Hoşgeldiniz!

deneyin

Kız arkadaşınızın ağırlığına göre deneyin 02:29
Kız arkadaşınızın ağırlığına göre deneyin 52.062 izlenme - 6 yıl önce Kız arkadaşınızın ağırlığına göre deneyin
İşte Bu Şarkı Dinlenilir Cok Güzel Bi Deneyin.. :( 02:41
İşte Bu Şarkı Dinlenilir Cok Güzel Bi Deneyin.. :( 46.616 izlenme - 11 yıl önce İşte Bu Şarkı Dinlenilir Cok Güzel Bi Deneyin.. :(
20 yaşındaki mucitten ev yapımı lazer ışın kılıcı 02:19
20 yaşındaki mucitten ev yapımı lazer ışın kılıcı 17.213 izlenme - 4 yıl önce
bunu sizde yapabilirsiniz!!! xd 00:34
bunu sizde yapabilirsiniz!!! xd 7.175 izlenme - 7 yıl önce
Birde Bu Makarnayı Deneyin 00:30
Birde Bu Makarnayı Deneyin 828 izlenme - 8 yıl önce
NAR BÖYLE SOYULUR DENEYİN VE AFİYETLE ALLAHU TEALANIN NİMETİNİ YEYİN GÜZEL PRATİK SOYMA ŞEKLİ BUDUR 01:05
NAR BÖYLE SOYULUR DENEYİN VE AFİYETLE ALLAHU TEALANIN NİMETİNİ YEYİN GÜZEL PRATİK SOYMA ŞEKLİ BUDUR 223 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Karı Koca Bıçak Fırlatma Oyunu Oynamak 01:56
Karı Koca Bıçak Fırlatma Oyunu Oynamak 340 izlenme - 3 yıl önce Millet kafayı yemiş, kendileri profesyonel değil sadece zevk amaçlı bu işi yapıyorlarmış daha doğrusu bu videoyu çekmişler "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kemiklerimizi Güçlendiren Kalsiyum Neye Benziyor? 03:42
Kemiklerimizi Güçlendiren Kalsiyum Neye Benziyor? 12 izlenme - 4 hafta önce Bilin Deneyin ekibi, kemiklerimizi güçlendiren kalsiyumun neye benzediğini deneyimleyerek ortaya çıkardı. Kullandıkları malzemeler ise ocak, eldiven, karıştırıcı, süzgeç, beher, süt, sirke, kap, kaşık, şekillendirici kap ve çekiçti.
Cnn Türk'te Yeni Bir Program Başladı: Bilin Deneyin -  05 .11.2017 Pazar 24:48
Cnn Türk'te Yeni Bir Program Başladı: Bilin Deneyin - 05 .11.2017 Pazar 36 izlenme - 4 ay önce Bilin Deneyin; sokakta, evde, işte, hayatın her noktasında hayatımızın hep içinde olan bilimi anlatıyor. Denemekten çekindiğimiz, dokunmaktan korktuğumuz nesnelerle neler yapabiliriz? Evde kendi kendimize bilime nasıl dokunabiliriz? Hayatımızı kolaylaştıran icatlarla daha başka neler yapabiliriz? Hepsi, Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli’nin sunduğu Bilin Deneyin'de cevap buldu. Bilin Deneyin, her pazar 16:15'te CNN TÜRK'te.
Canan Dağdeviren'in bitmeyen kalp pili nasıl çalışıyor? 00:59
Canan Dağdeviren'in bitmeyen kalp pili nasıl çalışıyor? 22 izlenme - 2 ay önce Türk bilim kadını Canan Dağdeviren, Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli'nin sunduğu Bilin Deneyin'de mucidi olduğu giyilebilir ve bitmeyen kalp pilinin nasıl çalıştığını anlattı. Canan Dağdeviren, "Kalp pili, insanların kalp ritminin düzgün olmadığı zamanlarda bir elektrik akımı vasıtasıyla kalbin iç çeperine gönderilen akım, voltaj sayesinde kalbin tekrar ritmine kavuşmasını sağlıyor. Fakat bu piller her 6-7 yılda değiştirilmek zorunda. Çünkü içlerindeki pilin ömrü bitiyor. Bizim yaptığımız teknolojide, kalbin, akciğerin ve diyaframın üzerine yapışan ve bu organlar hiçbir şekilde zarar vermeyen ve mekanik olarak görünmeyen aletler vasıtasıyla iç organlardaki hareket eden mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştüren bir platform. Kalp pilinizin pili pittiği vakit, bu sistem sayesinde onu tekrar şarj edebiliyor. Herkesin ortak noktası olan kalpten, ücretsiz bir şekilde enerji elde ediyoruz" dedi.
Ses hakkında merak edilen her şey - Bilin Deneyin 12.11.2017 Pazar 23:20
Ses hakkında merak edilen her şey - Bilin Deneyin 12.11.2017 Pazar 30 izlenme - 4 ay önce Sokakta, evde, işte, hayatın her noktasında hayatımızın hep içinde olan bilimi anlatan Bilin Deneyin, sesin tarihini anlattı. Basit ses efektlerinin nasıl çıkarıldığını, sesin nasıl yayıldığını ve evde kendi hoparlörünüzü nasıl yapabileceğinizi deneylerle gösterdi. Ses Mühendisi Erkan Altınok'tan da "Ses mühendisliği nedir?" sorusunun cevabını dinledi.
Evde Parfüm Yapımı (Uygulamalı Anlatım) 03:05
Evde Parfüm Yapımı (Uygulamalı Anlatım) 9 izlenme - 2 ay önce Bilin Deneyin ekibi, adım adım evde kendi parfümünüzü nasıl yapabileceğinizi anlattı. Kullandıkları malzemeler ise gözlük, kokulu çiçek, üzüm çekirdeği yağı, beher, çakmak, süzgeç, tencere ve ocaktı.
Ozan Güven'le Deney ve Bilim Üzerine Eğlenceli Sohbet - Bilin Deneyin 17.12.2017 Pazar 27:04
Ozan Güven'le Deney ve Bilim Üzerine Eğlenceli Sohbet - Bilin Deneyin 17.12.2017 Pazar 18 izlenme - 3 ay önce Çocukken korktu, uzak durdu. Büyüyünce bilim aşığı oldu. YGA-Young Guru Academy mezunlarının hazırlayıp sunduğu, Türkiye’nin en genç ve eğlenceli bilim programı Bilin Deneyin'in bu haftaki konuğu sevilen oyuncu Ozan Güven. Başarılı dizi ve filmlerle tanınan oyuncu daha önce de 'Ahmak Bilimi' isimli bir belgesel sunmuştu. Çekimler için sıradışı deneyler yapan Ozan Güven, Bilin Deneyin ekibi ile birlikte neler keşfetti? Kalori gerçekten yanar mı? Kalsiyum neden kemikleri güçlendirir? Çocukken izlediği filmlerdeki deneylerden korkup bilimden uzak duran Ozan Güven daha sonra nasıl bilim aşığı oldu? Hepsi, Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli'nin sunduğu Bilin Deneyin'de ekrana geldi.
Filmlerdeki Ses Efektleri Nasıl Yapılıyor? 01:43
Filmlerdeki Ses Efektleri Nasıl Yapılıyor? 5 izlenme - 3 hafta önce Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli'nin sunduğu Bilin Deneyin'de filmlerdeki ses efektlerinin nasıl yapıldığı basit bir deneyle anlatıldı.
birde bu salıncağı deneyind süperr 01:52
birde bu salıncağı deneyind süperr 213 izlenme - 8 yıl önce
Komik Videolar 2016 Komik Sarmaşıklar Meydan Gülmek İçin Deneyin 32:24
Komik Videolar 2016 Komik Sarmaşıklar Meydan Gülmek İçin Deneyin 61 izlenme - 2 yıl önce arkadaşlar azmış bir video ile kaarşınızdayım umarım beğenirsiniz sizleri çok seviyorum cansınız can ve son iki (2) sözüm var www.likeatanadamdır.com www.aboneolanadamdır.com
Deneyin Sonucu 01:35
Deneyin Sonucu 115 izlenme - 8 yıl önce deneyin sonucu
Bilin Deneyin Saffet Emre Tonguç'la Ayasofya'yı inceledik - 28 01 2018 Pazar 27:17
Bilin Deneyin Saffet Emre Tonguç'la Ayasofya'yı inceledik - 28 01 2018 Pazar 6 izlenme - 2 ay önce Bir bilim insanı, ressam, matematikçi, yazar, mucit, Leonardo da Vinci'nin sergisini sizler için gezdik. Bir mimarlık harikası olan Ayasofya'yı Seyahat Yazarı ve Tarihçi Saffet Emre Tonguç'la inceledik. "4 insandan masa ya da köprü olur mu?", "Çadırlar hangi sistemle yapılıyor?" ve "Çadırdaki mimari ne?" sorularına Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli'nin sunduğu Bilin Deneyin'de yanıt aradık.
Ağaç Kesmeden Kağıt Üretilebilir Mi? - Bilin Deneyin 03.12.2017 Pazar 26:40
Ağaç Kesmeden Kağıt Üretilebilir Mi? - Bilin Deneyin 03.12.2017 Pazar 12 izlenme - 4 ay önce İklim değişikliği nasıl durdurulabilir? Alternatif enerji nasıl üretilir? Hidrojen bir arabayı çalıştırabilir mi? Ağaç kesmeden kağıt üretilebilir mi? Güneş panelleri nasıl çalışıyor? Tüm bu soruların bilimsel yanıtları, Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli'nin sunduğu Bilin Deneyin'de ekrana geldi.
Deneyin Öneririm.. 06:34
Deneyin Öneririm.. 105 izlenme - 7 yıl önce bsr. görüntü kaydedici yükleyin ondan sonra bu hileyi yapın ve bsr. görüntü kaydedici ile fotoğraf çekin.bakalım facesi olan facesine koysun bu videoyu paylaşsın..
Faruk Eczacıbaşı, Bilin Deneyin Ekibiyle Keşfe Çıktı - 31.12.2017 Pazar 27:04
Faruk Eczacıbaşı, Bilin Deneyin Ekibiyle Keşfe Çıktı - 31.12.2017 Pazar 8 izlenme - 3 ay önce Kertenkele, karınca ve pıtrak bitkisi, bilime nasıl katkı sağladı? Faruk Eczacıbaşı, Rahmi Koç Müzesi'nde Bilin Deneyin'in konuğu oldu. Birlikte güç uygulamadan teneke kutuyu nasıl büktüler? Genç bilim insanı Canan Dağdeviren'in bitmeyen kalp pili nasıl çalışıyor? 5 dakikada bir ayakkabı nasıl su geçirmez hale getirilir? Hepsi, Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli'nin sunduğu Bilin Deneyin'de ekrana geldi.
Ayakkabınızı 5 Dakikada Su Geçirmez Hale Getirin 02:31
Ayakkabınızı 5 Dakikada Su Geçirmez Hale Getirin 5 izlenme - 2 ay önce Sokakta, evde, işte, hayatın her noktasında hayatımızın hep içinde olan bilimi anlatan program Bilin Deneyin'e konuk olan Defne ve Can, uygulamalı anlatımla mum ve saç kurutma makinesi kullanarak bir bez ayakkabıyı su geçirmez hale getirdi. İşte sizin de evde basit bir şekilde yapabileceğiniz o uygulama...
Prof. Dr. Aziz Sancar, Bilin Deneyin'e konuştu - 26.11.2017 Pazar 24:42
Prof. Dr. Aziz Sancar, Bilin Deneyin'e konuştu - 26.11.2017 Pazar 9 izlenme - 4 ay önce Su musluktan akarken geri geri gidebilir mi? Bir gemi havada yüzebilir mi? Bir insan bağırarak toz taneciklerini zıplatabilir mi? Nobel ödüllü bilim insanı Prof. Dr. Aziz Sancar, Bilin Deneyin'e konuştu. Yunus Emre ile bilim arasında nasıl bir bağ var? Aziz Sancar'a göre başarıya giden yolda en önemli duygu ne? Hepsi, Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli’nin sunduğu Bilin Deneyin'de cevap buldu.
BEBEKLER AĞLADIĞI ZAMAN ANNELER BABALAR BU YÖNTEMİ DENEYİN YÜZDE YÜZ ÇÖZÜMDÜR BEBEKLERİ AĞLATMAYIN 00:38
BEBEKLER AĞLADIĞI ZAMAN ANNELER BABALAR BU YÖNTEMİ DENEYİN YÜZDE YÜZ ÇÖZÜMDÜR BEBEKLERİ AĞLATMAYIN 23 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Bilin Deneyin Hakan Meriçliler'le Renk Bilimini İnceledi - 18.02.2018 Pazar 25:54
Bilin Deneyin Hakan Meriçliler'le Renk Bilimini İnceledi - 18.02.2018 Pazar 2 izlenme - 4 hafta önce Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli'nin sunduğu Bilin Deneyin'in 12. bölümüne oyuncu Hakan Meriçliler konuk oldu. Bu bölümde renklerin bilimi incelendi.
B21-1348/basın - Toplumsal Sorumluluk - Bronz 00:20
B21-1348/basın - Toplumsal Sorumluluk - Bronz 76 izlenme - 3 yıl önce REKLAM AJANSI: Alice BBDO - BAŞVURU ADI: Elinizi buraya koyun ve ceketinizi çıkarmayı deneyin - ÜRÜN/HİZMET - MARKA - REKLAMVEREN: Engelsiz Giysi Çalıştayı - İTÜ - İTÜ YARATICI YÖNETMEN: Derya Tambay - YARATICI GRUP: Ali Burak Erkan, Cem Öztürk - STRATEJİK PLANLAMA: Onur Erdoğan, Emir Demirtaş - MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ GRUBU: Itır Karabulut, Sedef Falah Çiloğlu - DİĞER: Faruk Üzümcü, Mehtap Çalış REKLAMVEREN TEMSİLCİSİ: Prof. Dr. Nevin Çiğdem Gürsoy
Kullanılmış Kağıtlar İle Evinizde Nasıl Yeni Kağıt Üretebilirsiniz? 03:49
Kullanılmış Kağıtlar İle Evinizde Nasıl Yeni Kağıt Üretebilirsiniz? 1 izlenme - 2 hafta önce Kendi evinizde geri dönüşüm yapmak ister misiniz? Bilin Deneyin ekibi, ağaç kesmeden kullanılmış kağıtlar ile evinizde nasıl yeni kağıt üretebileceğinizi anlattı. Kullandıkları malzemeler ise su dolu bir kap, ahşap çerçeve, raptiye, sineklik teli, çekiç, havlu, kullanılmış kağıt, sünger, kuru kokulu çiçek, gıda boyasıydı.
Güç Uygulamadan Teneke Kutu Nasıl Bükülür? 02:05
Güç Uygulamadan Teneke Kutu Nasıl Bükülür? 4 izlenme - 2 ay önce Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı, Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli'nin sunduğu Bilin Deneyin'e konuk oldu. Bilin Deneyin ekibiyle keşfe çıkan Eczacıbaşı, ısı farkı ile vakum etkisi deneyi yaparak, güç uygulamadan teneke kutuyu nasıl büktü.
Nişastalı Suyun Etkiye Tepkisi 01:42
Nişastalı Suyun Etkiye Tepkisi 2 izlenme - 2 ay önce Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli, Bilin Deneyin'de nişastalı suyun etkiye tepkisini uygulamalı olarak gösterdi.
Kivinin DNA'sı nasıl çıkarılır? 03:57
Kivinin DNA'sı nasıl çıkarılır? 2 izlenme - 2 ay önce Mutfakta hep yemek yapan Arda Türkmen, bu kez deney yaptı. Rahmi Koç Müzesi'ndeki Bilin Deneyin mutfağına giren Arda Türkmen, Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli ile kivinin DNA'sını çıkardı.