Hoşgeldiniz!

Denise

Playboy Güzeli Ann Denise 01:34
Playboy Güzeli Ann Denise 12.747 izlenme - 2 yıl önce Playboy Güzeli Ann Denise
Playboy Güzeli Carlye Denise | Amatör Kızlar 01:51
Playboy Güzeli Carlye Denise | Amatör Kızlar 7.494 izlenme - 2 yıl önce Playboy Güzeli Carlye Denise | Amatör Kızlar Carlye Denise | Playboy's Amateur Girls
Madımak Carina´nın Günlüğü 02:01
Madımak Carina´nın Günlüğü 1.899 izlenme - 1 yıl önce 1993 yılında kadınların toplumdaki yerini araştırmak için Türkiye'ye gelen Carina Cuanna, 2 Temmuz'da Sivas'a gider ve Madımak Oteli katliamında yaşamını yitirir. Son nefesine kadar her anını günlüğüne yazan Carina Cuanna'nın adım adım Madımak Oteli'ne gidişini ve katliamın nasıl ve kimler tarafından gerçekleştirildiğini an ve an tüm gerçekliği ile görüyoruz. Gerçek bir yaşam öyküsü... Yüreklerimizin acısını ortak paydaya bölen yegane yangın; Madımak... 25 Eylül'de bu çağrıya kulak verin!
Denise Milani 00:40
Denise Milani 1.874 izlenme - 4 yıl önce
Tatlılıkta Master Yapmış İrlandalı 02:12
Tatlılıkta Master Yapmış İrlandalı 803 izlenme - 2 yıl önce Şu ben bilmem eşim bilir programını takip etmem normalde ama bu diyalog çok güzel olmuş. Arada yarışmalardan öte böyle hoş şeyler çıkabiliyor.
Denise Bidot Sınırları Zorluyor 01:09
Denise Bidot Sınırları Zorluyor 817 izlenme - 2 yıl önce Moda dünyası sıfır beden model tartışmasını uzun zaman önce bir kenara bıraktı. Devir artık büyük beden mankenlerin devri... Bunun son örneği ise 28 yaşındaki Denise Bidot. Porto Riko ve Kuveytli bir aileden gelen Bidot, aslında modellik yapmayı hiç düşünmemiş.18 yaşında Los Angeles'a taşınan Bidot, pek çok reklam filmi ve fotoğraf çekimi için makyaj sanatçısı olarak çalışırken, büyük beden çekimi için bir teklif almış. New York Moda Haftası'nda en çok konuşulan modellerden biri olan ve Instagram'da 13 binden fazla takipçisi olan Bidot, kulis arkasından bol bol fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmiyor. 42 beden olan model, özgüveni sayesinde 'filtreye ihtiyacınız yok, iyi bir ekibiniz olması yeterli' diyor.
Global Deejays & Danny Marquez Ft. Puppah Nas-T & Denise - Work 03:13
Global Deejays & Danny Marquez Ft. Puppah Nas-T & Denise - Work 295 izlenme - 6 ay önce Global Deejays & Danny Marquez Ft. Puppah Nas-T & Denise - Work (Official Audio) 2016 En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Denise Clair, İki Futbolcunun Kendisine Tecavüz Ettiğini Öne Sürdü 01:34
Denise Clair, İki Futbolcunun Kendisine Tecavüz Ettiğini Öne Sürdü 5 izlenme - 3 gün önce 30 yaşındaki İskoç Denise Clair, David Goodwillie ve David Robertson isimli futbolcular tarafından tecavüze uğradığı iddiasıyla mahkemeye başvurdu.
Global Deejays & Danny Marquez Ft. Puppah Nas-T & Denise - Work 03:29
Global Deejays & Danny Marquez Ft. Puppah Nas-T & Denise - Work 94 izlenme - 5 ay önce Global Deejays & Danny Marquez - Work (Ft. Puppah Nas-T & Denise) - Official Music Video 2016 En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Piano Fantasia - Song For Denise 06:58
Piano Fantasia - Song For Denise 135 izlenme - 1 yıl önce Pazar pazar nerden nereye... Sitede gezinirken bir videonun fonunda çalan müziği araştırmaya başladım. TRT jeneriklerine falan daldım. Uğraştım, buldum, başardım. Bu nefis parçanın sitede olmadığını farkettim. Hemen ekliyorum, afiyet olsun. Fonda çalındığı video da ahanda bu, 01:13'de çalmaya başlıyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99918/burak-yilmaz-yer-cekimi-hakkinda-sohbet Nedir bu gereksiz çaba derseniz. Babam 1 haftadır yoğun bakımda hastane ortamında site evim gibi oldu. Herkese iyi pazarlar.
Global Deejays & Danny Marquez Ft. Puppah Nas-T & Denise - Work 03:29
Global Deejays & Danny Marquez Ft. Puppah Nas-T & Denise - Work 65 izlenme - 6 ay önce Global Deejays & Danny Marquez Ft. Puppah Nas-T & Denise - Work (Official Video) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) Work what you waiting for Work put your back in it Work just a little more Work sure your wanting it now Work till your body hurting Work working hard and log Work when you finish that Work I wantb your god damn tongue Go down , go down , go down Come up , come up come up come up Go down , go down , go down Come up , come up come up come up
Denise Rosenthal feat. La Pozze Latina - Turn It Up 03:53
Denise Rosenthal feat. La Pozze Latina - Turn It Up 170 izlenme - 2 yıl önce Denise Rosenthal feat. La Pozze Latina - Turn It Up (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri (lyrics): Dirección: Matías Boza y NJ López Dirección de Fotografía y Steadycam: Mirko Zlatar Jefe de Producción: Debi Castro Directora de Arte: Paula Arriagada - Matias Boza - NJ López Foquista: Leo Saldaño Asistente de Dirección: Javier Bobadilla Asistente de cámara: Rafael del Campo 1er Asistente de Producción: Karen Baher Loyola 2do Asistente de Producción: Nicolás Sanchez 3er Asistente de Producción: Vania Venegas Vestuario: Florencia Racz - D-Niss - Paula Arriagada (complot) Data Manager: Fabiola Matamana Jefe Eléctrico: Lautaro Salinas Eléctricos: Patricio Ayala – Esteban Conejeros – Otu Iturra Humo y FX: Jorge Grillo – Grillo Films Luces: Guillermo Alvarez Locación: Christian Aspee - Suricato Films Fx: Jorge Grillo - Grillo Films Transporte: Pedro Castillo Equipo de MAC: Maquillaje y Pelo: María José Sobarzo Maquillaje 2: Pau Peña Maquillaje 3: Belén McNiven Coreografía: Gabo López Lillo Catering: Restaurant "La Calma De Rita" Instructores de patinaje: Joselyn Vidal y Angelo Buratti Elenco: Patinadora 1: Magdalena Stange Patinadora 2: Fernanda Echeverría Patinadoras: METROPOLITAN Joselyn Riquelme Paulina Pavez Paloma Maturana Patricia Laubreaux Olga Escobar Kryztell Morales Constanza Carmona Jocelyn Vidal Fernanda Echeverría Magdalena Stange Arbitros: Katty Olatte Alisa Tapia COMPLOT Pía Acuña Johanna Jofré Carolina Hidalgo Paulina Pizarro Emma Alderman Alma révalo Natalia Bustos Stack Bailarines: Carolina Pardo Camila Salazar Francisca Rojas Gabriela Pavez Michael Pavez Patricio Arratia Felipe Muñoz Aron Lobos Gabo Lopez Lillo Extras: Nayaret Martínez Raúl Treupil Deborah Hueicha Yarett Bustamante Katherine Sepúlveda Luis Von Bodenburg Bastian Ross Javiera Thomson Yerko Miranda Gabriela Pacheco Cristián Salgado Laleshka Piagneri Tamara Rojas Brayan Villalobos Oscar Bustamante Camilo Pavez Marcela Alfaro Autos: Luis y Chino Moraga Felipe Castro Agradecimientos: Fotos Backstage: Max Jorquera Video Making Of: Stefano Ravera - Vanessa Morales Jose Guzman Fuhrer, Bont Chile Protecciones: Openboxstore Christian Aspee Jorge Grillo Alvaro Moran (napoleon) Klaudia Baeza (casillero) Idea original: Karen Baher Loyola Denise Rosenthal feat. La Pozze Latina - Turn It Up (video oficial)
denise richards 02:54
denise richards 476 izlenme - 8 yıl önce Kaliteli Ve Güvenilir Paylaşımın Adresi... www.xvidportu.com
Biellmann Dönüşü - Denise Biellmann (1995) 00:34
Biellmann Dönüşü - Denise Biellmann (1995) 52 izlenme - 1 yıl önce Artistik patinaj dönüşlerinden biri olan Biellman Dönüşünün adını aldığı Denise Biellman tarafından yapılan 1995 yılına ait performanısını baş dönmesiyle izliyoruz.
Denise Vanderlinden 02:52
Denise Vanderlinden 73 izlenme - 8 yıl önce
Nermin Denise Sweilmh - Söyleme 07:22
Nermin Denise Sweilmh - Söyleme 36 izlenme - 1 yıl önce herzamanki gibi youtubede rastgele dolaşıyorken karşıma bu video çıktı türkce şarkı söyleyen 2 israilli karşınızda bu arada video 1996 'da çekilmiş durumlarını merak ediyorum acaba halen yaşıyolarmı.
Yıldız Gemisi Askerleri - Fragman 01:59
Yıldız Gemisi Askerleri - Fragman 55 izlenme - 1 yıl önce Starship Troopers Yıldız Gemisi Askerleri, Paul Verhoeven'in 1997 yapım tarihli filmi ve aynı adı taşıyan Robert A. Heinlein'in militarizm ve hizmete dayalı vatandaşlık sistemini ele aldığı romanıdır. Hikayenin geçtiği dönemde, insanlık en büyük düşmanıyla, böcek Araknithlerle karşı karşıya gelir. Dönem içinde insanlık, militarist ve katı bir hiyerarşi ile yönetilen bir Federasyon ile yönetilmektedir. İnsanlar ikiye ayrılmıştır: 1) Sıradan siviller 2) Federasyon'a bir şekilde hizmet ederek "Vatandaş" olanlar. Robert A. Heinlein'in ünlü romanlarındandır. Filmin oyuncuları: Casper Van Dien (Johny Rico), Dina Meyer(Dizzy Flores), Denise Richards (Yüzbaşı Carmen Ibanez), Jake Busey(Er Ace Levy) Neil Patrick Harris Konusu Lisedeki güzel günleri bitmek üzere olan Johnny Rico ve Carmen Ibanez, hangi işte kariyer yapacaklarını planlamaktadır. İyi bir öğrenci olan Johnny, ailesinin olumlu karşılamamasına rağmen, bir pilot olmak için Seyyar Birliğe girmeye can atan Carmen'in kalbini kazanabilmek amacıyla orduya katılır. Bir süre sonra üstlerinin gözüne giren Johnny bölük liderliğine terfi eder. Ancak yaşanan trajik bir kaza Johnny'i işinden soğutur ve ordudan ayrılma noktasına vardırır.Bütün bunlar gerçekleşirken dış dünyalardan gelen dev böceklerin saldırısı başlar. Ailesini ve sevdiklerini yok eden bu böceklerden intikam almak artık Johnny'nin tek amacıdır
Denise Rivera - Perfect Ending (Kaimo K Remix) 07:49
Denise Rivera - Perfect Ending (Kaimo K Remix) 39 izlenme - 2 yıl önce Denise Rivera - Perfect Ending (Kaimo K remix) Elektronik Müzik Dinle
Crbl Feat. Denise - Buna Dimineata 03:38
Crbl Feat. Denise - Buna Dimineata 36 izlenme - 2 yıl önce Totul incepe cu NESCAFE CRBL feat. Denise - Buna dimineata (Official Video) by Cat Music
Madımak: Carina'nın Günlüğü - Fragman 02:02
Madımak: Carina'nın Günlüğü - Fragman 15 izlenme - 12 ay önce Film, Sivas Katliamı’nın tek yabancı kurbanı Carina Cuanna’nın ve Madımak Oteli’ne kadar varan yolculuğunun hikâyesini Carina Cuanna’nın tuttuğu günlüklere bağlı kalınarak anlatıyor.
Aly & Fila feat. Denise Rivera - My Mind is With You (Original Mix) 06:53
Aly & Fila feat. Denise Rivera - My Mind is With You (Original Mix) 24 izlenme - 2 yıl önce Aly & Fila feat. Denise Rivera - My Mind is With You (Original Mix)
Night Moves - Denise, Don’t Wanna See You Cry 04:03
Night Moves - Denise, Don’t Wanna See You Cry 5 izlenme - 5 ay önce Night Moves - Denise, Don’t Wanna See You Cry (Video Klip 2016) Şarkı Sözleri (lyrics): Hey there, unfortunately we don’t have the lyrics of this song named “Night Moves - Denise, Don’t Wanna See You Cry” yet. We do try our best to have all the lyrics you want, but sometimes the lyrics are just not submited to us yet. Do you have the lyrics? Why not submit them! If you have the lyrics for “Night Moves - Denise, Don’t Wanna See You Cry”, it would be great if you can submit these. This will help other people find these lyrics instantly! __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Night Moves - Denise, Don’t Wanna See You Cry Official Music Video Pennied Days Album Tracklist: 1. Carl Sagan - 3:52 2. Denise, Don’t Wanna See You Cry - 3:49 3. Leave Your Light On - 4:24 4. Border On Border - 3:34 5. Kind Luck - 3:25 6. Hiding In the Melody - 7:26 7. Staurolite Stroll - 4:50 8. Alabama - 3:36 9. Only To Live In Your Memories - 4:25 Directed by Anthony Sylvester
Crbl Feat. Denise - Buna Dimineata 03:38
Crbl Feat. Denise - Buna Dimineata 12 izlenme - 2 yıl önce CRBL feat. Denise - Buna dimineata (Video Klip 2014)
Edward Aris - Denise 02:00
Edward Aris - Denise 13 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Viva La Waltz Çıkış Tarihi: 21.07.2008 Enstrümental Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
2012 Aralık 4 Denise Fletcher Changing İt Up 23:41
2012 Aralık 4 Denise Fletcher Changing İt Up 3 izlenme - 2 yıl önce Denise Fletcher: Changing it Up About this talk Denise Fletcher is CEO of Orienta-Royal, a company that makes investments, mostly in real estate. Denise, shares with us her trailblazing story and how she keeps on breaking the glass ceiling over and over. This talk is recorded by Isilay Yanbas. About Denise Fletcher She has been a leader at public and private global companies. She serves on the boards of Unisys Corporation, Mazars Group (Paris), and Inovalon. Her previous board positions include Sempra Energy, Orbitz, and Software Etc. Stores and Hospital Group (private U.K). Denise was EVP, Finance of Vulcan Inc., responsible for aviation and CFO operations, overseeing Vulcan Real Estate and a member of the Investment Committee. Vulcan is Microsoft co-founder Paul Allen’s multi-billion dollar investment company. Previously she was SVP, CFO at DaVita, a leader in kidney dialysis; EVP, CFO of MasterCard and ran Global Settlement Operations. She was SVP, CFO of Bowne, CEO of FA Group, Treasurer of New York Times Company. A Phi Beta Kappa graduate of Wellesley, Denise holds an MCP from Harvard. Her membership include: Council on Foreign Relations, Economic Club of NY, Academy of Women Leaders, Wellesley Business Leadership Council, Financial Executives International, Harvard Club/NYC and Women’s Forum/NY. She was named in "Women at the Top" by Industry Week, and "Women Ready to Run Corporate America" by Working Woman. She serves on not-for-profit board: OCNA and was on the boards of Girl Scouts/USA, YWCA/NYC, Flying Heritage Collection, and Alumni Executive Council/Kennedy School of Government at Harvard.