Hoşgeldiniz!

Dengeli Videoları İzle

1 Erkek 1 Kadın, İçselleştir Beni, Tatlı Haller 02:49
1 Erkek 1 Kadın, İçselleştir Beni, Tatlı Haller 97.535 izlenme - 4 yıl önce 1 Erkek 1 Kadın, İçselleştir Beni, Tatlı Haller
 Yağ Yakımını Arttıran Yiyecekler -Zayıflamak için Ne Yemeliyiz 02:02
Yağ Yakımını Arttıran Yiyecekler -Zayıflamak için Ne Yemeliyiz 5.463 izlenme - 11 ay önce Zayıflamak için beslenme önerisi ve en kolay şekilde yağ yakımına yardımcı olan besinleri ve tüyoları sizinle paylaşacağım.
Gıdalarda hijyenin önemi 01:46
Gıdalarda hijyenin önemi 14.304 izlenme - 3 yıl önce Taylan Kümeli atıştırmalık ürün tercihinde paketlenmiş gıdaların daha fazla tercih edilmesi gerektiğini belirtiyor. Paketlenmiş gıdaların üzerinde ki etiketlerin dikkatle incelenmesi gerektiğini ve bu alışkanlığın çocuklarımıza da kazandırılması gerektiğini vurguluyor. Beslenme kontrolünü hayata geçirirken bizim için en önemli noktalardan birinin etiket okuma alışkanlığı olduğunu belirtiyor. Bu alışkanlığı edinen çocukların ise hayatları boyunca yaptıkları alışverişlerde dengeli ve doğru kararlar vereceklerini söylüyor.
dengesiz dengeli 01:47
dengesiz dengeli 1.549 izlenme - 6 yıl önce
süper dengeli kadın! 01:06
süper dengeli kadın! 838 izlenme - 7 yıl önce
Dengeli Nefes Nedir? 00:50
Dengeli Nefes Nedir? 327 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/dengeli-nefes-nedir/ Stres anlarında, günlük yaşam koşturmacasında ya da sporda… Hayatın her anında doğru nefes egzersizleri ile rahatlamak mümkün. Bunun ilk adımı ise dengeli nefes. Peki, dengeli nefes nedir? Doğal Nefes Uzmanı Neslihan Yavuzcan, MigrosTV izleyicileri için yanıtlıyor.
Gebelikte Nasıl Beslenmeliyiz? 01:46
Gebelikte Nasıl Beslenmeliyiz? 377 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/gebelikte-nasil-beslenmeliyiz/ Sağlıklı bir hamilelik hem doğum öncesi hem de doğum sonrasında oldukça önemli. Hamilelik süresince hem bebeğin hem de annenin sağlığı açısından beslenme çok önemli bir rol oynar. Bu da akıllara “Gebelikte nasıl beslenmeliyiz?” sorusunu getirir. Bebek ve anne sağlığı bakımından dengeli beslenmenin önemini ve nasıl beslenmemiz gerektiğini Prof. Dr. Teksen Çamlıbel‘e sorduk. Gebelikte cilt bakımına dair bu videomuz da ilginiz çekebilir. Gebelik boyunca yaptırmanız gereken testleri biliyor musunuz? Hamilelikte diş hekimine gidilir mi?
Dengeli Beslenme 03:06
Dengeli Beslenme 228 izlenme - 3 yıl önce
Beslenme Çantasında Neler Olmalı? 02:05
Beslenme Çantasında Neler Olmalı? 206 izlenme - 2 yıl önce Uzm. Diy. Sernaz Çakır Ercil, doktoramcam.com Çocuk Sağlığı Portalı için açıkladı. http://www.doktoramcam.com/uzman/detay/uzm-diy-sernaz-cakir-ercil/470
Kaç Çeşit Nefes Vardır? 00:57
Kaç Çeşit Nefes Vardır? 198 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/kac-cesit-nefes-vardir/ Dengeli nefes ve nefes alma alışkanlıklarımız ile ilgili Doğal Nefes Uzmanı Neslihan Yavuzcan ile konuşmaya devam ediyoruz. Şimdi sırada nefes çeşitleri var. Kaç çeşit nefes olduğunu biliyor musunuz? Yanıtı şimdi MigrosTV‘de!
Beslenmede En Sık Yapılan Yanlışlar Nelerdir? 01:10
Beslenmede En Sık Yapılan Yanlışlar Nelerdir? 133 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/beslenmede-en-sik-yapilan-yanlislar-nelerdir Sağlıklı yaşamak, zayıflamak ve fit kalmak için verdiğimiz çabaların gerçekten doğru olduğuna emin miyiz? Beslenme şeklimizi belirlerken ve sağlıklı yaşamayı hayatımızın odak noktası yaparken doğru bildiğimiz yanlışları hayata geçiriyor muyuz? Cevaplarını uzmanımızdan alıyoruz. Beslenme düzenimize dair en sık yaptığımız yanlışlar nelerdir? Yanıtını Diyetisyen Berrin Yiğit veriyor.
Anne sütünün bebekte gaz sorununa yol açmaması için neler tüketilmeli? 01:48
Anne sütünün bebekte gaz sorununa yol açmaması için neler tüketilmeli? 44 izlenme - 1 yıl önce Anne sütünün kaliteli olması için annenin dengeli beslenmesi gerekir. Sıvı alımı büyük önem taşır. Annenin gaz yapan yiyecekleri tüketmesi, sütü de etkiler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vücut Geliştirmek icin Örnek Ögün / Kas Genişletmek / Hacim Kazanmak Shredded Brothers 04:33
Vücut Geliştirmek icin Örnek Ögün / Kas Genişletmek / Hacim Kazanmak Shredded Brothers 69 izlenme - 2 yıl önce FACEBOOK - http://www.facebook.com/shreddedbrothers TWITTER - https://twitter.com/ShreddedBrother INSTAGRAM RESUL - http://www.Instagram.com/25resul INSTAGRAM RECEP - http://www.Instagram.com/25recoo Sponsor, İşbirliği ve Personal Training İçin ShreddedBrothers@outlook.com Vücut Geliştirmek icin Örnek Ögün / Kas Genişletmek / Hacim Kazanmak Shredded Brothers
Sporcular İçin Dengeli Ve Lezzetli Tarif 04:33
Sporcular İçin Dengeli Ve Lezzetli Tarif 26 izlenme - 2 yıl önce Sporcular İçin Dengeli ve Lezzetli Tarif
Dr. Sait Kenan - Sağlıklı Yaşam Nedir ? Neler Yapılmalıdır ?- Kolan Tv 01:45
Dr. Sait Kenan - Sağlıklı Yaşam Nedir ? Neler Yapılmalıdır ?- Kolan Tv 7 izlenme - 6 ay önce Sağlıklı yaşamı; Kişinin temizliğine, yedi yemeğe dikkat etmesi, spor yapması ile birlikte yaz kış hastalıklara yakalanmadan yaşamanı idam ettirebilmesidir. Sağlıklı yaşam kişinin olmazsa olmazlarındandır. Sağlıklı yaşam, kişisel yaşantımızdan tutunda iş yaşamına kadar her yaşamımızı etkilemektedir. Sağlıklı bir yaşam için uyulması gereken kurallar ciddi kurallar vardır. Sağlıklı yaşam wellness olarakta bilinmektedir. Sağlıklı yaşam demek erken yaşlarda hastalığa yakalanmamanız demektir. Her yıl sağlıksız yaşamdan dolayı yüzlerce hasta hayatını kaybetmektedir. Yaşamınızın tüm ipleri sizlerin elinde. Sağlıklı yaşamak demek kendinize varsa eşinize varsa çocuklarınıza saygı ve sevgi duymaktır. Sağlıksız yaşayan bir kişi mutsuzluğa mahkumdur. Çeşitli bahaneler altına saklanmamalıyız gününüz ne kadar yoğun ve stresli geçerse geçsin kendinize akşamları ayıracağınız 1 saat bile size çok iyi gelecektir. www.kolanhastanesi.com.tr www.kolaninternational.com www.kolanbritish.com Çağrı Merkezi: 444 1 443 Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin: facebook.com/kolanhospitalgroup twitter.com/kolangroup instagram.com/kolanhospitalgroup youtube.com/kolantv
Ketojenik diyette hangi besinleri tüketmemek gerekir? 01:12
Ketojenik diyette hangi besinleri tüketmemek gerekir? 10 izlenme - 1 yıl önce Ketojenik diyette enerjinin yaklaşık olarak yüzde 25-45'i karbonhidratlardan, yüzde 50-70 civarındaki kısmı yağlardan gelir. Bu değerler, sağlıklı ve dengeli beslenme programlarında önerilen oranların oldukça üzerindedir. Karbonhidratlar günlük enerjinin yüzde 50-60lık kısmını karşılamalı. Ancak ketojenik diyetlerde karbonhidratın ciddi derecede kısıtlandığı görülüyor. Özellikle sebze ve meyve haricindeki tüm karbonhidratlar diyetten çıkarılır. Yani pilav, makarna, ekmek, çorba gibi toplumca tüketmeye alışık olduğumuz besinlere ketojenik diyetlerde rastlanmaz. Krema, kaymak, tereyağı, sıvıyağ gibi besinler de tüketimi zor olan ve yağ içeren besinlerdir. Bu besinler protein ve sınırlı karbonhidrat kaynakları yanında verilir. Protein olarak da hayvansal kaynaklı besinler tüketilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Saç kaybını önlemek için nasıl beslenmek gerekir? 00:44
Saç kaybını önlemek için nasıl beslenmek gerekir? 8 izlenme - 2 yıl önce Saç kaybının önlenmesi için vitamin, mineral ve protein açısından dengeli beslenmek gerekir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nasıl Dengeli Ve Yeterli Beslenilir ? 03:04
Nasıl Dengeli Ve Yeterli Beslenilir ? 5 izlenme - 1 yıl önce Nasıl dengeli ve yeterli beslenilir ? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yaz Aylarlında Sağlıklı Beslenme Tavsiyeleri 01:35
Yaz Aylarlında Sağlıklı Beslenme Tavsiyeleri 4 izlenme - 1 yıl önce İnsanın sağlıklı ve dengeli bir şekil de beslenmesi için; http://www.sntlife.com/yaz-aylarlinda-saglikli-beslenme-tavsiyeleri/
dengeli 01:51
dengeli 5 izlenme - 6 yıl önce dengeli
Kış Aylarında Diyet Yapmanın Sakıncası Var Mı? 03:55
Kış Aylarında Diyet Yapmanın Sakıncası Var Mı? 2 izlenme - 1 yıl önce Kış aylarında diyet yapmanın hiçbir sakıncası yok. Kişiler, yeterli ve dengeli beslendiği sürece her mevsim diyet yapabilirler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."