Hoşgeldiniz!

denetim

Sigmund Freud  - Ölüm İçgüdüsü ve Haz İlkesi 05:23
Sigmund Freud - Ölüm İçgüdüsü ve Haz İlkesi 1.426 izlenme - 2 yıl önce Psikanaliz kuraminin fikir babasi Sigmund Freud , insanın yetiskinlik ve olgunluk sürecinde yasadigi deneyimlerin cocukluga dayandigini vurguluyor .. Şimdi Freud'un ölüm ve haz kavramina bakisini izliyoruz.
Denetim Masasından Kaldırılmayan Programları Kaldırma 03:33
Denetim Masasından Kaldırılmayan Programları Kaldırma 1.248 izlenme - 4 yıl önce wifi password hack galaxy s3 proteus 8 yükle kaldırılmayan program kaldırma bilgisayardan programı kaldırma
İstanbulda 10 Yılda Yapılan Metronun Polonya Varşovada  2 Senede Yapan Türk Firması 03:02
İstanbulda 10 Yılda Yapılan Metronun Polonya Varşovada 2 Senede Yapan Türk Firması 970 izlenme - 3 yıl önce Bir Türk Firması bundan 2 sene önce polonya'da Metro inşaatı yapımına başladı. Firma yetkilileri bir röportajda Türkiyedeki ihale sistemini eleştirmiş ve ihaleyi alan firmaları denetlemeye kimsenin gelmediğinden yakınmıştı. Aynı firma türkiye'de bir doğalgaz projesi ihalesini almış, 8 aylık gibi kısa bir sürede projeyi bitirmiş ama bu süreçte yazılı talepte bulunmalarına rağmen kimsenin denetlemeye gelmediğini söylemiştir. polonyada ise ayda 4 defa denetlendiklerini belirtti. Buda Polonya Varşova'nın metro hatitası http://www.demiryolu.net/images/upload/varsova-tramvay-haritasi.jpg Buda 2023 yılına yetiştirilmesi düşünülen istanbul metro haritası http://www.rayhaber.com/wp-content/uploads/istanbul_metro_ve_metrobus_hatlari_yeni.jpg
CCSettings ile Bildirim Merkezini Kullanışlı Hale Getirin 02:18
CCSettings ile Bildirim Merkezini Kullanışlı Hale Getirin 509 izlenme - 4 yıl önce İyi bir iPhone kullanıcısı telefonda fiziksel tuş kullanımını minimize etmek ister. Tanıtacağım uygulama ile iOS 7.0.X sürümlerine jailbreak yapılmış tüm cihazlarda kullanılabilir özellikleri denetim merkezine eklemenizi sağlıyor. Devamını okumak için http://webeyn.com/ccsettings-for-ios adresini ziyaret edin.
Divânu Lügati't-Türk'ten Küfür Öğrenen Araplar (Oha +18) 00:54
Divânu Lügati't-Türk'ten Küfür Öğrenen Araplar (Oha +18) 831 izlenme - 3 yıl önce Kaşgarlı Mahmud 1074 yılında Türkçe-Arapça sözlük esaslı meşhur eserini yazarken yaklaşık 1000 yıl sonra canlı yayında eserinden alıntı yapılacağını ve o an'ın unutulmazlar arasına gireceğini hiç düşünmemişti.
Aöf - Denetim 4 20:58
Aöf - Denetim 4 559 izlenme - 4 yıl önce AÖF Denetim 4 - TRT OKUL
Tokat'ta Kıyılmış Tütün Denetimine Esnaf Tepkisi 02:25
Tokat'ta Kıyılmış Tütün Denetimine Esnaf Tepkisi 143 izlenme - 11 ay önce Tokat'ta kıyılmış tütün denetimine esnaf tepkisiTOKAT - Tokat'ta açıkta kıyılmış tütün satışı yapan iş yerlerine işlem yapılırken, bazı esnaflar uygulamaya tepki gösterdi.
uhy uzman ymm ve bağımsız denetim 10:48
uhy uzman ymm ve bağımsız denetim 588 izlenme - 7 yıl önce uzman ymm ve bağımsız denetim yön.krl.bşk. atilla selçuk ile yapmış olduğumuz röportaj.
Sizi Buraya Gömerim - İnşaatı Beğenmeyen Bursa Valisi 01:34
Sizi Buraya Gömerim - İnşaatı Beğenmeyen Bursa Valisi 326 izlenme - 3 yıl önce Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Orhangazi temaslarının ardından habersiz İznik'e gelerek, yapımı devam eden yeni Devlet Hastanesi’ni denetledi. İşçiliği beğenmeyen Karaloğlu, şantiye şefini fırçaladı.
Rtük'ün İnternet Denetimi Neleri Kapsayacak? - 5n1k 24.02.2018 Cumartesi 48:23
Rtük'ün İnternet Denetimi Neleri Kapsayacak? - 5n1k 24.02.2018 Cumartesi 25 izlenme - 2 ay önce Cüneyt Özdemir ile 5N1K, bu hafta geleceğin hikayesini anlattı. Gelecek ne kadar uzakta? Yapay zeka meselesinden internete yapılacak yeni düzenlemeye, Bitcoin'den siber güvenliğe dünya nereye gidiyor? Türkiye bunun neresinde? Faruk Eczacıbaşı, 5N1K'da anlattı.
Bloomberghht'nin Konuğu Sn. Seyit Ahmet Baş 19:15
Bloomberghht'nin Konuğu Sn. Seyit Ahmet Baş 346 izlenme - 4 yıl önce Bloomberghht'nin Konuğu Sn. Seyit Ahmet Baş
Özel Mesaj Klasörleri İnceleme 04:57
Özel Mesaj Klasörleri İnceleme 512 izlenme - 9 yıl önce http://kahramantazeoglu.com/kforum/index.php özel mesaj sistemi hakkında bir video.
İstanbul'da Okul Önlerinde Polis Denetimi 04:50
İstanbul'da Okul Önlerinde Polis Denetimi 17 izlenme - 3 ay önce - İstanbul'da okul önlerinde polis denetimi Polis ekipleri girdiği kıraathanede "sigara makinesi" ele geçirdi Ruhsatsız olduğu öğrenilen iş yerine tutanak tutulduİSTANBUL - 2017-1018 eğitim ve öğretim yılının ikinci yarısının başlaması nedeniyle tüm İstanbul genelinde çocukların korunmasına...
Açılış Konuşması 1 13:09
Açılış Konuşması 1 246 izlenme - 7 yıl önce denetim haftası 2011
Kgk Bağımsız Denetim Belgesi 00:15
Kgk Bağımsız Denetim Belgesi 184 izlenme - 5 yıl önce Kgk Bağımsız Denetim Belgesi,kgk Bağımsız Denetim Lisanslama Belgesi,bağımsız Denetim Lisanslama Belgesi
zabıta denetim 06:11
zabıta denetim 171 izlenme - 8 yıl önce zabıta denetim
fethiye'de balık denetimi 01:13
fethiye'de balık denetimi 238 izlenme - 10 yıl önce İhbarları değerlendiren fethiye İlçe tarım müdürlüğü su ürünleri kontrol birimi, bu denetimlerde kaçak balıkçı arıyor.
Mudeme Kabluu Çekicennn.. 12:30
Mudeme Kabluu Çekicennn.. 129 izlenme - 3 yıl önce Meşguliyeti olmayan lakin yaratıcılığına dayanan yüksek muhabbet ve nêşe özelliği ile gsm şirketinin müşteri hizmetlerini işletme konusunda sınır tanımayan zırtapozları net aleminin vicdanına teslim ediyorum. (56k rockwell modemler ne güzeldi ha.. czzzz bzzt sesleri vardı)
Diyarbakır'da Okul Çevrelerinde Narkotik Denetimi 01:36
Diyarbakır'da Okul Çevrelerinde Narkotik Denetimi 11 izlenme - 3 ay önce Diyarbakır'da okul çevrelerinde narkotik denetimiDİYARBAKIR - Diyarbakır'da İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından okul çevrelerinde narkotik uygulaması gerçekleştirildi.
Denetim 01:31
Denetim 60 izlenme - 6 yıl önce DENETİM
Polatlı'da Trafik Denetiminde Önce Uyardılar Sonra İkramda Bulundular 02:51
Polatlı'da Trafik Denetiminde Önce Uyardılar Sonra İkramda Bulundular 17 izlenme - 8 ay önce Polatlı'da trafik denetiminde önce uyardılar sonra ikramda bulundularANKARA - İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan "Frene değil kurala güven' kampanyası kapsamında Ankara'nın Polatlı İlçesi'nde sürücüler aşırı hız konusunda çeşitli ikramlarla uyarıldı.
Manisa'da Okul Servislerine Sıkı Denetim 04:35
Manisa'da Okul Servislerine Sıkı Denetim 13 izlenme - 6 ay önce Manisa'da okul servislerine sıkı denetim Eksiklikleri bulunan 5 şoföre 206'şar lira para cezasıMANİSA - Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde Saruhanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerince ilçedeki okul servislerine gerçekleştirilen denetlemelerde 5 şoföre 206'şar lira...
Model Yapı Denetim 00:38
Model Yapı Denetim 111 izlenme - 7 yıl önce
Minibüslerde Haydar Araması 01:40
Minibüslerde Haydar Araması 80 izlenme - 3 yıl önce Adana'da asayiş uygulaması yapan polis minibüslerde, midibüslerde ve halk otobüslerinde arama yapmış, özellikle gelen şikayetlerden dolayı Haydara yönelik.
Kgk Bağımsız Denetim Yetkilendirme 00:17
Kgk Bağımsız Denetim Yetkilendirme 74 izlenme - 5 yıl önce Kgk Bağımsız Denetim Yetkilendirme,kgk Bağımsız Denetim Lisanslama Kitapları,kgk Bağımsız Denetim Sınavı
Okul Servislerine Sıkı Denetim 06:05
Okul Servislerine Sıkı Denetim 13 izlenme - 7 ay önce Okul servislerine sıkı denetim Ekipler durdurdukları bir servis aracı sürücüsünün ehliyeti olmadığını belirleyerek servis aracını trafikten men etti Ehliyeti olmayan sürücü tamirci olduğunu söylediİSTANBUL - İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube müdürlüğü ekipleri okulların açılması...
Emekli Büyükelçi: Türkiye Geri Adım Atarsa... 01:29
Emekli Büyükelçi: Türkiye Geri Adım Atarsa... 19 izlenme - 12 ay önce Eğrisi Doğrusu’nda Taha Akyol’un konukları TÜSİAD Genel Sekreteri Bahadır Kaleağası ve Emekli Büyükelçi Ünal Çeviköz’dü. Programda 'AKPM’nin denetim kararı ne anlama geliyor? Türkiye AB sürecinde son 13 yılda nereden nereye geldi? Avrupa ve Türkiye nerelerde hata yaptı?" sorularını cevaplandıran Ünal Çeviköz, "Bu Türkiye’nin demokratikleşmesi meselesidir. Bu aslında Avrupa kurumunun içinde yer almak değil, Türkiye’nin demokratik uluslar topluluğunda ve demokratik bir ortamda demokrasiye inanan bir ülke olarak kendi halkına en demokratik uygulamaları layık gördüğünün göstergesidir. Eğer buradan geri düşersek ve buradan geri adım atarsak o zaman Türkiye çok farklı bir lige indirgenmiş olur." yorumunda bulundu.
Denetim Toplumları - Şebeke 02:08
Denetim Toplumları - Şebeke 40 izlenme - 3 yıl önce Yazılacak pek bir açıklama yok, denetim toplumları üzerine almanlardan bir video. Arada bizede uyan bir takım sözleri içeriyor.
Jandarma Hafriyat Kamyonlarını Denetledi 01:31
Jandarma Hafriyat Kamyonlarını Denetledi 9 izlenme - 9 ay önce Jandarmadan hafriyat kamyonu denetimi Plaka Takip Sistemi aracı ile tespit edilen hafriyat kamyonlarında yapılan denetlemelerde, araçlarda emniyet kemeri, sürücü belgeleri, araç tescil belgeleri, şerit ve hız ihlali ve aracın taşıdığı yük ile tonajı kontrol edildi.
Polislerden Okul Önlerinde Uyuşturucu Denetimi 01:44
Polislerden Okul Önlerinde Uyuşturucu Denetimi 4 izlenme - 4 ay önce Polislerden okul önlerinde uyuşturucu denetimiBALIKESİR - Balıkesir'de eş zamanlı olarak çok sayıda okulun önünde uyuşturucu denetimi gerçekleştirildi.