Hoşgeldiniz!

Dengir Mir Mehmet Fırat

Ne Oluyor? - 30 Eylül 2014 Salı 02:18:52
Ne Oluyor? - 30 Eylül 2014 Salı 192 izlenme - 3 yıl önce İki ayrı tezkere aynı gün mecliste olacak? Peki içeriklerinde neler olacak? Türkiye, Suriye ve Irak tezkerelerini kullanacak mı? Şirin Payzın sordu; Dengir Mir Mehmet Fırat, Faruk Loğoğlu, Özcan Yeniçeri, Altan Tan, Abdülkadir Selvi ve Deniz Zeyrek Ne Oluyor'da tartıştı.
Dengir Mir Mehmet Fırat'tan Davutoğlu'na sert sözler 04:06
Dengir Mir Mehmet Fırat'tan Davutoğlu'na sert sözler 58 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK'e konuşan AK Parti kurucusu ve eski Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat, Enver Aysever'in "Davutoğlu bizi savaşa götürür mü, böyle bir tehlike var mı?" sorusuna "Evet böyle bir tehlike var" cevabını verdi. Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/aykirisorular
Fırat: Ak Parti'ye Oy Vermiş Kürtler De Sokakta 01:03
Fırat: Ak Parti'ye Oy Vermiş Kürtler De Sokakta 30 izlenme - 3 yıl önce Dengir Mir Mehmet Firat, Kobani icin sokaga cikanlarin sadece HDP tabani olmadigini soyledi. Firat, "AK Parti'ye oy vermis Kurtler de tepki gosteriyor" dedi.
Son İstanbul Anketinde En Çok Oyu Artan Parti HDP 00:27
Son İstanbul Anketinde En Çok Oyu Artan Parti HDP 51 izlenme - 3 yıl önce Gezici Araştırma Şirketi'nin İstanbul geneline ilişkin yaptığı ankete göre AK Parti'nin oyu yüzde 10 civarında düştü. Ankete göre HDP yüzde 13.2 oy oranına ulaştı.
Dengir Mir Mehmet Fırat'ın, Adım Adım AK Parti'den Kopuş Öyküsü 04:06
Dengir Mir Mehmet Fırat'ın, Adım Adım AK Parti'den Kopuş Öyküsü 53 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar AK Parti'nin 'ikinci adamı' olan Dengir Mir Mehmet Fırat, 'ağır vebali' taşıyamam diyerek partisinden istifa etti. İşte adım adım Fırat'ın ayrılış öyküsü.
Dengir Mir Mehmet Fırat: AK Parti'de Parçalanmalar Olacak 02:15
Dengir Mir Mehmet Fırat: AK Parti'de Parçalanmalar Olacak 24 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili değerlendirmede bulunan Dengir Mir Mehmet Fırat, 5-6 ay içinde AK Parti'de parçalanmalar olabileceğini belirtti.