Hoşgeldiniz!

denetleme

Öğrenci Evi Denetlemesi 00:06
Öğrenci Evi Denetlemesi 1.747.618 izlenme - 3 yıl önce Siyaset arenasında son polemik konumuz da öğrenci evleri, kızlı erkekli kalıyorlarmış efenim. bize ters diyen başbakanın çıkışından sonra vinecılar da boş durmuyor tabi ki. Nasıl öğrenci evi orası diyerekten bir öğrenci denetlemesi izliyoruz.
Gelin ve Damada Düğün Günü Şok Ceza 01:00
Gelin ve Damada Düğün Günü Şok Ceza 2.581 izlenme - 8 ay önce SAMSUN Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği sahte plaka denetlemesine polis ekibi, plakası kapalı giden gelin arabasını durdurdu. Gelin arabasını kullanan damat Hakan Sönmez'e 412 TL para cezası kesildi.
Alkol Gözlüğünü Takanlar Kendinden Geçti 01:07
Alkol Gözlüğünü Takanlar Kendinden Geçti 297 izlenme - 2 yıl önce Bursa’nın İnegöl ilçesinde alkol gözlüğüyle uygulama yapıldı. İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 'Trafik Haftası' kapsamında yapılan bilgilendirme sırasında sürücülere uyarılarda bulunulurken, alkol gözlüğüyle de uygulama yapıldı.İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen etkinliklerde, öğrenciler ve trafik ekipleri tarafından durdurulan sürücülere çikolata ikram edildi. Trafik güvenliği konusunda duyarlılık mesajı veren öğrenciler, sürücüler tarafından tebrik edildi. Alkolün zararını ise uygulamalı olarak anlatan öğrenci ve polis ekipleri, sürücülerden alkol gözlüğünü takmalarını istedi. Gözlüğü takan vatandaşlar düz yolda yürümekte zor anlar yaşarken, kapıyı açmaya çalışan araç sahipleri ise anahtarı kilide denk getiremedi. Etkinliğin ardından açıklama yapan İnegöl İlçe Emniyet Müdürü Şükrü Kaplan ve İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Bilican, sürücülerin ve yayaların trafik kurları konusunda daha dikkatli olmasını istedi.
Trafik Polisinden Ceza Yerine Tokat Yemek 00:26
Trafik Polisinden Ceza Yerine Tokat Yemek 182 izlenme - 2 yıl önce Muğla Dalaman’a bağlı Taşkaya ve Akbük koylarının ihaleleri yapıldığı sırada güvenlik tedbiri alan polis ekiplerine şov yapan motosikletli sürücü ceza yemedi ama polislerin tokadından kurtulamadı.
Jandarmanın Hafriyat Kamyonlarına Yaptığı Denetleme Havadan Görüntülendi 05:51
Jandarmanın Hafriyat Kamyonlarına Yaptığı Denetleme Havadan Görüntülendi 4 izlenme - 2 hafta önce Jandarmanın hafriyat kamyonlarına yaptığı denetleme havadan görüntülendi Jandarma hafriyat kamyonlarına drone ile denetim yaptı İSTANBUL - Jandarma ekipleri Şile yolu üzerinde hafriyat kamyonlarına yönelik uygulama yaptı.
Ben Milletvekili Oğluyum Haritadan Yer Beğen 02:02
Ben Milletvekili Oğluyum Haritadan Yer Beğen 146 izlenme - 2 yıl önce Başkent’te trafik ekiplerinin alkol uygulamasına takılan bir kişi, milletvekili oğlu olduğunu iddia ederek polislere, “Haritadan yer seçtirme bana. Nereye gitmek istersin Şırnak mı Diyarbakır mı?” diyerek tehditler savurdu.
Kurban Bayramı'na Doğru - Tokat 02:26
Kurban Bayramı'na Doğru - Tokat 168 izlenme - 3 yıl önce Tokat İl Jandarma Komutanlığı ekipleri yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla Erbaa-Niksar D100 karayolunda hayvan sevkiyatı yapan kamyon ve TIR'larda denetleme yaptı.
polis motosikletleri denetledi 01:57
polis motosikletleri denetledi 97 izlenme - 7 yıl önce polis motosikletleri denetledi
Hafriyat Kamyonu Sürücüsü Uygulama Noktasından Kaçtı, Hareketli Anlar Yaşandı 07:55
Hafriyat Kamyonu Sürücüsü Uygulama Noktasından Kaçtı, Hareketli Anlar Yaşandı 2 izlenme - 2 hafta önce Hafriyat kamyonu sürücüsü uygulama noktasından kaçtı, hareketli anlar yaşandıİSTANBUL - Jandarma ekiplerinin Şile yolu üzerinde hafriyat kamyonlarına yönelik yaptığı denetleme sırasında uygulama noktasından kaçan bir kamyon şoförü hareketli anlar yaşanmasına nenden oldu.
SINAVO - Biyoloji / Denetleme ve Düzenleme (Sinir sistemi - Duyu organları - Hormonal düzenleme) 00:22
SINAVO - Biyoloji / Denetleme ve Düzenleme (Sinir sistemi - Duyu organları - Hormonal düzenleme) 115 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Denetleme ve Düzenleme çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
muğla bayram'da havadan denetleniyor 03:08
muğla bayram'da havadan denetleniyor 50 izlenme - 7 yıl önce muğla bayram'da havadan denetleniyor