Hoşgeldiniz!

Dengeleme Videoları İzle

Çakra Meditasyonu 01:11:31
Çakra Meditasyonu 356 izlenme - 2 yıl önce Bu uzun videoda sırasıyla kök çakra, sakral çakra, solar plexus çakrası, kalp çakrası, boğaz çakrası, üçüncü göz çakrası ve tepe çakrası şeklinde 7 çakramızı dengelemek için gerekli frekansları bulabilirsiniz. Ekranda her bir çakrayı sembolü ve renkleriyle göreceksiniz. Çıkan sesler her çakrayı titreştirecek özel frekansı (notayı, titreşimi) verecek ve ekrana bakmak yerine gözlerinizi kapatıp, ses değiştiğinde bir sonraki çakraya geçerek aşağıdan yukarıya tek tek çakralarınızı hissedip koruma altına aldığınızı imgeleyerek bu meditasyonu tamamlayabilirsiniz.
Jintong Tansiyon Dengeleyici Bileklik 3 Dk. Reklam Filmi 03:03
Jintong Tansiyon Dengeleyici Bileklik 3 Dk. Reklam Filmi 511 izlenme - 5 yıl önce Mmc sağlık ürünleri ltd.şti. detaylı bilgi için bizi ayarın. 0 216 344 33 33 - www.jintong.com.tr
Esp - Viraj Dengeleme Sistemi 01:45
Esp - Viraj Dengeleme Sistemi 559 izlenme - 4 yıl önce Volkswagen Ticari Araç Modelleri İle En Büyük Güvenceniz Esp.
Chakra Diana (Kısa Çakra Meditasyonu) 46:30
Chakra Diana (Kısa Çakra Meditasyonu) 235 izlenme - 2 yıl önce Çakra Diana, Hindistanlı üstatlar tarafından 5 bin yıldan beri uygulanan bir yöntemdir. Her çakranın enerji seviyesini yükselten bu meditasyon Kundalini enerjisini de yükselten bir yapıya sahip. Normalde sadece çakra büyütmek için yapılan çalışmalarda kullanılan kelimeler kök çakrası için Lam, Vam, Ram, Yam, Ham gibi sonu "m" ile biterken Chakra Diana ekolünde Bu kelimeler Lang, Vang, Rang, Yang, Hang gibi "ng" harfleri ile biterek her bir çakranın enerjisini yukarıya taşımayı hedefliyor.
Taş Dengeleme Sanatıyla Fizik Kurallarını Alt Üst Etti 02:43
Taş Dengeleme Sanatıyla Fizik Kurallarını Alt Üst Etti 71 izlenme - 7 ay önce Taş dengeleme olarak adlandırılan sanat akımının öncülerinden Micheal Grab, yaptıklarıyla fizik kanunlarını alt üst eden işler çıkarıyor.
Çakra Dengeleyici 7 Yoga Pozu 00:31
Çakra Dengeleyici 7 Yoga Pozu 164 izlenme - 2 yıl önce 7 çakranızı sırasıyla aktive eden ve enerji dengeleyen yedi adet yoga pozu. Sırasıyla bu hareketleri çakra dengeleme çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.
Kozmik Enerjiyle Mekan Dengeleme, Enerjilerle Mekan Dengeleme, Temizleme Nasıl Yapılır? 03:06
Kozmik Enerjiyle Mekan Dengeleme, Enerjilerle Mekan Dengeleme, Temizleme Nasıl Yapılır? 12 izlenme - 8 ay önce Kozmik Enerjiyle Mekan Dengeleme, Enerjilerle Mekan Dengeleme, Temizleme Nasıl Yapılır? Sabahları yorgun, bitkin mi kalkıyorsunuz? Sosyal çevreyle, ailenizle ilgili problemler mi yaşıyorsunuz? Bolluk bereketle ilgili sıkıntılarınız mı var? Mekan Dengeleme ile bu sorunları aşabilirsiniz!
Sezon Öncesi Dengeleme Yaması 2 Notları 06:37
Sezon Öncesi Dengeleme Yaması 2 Notları 16 izlenme - 3 yıl önce Sezon Öncesi Dengeleme Yaması 2 Notları