Hoşgeldiniz!

Denetim Videoları İzle

Sigmund Freud  - Ölüm İçgüdüsü ve Haz İlkesi 05:23
Sigmund Freud - Ölüm İçgüdüsü ve Haz İlkesi 1.344 izlenme - 10 ay önce Psikanaliz kuraminin fikir babasi Sigmund Freud , insanın yetiskinlik ve olgunluk sürecinde yasadigi deneyimlerin cocukluga dayandigini vurguluyor .. Şimdi Freud'un ölüm ve haz kavramina bakisini izliyoruz.
Denetim Masasından Kaldırılmayan Programları Kaldırma 03:33
Denetim Masasından Kaldırılmayan Programları Kaldırma 1.140 izlenme - 3 yıl önce wifi password hack galaxy s3 proteus 8 yükle kaldırılmayan program kaldırma bilgisayardan programı kaldırma
İstanbulda 10 Yılda Yapılan Metronun Polonya Varşovada  2 Senede Yapan Türk Firması 03:02
İstanbulda 10 Yılda Yapılan Metronun Polonya Varşovada 2 Senede Yapan Türk Firması 854 izlenme - 2 yıl önce Bir Türk Firması bundan 2 sene önce polonya'da Metro inşaatı yapımına başladı. Firma yetkilileri bir röportajda Türkiyedeki ihale sistemini eleştirmiş ve ihaleyi alan firmaları denetlemeye kimsenin gelmediğinden yakınmıştı. Aynı firma türkiye'de bir doğalgaz projesi ihalesini almış, 8 aylık gibi kısa bir sürede projeyi bitirmiş ama bu süreçte yazılı talepte bulunmalarına rağmen kimsenin denetlemeye gelmediğini söylemiştir. polonyada ise ayda 4 defa denetlendiklerini belirtti. Buda Polonya Varşova'nın metro hatitası http://www.demiryolu.net/images/upload/varsova-tramvay-haritasi.jpg Buda 2023 yılına yetiştirilmesi düşünülen istanbul metro haritası http://www.rayhaber.com/wp-content/uploads/istanbul_metro_ve_metrobus_hatlari_yeni.jpg
CCSettings ile Bildirim Merkezini Kullanışlı Hale Getirin 02:18
CCSettings ile Bildirim Merkezini Kullanışlı Hale Getirin 417 izlenme - 3 yıl önce İyi bir iPhone kullanıcısı telefonda fiziksel tuş kullanımını minimize etmek ister. Tanıtacağım uygulama ile iOS 7.0.X sürümlerine jailbreak yapılmış tüm cihazlarda kullanılabilir özellikleri denetim merkezine eklemenizi sağlıyor. Devamını okumak için http://webeyn.com/ccsettings-for-ios adresini ziyaret edin.
Aöf - Denetim 4 20:58
Aöf - Denetim 4 405 izlenme - 3 yıl önce AÖF Denetim 4 - TRT OKUL
Divânu Lügati't-Türk'ten Küfür Öğrenen Araplar (Oha +18) 00:54
Divânu Lügati't-Türk'ten Küfür Öğrenen Araplar (Oha +18) 373 izlenme - 2 yıl önce Kaşgarlı Mahmud 1074 yılında Türkçe-Arapça sözlük esaslı meşhur eserini yazarken yaklaşık 1000 yıl sonra canlı yayında eserinden alıntı yapılacağını ve o an'ın unutulmazlar arasına gireceğini hiç düşünmemişti.
Bloomberghht'nin Konuğu Sn. Seyit Ahmet Baş 19:15
Bloomberghht'nin Konuğu Sn. Seyit Ahmet Baş 343 izlenme - 3 yıl önce Bloomberghht'nin Konuğu Sn. Seyit Ahmet Baş
uhy uzman ymm ve bağımsız denetim 10:48
uhy uzman ymm ve bağımsız denetim 551 izlenme - 6 yıl önce uzman ymm ve bağımsız denetim yön.krl.bşk. atilla selçuk ile yapmış olduğumuz röportaj.
Özel Mesaj Klasörleri İnceleme 04:57
Özel Mesaj Klasörleri İnceleme 510 izlenme - 8 yıl önce http://kahramantazeoglu.com/kforum/index.php özel mesaj sistemi hakkında bir video.
Kgk Bağımsız Denetim Belgesi 00:15
Kgk Bağımsız Denetim Belgesi 180 izlenme - 3 yıl önce Kgk Bağımsız Denetim Belgesi,kgk Bağımsız Denetim Lisanslama Belgesi,bağımsız Denetim Lisanslama Belgesi
Açılış Konuşması 1 13:09
Açılış Konuşması 1 238 izlenme - 6 yıl önce denetim haftası 2011
Sizi Buraya Gömerim - İnşaatı Beğenmeyen Bursa Valisi 01:34
Sizi Buraya Gömerim - İnşaatı Beğenmeyen Bursa Valisi 103 izlenme - 1 yıl önce Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Orhangazi temaslarının ardından habersiz İznik'e gelerek, yapımı devam eden yeni Devlet Hastanesi’ni denetledi. İşçiliği beğenmeyen Karaloğlu, şantiye şefini fırçaladı.
Mudeme Kabluu Çekicennn.. 12:30
Mudeme Kabluu Çekicennn.. 97 izlenme - 1 yıl önce Meşguliyeti olmayan lakin yaratıcılığına dayanan yüksek muhabbet ve nêşe özelliği ile gsm şirketinin müşteri hizmetlerini işletme konusunda sınır tanımayan zırtapozları net aleminin vicdanına teslim ediyorum. (56k rockwell modemler ne güzeldi ha.. czzzz bzzt sesleri vardı)
zabıta denetim 06:11
zabıta denetim 171 izlenme - 7 yıl önce zabıta denetim
fethiye'de balık denetimi 01:13
fethiye'de balık denetimi 237 izlenme - 8 yıl önce İhbarları değerlendiren fethiye İlçe tarım müdürlüğü su ürünleri kontrol birimi, bu denetimlerde kaçak balıkçı arıyor.
Denetim 01:31
Denetim 60 izlenme - 4 yıl önce DENETİM
Kgk Bağımsız Denetim Yetkilendirme 00:17
Kgk Bağımsız Denetim Yetkilendirme 74 izlenme - 3 yıl önce Kgk Bağımsız Denetim Yetkilendirme,kgk Bağımsız Denetim Lisanslama Kitapları,kgk Bağımsız Denetim Sınavı
Model Yapı Denetim 00:38
Model Yapı Denetim 108 izlenme - 6 yıl önce
Minibüslerde Haydar Araması 01:40
Minibüslerde Haydar Araması 52 izlenme - 2 yıl önce Adana'da asayiş uygulaması yapan polis minibüslerde, midibüslerde ve halk otobüslerinde arama yapmış, özellikle gelen şikayetlerden dolayı Haydara yönelik.
Denetim Toplumları - Şebeke 02:08
Denetim Toplumları - Şebeke 31 izlenme - 1 yıl önce Yazılacak pek bir açıklama yok, denetim toplumları üzerine almanlardan bir video. Arada bizede uyan bir takım sözleri içeriyor.
Pyd Denetimindeki Telabyad Sınırına 30 Kilometrelik Duvar Örülüyor 03:19
Pyd Denetimindeki Telabyad Sınırına 30 Kilometrelik Duvar Örülüyor 2 izlenme - 1 ay önce PYD Denetimindeki Telabyad Sınırına 30 Kilometrelik Duvar Örülüyor
Yabangülü 01:41
Yabangülü 44 izlenme - 5 yıl önce müzikvegüzelsözler herkezi bkleriz........
Trafikte 'Uyuşturucu Denetim' Dönemi Başladı 01:00
Trafikte 'Uyuşturucu Denetim' Dönemi Başladı 44 izlenme - 4 yıl önce Emniyet Genel Müdürlüğü, trafik kazalarını azaltmak amacıyla Karayolları Trafik Kanunu'nda değişikliğe gidilerek alkol metreye ek olarak uyuşturucu metreyi de ekledi
Yabangülü 01:19
Yabangülü 38 izlenme - 5 yıl önce müzikve güzel sözler burada
İnternet'te Yazıyı Değiştirme Öğeyi Denetlemenin Bilinmiyen Hali. 06:09
İnternet'te Yazıyı Değiştirme Öğeyi Denetlemenin Bilinmiyen Hali. 34 izlenme - 3 yıl önce Herkesin Bilmediği Birşey.
Ekmek Düştü - Erol Erarslan 00:24
Ekmek Düştü - Erol Erarslan " Ekmek İsrafına Hayır " 68 izlenme - 4 yıl önce Yere düşer gönülden düşmez ! Ekmek nimettir; İSRAF ETMEYELİM !
Yabangülü 01:41
Yabangülü 28 izlenme - 5 yıl önce müzikgüzel sözler
Odunpazarı'nda Sağlıksız Gıdaya Geçit Yok 01:37
Odunpazarı'nda Sağlıksız Gıdaya Geçit Yok 22 izlenme - 3 yıl önce Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri Gelen Yoğun Şikâyet Üzerine, Okul Önlerinde Denetimsiz Gıda Satışı Yapan Seyyar Satıcılara Yönelik Operasyon Gerçekleştirdi. Öğrencilerin Sağlığını Tehlikeye Atabilecek Gıda Ürünlerinin Satışının Önüne Geçmek İçin Yapılan Denetimler Sonucu Sağlıksız Gıdalara El Konuldu. gıda Satışı Yapan Seyyar Satıcılara Yasal İşlem Uygulayan Zabıta Ekipleri, Denetimlerin Aralıksız Devam Edeceğini Belirtti.
 Avcılara multikopterli denetim 01:58
Avcılara multikopterli denetim 8 izlenme - 1 yıl önce Orman ve Su İşleri 1. Bölge Müdürlüğü Sakarya Şube Müdürlüğü ekipleri, kaçak ve usulsüz avcılıkla etkin mücadele edebilmek amacıyla avlakları multikopterle kontrol ediyor.
Erişebilirlik Denetim Toplantısı 06:38
Erişebilirlik Denetim Toplantısı 12 izlenme - 3 yıl önce Erişebilirlik Denetim Toplantısı