Hoşgeldiniz!

Demre Haber Gazetesi Videoları İzle

Yeni Yıl Şarkısı - Demre Haber Gazetesi 01:14
Yeni Yıl Şarkısı - Demre Haber Gazetesi 448 izlenme - 1 yıl önce YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN www.demrehaber.net
Demre'de Korkutan Hortum 05:54
Demre'de Korkutan Hortum 71 izlenme - 1 yıl önce Antalya Demre'de çıkan hortum seraları yerle bir etti.10'a yakın yaralı var.Yaralılar Demre Devlet Hastanesi'nde ayakta tedavi gördükten sonra taburcu edildi.
Engelli çocuklara işkence yapıp, kahkahalar attılar 04:43
Engelli çocuklara işkence yapıp, kahkahalar attılar 54 izlenme - 1 yıl önce Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde engelli çocuklara işkence yaparken görüntülenen bakıcı kadın M.A. karakoldaki ifadesinde, çocuğu altını ıslattığı için yıkadığını söyledi.
İşte 3. Köprüde son durum 01:03
İşte 3. Köprüde son durum 40 izlenme - 1 yıl önce Avrupa ve Asya’yı üçüncü kez birbirine bağlayacak olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde sona iyice yaklaşıldı. Dünyanın en geniş asma köprüsü olma özelliğini taşıyan köprüde iki yakanın birleşmesine sadece 17 tabliye kaldı. Dünyanın en geniş asma köprüsü olma özelliğini taşıyan ve İstanbul trafiğini rahatlatacak olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde çalışmalar aralıksız devam ediyor.
Demre Haber - Antalya'nın Haftalık Yerel Gazetesi - Demre Haber Reklam Filmi 00:32
Demre Haber - Antalya'nın Haftalık Yerel Gazetesi - Demre Haber Reklam Filmi 14 izlenme - 1 yıl önce DEMRE HABER Demre'de haftalık yerel olarak yayın yapan Demre Haber Gazetesi. Güncel, ekonomi, dünya, yerel ve tüm kategorilerde hızlı ve güvenilir haberler. İnternet sitemizden de bizi takip edin www.demrehaber.net
Kepez ulaşım nostaljisi yaşattı 08:59
Kepez ulaşım nostaljisi yaşattı 3 izlenme - 1 yıl önce Kepez Belediyesi, bir kültür hizmeti olarak Antalya’nın 1980’lerdeki toplu taşıma aracıyla ücretsiz nostalji turları başlattı.