Hoşgeldiniz!

deniz akel

Nazan Öncel - Hay Hay - Feat.tarkan (2004) 03:22
Nazan Öncel - Hay Hay - Feat.tarkan (2004) 1.361 izlenme - 3 yıl önce Nazan Öncel-Hay Hay Söz Beste: Nazan Öncel Düzenleme: Ozan Çolakoğlu Yönetmen: Deniz Akel Albüm: Yan Yana Fotoğraf Çektirelim- Hitt Müzik-2004 Nisan Hay Hay O senin neyin olur derlerse Gülüm olur balım olur diyeceğim O senin neyin olur derlerse Sevgilim sevgilim diyeceğim O benim kalbimi isterse Seve seve veririm diyeceğim Kedisini köpeğini Dolaptaki ceketini Pabucunu terliğini Duvardaki resmini Ne varsa alsın Toplasın gelsin Benim için gelsin İsterse kalsın Hay hay buyursun gelsin Hay hay temelli kalsın Hay hay buyursun gelsin Beni seven gelsin hay hay O senin neyin olur derlerse Gözüm olur yaşım olur diyeceğim O senin neyin olur derlerse Yazım olur kışım olur diyeceğim O bunun aksini söylerse Bir bildiği vardır diyeceğim
İlknur Şengül - Kara Melek Dizi Müziği 02:19
İlknur Şengül - Kara Melek Dizi Müziği 483 izlenme - 2 yıl önce Kara Melek Dizi Şarkısı Jenerik Değil Şarkının Tamamı Kara Melek 1996-97 sezonunda yayın Star Tv de hayatına fırtına gibi girdi ve televizyon fenemonlerinden biri oldu. Bunda iyi bir oyuncu kadrosunun da cok katkısı vardi. Sanem Çelik , Aliye Uzunatagan,Deniz Akel, Ziya Kürküt ve ilk sezonda diziden ayrilan Toprak Sergen. İzlediginiz klip ise Kral Tv icin hazırlanan klip. Müzik:Müjdat Akgün Solist:İlknur Şengül pelen23 youtube kullanıcısına teşekkürler.
Akın - Suskun Yüreğim 05:47
Akın - Suskun Yüreğim 138 izlenme - 2 yıl önce 1995 yılının kerametinden olsa gerek en büyük slow hitler bu dönemde çıktı kanımca. Akın'ın bende histeri nöbetleri yaratan ve bana göre "arabesk" normlarındaki şarkısı "Suskun Yüreğim" kesinlikle favorilerimden. Şarkı o denli sağlam ki albüme de adını vermiş. Deniz Akel'in borsunu öttürdüğü yıllara dair güzel bir kliple ölümsüzleştirilmiş. 5-10 yetmez üst üste defalarca dinlemelik.