Hoşgeldiniz!

dengeleme

Çakra Meditasyonu 01:11:31
Çakra Meditasyonu 429 izlenme - 3 yıl önce Bu uzun videoda sırasıyla kök çakra, sakral çakra, solar plexus çakrası, kalp çakrası, boğaz çakrası, üçüncü göz çakrası ve tepe çakrası şeklinde 7 çakramızı dengelemek için gerekli frekansları bulabilirsiniz. Ekranda her bir çakrayı sembolü ve renkleriyle göreceksiniz. Çıkan sesler her çakrayı titreştirecek özel frekansı (notayı, titreşimi) verecek ve ekrana bakmak yerine gözlerinizi kapatıp, ses değiştiğinde bir sonraki çakraya geçerek aşağıdan yukarıya tek tek çakralarınızı hissedip koruma altına aldığınızı imgeleyerek bu meditasyonu tamamlayabilirsiniz.
Jintong Tansiyon Dengeleyici Bileklik 3 Dk. Reklam Filmi 03:03
Jintong Tansiyon Dengeleyici Bileklik 3 Dk. Reklam Filmi 531 izlenme - 6 yıl önce Mmc sağlık ürünleri ltd.şti. detaylı bilgi için bizi ayarın. 0 216 344 33 33 - www.jintong.com.tr
Esp - Viraj Dengeleme Sistemi 01:45
Esp - Viraj Dengeleme Sistemi 569 izlenme - 5 yıl önce Volkswagen Ticari Araç Modelleri İle En Büyük Güvenceniz Esp.
Chakra Diana (Kısa Çakra Meditasyonu) 46:30
Chakra Diana (Kısa Çakra Meditasyonu) 275 izlenme - 3 yıl önce Çakra Diana, Hindistanlı üstatlar tarafından 5 bin yıldan beri uygulanan bir yöntemdir. Her çakranın enerji seviyesini yükselten bu meditasyon Kundalini enerjisini de yükselten bir yapıya sahip. Normalde sadece çakra büyütmek için yapılan çalışmalarda kullanılan kelimeler kök çakrası için Lam, Vam, Ram, Yam, Ham gibi sonu "m" ile biterken Chakra Diana ekolünde Bu kelimeler Lang, Vang, Rang, Yang, Hang gibi "ng" harfleri ile biterek her bir çakranın enerjisini yukarıya taşımayı hedefliyor.
Çakra Dengeleyici 7 Yoga Pozu 00:31
Çakra Dengeleyici 7 Yoga Pozu 185 izlenme - 3 yıl önce 7 çakranızı sırasıyla aktive eden ve enerji dengeleyen yedi adet yoga pozu. Sırasıyla bu hareketleri çakra dengeleme çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.
Taş Dengeleme Sanatıyla Fizik Kurallarını Alt Üst Etti 02:43
Taş Dengeleme Sanatıyla Fizik Kurallarını Alt Üst Etti 73 izlenme - 1 yıl önce Taş dengeleme olarak adlandırılan sanat akımının öncülerinden Micheal Grab, yaptıklarıyla fizik kanunlarını alt üst eden işler çıkarıyor.
Reiki Çakra Dengeleme - İsmail Bülbül 01:30
Reiki Çakra Dengeleme - İsmail Bülbül 25 izlenme - 8 ay önce Reiki İnisiyasyonları Karma terapisi - Şifa Seansları - Yedi nesil Karma Terapisi, Bilinçaltı Terapisi Geçmişten gelen travmalar, negatif karmalar, psikolojik, fiziksel, ruhsal rahatsızlıklar... Bireysel Şifa Seanslarımız için bekliyoruz... Eğitim ve Terapilerden faydalanmak için İstanbul dışında olmanız farketmez. Nerede olursanız olun PC'den sesli ve görüntülü (skype'den kamera ile) olarak Eğitim yada terapileri alabilirsiniz. Usui Reiki ekolünde 17. son ışık aşamada dünyadaki 8 Grandmaster Teacher’dan biri olan İsmail Bülbül Reiki’yi Avrupa ve tüm Dünyada Sufizm sentezli olarak sunmakta ve uygulamaktadır. Reiki Okulu Bağdat Caddesi No: 108 Köşk Ap. Fenerbahçe/Kadıköy 34726 - İSTANBUL Tel: 0 216 550 9272 Gsm: 0 553 370 44 15 info@reikiokulu.com www.reikiokulu.com
Kozmik Enerjiyle Mekan Dengeleme, Enerjilerle Mekan Dengeleme, Temizleme Nasıl Yapılır? 03:06
Kozmik Enerjiyle Mekan Dengeleme, Enerjilerle Mekan Dengeleme, Temizleme Nasıl Yapılır? 23 izlenme - 1 yıl önce Kozmik Enerjiyle Mekan Dengeleme, Enerjilerle Mekan Dengeleme, Temizleme Nasıl Yapılır? Sabahları yorgun, bitkin mi kalkıyorsunuz? Sosyal çevreyle, ailenizle ilgili problemler mi yaşıyorsunuz? Bolluk bereketle ilgili sıkıntılarınız mı var? Mekan Dengeleme ile bu sorunları aşabilirsiniz!
Sezon Öncesi Dengeleme Yaması 2 Notları 06:37
Sezon Öncesi Dengeleme Yaması 2 Notları 16 izlenme - 4 yıl önce Sezon Öncesi Dengeleme Yaması 2 Notları