Hoşgeldiniz!

Deniz Bayramoğlu Videoları İzle

Sıradışı öğretmen Ahmet Naç: Çocuklarınıza bunu sorun 01:01
Sıradışı öğretmen Ahmet Naç: Çocuklarınıza bunu sorun 336 izlenme - 2 ay önce Deniz Bayramoğlu ile Gündem Özel programında çocukların mutsuzluğu masaya yatırıldı. Konuklardan 'sıradışı sınıf öğretmeni' olarak tanınan Ahmet Naç, çocukları mutlu etmenin, bir birey olmalarını sağlamanın, araştıran, sorgulayan çocuklar yapmanın tek bir soru ile mümkün olduğunu söyledi. Bunun için velilerden çocuklarına, 'Bugün öğretmenine ne sordun?' sorusunu sormalarını isteyen Naç, "İşte bu zincirin kırıldığı andır. Araştıran, merak eden, sorgulayan bir çocuk nasıl yetiştirilir tek bir cülme ile çok zor değil." dedi.
Başarı Sürecindeki Karakteristik Hatalarımız Neler? - Gündem Özel   14 Mayıs 2017 Pazar 03:27:29
Başarı Sürecindeki Karakteristik Hatalarımız Neler? - Gündem Özel 14 Mayıs 2017 Pazar 97 izlenme - 1 ay önce Başarı sürecindeki karakteristik hatalarımız neler? Neleri doğru, neleri yanlış yapıyoruz? Türk usulü başarı ekolleri neler, Türkiye’nin başarı konusundaki rol modelleri kimler? Siyaset Türk usulü başarıyı ne kadar etkiler? Neden dünya çapında başarılar çıkarmakta zorlanıyoruz? Dünyada adından söz ettiren yeni nesil Türk girişimcilerinin ne gibi ortak özellikleri bulunuyor? Fikirlerini nasıl geliştiriyorlar, ne gibi zorluklar yaşıyorlar ve nerede eksik kalıyorlar? Deniz Bayramoğlu sordu, yazar Mümin Sekman, psikolog Prof. Dr. Acar Baltaş, fizyoloji uzmanı Yrd. Doç. Dr. Oytun Erbaş, iş insanı Erden Timur yanıtladı.
Çocuklar nasıl Einstein olur? 01:24
Çocuklar nasıl Einstein olur? 111 izlenme - 4 ay önce CNN TÜRK’te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında beyin ve beynin sırları konuşuldu. Programın konuklarından Üsküdar Üniversitesi Öğretim Üyesi Sinan Canan, dahilerin normal insanlardan farkını ve çocukların Einstein olmasının sırrını paylaştı.
Mutluluğun Formülü - Gündem Özel 13 Mayıs 2017 Cumartesi 02:53:12
Mutluluğun Formülü - Gündem Özel 13 Mayıs 2017 Cumartesi 67 izlenme - 1 ay önce Sadece yediklerinizi değiştirerek daha mutlu olmak mümkün mü? İş ve özel hayatınızdaki olumsuzluklara rağmen nasıl daha pozitif bir insan olursunuz? Mutlulukla ilgili hormonları yönetmek mümkün mü? Deniz Bayramoğlu sordu, fitoterapi uzmanı Dr. Ümit Aktaş, fizyoloji uzmanı Prof. Dr. Sinan Canan, epigenetik uzmanı Doç. Dr. Korkut Ulucan, Psikiyatrist Yrd. Doç. Dr. Sebla Gökçe yanıtladı.
Mevlana ve Mesnevi’nin sırları - Gündem Özel 3 Haziran 2017 Cumartesi 03:34:19
Mevlana ve Mesnevi’nin sırları - Gündem Özel 3 Haziran 2017 Cumartesi 36 izlenme - 3 hafta önce Deniz Bayramoğlu ile Gündem Özel’de, Mevlana’nın ve Mesnevi’nin sırları konuşuldu. Daha mutlu, hoşgörülü ve dengeli bir hayatın sırları Mesnevi’de mi gizli? Mevlana öğretilerinin peşinden giden insanlar onda ne arıyor, ne buluyor? Farklı dinlere inanan pek çok insan Mesnevi’de nasıl buluşuyor? Tasavvuf ve Mevlana inanç kavramının neresinde? Deniz Bayramoğlu sordu, tasavvuf araştırmacısı Cemalnur Sargut, akademisyen Prof. Dr. Osman Nuri Küçük, Psikiyatrist Prof. Dr. Kemal Sayar ve Sufi Musa Dede yanıtladı.
İnancın Beyinde Matriksi Var Mı? 01:35
İnancın Beyinde Matriksi Var Mı? 17 izlenme - 1 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu ve CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Gündem Özel programında maneviyat ve manevi duyguların insan hayatındaki yeri konuşuldu. Konuklardan Nörolog Doç. Dr. Sultan Tarlacı maneviyat ve inancın insan hayatına etkilerine değindi. Tarlacı, "Bir şeye inanınca ya da dua edince beynin belli alanları aktive oluyor. İnancın beyinde bir matriksi var" dedi.
Kahvaltı konusunda ezber bozan açıklama 04:43
Kahvaltı konusunda ezber bozan açıklama 74 izlenme - 5 ay önce CNN TÜRK'te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Yavuz Yörükoğlu, 'Kahvaltı günün en önemli öğünü mü?' sorunu ezber bozan bir örnekle yanıtladı.
Cnn Türk Muhabirlerinin 01:57
Cnn Türk Muhabirlerinin "Hepimiz Charlie'yiz" Demesi! 323 izlenme - 2 yıl önce Deniz Bayramoğlu ve Semiha Şahin, ellerinde "Je Suis Charlie", "Ben Charlie'yim" yazan siyah pankartlarla yayına çıktılar. Paris'te yaşanan korkunç saldırıyı bu şekilde kınayan sunucular programlarında saldırıya genişçe yer verdiler.
Cemalnur Sargut: Mesnevi Kuran'ın özetidir 01:46
Cemalnur Sargut: Mesnevi Kuran'ın özetidir 17 izlenme - 3 hafta önce Deniz Bayramoğlu'nun sunumuyla CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Gündem Özel'de Mevlana'nın ve Mesnevi'nin sırları, tasavvuf ve Mevlana inanç kavramı konuşuldu. Konuklardan mutasavvıf Cemalnur Sargut, Kuran'ı ve dini anlamak için mutlaka bir öğretmen gerektiğini, Mesnevi'nin de öğretici konumda olduğunu söylesi. Sargut, "Kuran evrenseldir. Onu anlayabilmemiz için belli bir evreye gelmemiz lazım. Mesnevi de Kuran'ın özetidir, öğreticidir" dedi.
Mutluluk genetik mi? 01:30
Mutluluk genetik mi? 16 izlenme - 1 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu ve CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Gündem Özel programında maneviyat ve manevi duyguların insan hayatındaki yeri konuşuldu. Konuklardan Yıldız Teknik Üni. Öğretim Üyesi Prof. Dr. Caner Taslaman içsel dünya ve mutluluk konusunda yapılmış olan bir araştırmayı aktardı. Taslaman, "Aslında mutluluk büyük bir oranda genetik olarak geliyor. Yüzde 10 gibi küçük bir kısmı diğer faktörlere bağlı. Biz, bizi neyin mutlu edeceğini bilmiyoruz" dedi.
Kötülük İnsanoğlunu Ayartır Mı? 00:53
Kötülük İnsanoğlunu Ayartır Mı? 6 izlenme - 2 hafta önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında "İnsan ne demek?" sorusuna yanıt arandı. Programın konuklarından Prof. Dr. Mustafa Öztürk konuşmasında, "Kötülük iştah açıcıdır. Anlık zevkleri doyurucudur. Ve insanı da peşinden koştuğun, aradığın mutluluk budur şeklinde ayartmaya da çok yatkın nesneler var kaşımızda" açıklamasında bulundu.
Prof  Dr  Canan Karatay'dan hareket edin çağrısı 01:27
Prof Dr Canan Karatay'dan hareket edin çağrısı 71 izlenme - 7 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında bu hafta, Prof. Dr. Canan Karatay ve Dr. Ümit Aktaş konuk oldu. Hareket etmenin vücut sağlığı açısından önemine vurgu yapan Karatay, "Ben ne diyorum hareket edin diyorum. Hareket çok önemlidir. Her gün normal tempoda 20 dakika yürüseniz yeterli. Beyin sağlığı, kalp sağlığı, fizik sağlığı ve vücuttan ödemlerin gitmesi için hareket çok önemli" dedi.
Beynimizin ne kadarını kullanıyoruz? 01:36
Beynimizin ne kadarını kullanıyoruz? 39 izlenme - 4 ay önce CNN TÜRK’te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında beyin ve beynin sırları konuşuldu. Programın konuklarından Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Oytun Erbaş, beynimizin ne kadarını kullandığımızı açıkladı. Erbaş, yüzde on efsanesine de açıklık getirdi.
Beyin Nasıl Öğreniyor? 02:02
Beyin Nasıl Öğreniyor? 12 izlenme - 3 hafta önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan Nörolog Prof. Dr. Zerrin Pelin, beynin öğrenme sürecinin nasıl gerçekleştiğini anlattı. Pelin, "Bilgiyi kalıcı hafızaya atabilmek için dikkatle yapmak ve tekrarlamak gerekiyor." dedi.
Didem Kanca Üstay'dan Annelere Dikkat Çeken Uyarı 01:33
Didem Kanca Üstay'dan Annelere Dikkat Çeken Uyarı 42 izlenme - 5 ay önce CNNTÜRK'te Deniz Bayramoğlu'nun moderatörlüğünde yayınlanan Gündem Özel'de çağımızın hastalığı obezite ve neden olduğu sorunlar konuşuldu. Programa konuk olarak katılan Uzman Diyetisyen Didem Kanca Üstay, pek çok kişinin doğru bildiği yanlışlara dikkat çekti. Vücudun açlık ve tokluk hissini dinlemek gerekiğini söyleyen Üstay'ın annelere de bir uyarısı vardı.
Deniz Bayramoğlu İle Ece Üner Evleniyor.. 01:48
Deniz Bayramoğlu İle Ece Üner Evleniyor.. 306 izlenme - 4 yıl önce Deniz Bayramoğlu ile Ece Üner evleniyor Uzun süredir Ece Üner ile birlikte olan Deniz Bayramoğlu evleneceğini canlı yayında duyurdu.
Serap Duygulu'dan dikkat çeken anne-baba değerlendirmesi 04:06
Serap Duygulu'dan dikkat çeken anne-baba değerlendirmesi 6 izlenme - 2 hafta önce CNN TÜRK'te Gündem Özel programında yarının gençleri ve anne-babaların çocuklarına birey olma yolunda yaşadıkları masaya yatırıldı. Konuklardan Psikolog-Sosyolog Serap Duygulu, aile içinde ebeveyn rollerinin değiştiğini ve annelerin babalardan rol çaldığını söyledi. Bunu örneklerle anlatan Duygulu, "Eskinin otoriter mesafeli babaları gitti, yerine çocuğu ile daha samimi babalar geldi. Babalar şimdi garip bir şekilde çocuklarına kıyamama gibi ya da seslerini yükseltmeme gibi bir tavır içine girince anne kötü polis oldu. Yani her şeye karar veren, çocuğun disiplininden de sorumlu. Aynı zamanda anne de iş hayatının içinde. İş ona bakıyor, geliyor evdeki sorumluluklar var ona bakıyor. Çocuğun ödevleri ona ait. Her şeyi düzenlemesi anneye ait olunca bu sefer daha çabuk öfkelenen, kural koyan, baba ile farklı tellerden çalan bir ebeveyn tutumu olmaya başladı" dedi.
Uluç Özülker: Karşı tarafın izin vermesi lazım 01:32
Uluç Özülker: Karşı tarafın izin vermesi lazım 29 izlenme - 3 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu "Gündem Özel" programında, Hollanda ile yaşanan kriz ve Avrupa ülkelerinin Türk siyasilere uyguladığı yasaklar konuşuldu. Programın konuklarından Emekli Büyükelçi Uluç Özülker, yaşanan gerginlikte Türkiye’nin hatası var mı? Sorusuna, “Egemenlik ulusaldır, uluslararası değildir. Karşı tarafa ben geliyorum senin toprakların da bir şey yapacağım diye gidiyorsanız, karşı tarafın doğrusu ile yanlışı ile bir izin vermesi gerekir.” diye cevap verdi.
Ucuz Diye İthal Edilen Gıda Maddelerindeki Risk 05:01
Ucuz Diye İthal Edilen Gıda Maddelerindeki Risk 61 izlenme - 8 ay önce CNN TÜRK'te yayınlanan Gündem Özel programına konuk olan Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Prof. Dr. Yavuz Dizdar, GDO'lu ürünlerin etkileriyle ilgili konuştu. Dizdar, ucuz diye dışarıdan ithal edilen tarım ürünlerinin insan sağlığı için risk teşkil ettiğini anlattı. Dizdar Türkiye'de GDO'lu ürünlerin zararlarının araştırılması konusunda bilimsel araştırma yapmanın da yasak olduğunu söyledi. Biogüvenlik kurullarının ise sistemin işleyip GDO'lu ürünlerin girişlerini gerçekleştirmek için kurulduğunu sözlerine ekledi. Programın tamamını buradan izleyebilirsiniz: http://www.cnnturk.com/tv-cnn-turk/programlar/gundem-ozel/gida-guvenligi
Dinin İnsan Gelişiminde Etkisi Nedir? 01:33
Dinin İnsan Gelişiminde Etkisi Nedir? 10 izlenme - 3 hafta önce Deniz Bayramoğlu'nun sunumuyla CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Gündem Özel'de Mevlana'nın ve Mesnevi'nin sırları, tasavvuf ve Mevlana inanç kavramı konuşuldu. Konuklardan Üsküdar Üni. Tasavvuf Ar. Enstitüsü Prof. Dr. Osman Nuri Küçük insanın dine değil, dinin insana hizmet ettiğini söyledi. Küçük, "Dinin değişmez bir esası var. Sufilere göre din aslında insanın gelişimi için bir araçtır" diye konuştu.
Emekliler neden erken ölüyor? 02:01
Emekliler neden erken ölüyor? 27 izlenme - 4 ay önce CNN TÜRK’te Deniz Bayramoğlu’nun sunduğu Gündem Özel programında beyin ve beynin sırları konuşuldu. Programın konuklarından Psikolog ve Sosyolog Serap Duygulu, "Stersin doğru dozunda kullanırsa beyni ateşleyen bir tarafı var" dedi. Duygulu, emekli olanların neden erken öldüğünü de anlattı.
Telkin ile Tedavi Olabilir Mi? 01:32
Telkin ile Tedavi Olabilir Mi? 9 izlenme - 1 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunumuyla CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Gündem Özel programında düşünce gücüyle neler yapılabileceği, hastalıklara etkisi olup olmadığı konuşuldu. Konuklardan Nörolog Prof. Dr. Serdar Dağ, telkinle hastalıkların iyileştirilmesi konusunda görüşünü paylaştı. Dağ, "Eğer hasta düşünce sahibi kişinin kişilik yapısı da kaymışsa, onun telkinle geriye dönmesi mümkün değil. Oradaki biyokimyasalların düzenlenmesi lazım. Hastalıksız ruh yapısına telkin yöntemi uygulanabilir" dedi.
Evleniyorum Sayın Seyirciler! 01:00
Evleniyorum Sayın Seyirciler! 264 izlenme - 4 yıl önce CNN Türk'te Güne Merhaba programını Semiha Şahin ile birlikte sunan Deniz Bayramoğlu, mutluluğunu izleyicileriyle paylaştı..
İlber Ortaylı'dan 'Türk kime denir?' sorusunun cevabı 03:47
İlber Ortaylı'dan 'Türk kime denir?' sorusunun cevabı 8 izlenme - 1 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İlber Ortaylı, 'Türk kime denir?' sorusuna yanıt verdi. Ortaylı, "Köken itibarıyla Türk, Türk'tür' dedikten sonra, Türkler'in kökeni hakkında önemli bilgiler verdi.
Canan Karatay, Türkiye'deki sporcuların yaptığı yanlışı açıkladı 01:39
Canan Karatay, Türkiye'deki sporcuların yaptığı yanlışı açıkladı 11 izlenme - 2 ay önce CNN TÜRK ekranlarından yayınlanan Gündem Özel programının konuğu Prof. Dr. Canan Karatay'dı. Deniz Bayramoğlu'nun sorularını yanıtlayan Karatay, spor yapan insanların nasıl beslenmesi gerektiğini anlattı ve ekledi: "Türkiye'deki sporcular yanlış besleniyor."
Zihnimizin de bir dili olduğunu biliyor muydunuz? 02:34
Zihnimizin de bir dili olduğunu biliyor muydunuz? 7 izlenme - 3 hafta önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan Psikiyatrist Dr. İbrahim Bilgen, zihnimizin de bir dili olduğunu söyledi. Bilgen, "Benim zihnimin bir dili var. Bana, yani Türk'e Türkçe, İngiliz'e İngilizce konuşuyor." dedi.
'Bu takıntı insanları daha fazla mutsuz ediyor' 01:24
'Bu takıntı insanları daha fazla mutsuz ediyor' 5 izlenme - 4 hafta önce CNN TÜRK’te Deniz Bayramoğlu ile Gündem Özel programına konuk olan akademisyen Prof. Dr. Şengül Hablemitoğlu, mutlu olma takıntısının insanı daha fazla mutsuz ettiğini söyledi. Hablemitoğlu, "Bu kadar çok insanın mutlu olmak istediği bir dünyada, mutlulukla ilişkili kimyasalları zorladıkça aslında daha fazla mutsuz oluyoruz. Tüketmek iyi geliyor ama pek çok yan etkileri var. Neden kötü hissediyoruz? Mutlu olmaya çalıştıkça, yaptığımız her şeyin bir bedeli, maliyeti oluyor. O bizim kötü hissetmemize yol açıyor" dedi.
Ekonomi Programında Bütün Kızlar Toplandık 00:37
Ekonomi Programında Bütün Kızlar Toplandık 65 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk'ün en ciddi spikerlerinden biri olan borsa yorumcusu Deniz Bayramoğlu reklam arasında ya da yayına saniyeler kala bütün kızlar toplandık parçasını söyleyerek göbek attı...
5 Şubat 2017 Gündem Özel'in özeti 05:48
5 Şubat 2017 Gündem Özel'in özeti 28 izlenme - 5 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel'in 5 Şubat tarihli bölümüne Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muharrem Kılıç, Andy-Ar Araştırma Şirketi Başkanı Faruk Acar, siyaset bilimci Barış Doster, emekli hakim albay Ahmet Zeki Üçok ve Hukukçu Dr. Mehmet Ruşen Gültekin konuk oldu. İşte 'Referandum' sürecinin masaya yatırıldığı programdan öne çıkan başlıklar...
Seri Katil Olunur Mu Doğulur Mu? 02:05
Seri Katil Olunur Mu Doğulur Mu? 14 izlenme - 4 ay önce CNN TÜRK’te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında beyin ve beynin sırları konuşuldu. Programın konuklarından Bilim Üniversitesi Öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Oytun Erbaş, 'Seri katil olunur mu, doğulur mu? ve 'Seri katil nasıl anlaşılır?' sorularına cevap verdi.