Hoşgeldiniz!

deneyim

İlk Kez Öpüşme Deneyimi Yaşayan Kızlar 03:53
İlk Kez Öpüşme Deneyimi Yaşayan Kızlar 7.083 izlenme - 1 ay önce Hayatında ilk defa öpüşen kızlar,çok acayip izliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Sıradışı Bir Deneyim 00:42
Sıradışı Bir Deneyim 177.646 izlenme - 4 yıl önce Heyecanlı Bekleyiş Sona Erdi! Kimliği Belirlenemeyen Bir Cisim Geçtiğimiz Ay İstanbul'un Göbeğine Düştü! Sıradışı Bir Eğlenceye Sahne Olan Gecede Yüzlerce İnsan Tarihi Bir Ana Tanıklık Etti.
Futbol Oynama Zevkini Tavan Yaptıran Bir Deneyim 07:33
Futbol Oynama Zevkini Tavan Yaptıran Bir Deneyim 3.678 izlenme - 6 ay önce Norveç'te Channel TV2'de yayınlanan 'Altın Goller' adlı programda 'Elektroşok Futbolu' isimli ilginç bir futbol deneyi yapıldı. Hakem de dahil Jan Aage Fjortoft, Claus Lundekvam, Lars Bohinen ve Thomas Myhre gibi Norveçli futbol efsanelerinden oluşturulan iki takımın bacaklarına elektroşok cihazı bağlandı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tabu - İlk  Gece Deneyimi - National Geographic 44:37
Tabu - İlk Gece Deneyimi - National Geographic 6.142 izlenme - 1 yıl önce İlk gece deneyiminin farklı kültürlerde nasılda farklı nitelendirilebildiğini gösteriyor bu bölümde tabu. Bekaretin farklı kültürlerde nasılda değişik nitelendirildiğini görüyor ve iyikide ülkemde doğmuşum diyorum.
Aşırı Şişmanların Motosiklet Deneyimi 02:51
Aşırı Şişmanların Motosiklet Deneyimi 6.001 izlenme - 2 yıl önce Aşırı Şişmanların Motosiklet Deneyimi Aşırı şişman insanların motosiklete binerken yaşadığı zorluklar böyle görüntülendi.
Çıplak Paraşüt Deneyimi! 03:11
Çıplak Paraşüt Deneyimi! 3.452 izlenme - 3 yıl önce İç çamaşırlarıyla uçaktan atlayan kadınların üşütme korkuları yok. Gerçi uçaktan atlayan insanın üşümekten korkmasını beklememeliydik.
Emre Can | Komik Video & Kadına Şiddet Deneyimi 05:00
Emre Can | Komik Video & Kadına Şiddet Deneyimi 766 izlenme - 10 ay önce Bizim çektiğimiz Hırsızın sonu videosu "KOMİK" Ayrıca kopmalık dans videosu montajı Ve en önemlisi kadına şiddet ile ilgili deneyim uygulama videomuzu izleyelim
kendi os-uruğundan korkan bebek 00:31
kendi os-uruğundan korkan bebek 5.509 izlenme - 6 yıl önce çocuklarında her ilk deneyimi bir alem.çocukta oyun oynarken insanlık hali izleyin.ömrü gaz çıkararak geçecek haberi bile yok ..başlık için özür tarzım değil ama video başka nasıl ifade edilebilir ki?
Tasarım Uzmanı Ne Yapar? Nokta'da Görevleriniz Neler? 01:35
Tasarım Uzmanı Ne Yapar? Nokta'da Görevleriniz Neler? 1.471 izlenme - 2 yıl önce Nokta'da Tasarım Uzmanı Olarak Çalışan Rıza Selçuk Saydam, Tasarımcılığı Ve Nokta'daki Görevlerini Anlattı.
DMT - The Spirit Molecule (Ruh Molekülü) 01:13:46
DMT - The Spirit Molecule (Ruh Molekülü) 890 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlar öncelikle şunu söylemek isterim ki; lütfen belgesel tadında gereksiz bir film, zamanımı buna mı harcayacağım diye düşünmeyin. Bu filmde yaklaşık olarak 39 kişi; şaman, psikolog, yazılımcı, fizikçi, yoga öğrencisi, yazar, kimyacı, radyolog, antropolog, etnobotanikçi, sanatçı, hemşire, matematikçi olmak üzere hepsi bu molekülün hayatımızdaki yerinin ne kadar önemli olup olmadığını deneyimleyip bizlere aktarıyorlar. Eğer konuya pek hakim değilseniz ortalarına doğru terimsel bilgiler açısından belki biraz sıkabilir ama başının ve sonunun ilginizi çok fazla çekeceğini düşünüyorum çünkü hepimizi fazlasıyla alakadar eden bir konu. İster saçma bulun ister mantıklı bulun sonuçta filmde de dendiği gibi "64 milyar dolarlık bir soru". Filmde bahsedilen Ayahuasca'ya ek olarak benzer birçok bitki türünden DMT elde edilebileceği gibi ney yapımında kullanılan Türkiye'de de yetişen kargı kamışı ve üzerlik tohumu gibi bitkilerin belli başlı tariflerle kaynatılıp içilmesi de Ayahuasca kadar etkili değil fakat Anahuasca denilen bir etki yarattığı söz konusu. Bu durumdan dolayı da Mevlana'nın DMT kullandığı ve Hz. Musa'nın kaldığı biryerde DMT içeren bitki kalıntılarına rastlanıldığı söylentileri yok değil. Ayrıca Peru'daki şamanlar, şamanizm inançlarını yerine getirmek amacıyla bin yıllardır ayahuasca seremonileri düzenledikleri gibi Sibirya'daki şamanlar (Tuva, Altay, Moğol) yani atalarımız da Sinek mantarı veya Gelin mantarını(Amanita muscaria (DMT'nin akrabası)) çeşitli amaçlarla kullanıp ayinlerini düzenlemeden önce bu mantarlardan yiyip uykuya yatarlar veya ateşin başında durup düngür (kam davulu) çalarlar. Mantarın getirdiği uyku hali ve halüsinojenik etkilerle gördükleri rüyaları anlatarak kehanette bulunurlar veya ruhlarla ilişki kurmaya çalışarak hastalıkları iyileştirmeye çalışırlar. Mario ve Şirinlerin yapımı bu mantardan esinlenilmiş. Not: Dimetiltriptamin; bebek, anne karnındayken 4-5 hafta civarında oluşmaya başlayıp; bitkiler yoluyla, rüya anı ve heyecan ya da sinirlilik (tam bilmiyorum) gibi vücudumuzda salgılandığı zamanların dışında en yoğun olduğu durumlar doğum ve ölüm anındadır. Yani bunu belki ruhun bedene girip çıkması veyahut reenkarnasyon gibi düşünebilirsiniz.
F-16 İlk Uçuş Deneyimi 02:30
F-16 İlk Uçuş Deneyimi 433 izlenme - 1 yıl önce Amerikan F16 sı ile ilk uçuşunu gerçekleştiren abimizi kıskandım. Çoğumuz böyle bişeyi yaşayamadan ölücez Allah bilir.
Lc Waikiki - Stajyer Deneyimleri 10:23
Lc Waikiki - Stajyer Deneyimleri 708 izlenme - 2 yıl önce İşimizi emanet edeceğimiz gençleri özenle yetiştiriyor, stajyerlerimizle gurur duyuyoruz.
Subaru İle Hızlı Bir Deneyim 00:21
Subaru İle Hızlı Bir Deneyim 1.168 izlenme - 4 yıl önce Camcar : 2.5 L - Gtx35 Turbo. 2,0 L - Gt30 Turbo uc Stı Vs Ceco Ln Stı
En Gerçekçi Oyun Deneyimi 03:12
En Gerçekçi Oyun Deneyimi 707 izlenme - 2 yıl önce Battlefield 4 oyununu aşırı gerçekçi oynamak isteyenlere özel sistem. Sanal dünyayı gerçek hayatta oynama simülatörü.
Üniversite Makyajı   Sohbet & Tavsiyeler | Merve SEVİL 17:21
Üniversite Makyajı Sohbet & Tavsiyeler | Merve SEVİL 299 izlenme - 12 ay önce Üniversitede yaptığım basit makyajı, deneyimlerimi, başımdan geçen olayları, tavsiyelerimi sizinle paylaştığım azıcık uzun bir video oldu. Sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim.LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! ABONE OL tuşuna basarak abone olabilirsiniz. Bana ulaşmak için ; http://www.twitter.com/mervesssevil http://www.instagram.com/mervessevil Pr & İletişim : mrvsvl@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir.
Artemia'da İlk Deneyim 01:05
Artemia'da İlk Deneyim 951 izlenme - 4 yıl önce İyi Sonuç Yunus'larıma Afiyet Olsun
İlk Uçuş Deneyimini Abisiyle Birlikte Yaşayan Williams Sendromlu Çocuk 05:07
İlk Uçuş Deneyimini Abisiyle Birlikte Yaşayan Williams Sendromlu Çocuk 110 izlenme - 6 ay önce Michael McMahon isimli abi küçük kardeşi Robbie'ye hayatının en mutlu anlarını yaşattı. Williams sendromlu olduğunu yazdığı kardeşine bu heyecanı yaşattığı için çok mutlu olduğunu da söyleyen Michael, ilk deneyimini yaşadığı o anlarda yanında olmaktan da büyük keyif almış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nokta'da Tasarım Uzmanı Olarak Bir Gününüz Nasıl Geçiyor? 02:10
Nokta'da Tasarım Uzmanı Olarak Bir Gününüz Nasıl Geçiyor? 502 izlenme - 2 yıl önce Nokta'da Tasarım Uzmanı Olarak Çalışan Rıza Selçuk Saydam, Bir Gününün Nasıl Geçtiğini Anlattı.
Köpeklerden de İlk Öpücük Deneyimi 01:42
Köpeklerden de İlk Öpücük Deneyimi 446 izlenme - 3 yıl önce Köpeklerin ilk öpücüğü biraz farklı oluyor tabikide.
dj ozkan ilk deneyim 02:06
dj ozkan ilk deneyim 824 izlenme - 7 yıl önce dj ozkan ilk deneyim rap
Rüzgar Gülleri Arasında Muhteşem Bir Uçuş Deneyimi 01:31
Rüzgar Gülleri Arasında Muhteşem Bir Uçuş Deneyimi 88 izlenme - 7 ay önce Futbol idmanlarından sıkça gördüğümüz düz bir çizgi halinde yerleştirilen konilerin etrafından geçerek ilerlemeyi havaya taşıyan Redbull ekibi bir akrobasi uçağı ile rüzgar gülleri etrafından dolaştı. Adeta havada idman yapıyormuş havası estiren pilot muhteşem bir uçuş deneyimi sunuyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
13 Yaşında İlk Deneyim 01:30
13 Yaşında İlk Deneyim 509 izlenme - 4 yıl önce Ver Gazı Yanlasın :DD
Erkeklerde Çocuk Doğum Deneyimi 03:24
Erkeklerde Çocuk Doğum Deneyimi 555 izlenme - 3 yıl önce Erkeklerde Çocuk Doğum Deneyimi
bisiklette ilk deneyim =) 00:22
bisiklette ilk deneyim =) 730 izlenme - 7 yıl önce :) al işte
Kadınların İlk Viski Deneyimi 01:29
Kadınların İlk Viski Deneyimi 153 izlenme - 1 yıl önce İlk defa viski içen bağyanlar.Yani amına kodumun yerinde içki içmek marifet sanırım. OO kardeşim benim ağzım var içiyorum yani hanni gardaşım sizde ağız yok ya içemessiniz ayık olun havasında bir ortam gibi birşey oluyor amk pek anlamış değilim neyse iyi seyirler.
windows 8 deneyimi.. 02:23
windows 8 deneyimi.. 621 izlenme - 7 yıl önce bu videoda windows 8 deneyimi vardır..
trafik dikkat gerektirir 06:28
trafik dikkat gerektirir 647 izlenme - 8 yıl önce trafikteki dikatsizce ve bilgisizce araba kullanmak sizi ve sevdiklerinizi hayatan kopartır...
Kst Mt2 Deneyim Kazık Attı ! 06:10
Kst Mt2 Deneyim Kazık Attı ! 211 izlenme - 3 yıl önce Kst Mt2 Deneyim Kazık Attı ! DeneyiM Adlı şerefsiz runigime karşı çarı ve bıçagı verecekti daha önce öle konustuk videodada öle tekrar tekrar dedim tamam aga felan dedi impossiblede yan çarı normalde arkadaşı vardı videoda deneyimdede başka arkadaşı vardı kendisi guniesdeydi sonra çarı vermeden kaçtı kıvırdı gereği yapılsın.
Pet Şişe ile İnanılmaz Deneyim 01:28
Pet Şişe ile İnanılmaz Deneyim 295 izlenme - 4 yıl önce Pet Şişe ile İnanılmaz Deneyim
Nıssan Skyline Gtr'ye İlk Defa Binen Cocuk 08:44
Nıssan Skyline Gtr'ye İlk Defa Binen Cocuk 130 izlenme - 2 yıl önce Hayatında İlk Defa Spor Otomobile Binen Cocuk