Hoşgeldiniz!

denetim

Sigmund Freud  - Ölüm İçgüdüsü ve Haz İlkesi 05:23
Sigmund Freud - Ölüm İçgüdüsü ve Haz İlkesi 1.366 izlenme - 1 yıl önce Psikanaliz kuraminin fikir babasi Sigmund Freud , insanın yetiskinlik ve olgunluk sürecinde yasadigi deneyimlerin cocukluga dayandigini vurguluyor .. Şimdi Freud'un ölüm ve haz kavramina bakisini izliyoruz.
Tokat'ta Kıyılmış Tütün Denetimine Esnaf Tepkisi 02:25
Tokat'ta Kıyılmış Tütün Denetimine Esnaf Tepkisi 123 izlenme - 2 ay önce Tokat'ta kıyılmış tütün denetimine esnaf tepkisiTOKAT - Tokat'ta açıkta kıyılmış tütün satışı yapan iş yerlerine işlem yapılırken, bazı esnaflar uygulamaya tepki gösterdi.
Denetim Masasından Kaldırılmayan Programları Kaldırma 03:33
Denetim Masasından Kaldırılmayan Programları Kaldırma 1.192 izlenme - 3 yıl önce wifi password hack galaxy s3 proteus 8 yükle kaldırılmayan program kaldırma bilgisayardan programı kaldırma
İstanbulda 10 Yılda Yapılan Metronun Polonya Varşovada  2 Senede Yapan Türk Firması 03:02
İstanbulda 10 Yılda Yapılan Metronun Polonya Varşovada 2 Senede Yapan Türk Firması 920 izlenme - 3 yıl önce Bir Türk Firması bundan 2 sene önce polonya'da Metro inşaatı yapımına başladı. Firma yetkilileri bir röportajda Türkiyedeki ihale sistemini eleştirmiş ve ihaleyi alan firmaları denetlemeye kimsenin gelmediğinden yakınmıştı. Aynı firma türkiye'de bir doğalgaz projesi ihalesini almış, 8 aylık gibi kısa bir sürede projeyi bitirmiş ama bu süreçte yazılı talepte bulunmalarına rağmen kimsenin denetlemeye gelmediğini söylemiştir. polonyada ise ayda 4 defa denetlendiklerini belirtti. Buda Polonya Varşova'nın metro hatitası http://www.demiryolu.net/images/upload/varsova-tramvay-haritasi.jpg Buda 2023 yılına yetiştirilmesi düşünülen istanbul metro haritası http://www.rayhaber.com/wp-content/uploads/istanbul_metro_ve_metrobus_hatlari_yeni.jpg
CCSettings ile Bildirim Merkezini Kullanışlı Hale Getirin 02:18
CCSettings ile Bildirim Merkezini Kullanışlı Hale Getirin 469 izlenme - 3 yıl önce İyi bir iPhone kullanıcısı telefonda fiziksel tuş kullanımını minimize etmek ister. Tanıtacağım uygulama ile iOS 7.0.X sürümlerine jailbreak yapılmış tüm cihazlarda kullanılabilir özellikleri denetim merkezine eklemenizi sağlıyor. Devamını okumak için http://webeyn.com/ccsettings-for-ios adresini ziyaret edin.
Aöf - Denetim 4 20:58
Aöf - Denetim 4 443 izlenme - 3 yıl önce AÖF Denetim 4 - TRT OKUL
Divânu Lügati't-Türk'ten Küfür Öğrenen Araplar (Oha +18) 00:54
Divânu Lügati't-Türk'ten Küfür Öğrenen Araplar (Oha +18) 524 izlenme - 2 yıl önce Kaşgarlı Mahmud 1074 yılında Türkçe-Arapça sözlük esaslı meşhur eserini yazarken yaklaşık 1000 yıl sonra canlı yayında eserinden alıntı yapılacağını ve o an'ın unutulmazlar arasına gireceğini hiç düşünmemişti.
uhy uzman ymm ve bağımsız denetim 10:48
uhy uzman ymm ve bağımsız denetim 562 izlenme - 6 yıl önce uzman ymm ve bağımsız denetim yön.krl.bşk. atilla selçuk ile yapmış olduğumuz röportaj.
Bloomberghht'nin Konuğu Sn. Seyit Ahmet Baş 19:15
Bloomberghht'nin Konuğu Sn. Seyit Ahmet Baş 345 izlenme - 3 yıl önce Bloomberghht'nin Konuğu Sn. Seyit Ahmet Baş
Özel Mesaj Klasörleri İnceleme 04:57
Özel Mesaj Klasörleri İnceleme 510 izlenme - 8 yıl önce http://kahramantazeoglu.com/kforum/index.php özel mesaj sistemi hakkında bir video.
Açılış Konuşması 1 13:09
Açılış Konuşması 1 243 izlenme - 6 yıl önce denetim haftası 2011
Kgk Bağımsız Denetim Belgesi 00:15
Kgk Bağımsız Denetim Belgesi 181 izlenme - 4 yıl önce Kgk Bağımsız Denetim Belgesi,kgk Bağımsız Denetim Lisanslama Belgesi,bağımsız Denetim Lisanslama Belgesi
Emekli Büyükelçi: Türkiye Geri Adım Atarsa... 01:29
Emekli Büyükelçi: Türkiye Geri Adım Atarsa... 19 izlenme - 3 ay önce Eğrisi Doğrusu’nda Taha Akyol’un konukları TÜSİAD Genel Sekreteri Bahadır Kaleağası ve Emekli Büyükelçi Ünal Çeviköz’dü. Programda 'AKPM’nin denetim kararı ne anlama geliyor? Türkiye AB sürecinde son 13 yılda nereden nereye geldi? Avrupa ve Türkiye nerelerde hata yaptı?" sorularını cevaplandıran Ünal Çeviköz, "Bu Türkiye’nin demokratikleşmesi meselesidir. Bu aslında Avrupa kurumunun içinde yer almak değil, Türkiye’nin demokratik uluslar topluluğunda ve demokratik bir ortamda demokrasiye inanan bir ülke olarak kendi halkına en demokratik uygulamaları layık gördüğünün göstergesidir. Eğer buradan geri düşersek ve buradan geri adım atarsak o zaman Türkiye çok farklı bir lige indirgenmiş olur." yorumunda bulundu.
Üsküdar Belediyesi'nden Fırınlara Denetim 03:30
Üsküdar Belediyesi'nden Fırınlara Denetim 8 izlenme - 2 ay önce Üsküdar Belediyesi'nden fırınlara denetimİSTANBUL - Üsküdar Belediyesi,Ramazan ayı dolayısıyla ilçedeki fırınları denetledi.
Mudeme Kabluu Çekicennn.. 12:30
Mudeme Kabluu Çekicennn.. 120 izlenme - 2 yıl önce Meşguliyeti olmayan lakin yaratıcılığına dayanan yüksek muhabbet ve nêşe özelliği ile gsm şirketinin müşteri hizmetlerini işletme konusunda sınır tanımayan zırtapozları net aleminin vicdanına teslim ediyorum. (56k rockwell modemler ne güzeldi ha.. czzzz bzzt sesleri vardı)
zabıta denetim 06:11
zabıta denetim 171 izlenme - 7 yıl önce zabıta denetim
Sizi Buraya Gömerim - İnşaatı Beğenmeyen Bursa Valisi 01:34
Sizi Buraya Gömerim - İnşaatı Beğenmeyen Bursa Valisi 115 izlenme - 2 yıl önce Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Orhangazi temaslarının ardından habersiz İznik'e gelerek, yapımı devam eden yeni Devlet Hastanesi’ni denetledi. İşçiliği beğenmeyen Karaloğlu, şantiye şefini fırçaladı.
Antalya Polisi Falez Bölgesinde Denetim Yaptı 04:28
Antalya Polisi Falez Bölgesinde Denetim Yaptı 8 izlenme - 2 ay önce Antalya polisi falez bölgesinde denetim yaptıANTALYA - Antalya İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, dünyaca ünlü falezlerin üstü ve mağaralarda, Muratpaşa Belediyesi Zabıta Amirliği personeli ile eş zamanlı uygulama yaptı.
fethiye'de balık denetimi 01:13
fethiye'de balık denetimi 237 izlenme - 9 yıl önce İhbarları değerlendiren fethiye İlçe tarım müdürlüğü su ürünleri kontrol birimi, bu denetimlerde kaçak balıkçı arıyor.
Denetim 01:31
Denetim 60 izlenme - 5 yıl önce DENETİM
Sakin Kent'te Jandarma'dan 'Kemer' Denetimi 02:06
Sakin Kent'te Jandarma'dan 'Kemer' Denetimi 5 izlenme - 1 ay önce Sakin Kent'te Jandarma'dan 'Kemer' denetimiMUĞLA - İçişleri Bakanlığının Trafik Eylem Planı çerçevesinde Muğla İl Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri, Muğla'nın Sakin Kent Unanlı Ula İlçesine bağlı Akyaka mahallesinde 'Emniyet Kemeri' uygulaması gerçekleştirdi.
Model Yapı Denetim 00:38
Model Yapı Denetim 108 izlenme - 6 yıl önce
Kgk Bağımsız Denetim Yetkilendirme 00:17
Kgk Bağımsız Denetim Yetkilendirme 74 izlenme - 4 yıl önce Kgk Bağımsız Denetim Yetkilendirme,kgk Bağımsız Denetim Lisanslama Kitapları,kgk Bağımsız Denetim Sınavı
Bahçelievler'de Narkotik Denetimi 02:02
Bahçelievler'de Narkotik Denetimi 1 izlenme - 2 hafta önce Bahçelievler'de narkotik denetimiİSTANBUL - Bahçelievler'de narkotik denetimi yapan polis ekipleri boş arazileri ve parkları didik didik aradı.
Minibüslerde Haydar Araması 01:40
Minibüslerde Haydar Araması 54 izlenme - 3 yıl önce Adana'da asayiş uygulaması yapan polis minibüslerde, midibüslerde ve halk otobüslerinde arama yapmış, özellikle gelen şikayetlerden dolayı Haydara yönelik.
Denetim Toplumları - Şebeke 02:08
Denetim Toplumları - Şebeke 34 izlenme - 2 yıl önce Yazılacak pek bir açıklama yok, denetim toplumları üzerine almanlardan bir video. Arada bizede uyan bir takım sözleri içeriyor.
Kuzey Kore Nasıl Kapalı Bir Kutuya Dönüştü? - 29 Nisan 2017 Cumartesi 46:21
Kuzey Kore Nasıl Kapalı Bir Kutuya Dönüştü? - 29 Nisan 2017 Cumartesi 5 izlenme - 3 ay önce 5N1K, her yönüyle Kuzey Kore’yi incelemeye devam etti. Bir ülke nasıl kapalı bir kutuya dönüştü? Avrupa Parlamenter Meclisi'nin siyasi denetim kararı ne anlama geliyor? ABD’de Trump tartışması bir türlü bitmiyor. Trump’ın yeni muhalifleri kimler? Fransa’da seçimi kim kazanacak? Adayların renkli hikayeleri Cüneyt Özdemir ile 5N1K’da ekrana geldi.
Fırınlara Ramazan Denetimi 05:35
Fırınlara Ramazan Denetimi 2 izlenme - 2 ay önce Fırınlara ramazan denetimiBURSA - Osmangazi Belediyesi, ramazan öncesinde fırınlar başta olmak üzere pasta ve tatlı imalathanelerine yönelik denetimlerini sıklaştırdı.
Ekmek Düştü - Erol Erarslan 00:24
Ekmek Düştü - Erol Erarslan " Ekmek İsrafına Hayır " 68 izlenme - 4 yıl önce Yere düşer gönülden düşmez ! Ekmek nimettir; İSRAF ETMEYELİM !
Otobüslerde Bayram Denetimi 04:56
Otobüslerde Bayram Denetimi 1 izlenme - 4 hafta önce Otobüslerde bayram denetimiSİVAS - İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 81 ilde uygulanan bayram tedbirleri Sivas'ta da hayata geçirildi.