Hoşgeldiniz!

Deniz Baykal Videoları İzle

Deniz Baykal: Kaset Komplosundan Erdoğan'ın Haberi Vardı 02:42
Deniz Baykal: Kaset Komplosundan Erdoğan'ın Haberi Vardı 2.907 izlenme - 3 ay önce CNN Türk ekranında yayınlanan ve Ahmet Hakan’ın sunumuyla ekrana gelen Tarafsız Bölge programına konuk olan CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal kaset komplosuyla ilgili olarak; ” Ben biliyorum ki bu o zamanki Başbakan’ın bilgisi dahilindedir” dedi.
Recep Tayyip Erdoğan - Deniz Baykal Atışması - Seçim Arenası (2002) 03:22
Recep Tayyip Erdoğan - Deniz Baykal Atışması - Seçim Arenası (2002) 12.713 izlenme - 2 yıl önce 2002 Yılında Recep Tayyip Erdoğan ve Deniz Baykal'ın katıldığı seçim ernası programından kesitler izleyelim.
Deniz Baykal'ın YPG Mevzilerinin Bombalanmasını Doğru Buluyorum Konuşması   02:43
Deniz Baykal'ın YPG Mevzilerinin Bombalanmasını Doğru Buluyorum Konuşması 4.205 izlenme - 11 ay önce CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CNN TÜRK'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge'de gündemi değerlendirdi. Baykal, PYD'nin Suriye'de olayın özüne yönelik bir etkinlik sergileme gücünde olmadığına vurgu yaparken, "Herkes kendi derdini IŞİD'in üzerinden takip ediyor. Dünyaya IŞİD'e karşı mücadele ediyoruz diyor, aslında kendi amacını gerçekleştirmeye çalışıyor. PYD Türkiye'nin güneyindeki Suriye sınırında kantonları birleştirmeye yöneliyor" dedi. Deniz Baykal'ın açıklamalarının tamamı şöyle: "Suriye'de otorite yok. Ona ikame olarak başvurulabilecek bir başka otoritenin de ortaya çıkmasına izin verilmiyor. Nedir o otorite; Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin böyle bir tablo çıktığında müdahale etmesi ve bölgeyi belli kuralların işlediği bir noktaya çekmesi beklenir. Dünyanın her yerinde bu var, Kıbrıs'ta da vardı, Afrika da vardı, her yerde olur. Burada olmuyor. Niye olmuyor? Çünkü Rusya, bu kargaşayı kendi amaçları için değerlendirmek istiyor. Bu konuda kendisine davetiye gönderecek Beşar Esad'ı muhatap da bulmuştur. Ve şimdi bunu kullanarak bölgede kendi siyasi amaçlarına göre her türlü askeri faaliyeti sürdürüyor. Bu şansa sahip olan bir başka ülke yok. Amerika yine hukuki zemini olmayan bir koalisyon oluşturarak o koalisyon ile havadan bombalama yaparak, statükoyu korumaya çalışıyor. Bunun işlemesi mümkün değil, sadece bombalama ile bu iş sağlanmıyor. Ama bombalamaya destek olacak kara gücü varsa ki Rusya için var. Esad'ın güçleri var. Amerika için de belli bir ölçüde PYD'yi kullanmak istiyor. Burada dikkat edilecek nokta şu: PYD olayın özüne yönelik bir etkinlik sergileme gücünde değil. Herkesin kendi derdi var. Herkes kendi derdini IŞİD'in üzerinden takip ediyor. Dünyaya IŞİD'e karşı mücadele ediyoruz diyor, aslında kendi amacını gerçekleştirmeye çalışıyor. PYD de Türkiye'nin güneyindeki Suriye sınırında kantonları birleştirmeye yöneliyor. Bunun için de Kürt olmayan Arap köylerini göç etmeye mecbur ediyor, nüfus yapısını değiştiriyor, orada kendi oyununu oynuyor. Yani IŞİD'e karşı PYD'nin bir mücadele vermesi söz konusu değil."
İsmet İnönü Nasil Öldü? 01:08
İsmet İnönü Nasil Öldü? 4.655 izlenme - 6 ay önce Müslümanlar son nefeslerini Kelimei şehadet getirerek ölürler. ismet`in nasıl öldügünü merak ediyorsanız buyurun izleyin ve bu ibret alınması gereken video`yu eşinize dostunuza iletin.
Leyla Zana'nın Yemini Kabul Edilmedi 02:10
Leyla Zana'nın Yemini Kabul Edilmedi 6.253 izlenme - 1 yıl önce Yemin töreni için kürsüye gelen Hdp'li vekil Leyla Zana, yemin etmeden önce Kürtçe konuştu, yemin metnini değiştirdi. 26. Dönem vekilleri Meclis'te yemin ediyor. Hdp milletvekili Leyla Zana da yeminini etmek için kürsüye geldi. Ancak Leyla Zana, yemine başlamadan önce Kürtçe olarak "Onurlu ve Kalıcı Bir Barış Umuduyla" dedi. Daha sonra da yemine başladı. Zana, yemin metnindeki Türk milletini de Türkiye milleti diye okudu. Deniz Baykal, yemini kabul etmedi. Leyla Zana'yı tekrar yemin etmesi için kürsüye çağırdı, ancak Zana gelmedi. Zana, yeminini tekrarlamazsa genel kurul çalışmalarına katılamayacak.
Deniz Baykal: Darbecileri Kim Besledi? 03:44
Deniz Baykal: Darbecileri Kim Besledi? 1.591 izlenme - 5 ay önce CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, “Biz şimdi mücadele ediyoruz, yapacak bir şey yok’ diyorlar. Buraya nasıl geldi, kim getirdi? Şimdi darbe diye tarikat siyaset girişimi ülkenin önüne geldi. Bunları kim besledi kardeşim?” dedi.
Türk Siyasi Tarihinin En Çirkin Açıklaması 02:02
Türk Siyasi Tarihinin En Çirkin Açıklaması 1.601 izlenme - 9 ay önce Recep tayyip erdoğan'ın, Deniz Baykal'ın kasedi çıktıktan sonra meydanlarda sarf ettiği sözlerdir. Yeni videola için kanalıma abone olun
Olacak O Kadar (Düello - Deniz Baykal ve Recep Tayyip Erdoğan) 03:37
Olacak O Kadar (Düello - Deniz Baykal ve Recep Tayyip Erdoğan) 1.296 izlenme - 4 ay önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Baykal, 0001 Plaka ile Geldiği Meclis'ten Ford Connect ile Ayrılması 01:03
Baykal, 0001 Plaka ile Geldiği Meclis'ten Ford Connect ile Ayrılması 4.448 izlenme - 2 yıl önce En yaşlı üye ünvanıyla TBMM Geçici Başkanlığı görevi yapan CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, AKP Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz’a görevi devretti. TBMM başkanlık makamında gerçekleşen görev devir teslimi sırasında Başbakan Ahmet Davutoğlu da oraya geldi. Görev devir tesliminin ardından önce Davutoğlu başkanlık makamından ayrıldı. Ardından da İsmet Yılmaz, Deniz Baykal’ı kapıya kadar uğurladı. Uğurlama sırasında ilginç bir görüntü ortaya çıktı. Deniz Baykal, 'Ford Connect' marka sivil bir araca binerek TBMM başkanlık makamından ayrıldı. Baykal, aracın ön koltuğuna bindi.
Baykal'ın TBMM'deki Açılış Konuşmasında Dili Sürçtü 00:34
Baykal'ın TBMM'deki Açılış Konuşmasında Dili Sürçtü 3.110 izlenme - 2 yıl önce TBMM'nin 25. dönemi yemin töreni ile başladı. Yemin töreni öncesinde, TBMM Geçici Başkanı Deniz Baykal bir açılış konuşması yaptı.Uzun konuşmasının ardından Deniz Baykal yemin etmek için hazırlandığı sırada bir de gafa imza attı. Baykal, "Geçici Genel Başkanınız olarak ilk yemini ben edeceğim" deyince, milletvekilleri arasında gülüşmeler oldu. Baykal uyarılar üzerine "Geçici Meclis Başkanı olarak" diyerek hatasını düzeltti.Milletvekilleri bu sözü sonrası Baykal'ı alkışladı. Alkışlıyoruz...
Meclis Açılışında Sezgin Tanrıkulu - Saygı Duruşu Önerisi 01:24
Meclis Açılışında Sezgin Tanrıkulu - Saygı Duruşu Önerisi 3.281 izlenme - 1 yıl önce Chp milletvekili Sezgin Tanrıkulu Paris'te yaşanan olaylar için meclisin yemin töreninden önce saygı duruşunda bulunmasını istedi. Meclis başkanı Deniz Baykal gerekli açıklamayı yaparak bu öneriyi reddetti.Umarım bu hassasiyet ülkemizde ve Avrupa dışında yaşanan terör olayları içinde gösterilir.
Deniz Baykal'ı Överken Diş Protezi Çıkan Adam(1996) 00:40
Deniz Baykal'ı Överken Diş Protezi Çıkan Adam(1996) 3.350 izlenme - 1 yıl önce Kocaeli İzmit Körfez Kirazlıyalı Belediye Başkanı Mustafa Eser in Zamanın CHP genel başkanı Deniz Baykalı ı överken takma dişleri fırlıyor izleyelim efenim.
Deniz Baykal Recep Tayyip Erdoğan Düello Olacak O 03:47
Deniz Baykal Recep Tayyip Erdoğan Düello Olacak O 18.938 izlenme - 8 yıl önce olacak o kadar'ın 3. haftadaki en bomba skeci şüphesiz başbakanımız ve muhalefetin birinci ismi deniz baykal'ın canlı yayında kozlarını paylaşması olmuştur. hadi izleyelim
Deniz Baykal - İlk Habur Olayı 04:50
Deniz Baykal - İlk Habur Olayı 3.193 izlenme - 2 yıl önce Baykal: "Hukuk katledilmiştir" diyerek devam ediyor, PKK'nın karşılanması ile ilgili Recep Tayyip Erdoğan Şunları söylemiştir: "Dün Habur sınır kapısında yaşanan manzara karşısında umutlanmamak mümkün mü?" "Bu bir umuttur.." "Türkiye'de bir şeyler oluyor.. İyi, güzel şeyler oluyor.. Umut verici gelişmeler oluyor.." Halk tarafından sorgulanan karşılama sonrasında Başbakan: "Şov yapıyorsunuz.. Gerilla elbiseleri ile buraya geliyorsunuz, bunu kabul etmem mümkün değildir.."demiştir.
hasan sağındık - adamlar 03:29
hasan sağındık - adamlar 7.232 izlenme - 7 yıl önce politik eleştiri klibi. recep tayyip erdoğan, deniz baykal, devlet bahçeli, süleyman demirel, ahmet türk...
Baykal: 06:41
Baykal: "Şimdi Hepimiz Büyük Bir Sorumlulukla Karşı Karşıyayız" 1 izlenme - 1 hafta önce CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, anayasa değişiklik teklifine ilişkin, "Biz Dolmabahçe Sarayından egemenliği Ankara'ya Meclise getirdik, şimdi siz Ankara'da Meclisteki egemenliği götürüp Beştepe'deki saraya emanet ediyorsunuz. Biz kapı kulları değiliz.
Bir Zamanlar Savcı Sayan 05:34
Bir Zamanlar Savcı Sayan 882 izlenme - 1 yıl önce Deniz Baykal döneminde chp myk üyesi olan savcı sayan kemal kılıçdaroğlunun genel başkan olmasıyla chp den yollanmıştı.Ardından akp ye yakın televizyon kanallarında boy gösteren chp ve kılıçdaroğluna hakaretler yağdıran bunun yanında tayyip erdoğan ve akp ye övgüler dizen savcı sayan akp izmir 2.bölge 7.sıradan milletvekili adayı yapılmıştı.Ben hep savcı olmayan savcı sayanın nasıl chp myk üyesi olduğunu merak ederdim işte o sorunun cevabı bu videoda çünkü savcı sayan deniz baykala övgüler yağdırdığı akp yi ihanetle suçladığı 32. chp kurultayında myk üyeliğine seçilmişti !
Chp'ye Oy Verecek Zihniyete Gelirsem Allah Benim Canımı Alsın - Sevda Türküsev 02:46
Chp'ye Oy Verecek Zihniyete Gelirsem Allah Benim Canımı Alsın - Sevda Türküsev 735 izlenme - 2 yıl önce Yeni Şafak yazarı sevda türküsev'in isyanından bir kesit.neye kime isyan ettiğini tam olarak anlayamasak da derdini anlatmaya çalışırken bağırarak konuşmasından tipik bir akpli olduğunu çıkarabiliyoruz.İbretle izliyoruz.
Ricky Martin Soslu Deniz Baykal 01:06
Ricky Martin Soslu Deniz Baykal 749 izlenme - 1 yıl önce Yıllardır solun halka inişi konusunda birçok deney yapıldı, fakat hiçbir bu kadar akılda kalıcı olmamıştı. 23 Mayıs 1998'de partiye Fransa 98'in gayrı resmi marşı "La copa de la vida" marşını "Sol sol sol alle alle alle" diye yamultarak kazandıran Baykal, arşa giden merdivenden inişiyle gündemi epey bir hareketlendirmiş, dönemin merkez medyasını "İşte genç lider, işte Avrupa Birliği" diye gaza getirmiştir. Bütün bu atraksiyonlardan sonra partinin 1999'daki seçimlerde baraj altında kalması da işin en ilginç yanıdır. Güncel siyasetle ilgili yorum yapanlar tez zamanda ayak serçe parmağını sehpaya çarpsın.
Devlet Bahçeli'nin Deniz Baykal Diyememesi 01:06
Devlet Bahçeli'nin Deniz Baykal Diyememesi 518 izlenme - 2 yıl önce Zaman zaman dil sürçmeleriyle gündeme gelen MHP lideri, Başbakan Erdoğan'ın siyasi yasaklı olduğu dönemlerden bahsederken ilginç bir gafa imza attı. CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Erdoğan'ın affedilmesindeki rolüne değinen Bahçeli, Baykal için "Sayın Deniz Balkan Bey" ifadesini kullandı. 00:48
Deniz Baykal CHP'de isyan Bayrağını Açtı (Tarafsız Bölge  - 15 Şubat Pazartesi) 02:37
Deniz Baykal CHP'de isyan Bayrağını Açtı (Tarafsız Bölge - 15 Şubat Pazartesi) 396 izlenme - 11 ay önce CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CHP'de bir arayışın sürdüğünü belirtti. Baykal, köklü bir değişime ihtiyaç olduğunu söyledi.Baykal, CHP'ye de dikkat çeken eleştiriler getirdi. İlkelerle ilgili kararlı duruş sergilenmesi gerektiğini söyleyen Baykal, yönetim sorunu olduğunu vurguladı. Partide bir arayışın sürdüğüne işaret eden Baykal, tutarlı olunması gerektiğini vurguladı.
Deniz Baykal'ın Meclis Açılış Konuşması 03:11
Deniz Baykal'ın Meclis Açılış Konuşması 537 izlenme - 2 yıl önce TBMM'de 25.Dönem geçici Meclis Başkanı Deniz Baykal'ın konuşmasının ve yemin etmesinin ardından milletvekillerinin yemin etme törenine geçildi.
Deniz Baykal - Ooo Çok Sert! 01:00
Deniz Baykal - Ooo Çok Sert! 816 izlenme - 2 yıl önce Deniz Baykal, katıldığı Tarafsız Bölge programında kurultaylardan filan bahsederken bir anda konu Yalan Dünya dizisine döner. Boş zamanlarında seyrettiğini söylediği diziden örnek vermek isteyen Baykal, güncel konulara değinerek yaptığı taklidin ne gibi yanlış anlaşılmalara yol açacağından habersizdir. (digiturk film açıklamaları) Güncel siyaset hakkında yorum yapanların elleri çot olsun.
Devlet Bahçeli'nin Deniz Baykal Diyememesi 01:06
Devlet Bahçeli'nin Deniz Baykal Diyememesi 930 izlenme - 3 yıl önce Devlet Bahçelinin Deniz Baykal Diyememesi, Yeni Devlet Bahçeli Gafı
Deniz Baykal'dan Başkanlık Yorumu 04:05
Deniz Baykal'dan Başkanlık Yorumu 67 izlenme - 3 ay önce CHP eski genel başkanı Deniz Baykal, gündemdeki 'başkanlık sistemi' konusuyla alakalı görüşlerini Yeni Birlik Gazetesi yazarı gazeteci Avni Özgürel ile paylaştı. İşte Baykal'ın başkanlıkla ilgili o açıklamaları. .
Deniz Baykal Çorum Açıklaması 04:31
Deniz Baykal Çorum Açıklaması 422 izlenme - 3 yıl önce Deniz Baykal Çorum Açıklaması
Mode Xl- Rastgele (Kupa Besta Solo) 02:20
Mode Xl- Rastgele (Kupa Besta Solo) 2.052 izlenme - 7 yıl önce evren yani kupa besta yeni parcalarıyla tekrar gelcek. bu bir başlangıc dedi kendisi yein parcalarını heyecanla bekliyoruz...
Deniz Baykal - Sakın Ha Cumhurbaşkanı Adayı Olma! 01:11
Deniz Baykal - Sakın Ha Cumhurbaşkanı Adayı Olma! 442 izlenme - 2 yıl önce Bundan 7 yıl evvel, 2007 yılında yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, hangi partilerin cumhurbaşkanlığına aday olarak kimi göstereceği merak edilirken, o zamanki ana muhalefet partisi lideri Deniz Baykal, başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kesinlikle aday olmaması gerektiğini ifade ediyor. 7 yıl sonra aday olduğu gibi, seçimleri kazanmasına da kesin gözüyle bakılıyor. Ülkenin geçen 7 yılda siyaset anlayışının ne kadar değiştiğinin de göstergesidir belki de...
8 Yıl Önce Deniz Baykal'ın Mustafa Sarıgül'ü Bozduğu An 06:14
8 Yıl Önce Deniz Baykal'ın Mustafa Sarıgül'ü Bozduğu An 556 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Mustafa Sarıgül hakkındaki yolsuzluk dosyaları tartışıldı. Programda o gün yaşananlar kesit kesit izleyicilere izleyeceksiniz.... İŞTE O GÖRÜNTÜLER İZLE / İZLETTİR
Deniz Baykal | Basın Açıklaması 13:17
Deniz Baykal | Basın Açıklaması 470 izlenme - 3 yıl önce CHP eski Genel Başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın tape'lerle ilgili basın açıklaması Deniz Baykal | Basın Açıklaması | 27 Mart 2014