü insan da alkışlıyor. Ne yapmaya çalıştıklarını anlayamadım açıkçası. Demokrasiyle bu yapılanların bir bağlantısını kurabilen var mı? Artık meydan bize kaldı mı demek istiyorlar. Nedir yani...
Diktatörlüğün Önemi (The Dictator) 01:14
Diktatörlüğün Önemi (The Dictator) 1.803 izlenme - 4 ay önce The Dictator filminden diktatörlüğün önemini ve gerekliliğini anlatan bir sahne. Demokrasi gibi çağ dışı bir kavramın yanlışlarını yüzümüze adeta bir tokat gibi çarpıyor.
Ayna - Millet Marşı - Haydi Birliğe Büyük Türkiyem 03:26
Ayna - Millet Marşı - Haydi Birliğe Büyük Türkiyem 8.486 izlenme - 1 yıl önce
Oyumu Lambalıya Verdim 01:43
Oyumu Lambalıya Verdim 8.487 izlenme - 2 yıl önce İşte milli irade dedikleri teyzeler amcalar.Onların verdikleri oy da seninki de bir. Demokrasinin esas prensibi, halkın egemenliğidir. Ama milletin kendini yönetecekleri iyi seçebilmesi için, yetişkin ve iyi eğitim görmüş olması şarttır. Eğer bu sağlanamazsa demokrasi, otokrasiye geçebilir. Halk övülmeyi sever. Onun için, güzel sözlü demagoglar, kötü de olsalar, başa geçebilirler. Oy toplamasını bilen herkesin, devleti idare edebileceği zannedilir. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. -Platon
Yılmaz Morgül'ü Dombra İle Durdurmak 01:26
Yılmaz Morgül'ü Dombra İle Durdurmak 7.704 izlenme - 1 yıl önce Yılmaz Morgül, İrem Derici, Mustafa Sandal demokrasi nöbeti için Kısıklı Meydana geldiler. Yılmaz Morgül mikrofonu bırakmayınca dombra devreye girmiş.
Zamanında Feto'ya Düzülen Övgüler 06:58
Zamanında Feto'ya Düzülen Övgüler 7.529 izlenme - 2 yıl önce efendim bugünün darbecisi dünün mehdisi feto'ya kimlerin geçmişte neler dediğini bir kez daha hatırlıyoruz. bugüne ışık tutan videoda azıcık bir beyinle neyin ne olduğunu anlıyoruz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Benzeyen Sesiyle FETÖ'ye Mesaj Verdi! 01:22
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Benzeyen Sesiyle FETÖ'ye Mesaj Verdi! 7.216 izlenme - 2 yıl önce İzmir'de, darbe girişimi sonrasında Konak Meydanı'nda başlayan 'Demokrasi Nöbeti'ne vatandaşların desteği sürerken, alanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verilmek üzere hatıra defterleri açıldı. Sosyal medyada sesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ınkine benzerliği ile tanınan 32 yaşındaki Gökhan Aslan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hayran olduğu için onun sesini taklit ettiğini söyledi. Hatıra defterine, "Ey Pensilvanya vatana ihanetin nedeni olmaz, ama bir bedeli olur" yazan Aslan, "Burada demokrasi nöbetine geldik. Beni sosyal medyada izlenen videolardan tanıyor. Cumhurbaşkanımızın taklidini yapmıştım. Fakat yanlış anlaşıldım. Ben Sayın Cumhurbaşkanımıza muhalif değilim. Aksine kendisine olan hayranlığımdan sempatimden yaptım. Şunu söylemek istiyorum, Yüce Türk milletinin oylarıyla seçilmiş Cumhurbaşkanımızdan, alkolle ilgili video nedeniyle kendisinden ve dava arkadaşlarından özür diliyorum" dedi.
Muhlis Akarsu - Demokrasi Nerde İse Ordayız 03:59
Muhlis Akarsu - Demokrasi Nerde İse Ordayız 3.850 izlenme - 8 ay önce Demokrasi Nerde İse Ordayız
Yılmaz Demokrasi Savunucusu Pazarlamacı Kanal 01:02
Yılmaz Demokrasi Savunucusu Pazarlamacı Kanal 5.557 izlenme - 2 yıl önce Malum bugünlerde herkes demokrasiye çok duyarlı, kafası kazıtıp kapı gibi sakal bırakan ışidli tiğlerden asker naaşı başında bozkurt işareti yapana...uydudaki 100 TLye sahte nokia satan saçma sapan dolandırıcı kanallar da demokrasiyi ne kadar özümsediklerini göstermiş...
Can Dündar'ın Alman Televizyonlarında Aslı Erdoğan'ın Mektubunu Okuması 04:54
Can Dündar'ın Alman Televizyonlarında Aslı Erdoğan'ın Mektubunu Okuması 5.171 izlenme - 1 yıl önce CERN'de çalışan ilk Türklerden biri olan büyük fizikçi Aslı Erdoğan'ın cezaevinde yazdığı mektubu Alman televizyonlarından Can Dündar okuyor.
Işid'li Militanı Öldürüp Röportaj Vermek 01:38
Işid'li Militanı Öldürüp Röportaj Vermek 7.043 izlenme - 1 yıl önce Kategori olarak Çüşşşş uygun olur. Dünyada ne denli iğrençlikler yaşandığını biliyoruz. Şimdi savaşın etiğini siktir edin. İğrençlikten kastım, videonun, çocukların iki keywordle ulaşabileceği uzaklıklara upload edilmesi dünyanın çivisinin çıktığının tecellisidir. meteor gelsin vursun artık bizi amk.
Ümit Besen - 15 Temmuz Demokrasi Bayramı Marşı 01:56
Ümit Besen - 15 Temmuz Demokrasi Bayramı Marşı 4.714 izlenme - 1 yıl önce Ümit Besen - 15 Temmuz Demokrasi Bayramı Marşı
Demokrasi Nöbetinde Kendi Klibini Çeken Dayı 00:31
Demokrasi Nöbetinde Kendi Klibini Çeken Dayı 4.320 izlenme - 1 yıl önce 15 Temmuz darbe girişimi sonrası başlatılan demokrasi nöbetinden yüzünüzü gülümsetecek bir görüntü. Çalan şarkı ile kendi klibini çeken amcamız karşınızda.
3 Ay Süreyle Olağanüstü Hal ilan Edildi 09:24
3 Ay Süreyle Olağanüstü Hal ilan Edildi 4.985 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan, darbe teşebbüsünün ardından olağanüstü hal kararı alındığını duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, MGK ve Bakanlar Kurulu toplantılarının ardından "MGK'da darbe girişimin tüm unsurlarıyla bertaraf edilmesi için olağanüstü hal ilan edilmesini tavsiye kararı alındığını" ifade etti. 3 AYLIK OHAL İLAN EDİLDİ Cumhurbaşkanı devamında, Bakanlar Kurulu kararıyla "3 ay süreyle olağanüstü hal ilan edilmesinin kararlaştırıldığını" duyurdu. "ÖZGÜRLÜKLERİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN" Erdoğan, bu uygulamanın kesinlikle demokrasiye, hukuka ve özgürlüklere karşı olmadığının altını çizdi: "Tam tersine bu, değerleri koruma ve güçlendirme amacına yöneliktir"
15 Temmuz Şehitleri Belgesel Filmi 27:02
15 Temmuz Şehitleri Belgesel Filmi 4.800 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanlığı tarafından hazırlanan '15 Temmuz Şehitleri Belgesel Filmi' bu toprakların evlatlarının destanını anlatıyor.
Gurbetçilerin Demokrasi Mitingi - Almanya 01:55
Gurbetçilerin Demokrasi Mitingi - Almanya 2.951 izlenme - 1 yıl önce Eğitim yoluyla Almanya'ya gitmeye çalıştığım bu yorucu günlerde rastladığım video moralimi bayağı bozdu. Hep zengin insanların hayatlarına bakıp Dünya çok adaletsiz diyoruz ama bu videoyu izleyince adaletsiz olması için zenginliğin şart olmadığını görüyoruz ve daha karamsar bir hava çıkıyor ortaya. İzliyoruz efenim..
12 Dakikada Donald Trump (Altyazılı) 12:18
12 Dakikada Donald Trump (Altyazılı) 4.648 izlenme - 2 yıl önce Amerika'nın başkan aday adayı Trump'ın kampanyasında yaptığı konuşmalardan 12 dakikalık bir kolaj.
Laik İnsanın Şehidi Olmaz 01:24
Laik İnsanın Şehidi Olmaz 2.978 izlenme - 1 yıl önce Hak ve Hakikat Partisi (HHP) Genel Başkanı Dursun Güneş, “Millet 25 gün demokrasi nöbeti tuttu ve demokrasi şehidi dendi. Demokrasinin şehidi olmaz" dedi
Kızılay'da Tanklar Arabaların Arasından Böyle Geçti 01:30
Kızılay'da Tanklar Arabaların Arasından Böyle Geçti 3.950 izlenme - 2 yıl önce Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensubu hainlerin darbe girişimi sırasında yaptıkları terör eylemleri MOBESE kameralarına yansıdı. Darbe girişiminin yaşandığı Ankara’nın çeşitli yerlerinde FETÖ’cü teröristlerin sivil halka ve kamu binalarına yönelik saldırıları MOBESE kameraları tarafından görüntülendi.