Hoşgeldiniz!

denetleme

Gelin ve Damada Düğün Günü Şok Ceza 01:00
Gelin ve Damada Düğün Günü Şok Ceza 2.627 izlenme - 2 yıl önce SAMSUN Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği sahte plaka denetlemesine polis ekibi, plakası kapalı giden gelin arabasını durdurdu. Gelin arabasını kullanan damat Hakan Sönmez'e 412 TL para cezası kesildi.
Gürkan Hacır: Anket Şirketleri De Denetlensin 00:55
Gürkan Hacır: Anket Şirketleri De Denetlensin 18 izlenme - 1 hafta önce Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında 24 Haziran seçimleri masaya yatırıldı. Programın konuklarından Gazeteci Gürkan Hacır, anket firmalarının yaptığı seçim anketlerindeki tutarsızlığa değinerek, "Anket şirketleri de denetlensin" dedi.
Alkol Gözlüğünü Takanlar Kendinden Geçti 01:07
Alkol Gözlüğünü Takanlar Kendinden Geçti 304 izlenme - 3 yıl önce Bursa’nın İnegöl ilçesinde alkol gözlüğüyle uygulama yapıldı. İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 'Trafik Haftası' kapsamında yapılan bilgilendirme sırasında sürücülere uyarılarda bulunulurken, alkol gözlüğüyle de uygulama yapıldı.İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen etkinliklerde, öğrenciler ve trafik ekipleri tarafından durdurulan sürücülere çikolata ikram edildi. Trafik güvenliği konusunda duyarlılık mesajı veren öğrenciler, sürücüler tarafından tebrik edildi. Alkolün zararını ise uygulamalı olarak anlatan öğrenci ve polis ekipleri, sürücülerden alkol gözlüğünü takmalarını istedi. Gözlüğü takan vatandaşlar düz yolda yürümekte zor anlar yaşarken, kapıyı açmaya çalışan araç sahipleri ise anahtarı kilide denk getiremedi. Etkinliğin ardından açıklama yapan İnegöl İlçe Emniyet Müdürü Şükrü Kaplan ve İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Bilican, sürücülerin ve yayaların trafik kurları konusunda daha dikkatli olmasını istedi.
Trafik Polisinden Ceza Yerine Tokat Yemek 00:26
Trafik Polisinden Ceza Yerine Tokat Yemek 245 izlenme - 3 yıl önce Muğla Dalaman’a bağlı Taşkaya ve Akbük koylarının ihaleleri yapıldığı sırada güvenlik tedbiri alan polis ekiplerine şov yapan motosikletli sürücü ceza yemedi ama polislerin tokadından kurtulamadı.
Ben Milletvekili Oğluyum Haritadan Yer Beğen 02:02
Ben Milletvekili Oğluyum Haritadan Yer Beğen 191 izlenme - 3 yıl önce Başkent’te trafik ekiplerinin alkol uygulamasına takılan bir kişi, milletvekili oğlu olduğunu iddia ederek polislere, “Haritadan yer seçtirme bana. Nereye gitmek istersin Şırnak mı Diyarbakır mı?” diyerek tehditler savurdu.
Kurban Bayramı'na Doğru - Tokat 02:26
Kurban Bayramı'na Doğru - Tokat 180 izlenme - 4 yıl önce Tokat İl Jandarma Komutanlığı ekipleri yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla Erbaa-Niksar D100 karayolunda hayvan sevkiyatı yapan kamyon ve TIR'larda denetleme yaptı.
polis motosikletleri denetledi 01:57
polis motosikletleri denetledi 99 izlenme - 8 yıl önce polis motosikletleri denetledi
SINAVO - Biyoloji / Denetleme ve Düzenleme (Sinir sistemi - Duyu organları - Hormonal düzenleme) 00:22
SINAVO - Biyoloji / Denetleme ve Düzenleme (Sinir sistemi - Duyu organları - Hormonal düzenleme) 121 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Denetleme ve Düzenleme çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
muğla bayram'da havadan denetleniyor 03:08
muğla bayram'da havadan denetleniyor 50 izlenme - 8 yıl önce muğla bayram'da havadan denetleniyor
Hafriyat Kamyonu Sürücüsü Uygulama Noktasından Kaçtı, Hareketli Anlar Yaşandı 07:55
Hafriyat Kamyonu Sürücüsü Uygulama Noktasından Kaçtı, Hareketli Anlar Yaşandı 15 izlenme - 12 ay önce Hafriyat kamyonu sürücüsü uygulama noktasından kaçtı, hareketli anlar yaşandıİSTANBUL - Jandarma ekiplerinin Şile yolu üzerinde hafriyat kamyonlarına yönelik yaptığı denetleme sırasında uygulama noktasından kaçan bir kamyon şoförü hareketli anlar yaşanmasına nenden oldu.
Jandarmanın Hafriyat Kamyonlarına Yaptığı Denetleme Havadan Görüntülendi 05:51
Jandarmanın Hafriyat Kamyonlarına Yaptığı Denetleme Havadan Görüntülendi 8 izlenme - 12 ay önce Jandarmanın hafriyat kamyonlarına yaptığı denetleme havadan görüntülendi Jandarma hafriyat kamyonlarına drone ile denetim yaptı İSTANBUL - Jandarma ekipleri Şile yolu üzerinde hafriyat kamyonlarına yönelik uygulama yaptı.
Engellilerin Hayatlarını Zorlaştıran Parklara İzin Verilmiyor 04:02
Engellilerin Hayatlarını Zorlaştıran Parklara İzin Verilmiyor 4 izlenme - 7 ay önce Engellilerin hayatlarını zorlaştıran parklara izin verilmiyor Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, engelliler için ayrılan park yerleri ile kaldırımlardaki sarı çizgileri kapatan uygunsuz parklara dikkat çekmek için uygulama yaptıMERSİN - Mersin'de engellilerin hayatlarını zorlaştıran...
Sakarya'da Kamyon ve Kamyonetler Denetlendi 00:32
Sakarya'da Kamyon ve Kamyonetler Denetlendi 1 izlenme - 4 ay önce Sakarya'da kamyon ve kamyonetler denetlendiSAKARYA - Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekipleri D-100 karayolu üzerinde yaptıkları uygulamada çok sayıda kamyon ve kamyonete ceza kesti.
Emniyet, Günübirlik Kiralanan Evlere Yönelik Denetleme Yaptı 02:39
Emniyet, Günübirlik Kiralanan Evlere Yönelik Denetleme Yaptı 1 izlenme - 4 ay önce Emniyet, günübirlik kiralanan evlere yönelik denetleme yaptıANKARA - Emniyet Genel Müdürlüğü, 81 ilde günübirlik kiralanan evlere yönelik denetlemelerin 4'üncüsü gerçekleştirildi.
Beşiktaş'ın Borcu Açıklandı 07:08
Beşiktaş'ın Borcu Açıklandı 1 izlenme - 7 ay önce - Beşiktaş'ın borcu açıklandıİSTANBUL - Beşiktaş Denetleme Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncel, 30 Eylül 2017 tarihi itibariyle Beşiktaş'ın toplam net borcunun 1 milyar 885 milyon 855 bin TL olarak açıkladı.