Hoşgeldiniz!

demre haber gazetesi

Yeni Yıl Şarkısı - Demre Haber Gazetesi 01:14
Yeni Yıl Şarkısı - Demre Haber Gazetesi 330 izlenme - 10 ay önce YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN www.demrehaber.net
Demre'de Korkutan Hortum 05:54
Demre'de Korkutan Hortum 62 izlenme - 9 ay önce Antalya Demre'de çıkan hortum seraları yerle bir etti.10'a yakın yaralı var.Yaralılar Demre Devlet Hastanesi'nde ayakta tedavi gördükten sonra taburcu edildi.
Engelli çocuklara işkence yapıp, kahkahalar attılar 04:43
Engelli çocuklara işkence yapıp, kahkahalar attılar 54 izlenme - 10 ay önce Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde engelli çocuklara işkence yaparken görüntülenen bakıcı kadın M.A. karakoldaki ifadesinde, çocuğu altını ıslattığı için yıkadığını söyledi.
İşte 3. Köprüde son durum 01:03
İşte 3. Köprüde son durum 39 izlenme - 10 ay önce Avrupa ve Asya’yı üçüncü kez birbirine bağlayacak olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde sona iyice yaklaşıldı. Dünyanın en geniş asma köprüsü olma özelliğini taşıyan köprüde iki yakanın birleşmesine sadece 17 tabliye kaldı. Dünyanın en geniş asma köprüsü olma özelliğini taşıyan ve İstanbul trafiğini rahatlatacak olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde çalışmalar aralıksız devam ediyor.
Demre Haber - Antalya'nın Haftalık Yerel Gazetesi - Demre Haber Reklam Filmi 00:32
Demre Haber - Antalya'nın Haftalık Yerel Gazetesi - Demre Haber Reklam Filmi 12 izlenme - 11 ay önce DEMRE HABER Demre'de haftalık yerel olarak yayın yapan Demre Haber Gazetesi. Güncel, ekonomi, dünya, yerel ve tüm kategorilerde hızlı ve güvenilir haberler. İnternet sitemizden de bizi takip edin www.demrehaber.net
Kepez ulaşım nostaljisi yaşattı 08:59
Kepez ulaşım nostaljisi yaşattı 3 izlenme - 9 ay önce Kepez Belediyesi, bir kültür hizmeti olarak Antalya’nın 1980’lerdeki toplu taşıma aracıyla ücretsiz nostalji turları başlattı.